Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

Veverice, nadam se da cu doci na izlozbu. :) Merkam ja tvoj nakit godinama na fejsu, al mi je bilo cimanje to narucvanje. E, posto smo prijatelji na fejsu ihahaj onda je tetka Pesmica skontala koja si ti na Bepcu i sad bih mogla da prosetam do Doma sindikata da pazarim nesto valjano.

Ako sad ne skontas moje pisanije nikada neces. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice, nadam se da cu doci na izlozbu. :) Merkam ja tvoj nakit godinama na fejsu, al mi je bilo cimanje to narucvanje. E, posto smo prijatelji na fejsu ihahaj onda je tetka Pesmica skontala koja si ti na Bepcu i sad bih mogla da prosetam do Doma sindikata da pazarim nesto valjano.

Ako sad ne skontas moje pisanije nikada neces. :lol:

Joj, imam ja neki osecaj da znam ko si na fb, ali nisam sigurna... hajd mi sapni na pp, da se ne izblamiram... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, imam ja neki osecaj da znam ko si na fb, ali nisam sigurna... hajd mi sapni na pp, da se ne izblamiram... :ph34r:

Slobodno sapni ti meni na pp da vidim dal te osecaj vara. Neces se izblamirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slobodno sapni ti meni na pp da vidim dal te osecaj vara. Neces se izblamirati.

Ipak bih se izblamirala... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericice znas da ja ne mogu da dodjem al te ovako virtuelno podrzavam :)

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde, u duhu teme, zelim sve da vas obavestim i ujedno pozovem da me obidjete, 4-5-6- i 7. Jula ucestvujem na festivalu Japanske kultrue u Domu Omladine u Beogradu, od 13 do 20h, gde cu izlagati svoje unikatne radove. Ulaz se naplacuje, ali ne puno, nisam sigurna koliko ali cu organizatore pitati i javiti. Planiram dosta toga da plasiram od svojih novih proizvoda, imam novih uspelih eksperimenata i jedva cekam da to pokazem pred svima, u nadi da ce se trzistu svideti.

Sada idem da svoje kreacije sprovodim u delo i dovrsavam nove radove, a mozda cu i ovde nesto novo postaviti da vidite.

Ljubim vas i hvala vam na podrsci :*

Tako mi je žao što neću doći :( .Jel to onaj festival Japanizam što se održava svake godine?Oj,što mi nedostaje BG,a sad kad znam da još praviš izložbu,baš mi je žao.Nadam se da će biti sve kako si zamislila ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovako na brzinu da napišem da prvo tvoje mila anđelčiću ništa ali ništa mogu u mrtvu mamu da se zakunem nisam prodala evo sve je ovde i koristim i možeš proveriti nego mi je profil prijavljen i ja sam sutradan napravila drugi i poslala zahtev i tek sad vidim da još nije prihvaćen niti sam videla ovo ovde.Ja ti se izvinjavam što se nisam javila broj nemam sve mi je u porukama na sttarom profilu koji je prijavljen :( a sve tvoje čuvam i u svako doba proveri nisam majke mi prevarila te nisam takvo đubre i ovo nisam očekivala:( imala sam problema i nisam mogla često na net iače bi ranije videla ovaj post i javila se da ne bude frka.Ja ne bežim u svako doba me možeš proveriti da nisam lažov jer ih po netu ima puno.I baš sam te zavolela to znaaš prvo si mogla da proveriš dobro pre ovog napad :(duša me boli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam bila tu majke mi mrtve čemu osuđivanje kad ni ne znaju ljudi o čemu je reč :( nisam mogla da je zovem nemam broj ni ništa javila bi se odmah a zahtev sam ti poslala čim sam nov napravila :( i posteljinica je i dalje u krevetcu kako sam ti i slikala i jastuče i sve što je nosio sam slikala :( baš mi krivo da ovakav nesporazum ispadne da sam đubre pa ajde nego nisam znaš me valjda :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sve što sam pisala je istina iako nekom deluje na seriju imam i pismeno ako treba da dokazujem da nisam lažov...i da ipak deca nisu kod mene iako misle da je i to laž i molim admine da ovo stoji dok moj anđelčić ne pročita da rešimo nesporazum jer profil nemam zato ne može da nađe prijavljen je i blokiran i mogu da dokažem sve ko ne veruje jer sam iskrene prijatelje stekla da bi tek tako pustila da ih izgubim zbog nesporazuma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I još nešto mila ko ti rekao slagao te svi mogu da ti potvrde u kući i koji me znaju ovde patofnice i sve što sam dobila je ovde il kod dece što je za njih naravno jer su kao što znaš otišli :( ni jednu stavku nisam prodala od tebe niti od drugih za prodaju je samo onih par što sam donela a deci malo a ostalo mi je žena ponudila da prodajem na procenat i nju može pitati ko želi ne krijem.Privatni profil ja lično nemam ima moje dete i muž i to je istina i nikad nikog ne bih blokirala nego nemam taj profil ugašen je neko je prijavio i blokiran mi je ja se ne bih klela da lažem al ok ko ne želo da veruje nema veze :( žao mi je zbog nesporazuma ostaću samo da ga rešim i idem da ne ispiraju usta a mnom jer nije istina.Ja anđelčića razumem da je prvo na prevaru pomislila ak nikad to ja ne bih uradila i sve je ovde čuvam za decu al bukvalno SVE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da ti to sve lepo vratiš ženama koje su ti poslale, a? Mislim, kad već nisi prodala. :lol:

