Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

Koristili smo Pampers za novorodjencad pamucne, onda smo presli na dvojku, ali su stalno curile kada se ukaki, a ujutru kada se probudi, smrdele su i pucale, pa su one granulice bile svuda po krevecu i detetu. Sa tri meseca smo presli na Huggies i sjajne su. Ne propustaju, ne smrde i odlicno upijaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto se tice pampersa postoje tri vrste mada na oko izgledaju isto..one sa grancicama nisu nizasta propustaju uzas ...ali one sa tackicama i oblacicima su odlicne..to cete znati sa cim su kad na pakovanju sa strane gde je bela poluprovidna linija zavirite da vidite s kojim su uzorkom..ovo je moje iskustvo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo kupili Libero i super su stvarno. Malo su deblje od pampersa ali je pampers postao stvarno grozan. Ne pada mi napamet da gledam u pasulj koje pakovanje je dobro,a koje lose. Osipaju se,dete je puno onih kristalcica,ako nije to onda smrde i....cao. Nadam se da cemo se na leto otarasiti te bede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neznam sta je zene sa ovim pampersom sa ovim zelenim tackicama pa ove je haos bas se osecaju kad beba piski, ako je brzo ne presvucem, neznam da li i vi imate takvo iskustvo, moram preci na neke druge po hitno ovo je uzas bas sam se razocarala, :angry: a i nekako mi je tanji :( :(

Meni su bas super te pelene! Ni jednom jos nisu propustile, a to sto su tanke je za mene veliki plus!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers,probala sam i druge ali mi se one cine najboljim,pogotovo zbog one rastegljive trake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gore sam pisala kako smo promenili pelene i Jana se juce ojela. Sad sumnjam da je to od pelena jer od cega drugog bi bilo. A ja luda odmah uzela najvece pakovanje :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :(

ma idi,poludela sam. Ne toliko zbog pelena( obradovace se cigancici) vec zbog ojeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi jos koristimo baby love

presli smo na 4orku

nego me zanima,jel neko od vas probao one druge pelene sto pravi DM isto....mislim da se zovu nesto na A...(mislim)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gore sam pisala kako smo promenili pelene i Jana se juce ojela. Sad sumnjam da je to od pelena jer od cega drugog bi bilo. A ja luda odmah uzela najvece pakovanje :wacko:

Baco sad kad sam vodila Janu kod pedijatra zbog osipa,prvo sto me je pitala,da li sam menjala vrstu pelena.Tako da moguce da je zbog toga.

Ne brini,samo mazi i proci ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svakako draga beco,ko bi jos mislio na pelene dok mu djete muku muci...

jos nisam imala tih problema tako da ne znam sta bih ti rekla do da ce proci,samo se strpi malo...

jel danas bolje???

danas je mnogo bolje,osip skoro da je nestao,hvala :)

Baco sad kad sam vodila Janu kod pedijatra zbog osipa,prvo sto me je pitala,da li sam menjala vrstu pelena.Tako da moguce da je zbog toga.

Ne brini,samo mazi i proci ce.

pa da i ja kazem da je od pelena. Mazem avenovom kremicom i skoro da je nestao,hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers new baby, meni su super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers naravno i to cetvorka iako imamo 12kg.Uzimala sam i evy baby i huggies ali nema sanse da ne propuste!A koliko se tek iznerviram kada ne zagledam i kada mi uvale neku kopiju pampersa cija se trakica ne rasteze i siroka je kao pola pelene-e tada mogu da ujedam :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pufies - odlicne su. Koristili smo Pampers ali nam se na pregibu od onih elasticnih trakica pojavila neka iritacija, pa smo presli na njih i prezadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pufies - odlicne su. Koristili smo Pampers ali nam se na pregibu od onih elasticnih trakica pojavila neka iritacija, pa smo presli na njih i prezadovoljna sam.

Probala sam i nekako su mi krute

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probala sam i nekako su mi krute

Eto a nama su super. Nama nisu odgovarale one Evy Baby, one su bas krute, nemaju ni onu elasticnu traku pa nazuljaju. Koristili smo jos i Hugies ali su joj one ofarbale sve bodije, ostavljaju boju narandzasto plavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pampers premium care 5,ali kupujemo manje pakovanje jer su mnogo bolje od velikog(na malom nema znak dry max)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo pampers, ali ove sa zelenim tackicama bas smrde. Odavno planiram da kupim druge, ali ne znam koje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo pampers, ali ove sa zelenim tackicama bas smrde. Odavno planiram da kupim druge, ali ne znam koje.

jednom smo kupili te i svaki put mi se povracalo kad se dete upiski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao sto sam rekla gore da sam prezadovoljna premiumom,a i libero su savrsene ali nema ih bas svuda pa me to po malo smara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo pampers, ali ove sa zelenim tackicama bas smrde. Odavno planiram da kupim druge, ali ne znam koje.

Isti slucaj :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo i dalje na hugiese.. bolje su mi i od libero. libero se nekako unutrasnjost razdvoji.. ne propusta nista ali kad skinem pelennu onaj upijajuci sloj sav u delovima..

meni hugiese najbolje. ok je jako su dobre zbog te tegljive trake na ledjima i lepe su mi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo i dalje na hugiese.. bolje su mi i od libero. libero se nekako unutrasnjost razdvoji.. ne propusta nista ali kad skinem pelennu onaj upijajuci sloj sav u delovima..

meni hugiese najbolje. ok je jako su dobre zbog te tegljive trake na ledjima i lepe su mi..

I ja razmisljam da ih probam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja razmisljam da ih probam

mi ih uzimamo vec vise od godinu dana. ranije smo ih kombinovali sa evy baby, evy preko dana a ove za spavanje jer su odlicne a sad vec duze samo njih..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve smo probali,ali su nam babylove odlicne,ima ih samo u DM-u,ali su fenomenalne,nema osipa,guza bude skoro suva,nema onog neprijatnog mirisa kao kod pampersa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta mislite o pelenama Boni suprims? Da li je neka koristila te pelene? Nisam ih nikad koristila, samo pampers, a moja mama htela te da kupi pa ne znam da li su dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.