Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

baby love su nama super....bas super

pampers nam nije odgovarao(osim u pocetku)

huggies su uzasne,krute i tesko se nekako namestaju,ne znam...

i onda smo probali baby love i na njima se zadrzali

a i najjeftinije su,kada se kupuje duo pakovanje,ustada je znacajna,buduci da ima vise pelena nego u drugim jumbo pakovanjima

samo sam se malo smorila kada su ih stanjili...nisu trebali da diraju nista,ali ajde,nema veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitala sam u Aksi posto ne pise na paketu. Bugarska! Probali smo i stvarno su dobre.

Jel da?nama su bas super...mekane,mislim da ne zuljaju dete,i upijaju super...ali moracemo da predjemo na 4+...ove su verovatno predvidjene za decu koja manje piske..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel koristio neko pelene Kplus?Vlazne maramice su im odlicne,pa sam razmisljala da li da probam i pelene?Mi smo do sad koristili samo pampers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel koristio neko pelene Kplus?Vlazne maramice su im odlicne,pa sam razmisljala da li da probam i pelene?Mi smo do sad koristili samo pampers.

Ja sam kupila samo jednom KPlus pelene i uzasne su :((! Nemaju elsticnu traku oko nogu, pa ili da stisnes bebu ili da prodje sve iz pelene pored nogice napolje!!!! Maramice su extra,slazem se,ali pelene nikakve nisu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada Pampers mada mi je babica rekla da su Boni mnogo bolje tj da imaju vise pamuka u sebi od pampers pelena a i jeftinije su .... Boni sam koristila za Anastasiju i imam samo pozitivno misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od rođenja smo koristi pampers do nedavno. nisamo imali nikakvih problema ali smo saznali sa MyLove pelene koje su kvalitetene a jeftinije i prešli smo na njih. Za novorođenče planiram opet pampers da koristim do bar nekih 1.godinice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mi imamo problema sa tim pelenama!!! maša ima 4,5 meseca i doji, koristimo pampers 4 (7-18kg) ona ima 7 kg i pelene su joj velike po duzini, ali problem je sto joj bas cesto prolazi sadrzaj sa strane sve preko svedske i pamucne pelene do pantalonica! Ne znam sta da radim, a jos malo pa treba da se oslobodimo tih pamucnih pelena, pa se mislim sta ce tek onda da bude. Ne znam da li da probam neke druge pelene, mada u mom gradu i nema tako veliki izbor jednokratnih pelena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mi imamo problema sa tim pelenama!!! maša ima 4,5 meseca i doji, koristimo pampers 4 (7-18kg) ona ima 7 kg i pelene su joj velike po duzini, ali problem je sto joj bas cesto prolazi sadrzaj sa strane sve preko svedske i pamucne pelene do pantalonica! Ne znam sta da radim, a jos malo pa treba da se oslobodimo tih pamucnih pelena, pa se mislim sta ce tek onda da bude. Ne znam da li da probam neke druge pelene, mada u mom gradu i nema tako veliki izbor jednokratnih pelena.

A jesu vam pampers 3 male??? Verovatno joj curi sadržaj jer su joj pelene velike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesu vam pampers 3 male??? Verovatno joj curi sadržaj jer su joj pelene velike.

Pa presli smo na veće jer je tako bilo i sa trojkom a i rekli su mi da ako pelena ostavlja tragove usecanja treba da se predje na veće. Ja joj lepo stegnem u predelu struka, ali ima lufta sa strane gde pampers ima one karneriće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa presli smo na veće jer je tako bilo i sa trojkom a i rekli su mi da ako pelena ostavlja tragove usecanja treba da se predje na veće. Ja joj lepo stegnem u predelu struka, ali ima lufta sa strane gde pampers ima one karneriće.