Što stalno insistiraš da te Anđelčić zna kad te ne zna. :D I kako to misliš da 'proveri' da li su stvari kod tebe? :wacko: Lepo ti to sve vrati kad si tako poštena i mirna Bačka.

Bar da si prodavala na nekoj pijaci, buvljaku, nego si stvari reklamirala na internetu da svako može da provali.

A što si ovde blokirala Vevericicu? Ovde ti nije 'prijavljen' profil.

Megi. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT sam,ali dete ima profil na FB? Pa pise na tkerima da ti deca imaju 3 i 5 god.

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BebaR, ako su mene slagali drugi , onda sam i ja slagala ovde sve, a koincidencija je da su Mikine stvari prepoznali. Cudno mi je samo to da su me ljudi pitali zasto prodajem Mikine stvari preko tvog profila, iako niko nije znao za to da sam ti poslala paket osim tebe i mene. Nije bitno, ja sam te stvari svakako zelela da poklonim, ali ne volim da budem prevarena.

Ako istinski nisi prodavala, onda nema sta da se potresas, a ako jesi tebi ce biti na savest.

Ja se nadam da gresimo i ja i oni koji su mi se obratili, ali sumnjam da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veco, ti imaš živce od čelika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veco, ti imaš živce od čelika.

Hvala :wub:

Nemam ja dobre zivce, samo imam dobar hobi koji mi ih jako dobro smiruje. Upravo sam slikala novu turu stvarcica, samo da malo obradim slike, tj velicinu i kontrast i kacim ih :wub:

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BebaR, ako su mene slagali drugi , onda sam i ja slagala ovde sve, a koincidencija je da su Mikine stvari prepoznali. Cudno mi je samo to da su me ljudi pitali zasto prodajem Mikine stvari preko tvog profila, iako niko nije znao za to da sam ti poslala paket osim tebe i mene. Nije bitno, ja sam te stvari svakako zelela da poklonim, ali ne volim da budem prevarena.

Ako istinski nisi prodavala, onda nema sta da se potresas, a ako jesi tebi ce biti na savest.

Ja se nadam da gresimo i ja i oni koji su mi se obratili, ali sumnjam da je tako.

Nisam te ni ovde blokirala majke mi mrtve i jedna jedina stvarčica od tebe il drugih nije osvanula na onom profilu to je znači 100% sigurno ja sam rekla da sam dobila od tebe stvari i to ne krijem i sve šro si slala moje dete nosi to je apsolutno tačno patofne su u kutijici odkad su stigle čekaju da mu naraste nogica,mislila sam da kontaš da đubre nisam ja o svakom imam svoje mišljenje i ne može me drugi ubediti u suprotno ni da priča dobro a ni loše dok se ja sama ne uverim u to.Comsi comsa mi je isto slala i par sa etiketom da sam takvo đubre mogla sam prodati al nisam nego su i dalje ovde čekaju bebu i da bebac naraste i yelena c i kamilica što je moglo bebac je nosio a kad je prerasto sve čeka bebu u kutiji složeno,a stvari za decu su im spakovane kad su otišli.Što se tiče profila na fb ja ga nemam lično privatni,nebitno je koliko mi deca imaju godina moj muž je sam napravio bebi ja s tim nemam ništa nego sam samo spomenula.J a svoj nikad nisam imala nit me to vuče da pravim .I zaista te nisam blokirala majke mi mrtve :( ako mi ne veruješ ok mila hvala u svakom slučaju svima osuđujete me a ni ne pitate me prvo,nego kad dođem čitam osude i podmevanje a niko me ni pitao nije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da ti to sve lepo vratiš ženama koje su ti poslale, a? Mislim, kad već nisi prodala. :lol:

Što stalno insistiraš da te Anđelčić zna kad te ne zna. :D I kako to misliš da 'proveri' da li su stvari kod tebe? :wacko: Lepo ti to sve vrati kad si tako poštena i mirna Bačka.

