Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

PAMPERS je izbacio novu liniju pelena...31362.jpg

Mislim da je nova jer nisam viđala...i nama su se pokazale kao odlične...

Dok je od zadnjeg pakovanja LUMPI pelena dobio osip i crvenilo, a koristio ih je 2 godine.

Za koji je ovo uzrast, od - do kilograma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za koji je ovo uzrast, od - do kilograma?

5 od 11-25kg,mada ih ima od br.3 ako se ne varam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

marinci jeste vi ikad probala muller-ove pelene ?

jesam,Anji njih koristim za noc(ako mislis na BeautyBaby),skoro sam ih otkrila a mogu ti reci da sam prezadovoljna,em su jeftinije vise nego duplo od pampersa,em su dobre,planiram i Eni da ih kupim kad budemo potrosile trenutne zalihe P(skoro su bile velike akcije,pa sam nakupovala ko luda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do pre par meseci iskljucivo pampers,a sad pufies,i super su,nema ojeda,osipa,ne pstaju sa strane preko noci(sto se sa pampersom desavalo),zadovoljna sam sa ovim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam,Anji njih koristim za noc(ako mislis na BeautyBaby),skoro sam ih otkrila a mogu ti reci da sam prezadovoljna,em su jeftinije vise nego duplo od pampersa,em su dobre,planiram i Eni da ih kupim kad budemo potrosile trenutne zalihe P(skoro su bile velike akcije,pa sam nakupovala ko luda)

DM ili Lili? Da se kupe...

meni je to najbolja pelena...jeftine prejeftine, a super su..na pocetku smo malo pampers jednom smo uzeli da probamo BeautyBaby i ja se odusevila i samo njih kupujemo..kad odemo kod dr.svi klinci imaju te pelene...i maramice sad dnjihove koristimo,na pocetku su mi bile malo suve, ali sad sam navikla i dobre su mi...

Za ove nisam čula, gde kupuješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice mislim da ih kod nas nema,u Müller drogeriji ih ima(to je Nemacka radnja,slicno kao DM),a sto se cene tice ovde Pampers kosta 26.90chf a te BeautyBeby 9.90chf isto komada kao i Pampers,maramice nisam probala ali takodje mizerija sto se cene tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice mislim da ih kod nas nema,u Müller drogeriji ih ima(to je Nemacka radnja,slicno kao DM),a sto se cene tice ovde Pampers kosta 26.90chf a te BeautyBeby 9.90chf isto komada kao i Pampers,maramice nisam probala ali takodje mizerija sto se cene tice

I juuu, što je skup Pampers :blink: - ovde je 16eura....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I juuu, što je skup Pampers :blink: - ovde je 16eura....

:lol: pa 16eura=20chf u Srbiji je skup Pampers,a ovde je skuplji samo u odnosu na druge pelene,mislim da ne uporedjujemo plate(moja-tvoja) nije tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: pa 16eura=20chf u Srbiji je skup Pampers,a ovde je skuplji samo u odnosu na druge pelene,mislim da ne uporedjujemo plate(moja-tvoja) nije tema

U SrbijU sve skupooo :huh: :huh: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, i mi smo od juče krenuli sa 4, do tada smo koristili 3, ali su joj postale baš tesne, iako piše da su do 9kg, a ona ima malo preko 7kg i ove su mnogo bolje, baš su duboke, taman da joj čuvaju i bubrege :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby-love pelene!!!!!! Nemačke (nisu pravljenje smao za istočno tržište),divne,ne propuštaju tečnost kao pampers u prvim detetovim mesecima,nekako su 'pamučne',nemaju onaj smrad na hemiju (kao da mirišem domestos)..i kupujem ih u DM-ovim radnjama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby-love pelene!!!!!! Nemačke (nisu pravljenje smao za istočno tržište),divne,ne propuštaju tečnost kao pampers u prvim detetovim mesecima,nekako su 'pamučne',nemaju onaj smrad na hemiju (kao da mirišem domestos)..i kupujem ih u DM-ovim radnjama ;)

Posle lutanja sa jeftinijim pelenama,vratila sam se ovim babzlove i sa Lukom sam koristila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle lutanja sa jeftinijim pelenama,vratila sam se ovim babzlove i sa Lukom sam koristila

Mislim da je ista cena kao Pampers....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je ista cena kao Pampers....

Ma ja nisam koristila samo pampers...koristila sam neke losije Ksenija se zovu,i od pampersovih one sleep/play

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, i mi smo od juče krenuli sa 4, do tada smo koristili 3, ali su joj postale baš tesne, iako piše da su do 9kg, a ona ima malo preko 7kg i ove su mnogo bolje, baš su duboke, taman da joj čuvaju i bubrege :D

Mi potrosili vec evo drugo pakovanje cetvorke, sto kazes jeste da na trojici pise da je do 9kg ali su joj nekako postale tesne, pustale nocu, a sad kako smo u cetvorci mnogo je bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam jos malo pampersa kad potrosim probacu lumpi ili baby love nisam jos odlucila koje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila danas Lumpi ne deluju lose al sad cu da vidim, bar nemaju onaj miris kao pampers <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame, sta kazete na Huggies pelene? Videla sam da ima neka akcija u Tempu, pa se razmisljam da probamo. Vidim da su ih koristile Ivana:) i Jacka, pa da ih pitam za preporuku? Ili neka druga mama ima iskustva sa ovom markom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ovih joj nista nije ostajalo...bas su mi se dopale i nastavicemo da ih koristimo...

a hugies su po meni mnogo krute,ko karton... -_-

baby love su nama super....bas super

pampers nam nije odgovarao(osim u pocetku)

huggies su uzasne,krute i tesko se nekako namestaju,ne znam...

i onda smo probali baby love i na njima se zadrzali

a i najjeftinije su,kada se kupuje duo pakovanje,ustada je znacajna,buduci da ima vise pelena nego u drugim jumbo pakovanjima

samo sam se malo smorila kada su ih stanjili...nisu trebali da diraju nista,ali ajde,nema veze

pre dva dana smo kupili libero i stvarno su super.. za sad. pampers smo davno izbacili, bili smo malo na evy baby pa huggiese i huggiese su nam ok, malo krute ali libero izgledaju odlicno..

mi smo i dalje na hugiese.. bolje su mi i od libero. libero se nekako unutrasnjost razdvoji.. ne propusta nista ali kad skinem pelennu onaj upijajuci sloj sav u delovima..

meni hugiese najbolje. ok je jako su dobre zbog te tegljive trake na ledjima i lepe su mi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam htela Hugis al sam procitala komentare da su krute pa sam odustala, videcu kakve su Lumipi pa cu odluciti dal njih ili neke druge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala B. mama! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim pampers newbaby i cesto bude mokar nocu pa cemo preci na lumpi da njih isprobamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam odusevljena sa njima, probacu sad baby love dm ove neznam kako ce se one pokazati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam odusevljena sa njima, probacu sad baby love dm ove neznam kako ce se one pokazati ;)

Najbolje su ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.