Menstruacija posle porođaja

odgovora

Objavljeno

Megi. a koliko ti je trajala kad si prwi put dobila?mislim posle porodjaja

jer meni opet nista na ulosku :angry::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

10 dana, ali 5 dana se samo razvlacilo, nosila sam dnevni. A sad 4 dana. I stomak me uopste nije boleo, a otkako sam prvi put dobila previjam se od bolova. Mada, mislim da mi se prag bola mnooogo povecao posle porodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pomoc ! prvu mjesecnicu sam dobila 40dana nakon porodjaja ,sad kasni dva mjeseca,ali nedojim (znam da zna da kasni zenama koje doje) i muz mi kaze da nemogu biti trudna.. jako mi je cudno sve to :huh: ,jos nisam bila ni na pregledu i dalje se cistim ,jos mi izlazi ,kako da kazem neka vodica iz mene :blink: ...dali neko zna dali je to normalno jer nedojim ili sta bi moglo biti ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovana IvanaMila, ne znam da li ste videli ali postoji tema gde su članice pisale svoja iskustva na sličnoj temi pa možda da tamo pogledate-pročitete. Tema se zove:"menstruacija posle porođaja" a evo i linka KLIKNI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovana IvanaMila, ne znam da li ste videli ali postoji tema gde su članice pisale svoja iskustva na sličnoj temi pa možda da tamo pogledate-pročitete. Tema se zove:"menstruacija posle porođaja" a evo i linka KLIKNI

vaziii hvalaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila 12.01 2010,a menstruaciju sam dobila 12.03 2010 znaci posle tacno dva meseca.Ali ja ne dojim pa zbog toga.Vi koje dojite ne brinite o tome,normalno je da je nema.Sve se vrati na normalu.Samo polako :D
jeli moguce da kasni i ako ne dojis..meni kasni dva mjeseca ,a prvu sam dobila 40 dana nakon poroda ..jer znam da zenama koje doje je to normalno ali za one koje nedoje neznam... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, cula sam za takve slucajeve. Kada sam isla na jednu kontrolu dok sam bila trudna, jedna zena je stajala pored, a kada je dr upitala zasto je dosla, ona kaze- vec dva mjeseca poslije porodjaja krvarim!

Ja sam dobila poslije 40 dana, ali je zato sada nema... :blink:

Znaci, preskocilo mi je prosli mjesec.. valjda je to "normalno", dok sve ne dodje na svoje mjesto..

i ja sam dobila poslije 40 dana prvu a sada mi druga kasni vec 2mjeseca ..ali nedojim pa neznam dali je normalno da kasni ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva menstruacija posle porodjaja sam dobila posle 6 meseci i 6 dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je 40. dan i eto je,stigla... Iako bebu samo dojim. Pre trudnoće sam pila pilule za kontracepciju 2 godine pa se više i ne sećam bolova,ali mislim da ću se brzo prisetiti jer me stomak bolucka... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je 40. dan i eto je,stigla... Iako bebu samo dojim. Pre trudnoće sam pila pilule za kontracepciju 2 godine pa se više i ne sećam bolova,ali mislim da ću se brzo prisetiti jer me stomak bolucka... <_<

Dobrodosla u klub. I ja sam dobila odmah prvi mesec nakon porodjaja... i to mi je opet na neki nacin plus, pratila sam ciklus i nisam brinula kasni li i iz kojih razloga... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to što kažeš... ;) Treba gledati to sa pozitivnije strane :) Ali jako je danas oskudna bila, verovatno će se sada vući danima dok ne krene kao svet ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika, meni dosla 38i dan od porodjaja, i isto je oskudna bila, razvlacila se 10 dana. Ali zato ova druga je bas obilna bila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tacno 50 dana posle porodjaja. Tad je L jos sikio. Isto sto Megi kaze razvlacila se 10 dana. Prvo nisam znala da li mi se krvarenje ono posle porodjaja vratilo ili je ona. I onda posle 4-5 dana krenulo normalno. I sad na 28 mi stize.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila mecu odmah poslije poroda. Krvarila sam 40 dana i nakon 20 dana od prestanka krvarenja - MECA??? Da nije malo previse rano s obzirom da dojim bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije strašno, to je sasvim ok i "normalna" pojava. I kod mene je bio identičan slučaj. Bile su ne baš tačne u dan ali ciklus je trajao oko 30 do 36 dana i nešto obimnije nego inače ali se posle 6 meseci vratilo sve kao i pre trudnoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila mecu odmah poslije poroda. Krvarila sam 40 dana i nakon 20 dana od prestanka krvarenja - MECA??? Da nije malo previse rano s obzirom da dojim bebu?

Nije rano tako je i meni bilo prvi put, sad sam manje krvarila, tj samo 2 nedelje i sad cekam mecu, sve se nadam da nece jos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prošlo je 7 meseci od porođaja,još nisam dobila. Odgovara mi,navikla sam se bez nje :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da se upisem, nakon 10,5 meseci od porodjaja ja sam danas dobila..a treba da krenem na put za nekih 2 sata :P..bas sam bila navikla bez nje..nadam se da to nece uticati na dojenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam menstruaciju tri meseca posle porodjaja, prvi dan je bila normalna bez bolova i u normalnoj kolicini, ali vec drugi dan sam krvarila malo pre podne i ceo dan je izostala, moze pomoc!? Da li neko ima slicno iskustvo? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proslo 6 nedelja od porodjaja a "vestice" jos nema :) Sto se mene tice ne mora jos,taman sam se navikla bez nje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila danas :wacko:

*Iva* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle 4 meseca od porodjaja i ona je stigla, nije morala, ali vam mogu reci da nije bila ni malo bolna, prva dva dana obilna, posle toga normalna, i naravno prosla je posle sest dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja jos jedno pitanje :)

Da li je moguce da kada dobijes mecu a dojis bebu da ti menstruacije budu slabe i ktratke tj da dobijes, traje 3-4 dana sa minimalnim krvarenjima a da se kasnije ustabili i postanu normlane.

Meni meca dolazi tacno izmedju 28-30 dana i to bukvalno izadje par kapi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja jos jedno pitanje :)

Da li je moguce da kada dobijes mecu a dojis bebu da ti menstruacije budu slabe i ktratke tj da dobijes, traje 3-4 dana sa minimalnim krvarenjima a da se kasnije ustabili i postanu normlane.

Meni meca dolazi tacno izmedju 28-30 dana i to bukvalno izadje par kapi.

Ja mislim da je sve normalno :rolleyes:

Tri meseca posle drugog porodjaja sam dobila prvu, a zatim 8 meseci nista, da bih opet dobila 11 meseci posle porodjaja (i to bas dok sam bila na moru <_< ). Evo opet je proslo vis eod mesec dana, ovih dana sam osecala neko komesanje u donjem trbuhu, poiskakale su mi bubuljice, ali mece nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.