Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

Ja nisam odusevljena sa njima, probacu sad baby love dm ove neznam kako ce se one pokazati ;)

meni su nekako mnogo krute...otkud znam Iva mi se stalno budila mokra kad sam njih koristila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

klela sam e u huggiese sa Lukom ali su ih sad promenili i nista ne valjaju.. 5 x presvlacim dete skroz bude mokar..

a imam 3 cela pakovanja, mm uvek kupi vise pelena da ne rzmisljamo, posebno sto smo prvom detetu samo njih koristili..

uzas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

klela sam e u huggiese sa Lukom ali su ih sad promenili i nista ne valjaju.. 5 x presvlacim dete skroz bude mokar..

a imam 3 cela pakovanja, mm uvek kupi vise pelena da ne rzmisljamo, posebno sto smo prvom detetu samo njih koristili..

uzas!!!

Ivana probaj babylove,stvarno su ooooodlične :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana probaj babylove,stvarno su ooooodlične :)

Opet sam negde hvalila bebylove i to cini mi se opet potpisivala mna,i sad opet!

Znaci Bebylove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana probaj babylove,stvarno su ooooodlične :)

Opet sam negde hvalila bebylove i to cini mi se opet potpisivala mna,i sad opet!

Znaci Bebylove!

hocu, probacu. mm danas kupio pampers premium dok ne kupim dm baby love.. premium su mi super ali isto tako i najskuplje ovde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u pocetku pampers, pa smo probali Boni i onda beby love i one su se pokazale bas super.... a i povoljne su bile kada smo mi kupovali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MI KORISTIMO PAMPERS PREMIUM CARE.NAMA SU NAJBOLJE I SA PRVIM DETETOM SU BILE SUPER A EVO I SA DRUGIM.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo promenili pelene i prezadovoljni smo beby love ekstra su ....

25frlev.png

Ja nisam naisla na ovakvo pakovanje. :unsure:

Konacno sam rijesila da promijenim pelene, i sa Pampersa prelazimo (od danas) na Babylove. Nervirao me je smrad Pampers pelena nakon sto se Miha jednom upiski, osjetim to na kilometar! :angry:

Sada, kod nas ove DM-ove pelene nisu bas ni jeftine, cak sam ih kupila po vecoj cijeni nego sto kupujem Pampers. :huh: Mozda su sve pelene u medjuvremenu poskupile? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam naisla na ovakvo pakovanje. :unsure:

Konacno sam rijesila da promijenim pelene, i sa Pampersa prelazimo (od danas) na Babylove. Nervirao me je smrad Pampers pelena nakon sto se Miha jednom upiski, osjetim to na kilometar! :angry:

Sada, kod nas ove DM-ove pelene nisu bas ni jeftine, cak sam ih kupila po vecoj cijeni nego sto kupujem Pampers. :huh: Mozda su sve pelene u medjuvremenu poskupile? :unsure:

Baby love pelene su ooodlične,ne smrde kao pampers,mnogo bolje upijaju, a mislim da je potpuno ista cena kao i pampers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby love pelene su ooodlične,ne smrde kao pampers,mnogo bolje upijaju, a mislim da je potpuno ista cena kao i pampers!

Jesu li to one DM-ove pelene? Moja kuma koristi i prezadovoljna je, doduse stavlja ih sincicu samo preko dana a nocu koristi Pampers.. zasto, ne bih znala.. ali rekla mi je da su povoljnije od Pampersa.. to je bilo pre mesec dana a dal su u medjuvremenu poskupele ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da dosta vas hvali DM-ove pelene ali kod nas nigde u blizini nema DM prodavnica pa me zanima sa kojim ste jos pelenama zadovoljni?Mi od sutra prelazimo na neke druge pelene li ne znam koje da uzmem.Trebaju nam neke za osetljivu kozu.Kakve su one pampers za osetljivu kozu(ono belo pakovanje)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Active fitt nema bolji pampers od njih,za to belo pakovanje ovde se ne prodajekh6-img-A1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo presli na Lumpi pelene, ja sam prezadovoljna, s papmersom je malo malo pa bila mokra, uzimala sam i vece ali nije vredelo. A ove su odlicne, nemaju onaj cudan miris tj smrad, meni su stvarno super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lumpi su odlične, a mislim da su i najeftinije....koristimo ih od rođenja. Kada nam se ne da ići u Mercator, kupujem ove Activ Fit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lumpi su odlične, a mislim da su i najeftinije....koristimo ih od rođenja. Kada nam se ne da ići u Mercator, kupujem ove Activ Fit...

Ja sam probala pampers i one huggies, samo su mi te huggies nesto krute bile. Drugih kod nas ni nema, a te Lumpi su najjeftinije, htela sam ja i ranije da ih probam ali ovde se svi kunu u taj pampers, mada meni se cini da je to samo komercijala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lumpi su odlične, a mislim da su i najeftinije....koristimo ih od rođenja. Kada nam se ne da ići u Mercator, kupujem ove Activ Fit...

Ali ni te lumpi nemam gde da kupim.Kod nas samo lilly ili neki mega market.Nisam ni te pampers active fit nigde videla.Gde njih kupujes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Marinom. Moram reci da sam primjetila ogromnu razliku izmedju pampersa ovde u Fr i dole kod nas ali, ne mogu pored svih stvari da vucem jos i pelene pa svaki put kupim neke druge. Babylove nisu lose.

