Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

Ako moze i meni broj te zene da narucim pelene? U metrou je bila akcija 1200 dinara za 4. al sam danas otvorila zadnje pakovanje :( A u Rodi mi vise ne pada na pamet da dajem tolike pare, pa puta dva :(
A zenu mogu da kontaktiram i na facebook-u ako nije problem, cini mi se da sam procitala da moze i tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM i ja razmisljamo o opciji da se organizujemo jednom u 2 meseca sa jos nekim prijateljima pa odemo do Segedina i kupimo sta nam treba,podelili bi gorivo..danas sam prelistavala cene sve je puno jeftinije nego kod nas,cak i ako kupujes od preprodavaca,zato i pitam d ali neko zna koja je cena pelena tamo,plus imas povratak pdv-a samo ne znam kako to ide..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM i ja razmisljamo o opciji da se organizujemo jednom u 2 meseca sa jos nekim prijateljima pa odemo do Segedina i kupimo sta nam treba,podelili bi gorivo..danas sam prelistavala cene sve je puno jeftinije nego kod nas,cak i ako kupujes od preprodavaca,zato i pitam d ali neko zna koja je cena pelena tamo,plus imas povratak pdv-a samo ne znam kako to ide..

verujem da su bar jedno 2-3e po pakovanju jeftinije, + povracaj pdv na granici.  Ne zn odakle si ali imaju bus ture kao i vozom . Karta iz ns je bila oko 500din. Sad ne znam tacno koliko je ali ne vise od 1000. Nadji na netu soping ture do segedina pa ce ti izbaciti cene.

Mirka90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A imas i preko onih stranica popusti.rs kuponi,kupime .....soping ture do Segedina

 

Mirka90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene toliko iznervira kada vidim kako nas ovde zezaju. Sve kao hoce bolji natalitet a onda udare takve cene na neke stvari da je to strasno. Al' bitno je da oni pricaju kako brinu o nama i o deci. 
Letos kad sam bila kod mojih u Svedskoj..sve za bebe je bilo malte ne duplo jeftinije nego ovde. A ovde dozvoljeno da preprodavci stave cene koje hoce i zaradjuju koliko hoce. Primer je eto, Roda. Oni su podigli cene pelena na 2100 a Metro istog momenta spustio na 1200 dinara (cistili magacin), sto znaci da je nabavna ispod 1200 ili bar toliko. Ma uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da znate da pelene iz metroa ne mogu prici onim sa kvantasa, ni po mirisu ni po kvalitetu

Pise proizvedeno u Svedskoj a uvezeno iz Slovacke . Pitanje da li je u Se i proizvedeno.toliko o kvalitetu Libera u nasim radnjama. Vatajte one koji idu za Madjarsku to je najsigurnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni stigli juce Liber iz Madjarske,zaista su savrsene! :)

 

Mirka asta je jos toliko jeftinije? Nikad nisam gledala,ali dala si mi ideju da I mi.odemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno i mirisu Kruelam dizajn savrsen , od kad z njih znam (hvala  Теуши) druge ni ne gledam,osim kad moram i kad mi je hitno a mm zaboravi da kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svojim blizancima koristila sve osim Pampersa jer je za moj budzet zaista preskup. Probala sam sve. Tenera mi je kao da je od kartona, neki Predo sam isto probala katastrofa i jos neke pelene koje su preskupe za ono sto nude. Kupila sam preko Facebook-a neke nove Bunny Baby pelene i meni su odlicne. imaju neku akciju 2 pakovanja pelena, 2 bebi sapuna sa postarinom za 1950 din. Ja sam ih pitala da li mogu da narucim tri pakovanja i poslali su mi 3 pakovanja dzambo pelena za 2800 din. Meni su odlicne, cini mi se da su u rangu Pufisa ali su mnogo mnogo jeftinije. Koristi ih i moja kuma koja je takodje prezadovoljna.

pahuljica1 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidis meni  baby bunny uzas. Zatim mi je tenera... evy baby su mi.od.jeftinijih bile najbolje. A najbolje od.najboljih deginitvno pampers I ove libero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu li dobiti broj il fb profil od te druge koa nije Vesna za pelene, Vesna se razbolela i ne ide o dljnjeg u Madjarsku. Odakle tebiatigle Kruela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia do skora nisam ni znala za njih,aj vidi molim te ko ih proizvodi! Cena im je inace 850din po pakovanju na netu. Ne bih se upustala sa njima ali me interesuuje proizvodjac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ako imas fejs kucaj

Baby Bunny pelene.

