Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

Hvala @mmmoj, vratila si me u detinjstvo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad si me podsetila, ja imam oba kompleta kod mojih. Jedan je moj a jedan mog brata. Mnogo sam volela te knjige... Bas cu da ih potrazim kad odem.

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem Chicoo grejac za mleko i kasice, koriscen samo par puta. Originalno pakovanje. Cena 2500 din. Zainteresovani neka se jave u pp.

22263.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey javi cenu molim te. Da li ih ima jos ili su prodati? Prelepi su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anči, hvala ti puno. Ovaj zimski je prodat. Komplet za letnju bebu i beli komplet sa ružama (imaju iznad slike) su dostupni. Cena letnjeg kompleta je 10 000 din, a kompleta sa ružama je 12 000 din.

Sledeći radim ponovo zimski, pa ću opet kačiti ovde. Primam i narudžbine u smislu toga šta komplet da sadrži i na koju temu da bude, od sastava kompleta zavisi cena, ali evo ove gore navedene cene su orijentacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesenja rasprodaja :D Oslobadjam stan od bebece opreme, i pravim mesto za nove igracke, bicikle, tricikle.. :)

Sve je korisceno, ali ocuvano, bez ikakvih ostecenja. Sto bi se reklo, kao novo :)

Lamaze garden gym prostirka i osnova za rotaciju bebe na stomaku:

http://www.dexy.co.r...-PROSTIRKA.html

20151007_090256.jpg

20151007_085715.jpg

Komplet 3000 din, a moze i samo rotirajuca osnova (pa je stavite na vasu podlogu), onda je 1500din.

Hranirlica jednopolozajna Puerri, u zelenoj boji

http://shop.aksa.rs/...cola-plava.html

20151009_125911.jpg

Cena 3000 din. Hranilica je maltene nekoriscena, jer imamo jos jednu, a tu drugu smo uglavnom koristili.

I puzzle za pod, 30 komada, motivi:

http://shop.aksa.rs/...00-pz10052.html

http://shop.aksa.rs/...00-pz10250.html

http://shop.aksa.rs/...00-pz10168.html

Cena za 30kom je 2000din. Mozda je na jednom ili dva komada ovih puzzli neki cosak malo ostecen, da se odlomio sundjer. Ali se svakako sve mogu lepo povezati i napraviti oblik na podu po zelji. Nisam slikala moje puzzle, ali mogu kasnije ako zelite.

Za sve je pozeljno licno preuzimanje.

Ako ima zainteresovanih nek se jave pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupujem prsluk za bebe, nešto na fazon slike od dole, treba mi broj 68, kupila bih jedno 2 do 3 komada. Ne mogu nigde da nađem kod nas u gradu, a bogami ni na netu nema ponude. Može polovno.

Dakle da bude bez kapuljače, pamučni, boja može gotovo sve sem roze, treba mi za dečaka malenog. Ako imate nešto da ponudite na prodaju, molim u pp. :)

5523.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, ja bas imam roze belu varijantu. Pitacu mamu gde je kupila pa cu da vidim da li imaju za deckice :)

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem kengur nosiljku(Tomy freestyle roma)za bebe od 3,5 do 9kg.Koriscena par puta,ocuvana,kao nova.Cena 1500din.

20151012211020-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodata je Lamaze rotirajuca osnova.

Ostala je jos hranilica, i eventualno one puzzle.

Razmisljam i AS da prodam. Kategorija 0+/1, od 0 do 18kg, boja crno-sivo, model Belleli Leonardo. Ocuvano, bez ikakvih ostecenja, jos uvek ga koristimo.

Da li neko prodaje polovno Cybex auto sediste, kategorija 1/2/3 (od 9 do 36kg), po mogucstvu dezen za devojcice? :) Ako ima takvih nek se jave pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da javim da je plavi letnji komplet prodat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Потребни сарадници,

 

У питању је покретање радијске емисије за децу, едукативно - забавног типа, те стога, потребни водитељи и организатори емисије.

 

Радно време до 4 сата, викендом у преподневном термину.

