Menstruacija posle porođaja

odgovora

Objavljeno

evo me :)

Ne znam gde pisete ti i ostale iz treceg koje su se porodile pa onda vise citam forum,negde nesto napisem ali to je to.

Jel ti prosla infekcija?Kako ti konac jos nije ispao?Pa koliko je to proslo od porodjaja?

E drage prosla vestica,ako Bog da sutra ce biti sexa prvi put od aprila meseca :D

Uh kako se to radi?:D

eto bice sexsa,znam pricala si o tome,prosla me infekcij,a ja jos nisam dobila,a proslo je 6nedelja,tako da necu ni ja trajat :)

dje ti je prija ,nema ni jece,bas mi je bilo neobicno bez vas na forumu,jer vi ste se pre mene porodile,ja sam se porodila 23dec...ljubac za Vukasina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage prosla vestica,ako Bog da sutra ce biti sexa prvi put od aprila meseca :D

Uh kako se to radi?:D

Jupiii!! Setices se vec ti, ne sumnjam ;)

Cao i ja imam jedno pitanje,proslo je skoro pet meseci od porodjaja a menstruacije jos nema.Da li da brinem??Inace jos uvek dojim.

Ne treba da brines, ja sam prvi put dobila posle 6 meseci, moja sestra posle 9... Sve je to normalno.

Pa ti si srecnica.Uzivaj dok ne dobijas.Uglavnom zene dok doje ne dobijaju :)

Ne mora da znaci, ali bilo bi bas lepo da je tako :D Ko zna, mozda bi se zene masovno odlucivale da doje sto duze :rolleyes:

Ja jos uvek nisam dobila 2. mens. od porodjaja, ceo januar mi je prosao bez nje... I ja umesto da budem srecna, sve se brinem :lol: Jos sam i 2 testa uradila, iako pijem kontrac. pilule, i negativni su, srecom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e i kod mene stigla vestica sinoc. bas nije morala ovako brzo. mislila sam da će kasnije posto dojim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e i kod mene stigla vestica sinoc. bas nije morala ovako brzo. mislila sam da će kasnije posto dojim :(

Drži se... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e i kod mene stigla vestica sinoc. bas nije morala ovako brzo. mislila sam da će kasnije posto dojim :(

E i ti si srecnica kao i ja :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa ovako...ja jos nisam dobila a evo za dve nedelje ce godinica dana ...sikimo i on bi najradije da siki ...nece nista da jede...osim sike...ja sam smrsala od porodjaja nekih 25 kg...gledam sad kad se malo smiri ovaj sneg da odem do ginekologa,vec sam pocela da se zabrinjavam dal je sve uredu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa ovako...ja jos nisam dobila a evo za dve nedelje ce godinica dana ...sikimo i on bi najradije da siki ...nece nista da jede...osim sike...ja sam smrsala od porodjaja nekih 25 kg...gledam sad kad se malo smiri ovaj sneg da odem do ginekologa,vec sam pocela da se zabrinjavam dal je sve uredu...

neuhvatljiva, sanluka...pa desilo mi se dvoje dece + puno jurnjave+ zdrava ishrana uz neki dobar kolac(koji i ovako i onako porucka paja)+50 trbusnjaka i 50 cucnjeva 4 do 5 puta nedeljno= vitka mama...xexex...

a i male promene,ofarbala sam se i osisala na kratko....i tako...:)

Mislim da je sada jasnije što još nisi dobila...vreme je za jedan detaljan ginekološki pregled, pa KS i tako dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je sada jasnije što još nisi dobila...vreme je za jedan detaljan ginekološki pregled, pa KS i tako dalje...

pa iskeno jedva cekam da odem i da vidim o cemu se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

40 dana sam krvarila i taman kada je to proslo,posle nedelju dana ja osetim neki tupi bol u stomaku i dobijem. :( A taman sam mislila da necu dobijati jer dojim,ali eto...

I sada sve redovno.

Posle porodjaja nisam isla na kontrolu,prvi put kada sam imala zakazano imala sam,drugi put kada sam otisla istekla mi knjizica,a sada mi se i ne ide.

