Menstruacija posle porođaja

odgovora

Objavljeno

Hvala mamice,tako sam i mislila.Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

GRRRRRRRRR..... :angry: :angry: :angry: Nije mogla da saceka jos malo, nego odmah dosla! UH, MRZIM JE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo konacno je stigla posle skoro 14 meseci,nije da sam je se uzelela ali se nadam uskoro novoj trudnoci a posto jedno bez drugog ne moze.........nego sto je toliko obilna i bolna(a kazu vise ne boli posle porodjaja) da sam morala da otvorim bolovanje na par dana dok se malo ne stisa........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle 14 meseci?! :huh: Lelelel...

A meni je, kao, juce nesto krenulo. I danas mi je za nijansu jace nego juce, ali mi nije to ono kao sto mi je bilo pre trudnoce. Sve sam zbunjena. Sve ocekujem da ce mi se pojacati jer mi je sve neobicno ovo curkanje. Cak me i brine da nije to to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle 14 meseci?! :huh: Lelelel...

A meni je, kao, juce nesto krenulo. I danas mi je za nijansu jace nego juce, ali mi nije to ono kao sto mi je bilo pre trudnoce. Sve sam zbunjena. Sve ocekujem da ce mi se pojacati jer mi je sve neobicno ovo curkanje. Cak me i brine da nije to to...

I ja sam se zabrinula... Nije mi onaj prvi dan ni islo nesto posebno- u tragovima, ali sam osjecala onaj dosadni, tupi menstrualni bol. Bila sam sigurna da je to to. Medjutim, sutradan je bilo samo par kapi, da bi prekosutra ulozak bio potpuno suv...

Sutra napokon idem do ginekologa na onaj prvi pregled poslije porodjaja (do sada nikako nisam mogla da se organizujem, jer mi nije imao ko cuvati Mihu), pa cu pitati dr sta bi to moglo biti. Ja ipak mislim da sam dobila, ali da je potrebno vrijeme kako bi sve ponovo bilo kao ranije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni i danas kao ide. I dalje sasvim malo. Ovo mi je 3. dan. Jooj, kad bi mi ovako bilo i ubuduce, a ne kao pre trudnoce... :D I ja cekam da mi ovo prestane, pa da odem na pregled. Dok sam se resavala da odem, "tetka iz Crvenke" dosla. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se u martu porodila,a u aprilu vec dobila prvu menstruaciju.Ali nije dugo trajalo,u julu sam ostala trudna i sad sam 13 nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobra si. :) TAko i treba, more. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre prve trudnoce sam imala bolne menstruacije, kad sam se 1. put porodila dobila sam nakon mesec dana, nije bila bolna i trajala je 7 dana uz normalno krvarenje, a kad sam se 2. put porodila dobila sam 1.5 mes nakon porodjaja, takodje nije bila bolna ali je trajhala svega 3 dana i jedva da sam i krvarila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni jos uvek nista posle 10.5 meseci. Dojim bebu. Za svaki slucaj pijem i mini pilulu. Uglavnom sam srecna, ali mislim da cu ipak morati da odem na neki brzinski pregled, ako nista da smirim savest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam izgleda danas dobila...ili mi još uvek ono od porodjaja traje..jedini simptom mi je bol u levoj nozi, a krvarenje je baš oskudno..nemam pojma šta li je to..lohije su mi bile, prošle, ostao braonkast sekret, pa onako proziran..nije valjda da se to vratilo.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink::blink: jos jedna zbunjena se pridruzuje grupi!!

tacno na mesec dana od porodjaja sam imala krvarenje i onaj tupi bol u stomaku,trajalo jedan dan i posletoga samo obican sekret!???? :blink::blink: iduce nedelje cu da zakazem ginekologa,pa cemo videti........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje, pomagajte. Meni se nesto cudno desava... Izgeda da sam OPET dobila. Koliko su vama bile redovne menstruacije posle porodjaja? Porodila sam se 26. 8. dobila sam 6.10. pa onda 25.10. i danas sam dobila opet. Sve na 20 dana. :unsure: Ne ide mi mnogo. I prethodna dva puta je tako bilo i trajalo je nedelju dana. Kada sam otisla na prvi pregled posle porodjaja (posle I menstruacije) sve je bilo OK osim pojacanog sekreta. Kada sam dobila drugi put, opet sam otisla kod dr-a da vidim da li je normalno da dobijem posle 20 dana, opet me je pregledao i opet je sve bilo uredu. (nije me pregledao na UZ vec ginekoloski i mislim da je u pitanju bila i kolposkopija.)