A koji pampers koristite? Activ baby ili neki drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koji pampers koristite? Activ baby ili neki drugi?

da, active baby 4 maxi. evo bas jutros smo imali eksploziju,da je morala odmah pod česmu :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, active baby 4 maxi. evo bas jutros smo imali eksploziju,da je morala odmah pod česmu :)))

Meni se čini da ti je ona mala za čevorku...jel joj ti to lepo namestiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se čini da ti je ona mala za čevorku...jel joj ti to lepo namestiš?

Pa šta znam, ima preko 7 kg sada, ja joj podignem pampers što više pozadi da ne pređe na leđima, jer nam se i to dešavalo pa moramo da menjamo i body, a opet joj visi dole na sredini pelena. Prošlo pakovanje je bilo 3 midi 4-9 kg, ona spada i u tu kategoriju, ali sam ja htela veće da bi joj bile šire između nogu, da ne bi puštale sa strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo malo active, malo one bele pampers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do skoro smo koristili pampers, ali je počelo da procurava non stop. Nisu jednom imali pampers i muž kupi lumpi, i prezadovoljna sam. Nema onog mirisa, super upijaju.... desi se nekad da procure, ali noću nikad. Dok mi je u pampersu bila stalno mokra, tj uvek procuri na guzi.

I nerviraju me sa tim 4 i 4+

Koja je razlika? uh... neću se nerviram :lol:

Sve u svemu - Lumpi, povoljnije su mnogo od pampers. Videću koja je cena za Baby love - pa da probamo i njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neznam sta je zene sa ovim pampersom sa ovim zelenim tackicama pa ove je haos bas se osecaju kad beba piski, ako je brzo ne presvucem, neznam da li i vi imate takvo iskustvo, moram preci na neke druge po hitno ovo je uzas bas sam se razocarala, :angry: a i nekako mi je tanji :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neznam sta je zene sa ovim pampersom sa ovim zelenim tackicama pa ove je haos bas se osecaju kad beba piski, ako je brzo ne presvucem, neznam da li i vi imate takvo iskustvo, moram preci na neke druge po hitno ovo je uzas bas sam se razocarala, :angry: a i nekako mi je tanji :( :(

Imene nervira taj miris, ali iskreno nisam probala druge. Ustvari jednom na promociji smo dobili 3 komada ayvi baby(mislim da se tako pise) i nesvidjaju mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imene nervira taj miris, ali iskreno nisam probala druge. Ustvari jednom na promociji smo dobili 3 komada ayvi baby(mislim da se tako pise) i nesvidjaju mi se.

Ovo je grozno a neznam kakve su ove bele premijum te nove nikako da kupim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi smo do pre mesec dana koristili pampers-ili active baby ili new baby ali i jedne i druge procure...pogotovo decak non-stop mi se budio upisan do grla,garderoba sva mokra!!!!!!!!sad koristimo daipers i jako sam zadovoljna,mekane su i elasticne a ne propustaju sa strane!!!!!!!!toplo preporucujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je grozno a neznam kakve su ove bele premijum te nove nikako da kupim

one su bolje, deblje su, a i mislim da su skuplje. Mi smo ih davno koristili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

one su bolje, deblje su, a i mislim da su skuplje. Mi smo ih davno koristili.

Moracu da probam da vidim ove sa tackicama uzas :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ISTO mi smo prezadovoljni, i cenom i kvalitetom , jedino mi krivo sto se one grcke daipers tesko nalaze one su bile isto odlicne

papmersom sam razocarana nekoliko puta i na kraju smo prestali da ga koristimo, svaki dan je onaj gel otpadao i bio po detetu..strasno...kaokuglice kristalne ..bas bzv

i meni se jedna serija cepala i ispadale su kuglice!Druga je vec bila ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo pampers,i zadovoljna sam za sada sa njim,imala sam problem sa propustanjem al sam uzela vece pelene i zasad su dobre...

Da.cim pocnu da propustaju,vreme je za veci broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo pampers pampers sleep&play.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre dva dana smo kupili libero i stvarno su super.. za sad. pampers smo davno izbacili, bili smo malo na evy baby pa huggiese i huggiese su nam ok, malo krute ali libero izgledaju odlicno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.