Ne znam sta da radim,a i ne osecam nikakav bol ili tako nesto,sve je normalno.

Pa sada vas da pitam da li da odem ili ne? Nesto me mrzi.Planirala sam tek za dva meseca kada dodjem u Srbiju da idem kod privatnika nekog,ali se plasim da to nije mozda kasno... hmm.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

40 dana sam krvarila i taman kada je to proslo,posle nedelju dana ja osetim neki tupi bol u stomaku i dobijem. :( A taman sam mislila da necu dobijati jer dojim,ali eto...

I sada sve redovno.

Posle porodjaja nisam isla na kontrolu,prvi put kada sam imala zakazano imala sam,drugi put kada sam otisla istekla mi knjizica,a sada mi se i ne ide.

Ne znam sta da radim,a i ne osecam nikakav bol ili tako nesto,sve je normalno.

Pa sada vas da pitam da li da odem ili ne? Nesto me mrzi.Planirala sam tek za dva meseca kada dodjem u Srbiju da idem kod privatnika nekog,ali se plasim da to nije mozda kasno... hmm.. :blink:

pa ja ti preporucujem da odes,ta prva kontrola je koliko ja znam obavezna...ja sam isla ..e sad se kanim da odem nakon 6 meseci iako je to daaaaavnnooooo bilo...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ja ti preporucujem da odes,ta prva kontrola je koliko ja znam obavezna...ja sam isla ..e sad se kanim da odem nakon 6 meseci iako je to daaaaavnnooooo bilo...:)

Znam da je obavezan,bila sam dva puta i sada me mrzi po ovom vremenu :D A jos neke neljubazne rade to je strasno,oterala bih ih u tri lepe samo da znam dobro da pricam ... :D Ali moracu u skorije vreme,stah me je sto jos uvek nisam otisla... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je obavezan,bila sam dva puta i sada me mrzi po ovom vremenu :D A jos neke neljubazne rade to je strasno,oterala bih ih u tri lepe samo da znam dobro da pricam ... :D Ali moracu u skorije vreme,stah me je sto jos uvek nisam otisla... :blink:

pa sacekaj da se malo prolepsa,napucaj se sampouzdanja i pici da vidis da se prekontrolises... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je obavezan,bila sam dva puta i sada me mrzi po ovom vremenu :D A jos neke neljubazne rade to je strasno,oterala bih ih u tri lepe samo da znam dobro da pricam ... :D Ali moracu u skorije vreme,stah me je sto jos uvek nisam otisla... :blink:

A ti njima lepo: "Razzisti di me*da! O mi fate fare la visita o vi spacco la mi*chia a tutti!" :D I onda oni lepo pomisle da si sa juga, uplase se i odradjen posao :D Jako mi je drago sto niko drugi ne razume sta sam napisala :P I da, idi obavezno, bez obzira sto se dobro osecas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sacekaj da se malo prolepsa,napucaj se sampouzdanja i pici da vidis da se prekontrolises... :rolleyes:

Hehe,moracu... ;) Ja tek sad vidim da si moje god,aa bravo za dvoje dece,to je tako lepo! :rolleyes:

A ti njima lepo: "Razzisti di me*da! O mi fate fare la visita o vi spacco la mi*chia a tutti!" :D I onda oni lepo pomisle da si sa juga, uplase se i odradjen posao :D Jako mi je drago sto niko drugi ne razume sta sam napisala :P I da, idi obavezno, bez obzira sto se dobro osecas...