 

ja sam uzela od nih takodje,ali nisam zadovoljna,zapravo meni se oni ne svidjaju jer nemaju elasticne trakice,ali sad vidim na fejsu da sad postoje sa elasticnim trakicama. Za te pare ako su dali te trakice da su elasticne nisu lose. Plus dobijes dva sapuna. Sapuni su super. :)

Izmenjeno od strane KruelaDeviL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tebe kruela pitah od koga iz Madjarske ti stigao libero? A za bunny me jedino interesuje ko ih proizvodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako imas fejs kucaj

Baby Bunny pelene.

 

ja sam uzela od nih takodje,ali nisam zadovoljna,zapravo meni se oni ne svidjaju jer nemaju elasticne trakice,ali sad vidim na fejsu da sad postoje sa elasticnim trakicama. Za te pare ako su dali te trakice da su elasticne nisu lose. Plus dobijes dva sapuna. Sapuni su super. :)

Jeste, pise da ce Bunny pelene biti sa elasticnim trakicama. Ako to bude onda ih ne menjam za te novce jer su stvarno super. Al za sapunčiće što daju.. navukla se baka na njih, kaže mi, pitaj ih tamo na taj "fejzbok" :) da mi posalju 10 komada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini pricalice nisam skontala. :)

sad gledam i ne mogu da skontam. Pise: Made in Sweden a ispod Poland. Ali ne pise konkretno nsto kao uvoy ovde ili onde i slicno..

 

Moram reci da sam ostala razoracana i Liberom. :( Ove noci je dva puta procureo  i bio mokar a prosle jednom...

Definitvno cu ostati izgleda na Pampersu ako se ponovi. Sa pampersom nisam imala greske... Cak dolazim do zakljucka da su i baby bunny bolje jer za 1950,00din dobijes dva jumbo pakovanja pelena,dva sapuna i placenu postarinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije valjda da te libero razocarao?  Jao meni libero do sad nije propustio al onaj sa pijace ,bude pun i prepun i ne bude mokar ujutru. Dok sa pampersom  problena koliko volis. Jesi li sigurna da je tvoj libero iz madjarske?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije me razocarao nego iskreno smara me da kupujem pteko brze posted.. to me nervira,volela bih da imam neke pristupacnije u radnji. ali ako cu jeftinije ili tenera ili pampers ako cu kvalitetnije..

ali mislim da cu uzeti libero opet. Za  2100\2250 zavisi od ptt-a imam pelene 80komada,dok pampers na buvljaki za 1900 5 ima samo 64komada... tako mi pelena izadje 29din komad a libero me izadje 26. Dostq gledam na to koliko me izadje na komad I onda uporedim kvalitetnije I cenu... sigurno cu uzetindo Bozica jos jedno pakovanje Liberal. Dobre su pelene,sto su propustile.. Dobro desava se. desilo se I sa pampersom. 

 

gde su tvoje proizvedene?

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na onima sa kvantasa pise svedska, a iz metroa trebam uci na kod da bih videla. Kod nas u NS pampersice giga pakovanje je 1700 na kvantasu, velika pakovanja libera nemaju a mala su 1000din a ta ista u merkatoru 2200(bolest). Tako da za 2000 dobijes 92kom libera 6 ili 100kom 5 . Zavisno koje koristis. 

5 kod pamp je od 11 kg a 6 kod libera je od 12kg. Al su vece od 5 pamp zapravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm ide do madjarske veceras pa bi mogao da mi kupi pelene. je l moze neko da mi napise gde se kupuju te pelene koje su jeftinije  tamo, u lokalnim prodavnicama ili u dutyfree shop-ovima? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm ide do madjarske veceras pa bi mogao da mi kupi pelene. je l moze neko da mi napise gde se kupuju te pelene koje su jeftinije  tamo, u lokalnim prodavnicama ili u dutyfree shop-ovima? Zavi

Zavisi gde ide, imas i velike trznice tamo gde se uzima roba. Sve jedno gde god uzeo jeftinije mu je nego kod nas, i za sve sto bude kupio nek cuva racun, veci deo kupljenje robe dobija povratak pdv-a na granici 

Avri voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sad opet kupila dm-ove babylove za bebu....inače smo ih i za stariju koristili,a zamjenske su nam bilei mullerove beauty baby i povremeno lidlove toujours....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.