Menstruacija posle porođaja

odgovora

Objavljeno

Ova tema treba da "ode2 na podforum "posle porođaja",pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle pet meseci. Od tada je uredna i manje bolna nego pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam dobila tačno šest meseci nakon šporođaja i sve je isto kao i pre samo mislim da mi je sad tačna u sat ,e kako mi je bilo lepo kada je nisam imala :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ponadala odmoru posle porodjaja al dobila sam posle 5 nedelja jedino je bilo utesno da nije bila bolna od tada bez prekida tacno kao sat svaki mesec stizu gosti. Proslo je dvE godine i dalje je bezbolna sto je divno jer sam imala jeko bolne(primala sam novalgetol svaki prvi dan ciklusa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle prvog porodjaja dobila sam nakon 6 meseci, a posle drugog nakon 4 meseca. Inace sam pre porodjaja imala veoma bolne menstruacije, prelezala bih prva dva dana, a sada ne - bude bolova, ali sa jednom tabletom se izdrzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam posle 7 meseci. Pre porodjaja su bile ne redovne i sada su ne redovne iako sam mislila da ce se normalizovati posle porodjaja. Kazu da bi tako trebalo,avaj... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam posle 7 nedelja <_< Bas nemam srece. Od tad su ponovo redovne i manje bolne.

-------------------------------

Meni posle 3. porodjaja je takodje dosla tako sa 1,5 mesec. Malo sto me cudi uopste nisam imala nikakav simtom da ce doci, jer uvek jedno nedelju dana pre pocnu grudi da me bole i zatezu sto je ovaj put izostalo.

Posle 1. porodjaja su mi nestali svi bolovi koje sam ranije imala i tako je i ostalo, jedino mi je sada ova prva nakon 3. bila ali bas bila obilna.

Pricala sam sa doktorkom i ostalo je da se vidi kakva ce biti sledeca (moguce da je ciscenje i regeneracija u pitanju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada nisam imala uredne cikluse na 26 ili 28 dana,ali od kako sam se porodila,u dan mi stize crvenkapa,i ko kaze da ko je imao bolne menstruacije pre trudnoce,da ce mu bolovi prestati kada se porodi taj laze!!! Isto mi je tesko,bolovi strasno jaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje,trebaju mi vasa iskustva....

koliko nakon porodjaja je proslo do vase ponovne menstruacije? i sta mislite da li je normalno da prodje 11 meseci i jos uvek nista ? unapred hvala :)

Tikica, malo mi je laknulo kada sam te čitala, jer od početna su pričale da su dobile relativno rano posle porođaja, a ja sam jednom dobila nakon 10 meseci, a u martu ništa. Nadam se da će se uskoro vratiti u normalu, pre sam imala tačne cikluse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre ili kasnije svakoj od nas se sredi ciklus, jedino sto nerviram cekanje(barem mene).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila 12.01 2010,a menstruaciju sam dobila 12.03 2010 znaci posle tacno dva meseca.Ali ja ne dojim pa zbog toga.Vi koje dojite ne brinite o tome,normalno je da je nema.Sve se vrati na normalu.Samo polako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila posle cetiri meseca.Sve je isto kao i pre osim sto me nije boleo stomak.Pre bih imala velike bolove a ovaj put nista.E sad videcu sledecu kako ce da bude!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila posle 6,5 meseci.Posto dojim jos uvek,svi su mi govorili da sve dok je tako necu dobiti,naprotiv ljudi svasta pricaju,u mom okruzenju vecina zena koja doji i dobije a jos doji svoju bebu.Ranije sam imala bolne menstruacije,sada i ne znam da sam dobila dok ne vidim.I to sam cula da se promeni posle porodjaja,a za to mogu da tvrdim da je tacno po mom slucaju. e050.gifh040.gife055.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam posle 3 meseca a tada je moja beba prestala da sisa, nije bilo mleka...slucajnost ili sta...nemam pojma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam posle 4 meseca od porodjaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle tacno 5 nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tikice normalno je.moja sestra je dobila tek posle 18 meseci.Ja sam dobila posle 40 dana,nakon toga jos jednom a sada vec 2 meseca nema.

Sanja da ti nisi opet u blagoslovenom stanju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila posle 6,5 meseci.Posto dojim jos uvek,svi su mi govorili da sve dok je tako necu dobiti,naprotiv ljudi svasta pricaju,u mom okruzenju vecina zena koja doji i dobije a jos doji svoju bebu.Ranije sam imala bolne menstruacije,sada i ne znam da sam dobila dok ne vidim.I to sam cula da se promeni posle porodjaja,a za to mogu da tvrdim da je tacno po mom slucaju. e050.gifh040.gife055.gif

u mom slučaju to nije baš tako... moje menstruacije su i dalje bolne... nije baš tako strašno kao pre porođaja, ali boli i bez lekova ne mogu da funkcionišem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila posle 6,5 meseci.Posto dojim jos uvek,svi su mi govorili da sve dok je tako necu dobiti,naprotiv ljudi svasta pricaju,u mom okruzenju vecina zena koja doji i dobije a jos doji svoju bebu.Ranije sam imala bolne menstruacije,sada i ne znam da sam dobila dok ne vidim.I to sam cula da se promeni posle porodjaja,a za to mogu da tvrdim da je tacno po mom slucaju. e050.gifh040.gife055.gif

I kod mene su bolovi potpuno prestali posle porodjaja.Evo upravo danas sam dobila,a nisam ni primetila :D Mada sve je individualno zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam menstruaciju 5 meseci posle porodjaja,nisam nista osetila,druga je bila bolna kao i pre porodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam posle 4 meseca. A menstruacija je mnogo bolnija nego pre trudnoće i sada ću opet da zatrudnim samo da nemam te bolove. A i nisu samo bolovi već i mučnina i povraćanje. UŽAS!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je od porodjaja proslo 7 meseci i 3 nedelje,jos nisam dobila.Bas sam mislila da zapocnem ovu temu jer nikako da stignem da odem do ginekologa,imam simptome nekih mesec dana kao da cu da dobijem,ali nista.Jel to normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se pridruzim krvavom klanu.. I ja sam dobila, evo 8 meseci posle porodjaja.. Jedno pitanje.. Dobila sam pre 2 nedelje, pa pre neki dan ponovo.. Da li je to normalno?????? Samo sto sada imam mnogo manje. Ima li razloga za brigu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krvarenje van menstrualnog ciklusa, ukazuje na neka dešavanja, pa svakako poseti ginekologa. Ja sam posle 1. porođaja dobila posle mesec dana, a posle 2. nakon 3 meseca. Oba puta sam dojila 6 meseci. Bolove nemam kao što su bili pre porođaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juče dobila, prvi put nakon porodjaja,prošlo je sedam meseci i dve nedelje, bez bolova i bez najave...videćemo kako će biti sledeći put. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.