E ti si sve looda,moracu da provezbam reci i eto mene u bolnici vicem od ulaznih vrata i na kraju me isteraju i ne pregledaju me hehehe...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se drugi put menstr.vratila 6 meseci posle porodjaja. Bila je kao redovna, ali sad opet nije. Jos dojim, pa se tesim time... A ne vadi mi se krv za proveru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe,moracu... ;) Ja tek sad vidim da si moje god,aa bravo za dvoje dece,to je tako lepo! :rolleyes:

:)

jako lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da mene zeza svekrva ,posto cerkica u poslednje vreme stalno se naginje i gleda me kroz noge,ona kaze da su njoj babe vikale kako to znaci da ce jos jedno dete,i ona meni kaze to...a ja djipi sa stolice i samo pu,pu ne jos ne jos...neka popriceka jedno 2/3 godine ne mogu sada josss...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam se uplašila jutros kad sam videla da imam neki braonkast iscedak na vešu.Još nisam dobila mentruaciju,a krvarenje mi je prestalo 7 dana nakon porođaja.Ispva sam mislila da sam dobila ali zapravo to je bilo još 3 dana krvarenja.Šta bi to braonkasto moglo biti?Napominjem,mjesec dana nisam imala ama baš ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam se uplašila jutros kad sam videla da imam neki braonkast iscedak na vešu.Još nisam dobila mentruaciju,a krvarenje mi je prestalo 7 dana nakon porođaja.Ispva sam mislila da sam dobila ali zapravo to je bilo još 3 dana krvarenja.Šta bi to braonkasto moglo biti?Napominjem,mjesec dana nisam imala ama baš ništa.

Ja ti nisam strucna, ali mislim da se posle porodjaja cesto desavaju tako cudne stvari :P Npr. u decembru sam imala pravu mens, a u januaru samo jedan dan sam imala jednu tackicu krvi, i posle toga nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam se uplašila jutros kad sam videla da imam neki braonkast iscedak na vešu.Još nisam dobila mentruaciju,a krvarenje mi je prestalo 7 dana nakon porođaja.Ispva sam mislila da sam dobila ali zapravo to je bilo još 3 dana krvarenja.Šta bi to braonkasto moglo biti?Napominjem,mjesec dana nisam imala ama baš ništa.

U mom slucaju je to bio znak trudnoce u tvom moze biti da si se prehladila ili jednostavno nema sta da izadje ako dois bebu mozda i nedobijes pravu mecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako sam se uplašila jutros kad sam videla da imam neki braonkast iscedak na vešu.Još nisam dobila mentruaciju,a krvarenje mi je prestalo 7 dana nakon porođaja.Ispva sam mislila da sam dobila ali zapravo to je bilo još 3 dana krvarenja.Šta bi to braonkasto moglo biti?Napominjem,mjesec dana nisam imala ama baš ništa.

I meni se to desavalo,mada nisam pridavala znacaj tome,desilo mi se dan pre nego sto sam dobila i sada ponekad,mada mislim da je to normalno cisti ti se organizam i sve tamo dole... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomagajte, ne znam da li bih trebala da se brinem ili ne...

Redovnu menstruaciju sam dobila prvog meseca posle porodjaja, koja traje i po vise od 10dana. Pre 4dana sam ponovo dobila redovno, ali vrlo slabo.

Juce je odjednom (treci dan) pocelo nenormalno jako krvarenje, kao odlivi koje sam imala posle porodjaja tako da mi sve curi niz nogavicu dok stignem do kupatila. Kad sam se skinula izletela je gomila ugrusaka sa sve tamponom. To se desilo juce i nocas. Danas doktorka kaze da je to sve normalno i da ne brinem, a meni je pocelo nenormalno da se vrti u glavi i da padam u nesvest. Inace imam ozbiljnih problema sa centrom za ravnotezu kome doktorka pripisuje moje nesvestice, ali ja ipak mislim da to ima veze sa naglim gubitkom krvi i plasim se da ne iskrvarim. To mi je rekla privatna doktorka, a kod doktora koji me je porodio nisam jos bila, jer nije radio. Da napomenem da sam pre 6dana bila kod svog doktora koji me je porodio koji mi je rekao da imam (jos uvek ili ponovo) upalu jajnika i materice i kod njega bih trebala da idem tek za 8dana. Da li da pravim paniku ili je ovo stvarno normalno sto mi se desava, da li se slicno desavalo jos nekome?

I da li je moguce da mi se sve to desilo zbog nerviranja, jer mi se inace pre trudnoce desavalo da kada sam pod nekim ozbiljnim stresom dobijem menstruaciju iako je tek prosla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomagajte, ne znam da li bih trebala da se brinem ili ne...

