Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

dizem temu

sta bi zemunke nije valjda da nema stanova :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ja nadjoh ali su svi manji od onoga sto tebi pase :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

c038.gif

Ali se nadam da ce nesto "uleteti". Ne brini, nisam te zaboravila c033.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećer, da li tvoja kuma još prodaje garderobu za klince? Ja tek sad videla temu. Pošalji mi tel ili mejl kume da je kontaktiram.

pozdrav od Yore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

menjam sobnu lampu za dvosobnu :rolleyes: :rolleyes: i menjam muza koji hrce za nekog koji uzdise :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

menjam sobnu lampu za dvosobnu :rolleyes: :rolleyes: i menjam muza koji hrce za nekog koji uzdise :lol:

Lilika, :lol::lol::lol:

slatko si me nasmejala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga ja tek sad videla tvoju poruku....jos uvek prodaje i uvek joj stize nova garderobica....nadam se da nisam zakasnila :)

saljem ti pp sa detaljnijim info :)

Hvala, Šećer. Čekam da prođe Srđin rođendan pa da mu dokupim ono što nam treba.

Hvala još jednom. Cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel mogu i ja da trazim?? :)

nama treba u zelezniku, ali stan u zgradi iskljucivo sa grejanjem,prazan. ako ima neko vi vicete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Šećer. Čekam da prođe Srđin rođendan pa da mu dokupim ono što nam treba.

Hvala još jednom. Cmok

nema na cemu i drugi put :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a nama treba stan da kupimo ,0d 50 do 60 m2 , bitno je da je dvoiposoban , u ns , pozeljna lokacija... ajde da kazem koje su nepozeljne : telep , stara detelinara , pa ni nova bas , novo naselje , salajka...

recimo tako nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neka polovnu ogradicu ili prenosivi krevetac na prodaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neka polovnu ogradicu ili prenosivi krevetac na prodaju?

imam ja ogradicu koriscena 5puta

sad sam malo u guzvi sutra se selimo u SD, kad se raspakujemo slikacu i postavicu ovde

za cenu cemo lako, ja bih da je se resim sto pre zauzima mi prostor, u stvari sluzi za odlaganje i drzanje igracaka na jednom mestu. Moja deca nisu htela u to, samo da svrljaju po kuhinji...to je zakon bio :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok,javi kad zavrsis!

moja beba se za sad igra na krevetu pa nesto mislim da ce hteti da se igra i u njoj,valjda necu proci isto B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok,javi kad zavrsis!

moja beba se za sad igra na krevetu pa nesto mislim da ce hteti da se igra i u njoj,valjda necu proci isto B)

Nadam se da ce biti bolja situacija nego kod nas, mada iz iskustva dacu ti par saveta.

Mi smo po mom misljenju kasno kupili ogradicu, prvenstveno zbog drzanja deteta na jednom mestu kad je on vec hodao i mogao svuda da stigne i sve da dohvati, kada ja nisam u istoj sobi sa njim, tipa otisla u wc da izzvadim ves...i sl, kupili smo je kada je sin imao 9 meseci, mi bili u sred selidbe on u sred faze " separicija tj odvajanje od mame,pa ni pod tacku razno nije hteo sam u sobi a jos kad ga stavim u ogradicu kuku lele, tako da smo je cuvali za drugo dete.

|Malecku sam od prvog dana, tj sa nekih 3,5 mes pocela da ostavljam da lezi po par min u ogradici cisto da s enavikne da je tu dole nisko, drugaciji pogled na svet. Sve je bilo super dok nije propuzala onda je htela samo tamo gde joj je brat ni pod tacku razno da bude odvojena od njega.

Sad je eto koristimo kao bunker za igracke nova je ocuvana, kad mi uvedu net slikacu je i postavicu slike, sad se kacim komsiji pa je spoooor do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja bih je uzela zbog toga,sama sam kuci pa da mi ne pobegne kad je ostavim na kratko al ne bi da kupujem novu pa da i meni sluzi za igracke,fijoke su mnogo jeftinije od njih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poklanjam punu,nencetu kutiju Partusistena :) meni vise nece trebati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam gaggicu danima da joj posaljem neke stvari koje sam joj spremila za bebu ali niko se nije javljao na tel...ako neko zna nesto o njoj...ili ako nekom drugom trebaju stvari za bebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo slika moje ogradice koju bih da prodam upola cene :)

]js9-SDC150.jpg

it-SDC150.jpg

xyp-SDC150.jpg

a4-SDC150.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno bez igracaka :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se taman obradova :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam gaggicu danima da joj posaljem neke stvari koje sam joj spremila za bebu ali niko se nije javljao na tel...ako neko zna nesto o njoj...ili ako nekom drugom trebaju stvari za bebu...

ja imam devojcicu od 7 meseci,ako imas neke stvarcice za taj uzrast rado bi ih uzela,i ja sam takodje iz Nisa.Ali vidi da li mozes da nadjes gaggicu,jer vidim da su njoj ipak potrebnije,ako ne,ja sam tu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna nekog ko izdaje stan u Brace Jerkovicu ili Medakovicu? Bitno je da ima samo jedna odvojena spavaca soba, i po mogucstvu da je CG...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam gaggicu danima da joj posaljem neke stvari koje sam joj spremila za bebu ali niko se nije javljao na tel...ako neko zna nesto o njoj...ili ako nekom drugom trebaju stvari za bebu...

[/quobite]

Ej micika ja sam ti odavno poslala poruku ali se ne javljas a nemam neki drugi nacin da ti se javim,porodila sam se dobila sam prelepu devojcicu Taru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako neko slucajno ima stvarcica za moju devojcicu Taru bila bi vam jako zahvalna nama sve znaci jer nam je pomoc zaista potrebna,Tara ima mesec i po imala sam nekih strampica na pocetku ali ona raste i sad nam je sve potrebno..pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.