Tako i ja,zato i znam kakve su dole,pampers je katastrofa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se Nadja rodila prvo smo naravno kupili Pampers,mada smo ubrzo prestali ne samo da je preskp već je beba uvek bila mokra i kada se ukaki uvek bi prošlo kroz pelenu iako sam strogo vodila računa da je odmah presvučem. Moj brat živi u Parizu i kažu mi da Pampers njihov i ovaj za naše tržište nemaju veze sa životom. Sada koristimo Libero i mislim da su najbolje,mada smo koristili i Suprims i ne znam koje sve ne,ove su ipak najbolje!!! Ja još uvek ne znam kada beba treba da počne da ide na nošu,Nadja ima godinu dana,tačnije 14 meseci,ja sam pokušavala da je stavim na nošu ali odmah počne da plače i da ustaje sa nje,mislim da ne može još uvek da skapira šta predstavlja i šta treba da uradi na njoj ;) ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još uvek ne znam kada beba treba da počne da ide na nošu,Nadja ima godinu dana,tačnije 14 meseci,ja sam pokušavala da je stavim na nošu ali odmah počne da plače i da ustaje sa nje,mislim da ne može još uvek da skapira šta predstavlja i šta treba da uradi na njoj ;) ????

Imas dvije teme vezano za to: Odvikavanje od pelena i Kad je najbolje vrijeme za nosu

Nadam se da ce ti biti od pomoci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila sam pampers zeleni,i super je,nikad nije propustio(3-6kg),dok mi je premium care bezveze,propuštaju,krute su,bez veze.E pošto su joj sad ove pampers omalile,a sledeća veličina joj velika,tata jój kupi na sniženju za 900din evy baby,60kom 3-6kg i gratis 30kom 5-9kg,da vidimo kakve su,za prelazni period.Prejako mirišu,i čini mi se da joj bodi bude vlažan,tako da sam se razočarala.A čekam ove besplatne pelene iz dm-a više od 3sedmice,nikako ne stižu,prerašće ih,ne mogu ih ni probati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila sam pampers zeleni,i super je,nikad nije propustio(3-6kg),dok mi je premium care bezveze,propuštaju,krute su,bez veze.E pošto su joj sad ove pampers omalile,a sledeća veličina joj velika,tata jój kupi na sniženju za 900din evy baby,60kom 3-6kg i gratis 30kom 5-9kg,da vidimo kakve su,za prelazni period.Prejako mirišu,i čini mi se da joj bodi bude vlažan,tako da sam se razočarala.A čekam ove besplatne pelene iz dm-a više od 3sedmice,nikako ne stižu,prerašće ih,ne mogu ih ni probati

Meni su te iz DM-a bile previše krute, nismo ih više kupovali. To nam je bio jedini izlet van Pampersa, tako da ja glasam za Pampers, mi koristimo zeleni (active baby) Kupujem ga već dugo u Aksi (naručim preko interneta i donesu mi kući), sada je kod njih to najveće pakovanje 1900 din, do skoro je bilo oko 1700 din. Vi ste još mali, ne znam da li prave za male težine tako veliko pakovanje (mi kupujemo br 4 i ima 82 kom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila sam pampers zeleni,i super je,nikad nije propustio(3-6kg),dok mi je premium care bezveze,propuštaju,krute su,bez veze.E pošto su joj sad ove pampers omalile,a sledeća veličina joj velika,tata jój kupi na sniženju za 900din evy baby,60kom 3-6kg i gratis 30kom 5-9kg,da vidimo kakve su,za prelazni period.Prejako mirišu,i čini mi se da joj bodi bude vlažan,tako da sam se razočarala.A čekam ove besplatne pelene iz dm-a više od 3sedmice,nikako ne stižu,prerašće ih,ne mogu ih ni probati

Meni bas obrnuto,prvo smo koristili pampers premium i super je upijao,pa smo dobili zeleni sad ga koristimo dok se ne istrosi i vec tri puta mi je propustio odmak posto se ukaki :blink: Nastavicemo sa premiumom dvojkom dok ne porastemo jos malo,a sve mi se cini da ce i to jako brzo doci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja planiram sad kad otopli da predjem na narandzasti pampers ,on je bas tanak , nislim da nema tanjih pelena... Samo ga nesto nisam vidjala u poslednje vreme :blink: ili mozda nisam obratila paznju :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam vas pa sad tek vise nista ne znam.

Sledece nedelja idem u kupovinu sitnica, pa sam mislila da odmah uzmem i pampers 1-e sad ne znam da li ovaj obican ili premium jer bas ima jako razlicitih iskustava?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers u životu više neću koristiti. Koristila sam premium do 3 valjda, ili 4 - a onda je počeo da se pojavljuje onaj gel, tj kad je presvučem dešavalo mi se da joj bude gela po guzi u ribici... I mojoj drugarici se isto desilo, tj ja sam joj skrenula pažnju da pogleda.

Mi koristimo lumpi i kad dođe drugo dete - od početka ću lumpi da koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.