Menstruacija posle porođaja

odgovora

Objavljeno

To mi se desilo dva puta, sada je nomrmalna menstruacija. Pre srede ne mogu da odem kod svog doktora zato sto ne radi, ali do srede ce biti gotova krvna slika i brisevi pa cu sa svim djuture kod doce, da vidimo sta je bilo u pitanju...

Malo mi je laknulo, bas sam bila nenormalno zabrinuta :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To mi se desilo dva puta, sada je nomrmalna menstruacija. Pre srede ne mogu da odem kod svog doktora zato sto ne radi, ali do srede ce biti gotova krvna slika i brisevi pa cu sa svim djuture kod doce, da vidimo sta je bilo u pitanju...

Malo mi je laknulo, bas sam bila nenormalno zabrinuta :unsure:

U redu je to.Samo mislim da ćeš morati uzimati Ferum,i meni je juče dr rekla da mi je gvožđe na limitu.A ja sam krvarila 7 dana svega.Valjda je tako kod svake žene poslije porođaja.Ja još nisam dobila,ali zato sam juče osećala kao da ću da dobijem.Obično me osjećaj ne vara,al eto ta prva meca se čeka,i dolazi kad se najmanje nadaš,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pijem ja gvozdje jos od pre trudnoce. Pila sam dugo tothemu, pa ferum lek, od posle porodjaja pijem heferol. Gvozdje mi je ok, ali mi je hemoglobin jos uvek jako nizak, a jos posle porodjaja mi je doktor rekao da bih trebala piti bar jos godinu dana... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam evo dobila posle 3,5 meseca!Ladno sam pre oko 10 dana osetila ovulaciju,tako da sam znala da cu dobiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jos uvek nemam ciklus, posle hormonske slike koja je uradjena prepisan mi je cyclo-progynova i plasim se nuspojava, konkretno gojenja.. ima li neko iskustva sa lekom???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravila sam da dodam : porodila sam se krajem oktobra 2010. godine, dojila sam dete 8 meseci dok sama nije prestala da sisa, jednostavno je odbila i mleko nije htelo da stane, a bilo ga je tokom dojenja bas puno. ja inace koja sam ravna k'o daska imala sam grudi kao lubenice. posto, dakle, mleko nije htelo da stane prepisao mi doktor bromokriptin koji mi je stvarao mucnine pa sam prestala posle 4 dana, onda se mleko vratilo pa sam opet nastavila da pijem po preporuci lekara. i ta kutija popijena i mleko se vraca, opet. zatim mi je prepisao PONOVO bromokriptin i tek tada je mleko stalo, tj vratilo se, ali ga nisam izmuzavala i jednostavno je prestalo. dakle od juna meseca ja ne dojim i sad je vec februar 2012. godina i JA NEMAM CIKLUS, ali imam pms, tj nesto slicno pms-u.. strasno sam napeta i tako to.

moja mama je sumnjala da je to zbog mrsavosti, ali ista sam takva bila i pre trudnoce, doduse sad imam 4 kile manje nego pre trudnoce jer se vise krecem verovatno. otisla sam kod privatnika da mi uradi hormonsku sliku i rezultat je bio manjak zenskih hormona (valjda nisam lupila glupost sad) i on sprecava ciklus jelte. prepisani su mi sad ti lekovi i ja sad naravno odmah citam nuspojave i plasim se jer svasta tamo pise... uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja dobila posle 6,5 meseci nakon porodjaja.I to nesto bas malo,i ne lici mi na menstruaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja dobila posle 6,5 meseci nakon porodjaja.I to nesto bas malo,i ne lici mi na menstruaciju.

Krenuće, polako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja dobila posle 6,5 meseci nakon porodjaja.I to nesto bas malo,i ne lici mi na menstruaciju.

Joj, blago tebi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenuće, polako ;)

pa nadam se jer ovo po malo me bas nervira.Sto pre pocne pre ce da se zavrsi,jos uvek je nesto malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, blago tebi... :)

Bolje sto sam dobila jer sam vec pocela da brinem a i mm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila juce, 10 meseci nakon porodjaja...

Srećnice! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da se prijavim.Dobila sam menstruaciju 5 meseci posle porodjaja,zajedno sa svim onim simptomima mucnine i malaksalosti ,koji me godinama proganjaju.Mislila sam posle porodjaja ce se srediti sve,i vise nece biti mucnina prilikom menstruacije,ali cvrc... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da se prijavim.Dobila sam menstruaciju 5 meseci posle porodjaja,zajedno sa svim onim simptomima mucnine i malaksalosti ,koji me godinama proganjaju.Mislila sam posle porodjaja ce se srediti sve,i vise nece biti mucnina prilikom menstruacije,ali cvrc... :huh:

Ma taj bol i malaksalost je samo kod te prve..posle se već lakše diše... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mesec ipo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mesec ipo :D

:lol: Ma nije moguće... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ma nije moguće... :D

Nisam ni sumnjala da će da me omaši još koji mesec :lol: a taman sam zakazala kontrolu kod ginekologa :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni sumnjala da će da me omaši još koji mesec :lol: a taman sam zakazala kontrolu kod ginekologa :lol: :lol: :lol:

Priprema se telo za još beba... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Priprema se telo za još beba... :P

A ne.... priprema se telo za nešto drugo B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne.... priprema se telo za nešto drugo B)

:lol: :lol: :lol: Tema Sex...vapi za tobom... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene bila prva posle šest meseci, a pošto je David bio sjajan spavač već od drugog meseca- po 6,7 sati odjednom ja sam bila sigurna da sam zaglavila i uspaničila sam se, ali kad sam htela da uradim test, dobila sam. Tri dana sam bila kao prebijena mačka, ali već sledeći put je bilo sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Tema Sex...vapi za tobom... :D

nisam mislila na to, to odavno radimo, mislila sam na spiralu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je moguce da nisam dobila pravu menstruaciju?Imam braon iscedak,i pomalo menstruaciju,vise lici na neko blago krvarenje.Da li da posetim ginekologa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je moguce da nisam dobila pravu menstruaciju?Imam braon iscedak,i pomalo menstruaciju,vise lici na neko blago krvarenje.Da li da posetim ginekologa?

Ja bih sačekala sledeći mesec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iako ovo sto cu vam opisati nije menstruacija, pomalo me zacudilo......danas na dnevnom ulosku nadjem gomilicu zutog sekreta (sto i nije prvi put od prestanka krvarenja) i kad sam htela da se obrisem, iz mene je ispala neka stvarcica - neka sluzokoza, nesto kao opna, maramica ili sta vec, belicaste boje, pa sve prosarano kao kapilarima - bas kao neka maramica.

Ima li neko iskustva sa bilo cime slicnim?

:o:huh::unsure::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.