Ranije sam imala na 28 dana. Mahom mi je bila u dan tacna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, meni je ono krvarenje posle porodjaja bas dugo trajalo. Nekih sest nedelja. Posto nisam dojila malog, dobijem kad je on imao dva i po meseca. I to je bas bila obimna. Iza toga sam imala na 26, pa na 24 dana. I tako jos uvek. Ne znam Taki na koliko si ranije imala, ali mora da prodje nekoliko meseci dok se to ne ustali.

I meni je vrlo cudno jos uvek. Ranije mi je trajala 4 dana, sada i po 8.

Nije nam lako!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle krvarenja od bezmalo 40 dana (s prekidima od tri-cetiri dana), dobila sam m tacno na 40ti dan...evo danas je konacno stala...da l je moguce... <_<:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko sam čula od drugih mama sve je to normalno dok se hormoni ne vrate na staro.Kod mene je pre porodjaja bila na 28 dana,dan,dva ranije uz nepodnošljive bolove prvog dana.Sada mi je stigla drugi put nakon porodjaja i to tačno mesec dana nakon prve.Nemam više one nepodnošljive bolove,samo onaj tupi bol da me podseti da je stigla.Isto mi traje kao i pre,šest,sedam dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, greska, jos uvek krvarim, pa dokle vise zaboga?! E sutra konacno idem kod lekara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, greska, jos uvek krvarim, pa dokle vise zaboga?! E sutra konacno idem kod lekara!

Uh, cula sam za takve slucajeve. Kada sam isla na jednu kontrolu dok sam bila trudna, jedna zena je stajala pored, a kada je dr upitala zasto je dosla, ona kaze- vec dva mjeseca poslije porodjaja krvarim!

Ja sam dobila poslije 40 dana, ali je zato sada nema... :blink:

Znaci, preskocilo mi je prosli mjesec.. valjda je to "normalno", dok sve ne dodje na svoje mjesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, cula sam za takve slucajeve. Kada sam isla na jednu kontrolu dok sam bila trudna, jedna zena je stajala pored, a kada je dr upitala zasto je dosla, ona kaze- vec dva mjeseca poslije porodjaja krvarim!

Ja sam dobila poslije 40 dana, ali je zato sada nema... :blink:

Znaci, preskocilo mi je prosli mjesec.. valjda je to "normalno", dok sve ne dodje na svoje mjesto..

Tebi preskace, meni dolazi svakih 20 dana. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi preskace, meni dolazi svakih 20 dana. :(

Vidis da je sve nenormalno, u ovom periodu normalno... Tako ja bar gledam na to, pa mi bude lakse. :D

Jedino ako mi nije preskocilo zato sto sam trudna! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidis da je sve nenormalno, u ovom periodu normalno... Tako ja bar gledam na to, pa mi bude lakse. :D

Jedino ako mi nije preskocilo zato sto sam trudna! :lol: :lol:

Sto bi to bilo interesantno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pojma nemam šta mi je..kao curkalo po malo, kada smo krenuli sa branjem trešanja bilo malo krvi, pa prestalo skroz..Šta li je to bilo? I još nešto me brine..zadnji put smo se malo zaneli, tj.. išli do kraja u meni..sada se brinem kao luda da nisam možda ostala trudna :blink: A mislim da nisam još dobila..poludeću :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pojma nemam šta mi je..kao curkalo po malo, kada smo krenuli sa branjem trešanja bilo malo krvi, pa prestalo skroz..Šta li je to bilo? I još nešto me brine..zadnji put smo se malo zaneli, tj.. išli do kraja u meni..sada se brinem kao luda da nisam možda ostala trudna :blink: A mislim da nisam još dobila..poludeću :lol:

hahaha

Po svemu sudeci, ti i ja se mozemo preseliti na temu "Prvi trimestar"! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pitala ja danas docu,sta mi je bilo ono krvarenje...kaze ,,cisti se materica``....eto.....nema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha

Po svemu sudeci, ti i ja se mozemo preseliti na temu "Prvi trimestar"! :lol: :lol:

Drugi krug :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.