 

Емисија може да буде ауторског типа или уз договор да се ради као продукцијска емисија.

 

Техничка припрема емисије обезбеђена ( најаве, подлога, комплетна тонска реализација).

 

Накнада за рад није одређена – договор.

 

Општи услови:

 

Пожељно је искуство на истим или сличним пословима.

 

Заинтересовани не би требало да имају говорне мане.

 

Остало:

 

Потпуна слобода у избору гостију и избору тема.

 

Велика слушаност у земљи и иностранству.

 

Заинтересовани могу да се јаве приватним порукама.

 

Свако добро!

 

п.с. Овде сам поставио оглас, јер сматрам да овде има јако пуно добрих, квалитетних људи а ово може да буде интересантна прилика да се допуни кућни буџет, за релативно занимљив посао. У своје емисије можете доводити и госте нпр. дефектологе,  глумце, професоре, песнике и сл.

 

Anchi82, Voljena, Maricia i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna zamisao. Nadam se da ce se javiti neko. Puno srece! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nekome trebaju razni delovi za belu tehniku, daljinski upravljači ... ostalo svašta nešto, šteta da se baci, dogovorićemo se za cene.

Mrzi me da pravim spisak, ali znam da ima raznih kesa za usisivače, creva, papučice, delovi za pegle, za veš mašine, one korpice za sudo mašine .... 

Kontakt na pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da obnovim oglas.

Peg perego aria twin kolica, potpuno ocuvana, koriscenja manje od 1 godine posto smo imali i druga kolica- 120 e.

wvq-2iw-20.jpg

Graco trekko, isto koriscena manje od godinu dana 110 e.

l7u-ba-201.jpg

Nisam slikala hranilice imam dve hranilice chicco polly 2 u 1, popuno ocuvane kao nove, 60 e.

nisam ih slikala ali ovog su dezena.

l8i-133-un.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem kikebu maramu za nosenje bebe. Crvene boje, slabo koriscena.. 1500 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobili smo od sindikata trecu po redu bebi guralicu (kao i prosle i pretprosle godine), kupljenu u DEXY CO. Racun nemamo jer je poklon, ali je neraspakovana, potpuno nova u orginalnoj kutiji, a vidim da joj je cena u DEXY CO 6699 din, postavicu vam link do nje: http://www.dexy.co.rs/guralice-i-hodalice/99204-cotoons-guralica

To je Smoby cotoons guralica edukativnog karaktera namenjena najmladjima za igru i ucenje. Savrsena igracka za prve decije korake. Igracka ima zvucne i svetlosne efekte i mogucnost umetanja razlicitih oblika sto razvijaa finu motoriku. Idealan oblik dela za hvatanje rukom pruza malisanima osecaj sigurnosti pri hodanju i istrazivanju svog okruzenja.Na prednjem delu igracke nalazi se umetaljka sa 4 razlicitih oblika i boja, kao i kruzni roler koji emituje zvucne efekte. (Tekst preuzet sa sajta Dexy co, u pitanju je ista guralica).

Prodala bih je za 5000 din, sto pre, jer zelimo da za taj novac uzmemo nesto drugo detetu za Novu godinu.

Srdacan pozdrav i srecni praznici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kupujem dodatak za kolica za drugo dete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem tri autosedista, samo su moja deca koristila, izuzetno kvalitetna i u Srbiji, ja mislim da ni sad nema gde da se kupe, u pitanju je Concord absorber xt, prodajem po 150 po sedistu, 9 do 18 kg. 

 

Concord-Absorber-XT.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drugari, nije me bilo dugo, ne stizem da pisem, a evo i razloga. Drugarica i ja smo pocele da radimo decije torte i slatke stolove. Nase dosadashnje radove mozete videti ovde https://www.facebook.com/partydreamdayd/?fref=ts. Imamo specijalan popust za drugare sa Bebca pa nam obavezno naglasite gde ste culi za nas.

2d52daf62a8a62db77b26716c1a8cd40f7ee1a33a4bfe940b0449eb79b7e4e8d.jpg

bikica85 i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.