Koje jednokratne pelene koristite?

odgovora

Objavljeno

borjana jel ste probali evy baby...stvarno su super... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana...LUMPI pelene su nezamjenjive, kod nas ih mnogo koriste...4-ka 82 KOM-24 KM...

Mercator Centar Dobrinja

BULEVAR MIMAR SINANA 1

71000 SARAJEVO

Telefon: 033 772 714

lumpi_image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

borjana jel ste probali evy baby...stvarno su super... ;)

:( :( Ni te nisam vidjela u nasim marketima... Gdje ja zivim??? :angry:

Pronjuskacu jos, mozda i nadjem...

Za sada koristimo Pampers, ali me ono prvo ruzno iskustvo sa njima odbija, mada za sada nismo imali curenja i propustanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do sad koristili samo pampers premium care,jer su bile skroz pamucne i bez onog gela,e sad su stavili i u njih gel...

letos sam probala da joj stavljam huggies i bile su odlicne dok nisam kupila jedno pakovanje gde je u peleni onaj pamuk toliko bio ispresovan da pelena na sredini nije mogla da se savije,a kad se upiski odvajale su se grudve pamuka u peleni kao da sam je kidala na delove,ponovo smo se vratili na pampers i kazem koristili do sad ali zbog tog gela mi se bas i ne svidjaju jako neprijatan miris ispustaju kad dete napuni pelenu,sad sam kupila Libero,jer vidim da ih svi hvale i modu reci da su jako mekane i zadovoljna sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od početka Pampers Premium Care (sada smo na 4). Bila sam prezadovoljna sve do poslednjeg pakovanja, nešto mi ono nije kako treba pod rukom. Jednom smo na nagovor probali Pampers Sleep&Play, strašno na šta je to ličilo.

Svi me nagovaraju da probam neke druge, ali kako se nikad nije osula do sada ili da su pukle, držim se njih nadalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehhh,menjam i Libero,sva se osula od njih :angry: vise ne znam sta da radim,probacu jos jednom Huggies,ako ni one ne valjaju vracam se Pampersu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehhh,menjam i Libero,sva se osula od njih :angry: vise ne znam sta da radim,probacu jos jednom Huggies,ako ni one ne valjaju vracam se Pampersu :unsure:

Jesi li probala Beby-love..odlične su....imaju da se kupe samo u DM-ovim radnjama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e nisam probala te i one evi beby (valjda se tako zovu)

jedini mi je problem sto mi ni jedan dm nije blizu,posto nisam bas u centru grada,ali ako bude potrebe probacu i njih i onako pocinjem da radim uskoro,pa cu biti blizu DM-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e nisam probala te i one evi beby (valjda se tako zovu)

jedini mi je problem sto mi ni jedan dm nije blizu,posto nisam bas u centru grada,ali ako bude potrebe probacu i njih i onako pocinjem da radim uskoro,pa cu biti blizu DM-a

Bez ikakvog mirisa su...onako su fine pod rukom...i što je najvažnije nisu pravljene za istočno tržište kao smeće Pampers,nego su made in Germany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li probala Beby-love..odlične su....imaju da se kupe samo u DM-ovim radnjama!

ja koristim baby love i guza je mnogo suvlja i bez osipa sto je bio slucaj sa pampersom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo pampers proizvedene u Nemackoj. Odlicne su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja koristim baby love i guza je mnogo suvlja i bez osipa sto je bio slucaj sa pampersom..

ISTO mi smo prezadovoljni, i cenom i kvalitetom , jedino mi krivo sto se one grcke daipers tesko nalaze one su bile isto odlicne

papmersom sam razocarana nekoliko puta i na kraju smo prestali da ga koristimo, svaki dan je onaj gel otpadao i bio po detetu..strasno...kaokuglice kristalne ..bas bzv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo pampers,i zadovoljna sam za sada sa njim,imala sam problem sa propustanjem al sam uzela vece pelene i zasad su dobre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama stiže pampers iz mađarske, veliki paket nas izađe 800 din, onaj od 68 komada (petice). Probavala sam sve i svašta i uvek se vraćala na pampers...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama stiže pampers iz mađarske, veliki paket nas izađe 800 din, onaj od 68 komada (petice). Probavala sam sve i svašta i uvek se vraćala na pampers...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim da su Pufies pelene super...mekane i nema osipa...slicne su pampersu samo sto nemaju gel koji ima pampers....

1320.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim da su Pufies pelene super...mekane i nema osipa...slicne su pampersu samo sto nemaju gel koji ima pampers....

1320.jpg

Ko je proizvođač?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko je proizvođač?

JOJ nemam pojma nigde nepise....ali toplo ih preporucujem....ima ih u aksi...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim da su Pufies pelene super...mekane i nema osipa...slicne su pampersu samo sto nemaju gel koji ima pampers....

1320.jpg

eee njih sam videla u Aksi i zena koja tamo radi kaze da su odlicne i da vecina kupuje njih,a ja ko po obicaju bas nisam poverovala,jer ih sad prvi put vidim <_<

ma sve je to relativno,eto neko dete nema nikakav ojed od Libera,a moje ima,neki se zale na huggies,a nama su bile dobre do tog poslednjeg pakovanja kad sam videla da je posle cela serija bila ista odustala sam.

I sto rece Nensy...kod pampersa mi se nije svidjao taj gel koji ostaje na bebi,a evo vidim i kod ovih Libero isto joj ostaju kuglice gela,kao kristali po guzi,ocigledno da i one u sebi imaju neki vrag :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ovih joj nista nije ostajalo...bas su mi se dopale i nastavicemo da ih koristimo...

a hugies su po meni mnogo krute,ko karton... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo davno izbacili pampers, sada smo na evy baby i hugiese.

licno meni su hugiese odlicne i cim potrosim ove evy baby necu ih vise ni uzimati, poslednja dva pakovanja imaju jako uske trake i sve imam osecaj da ga zulja, cak se i traka pomeri ..

za drugu bebu cu hugiese od pocetka, sem ako ne probam te libero, mada nisam do sad cula od nekog koga licno poznajem da su bas ok.. probacemo na Luki, on je veliki decko !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Libero i za nase trziste stize iz Swedske,a tamo,kao i u Nemackoj,Svajcarskoj....su jako poznate (ako ne i poznatije od pampersa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko je proizvođač?

Pitala sam u Aksi posto ne pise na paketu. Bugarska! Probali smo i stvarno su dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam isto skeptik sto se tice preporuka od strane prodavaca.. uglavnom ne padam na hvalu proizvoda, ali sam jednom u aksi uzela neke ... brkam sad sa teniserom Monfilsom- tako nekako..

nasla sam, molfix

bile su ocajne, ocaj, ocaj, ocaj...

da, i mene je kod pampersa nerviralo kad otvorim pelenu a kristali ispadnu na sve strane.. a od slep&play je dobio osip..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde bre nalazite sve te silne pelene?! :D Mi koristimo pampers od rodjenja, kupili smo jedno pakovanje evy baby i tada je dobila eserihiju, bilo je leto a one su strasno debele a ne upijaju ni upola kao pampers! Tako da smo se vratili pampersu... \i nema vise eserihije! :) Ne kazem da su pelene uzrok ali nisam htela da rizikujem. Par puta mi se desilo da joj procure pelene ali samo ako je jako puno piskila da su se one skroz natopile, nocu nikada nije bila mokra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.