Redovnu menstruaciju sam dobila prvog meseca posle porodjaja, koja traje i po vise od 10dana. Pre 4dana sam ponovo dobila redovno, ali vrlo slabo.

Juce je odjednom (treci dan) pocelo nenormalno jako krvarenje, kao odlivi koje sam imala posle porodjaja tako da mi sve curi niz nogavicu dok stignem do kupatila. Kad sam se skinula izletela je gomila ugrusaka sa sve tamponom. To se desilo juce i nocas. Danas doktorka kaze da je to sve normalno i da ne brinem, a meni je pocelo nenormalno da se vrti u glavi i da padam u nesvest. Inace imam ozbiljnih problema sa centrom za ravnotezu kome doktorka pripisuje moje nesvestice, ali ja ipak mislim da to ima veze sa naglim gubitkom krvi i plasim se da ne iskrvarim. To mi je rekla privatna doktorka, a kod doktora koji me je porodio nisam jos bila, jer nije radio. Da napomenem da sam pre 6dana bila kod svog doktora koji me je porodio koji mi je rekao da imam (jos uvek ili ponovo) upalu jajnika i materice i kod njega bih trebala da idem tek za 8dana. Da li da pravim paniku ili je ovo stvarno normalno sto mi se desava, da li se slicno desavalo jos nekome?

I da li je moguce da mi se sve to desilo zbog nerviranja, jer mi se inace pre trudnoce desavalo da kada sam pod nekim ozbiljnim stresom dobijem menstruaciju iako je tek prosla?

Ajoj zeno :( Stvarno ne znam kako da ti pomognem, nije mi se nikad tako nesto desilo, ali ti saljem veliki zagrljaj! Gledaj samo da ne ostajes sama sa bebom kad vec imas nesvestice (sto i nije tako tesko, buduci da ti je tu muzevljeva familija, jel...). Nadam se da ce se naci neko da ti pomogne...

Mozda da probas i ovde da postavis pitanje Pitaj ginekologa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je na nervnoj bazi sasvim (citaj 'vrlo lako') moguce.

Drugarica je imala alegiju al ako moze to onda moze i ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomagajte, ne znam da li bih trebala da se brinem ili ne...

Redovnu menstruaciju sam dobila prvog meseca posle porodjaja, koja traje i po vise od 10dana. Pre 4dana sam ponovo dobila redovno, ali vrlo slabo.

Juce je odjednom (treci dan) pocelo nenormalno jako krvarenje, kao odlivi koje sam imala posle porodjaja tako da mi sve curi niz nogavicu dok stignem do kupatila. Kad sam se skinula izletela je gomila ugrusaka sa sve tamponom. To se desilo juce i nocas. Danas doktorka kaze da je to sve normalno i da ne brinem, a meni je pocelo nenormalno da se vrti u glavi i da padam u nesvest. Inace imam ozbiljnih problema sa centrom za ravnotezu kome doktorka pripisuje moje nesvestice, ali ja ipak mislim da to ima veze sa naglim gubitkom krvi i plasim se da ne iskrvarim. To mi je rekla privatna doktorka, a kod doktora koji me je porodio nisam jos bila, jer nije radio. Da napomenem da sam pre 6dana bila kod svog doktora koji me je porodio koji mi je rekao da imam (jos uvek ili ponovo) upalu jajnika i materice i kod njega bih trebala da idem tek za 8dana. Da li da pravim paniku ili je ovo stvarno normalno sto mi se desava, da li se slicno desavalo jos nekome?

I da li je moguce da mi se sve to desilo zbog nerviranja, jer mi se inace pre trudnoce desavalo da kada sam pod nekim ozbiljnim stresom dobijem menstruaciju iako je tek prosla?

Desilo se mojoj kumi.Moraš pod hitno da provjeriš krvnu sliku.Zatim neka ti neko pomaže u kući dok se ne povratiš.To ti je definitivno na nervnoj bazi,dakle bez stresa!Smiri se,odmori,povedi računa o ishrani.I idi kod svog ginekologa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.