Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

A ja " da mu ga dam malo na marketing" da se pohvalim da smo ovo uzeli i da smo PREZADOVOLJI ne samo dezenom nego i kvalitetom (cena je da se uhvatite za stomak) Moram da zloupotrebim priliku i da kažem da sam ih dobila OBE za 10eur. To nema ni kod kineza a da ne spominjem da je reč o pravom kvalitetu.

:) Hvala puno Ana i bas drago mi je sto si zadovoljna. Nadam se da cemo jos saradjivati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Hvala puno Ana i bas drago mi je sto si zadovoljna. Nadam se da cemo jos saradjivati :)

Hoćemo, čim se bre malo izvučemo iz ove "oskudacije" nadam se već u toku marta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo fantastično...imaš li neku varijantu za Rep. Srpsku?

Draga Filipa,

Predpostavljam da to ne bi bio problem. Stvari saljem Post Express-om a cini mi se da oni dostavljaju posiljke i u Republiku Srpsku (samo ne znam kolika bi postarina bila) http://www.postexpress.rs/usluge/republikaSrpska.asp

Ako si za nesto zainteresovana mozes mi poslati mail :)

Pozdrav,

Ivana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovo HOĆU!!!!!! :D :D :D

Draga Maki,

Nije problem, samo da ti kazem da su obe majice/duks velicina 3-4 godine tj 104cm, nadam se da ti to odgovara a cena po komadu je 9 eur. Ako zelis da ti ih posaljem posalji mi privatnu poruku sa tvojim podacima i sve ti saljem u ponedeljak posto sam sada u Solunu.

Pozdrav,

Ivana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

šmrc..... meni treba dvojka odnosno 92 cm.... a jel imaš nešto od Munje za taj uzrast???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

šmrc..... meni treba dvojka odnosno 92 cm.... a jel imaš nešto od Munje za taj uzrast???

Maki imam samo ovu jednu u velicini 2-3 godine, 98 cm

acg-IMG-17.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

61r-Slika-.jpg

Maki imam samo ovu jednu u velicini 2-3 godine, 98 cm

acg-IMG-17.jpg

A da ja njemu zavrnem rukave???? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke posto vidim da ste me spominjale, evo da se i ja oglasim :)

Stigla je nova garderoba za decake i devojcice od 0 - 10 godina. Evo nekih od slika a ko zeli da me kontaktira, evo mail-a: ivanadjekic@yahoo.com

Dobrodosla :)

Evo i ja da pohvalim stvarcice,stvarno su kvalitetne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' se nahvaliste, ja onda ne moram vise da te hvalim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivana imas li trenerkice za devojcice,velicina 2. Daj slicice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivana imas li trenerkice za devojcice,velicina 2. Daj slicice.

Sledece trenerkice su velicine 2-3 godine.

o2p-Slika-.jpg

Sa ove slike ostala je samo roze trenerkica, velicina takodje 2-3 godine.

nr3-Slika-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sveze meso kunica 400 din kg.Mogucnost prisustvovanja tokom pripreme :lol: Ko zeli da se uveri da je sveze...Zainteresovani mogu da ostave pp.Iskljucivo meso belgijskog orijasa.

Poruka promenjena od strane administratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da pohvalim Ivanine stvarčice, stvarno su kvalitetne i prijatne pod rukom !!!

I da dodam, nisu skupe!

61r-Slika-.jpg

acg-IMG-17.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da pohvalim Ivanine stvarčice, stvarno su kvalitetne i prijatne pod rukom !!!

I da dodam, nisu skupe!

61r-Slika-.jpg

acg-IMG-17.jpg

Draga Maki,

Hvala puno na pohvali i bas mi je drago da Vam stvarcice odogvaraju i da Vam se svidjaju. Nadam se da cemo ostati u kontaktu :)

Veliki pozdrav,

Ivana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko prodaje auto sediste Bellelli Leonardo, roze???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Један мој пријатељ издаје стан на Бежаниској коси, има око 90 квадрата две терасе... нешто скоро је реновиран, колико знам.

Он живи у Луксембургу и верујем да би му било добро да нека породица живи ту, ипак је то боље него студенти :) (студенски дани су најбољи дани ;) )

Стан је на 2 - 3 спрату, не сећам се више, има парк испред зграде, зграда је стара 10 - 15 година... Ја сам живео са родитељима у том насељу, али смо се после сви одселили, сада верујем да је још лепше, порасло дрвеће, уређен паркић ...

Једини проблем је цена ... Последњи пут када смо разговарали, тражио је 350€ !

Да ли би дао јефтиније, не знам, али ако некога занима, могу да питам, ништа не обећавам!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, posto je moja devojcica presla na kravicu, a ostala nam je jedna (neotvorena naravno :rolleyes: ) kutija nan3 , volela bih da poklonim. Ako ima nekog ko koristi to mleko za svoju bebicu. Pozdrav! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes se raspitati koju formulu piju Marta i Milan,mislim da bi njima bilo najbolje pokloniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes se raspitati koju formulu piju Marta i Milan,mislim da bi njima bilo najbolje pokloniti

Piju Humanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Piju Humanu.

OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,

Imamo na prodaju ne korišćene pamučne pelene, ovde kupljene:

http://pamucnepelene.blogspot.com/

Izgledaju kao pampers, samo što su pamučne. Nismo ih koristili jer smo lenji :) Mada kažu da može dosta da se uštedi korišćenjem istih.

Radi se o Maxi Mix paket, znači: 15 komada pelena S veličine + 15 kom. L veličine. S za bebe od 3 kg do 9 kg, L od 5 kg do 13 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,

Imamo na prodaju ne korišćene pamučne pelene, ovde kupljene:

http://pamucnepelene.blogspot.com/

Izgledaju kao pampers, samo što su pamučne. Nismo ih koristili jer smo lenji :) Mada kažu da može dosta da se uštedi korišćenjem istih.

Radi se o Maxi Mix paket, znači: 15 komada pelena S veličine + 15 kom. L veličine. S za bebe od 3 kg do 9 kg, L od 5 kg do 13 kg.

Ovo je fenomenalno.Za drugo dete sigurno kupujem bar jedno pakovanje ovih pamucnih pelena. Recite mi samo za ove pamucne uloske sa krilcima, narucila bih 8 komada, koliki je minimum, samo me interesuje da li radite dostavu na kucu ili postoji prodajno mesto? takodje, da li radite dostavu u inostransto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je fenomenalno.Za drugo dete sigurno kupujem bar jedno pakovanje ovih pamucnih pelena. Recite mi samo za ove pamucne uloske sa krilcima, narucila bih 8 komada, koliki je minimum, samo me interesuje da li radite dostavu na kucu ili postoji prodajno mesto? takodje, da li radite dostavu u inostransto?

uh, ja sam izvinjavam.mislila sam da je reklama za firmu, pa sam tek onda videla da prodajete samo pelene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima ...

Odusevila sam se kada sam videla ovu temu,jer sam i sama vec razmisljala o tome :)

Jel ima neko krevetac,onaj za putovanja ili ogradicu,treba nam za spavanje kada dodjemo kod bake u Beograd .... :)

a i sama imam gomilu odece,muske,koju sam Julianu mozda jednom obukla i to je to,stvarno prelepe,ali on nije neki tip za to,mnogo ga nervira,najradije bi bio go non stop :)

postavicu slike cim budem mogla :) poklanjam sve :) odeca je za bebe oko 6 meseci,ima i manje,ima i vece,sve zavisi koliko je dete,jer moje sada sa nepunih godinu dana nosi neke stvari na kojima pise da je za decu od 2 godine :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.