Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

Ja sam zivela u Pancevu dok se nisam udala :) Tako da i ja planiram cim odem kod mojih da probam babylove.

Za Marinu koristim pampers premium care jer joj je active baby smetao,osipala se od njega.Vidim da joj sad odgovara ali probacemo i neke malo jeftinije.Natasi sam sad uzela huggies i zadovoljna sam,bas super upijaju.

Odlicne su :)

I Huggies smo probali i one su ok.

Isto tako i Libero, zadovoljna sam njima al su mi malo skupe, ja ih placam 1900. A sad sam u jednoj prodavnici nasla Pufies. Genijalne su, tanke, upijaju super, kostaju 1260din (70kom) i nema ih nigde sem u toj radnji u selu pored :lol: Probacu u Pancevu danas posto idemo. Ako ne, kupicu Babylove ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pronasla sam libero, ali nema nas broj 3. Pampers i 3 i 4 nam propustaju vec danima se budi mokar od glave do pete.

Kupujemo veci libero i.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pronasla sam libero, ali nema nas broj 3. Pampers i 3 i 4 nam propustaju vec danima se budi mokar od glave do pete.

Kupujemo veci libero i.

Uzmi slobodno libero 4, nekako kod njih nema velike razlike u velicini,nece vam biti velike.Mi jos koristimo 4,jer imamo jos zalihe,a probali smo i 5 i nisu velike.Mada neznam za tamo,mozda je drugacije.

Kad je moja cerka bila beba postojao je roze pampers za devojcice i plavi za decake,e kad je imala oko godinu dana pojavio se zeleni.I nije bilo cicak trake,nego je bila kao selotejp,pa ako je slucajno zamazes kremom ili pavlovicevom,mozes da bacis pampers jer ne moze da se zalepi.Eto malo istorije Pampersa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicne su :)

I Huggies smo probali i one su ok.

Isto tako i Libero, zadovoljna sam njima al su mi malo skupe, ja ih placam 1900. A sad sam u jednoj prodavnici nasla Pufies. Genijalne su, tanke, upijaju super, kostaju 1260din (70kom) i nema ih nigde sem u toj radnji u selu pored :lol: Probacu u Pancevu danas posto idemo. Ako ne, kupicu Babylove ;)

A posto su babylove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzimam pampers newborn, a kad budem dobila onaj paket iz dm-a tad cu da isprobam i baylove.

Pampers su mi odlicne za sada, nista ne propusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A posto su babylove?

Mislim da su babylove 4 ( 42 komada) = 845.00 .Posto moj bebac koristi cetvorku sada,tu cenu sam zapamtila .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uzimam celu kutiju gde ima 2x42 znaci 84 komada a kosta 1609 din. To za babylove 4maxi. ;) E sad ima i 4maxi plus (9-20kg) cini mi se, al su valjda ista cena a manje komada. Tako da je bolje samo 4maxi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dobila Pufies, probale ih i ja oduševljena! Ima li ih u DM-u, da li znate? Ili u Lily?

Ineče, koristimo redovno pampers, imamo sreće pa nam se nestanak pelena poklopi sa akcijama u Lily. :) I babylove su nam odlične bile.

E sad potpuno čudna stvar: pampers 4 su nam odlične bile i ja kupuim malo pakovanje pampers 4 premium i one su joj ogromne i propuštaju. A ista kilaža i sve. Tako da mame, računajte i na te momente. Kao sa cipelama, zavisi od kalupa. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I dalje smo na pampersu 2 ( newborn), cekala sam ove iz dm-a sad valjda daju pufis, ali ih jos nisam dobila, ne znam ni hocu li, proslo je mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers,a koristili smo i pufies,dobili u DM,al nekako su mi pampers bolje,i bolje mu pristaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pored standardnog pampersa, probali smo i BAMBO pelene. Dobijaju se u paketu po izlasku iz porodilista.

Moram da kazem da sam odusevljena. Pelene su toliko pamucne, mekane, nezne da je pampers naspram njih kao karton.

Malo su deblje od pampersa, super upijaju i imaju onu elasticnu traku kao i pampers.

Guglala sam ih na netu, uvozi ih neka firma iz Novog Sada i nema ih u prodaji, vec se samo narucuju telefonom.

Imaju oznaku nordijskog labuda sto znaci da su visoko kvalitetne. Danci ih proizvode.

I stvarno su super, mnogo bolje od pampersa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sad koristimo Libero, Pampers je toliko smrdeo i to nekoriscen,na neko gvozdje, sta li, a propusti skoro svaku kaku. Ove su odlicne, ja prezadovoljna, mekane, tanke, upijaju odlicno, i jos nijednom nisu propustile, a 3 pakovanja smo vec potrosili. U Liliju su 1550din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje pelene koje sam dosad koristila uzimala sam u Hoferu u SLO, mislim da su se zvale My Love ili nešto slično, malo su deblje ali imaju neku prijatnu površinu, nisu sintetičke, ne smrde i nisu propuštale. Sad ovde koristim neke lokalne, nisu skupe i solidne su, oko 10 evra dođe pakovanje od 100 kom, nije se dosad dešavalo da propuste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Pampers Premium Care i zadovoljna sam (za sada) njima! Uzeli smo br.3,a mogli smo da stanemo još u br.2. Jedino ako se ne zategnu dobro (slučaj kada tata presvlači) desi se da nam malko izleti od gore ili sa strane,inače ne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su slatke :), ali ovako kakve su nemam pojma nisma ih vidjala ovde..

Ja videla reklamu i bas su fensi :D a mi taman skinuli pelene a D. je mali za modiranje pelenama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Huggies i super su.Do sada se desilo samo jednom da prodje sa strane ali je tada tata oblacio :D Pre 2 dana smo presli na 2(od 3 do 6kg).A 1 su od 2 do 5kg,mogli smo i njih jos ali nam postaju malko male.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja glasam za Pufies i Libero pa tek onda Pampers :)

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Pampers Active Baby od pocetka.(dobro na pocetku su bile one new baby) Malo smo koristili pufies, jer smo ih dobili u dm na poklon. Zadovoljni smo sa pampersom,jednom su bile nogavice pune, ali to se desilo kad tri dana nije kakio, pa izbilo na sve strane! Inace nisu nam probile nijednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo juce isli da kupimo pelene i naletim na one FASHION PUFFIES pelene i kupim ih . Prvo mi se cinilo juce da mi smrduckaju na njemu ,cak sam i skidala sa njega tek obucenu pelenu misleci da se ukakio ... Jutros se probudio totalno mokar ! Odlepila sam , jos je zahladilo pa sam se nasikirala dodatno da se ne razboli zbog glupih pelena ! Danas idem da kupim pampers a ove cu trositi danju kad mogu da kontrolisem , dok ih ne potrosim , i nikad vise ih necu kupiti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nesto mi se velicina slova pobrkala :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja bas htela da kupim te fashion kad naletim. Ostajem pri Libero, ne menjam nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja bas htela da kupim te fashion kad naletim. Ostajem pri Libero, ne menjam nista

Ne menjaj ! Evo sad se i osuo :angry: Ne znam dali je slucajnost , ali od rodjenja smo imali samo jednom ojed na guzi i evo sad ... Necu ih ni danju koristiti , poklonicu ih mm-ovoj sestri ako njima ne budu smetale pa nek trosi danju i ona a mi se vracamo starom dobrom pampersu ...

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.