Bar da si prodavala na nekoj pijaci, buvljaku, nego si stvari reklamirala na internetu da svako može da provali.

A što si ovde blokirala Vevericicu? Ovde ti nije 'prijavljen' profil.

Za blok ovde ne znam o čemu je reč ja nisam ni ulazila često a druga stvar onaj ko je slao ima adresu i ne bežim sve je ovde složeno za moju bebu a ako treba i vratiću iako ne lažem iako moje dete spava na tom jastučetu i iako koristi stalno tu posteljinu ja se ne plašim ničeg jer sam čista i nisam slagala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije mi niko na bloku ovde :( hvala ti mila nisam se nadala da ćeš me osuđivati na osnovu nekih reči bez dokaza...ove ženice iz grupe kad mi nije bilo dobro kad sam bila u problemu zvale su jer su brinule nisu pomislile da sam prevarant :( i to sam dokazala i čista sam da nijednu tvoju stvar nisam dala il prodala il nudila da prodam jer sve koristimo :( neću te uznemiravati više valjda ćeš shvatiti ko sam ja:( i nisam ja tebe mila blok ...nego si izgleda ti mene jer ne mogu da ti pišem toliko na ovu temu admini izvinite na OT članovi hvala vam ko veruje veruje ko ne ja ne mogu da udaram glavom da bi mi verovali ja znam da onaj ko je prijatelj iskren će da zna i da bude siguran da nisam lagala.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista ne treba da mi vratis, niti to trazim. Nema potrebe da se kunes u majku, i ni u koga. Ja ne znam ko si ti, ja sam samo mnogo verovala da si dobra osoba. Sada vise ne znam nista. Ako su stvari kod tebe neka ih deca koriste u zdravlje, ako nisu, tebi ce biti na savest. Toliko od mene, neka su ti deca ziva i zdrava, i ti sa njima, o isterivanu pravde ne mogu vise da trosim energiju, jer mi je potrebna za druge stvari.

Jako sam povredjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista ne treba da mi vratis, niti to trazim. Nema potrebe da se kunes u majku, i ni u koga. Ja ne znam ko si ti, ja sam samo mnogo verovala da si dobra osoba. Sada vise ne znam nista. Ako su stvari kod tebe neka ih deca koriste u zdravlje, ako nisu, tebi ce biti na savest. Toliko od mene, neka su ti deca ziva i zdrava, i ti sa njima, o isterivanu pravde ne mogu vise da trosim energiju, jer mi je potrebna za druge stvari.

Jako sam povredjena.

Naravno da su ovde i od tebe i od drugih ne skupljam da prodajem nego što mi treba al šta imam imam dosta posle ovog neću da tražim ništa predstavila sam ti se kakva jesam i znaš neke stvari što niko drugi nezna čak ni moj najrođeniji i ne bih ti to uradila,a ni drugima.Znaš šta sam htela da prodam da kupim isto znaš šta al nema veze mila blok si me ovde i razumem te al mrzim osude dok nisam tu a da me niko ne pita oovo je net i ima prevaranata na sve strane i krivo mi je što sam i ja sad među njima a nisam kriva.Ako treba da vratim nekom nešto vratiću oo što mi nije kod dece bez problema.Moram ovde jer sam blok za inbox.Ima potrebe da se kunem u sve sam mogla da poverujem al da ćeš ti tako nešto da pomisliš nisam.Ja moje mišljenje o tebi imam može neko da te hvlai il pljuje ja ne reagujwem dok nemam dokaze i za mene si isto što si bila...Sve najbolje i tebi i tvojima mila :( neću te gnjaviti više vidim da nema svrhe ne veruješ mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo BeboR, posto smo razmenile par pp pre mog porodjaja i posle si mi cestitala rodjenje bebe, pa si sa te strane ispala korektna..I znas da sam ti spremila punu kesu stvari za bebu+posteljinu i ogradicu+pampers pelene.. Ali moram ovako javno da te pitam, posto sad vidim da si sve to vec dobila od vise clanica..Zbog cega su ti potrebne tolike stvari? Realno, i sa dve posteljine moze da se funkcionise (dok se jedna pere druga se koristi), a za garderobu i da ne govorim. Ocekujes cetvrto dete, nemoguce da bas nista nije ostalo od prethodna tri?! Ja sam za trece dete (devojcicu) odvojila samo ono sto je belo i neutralno (sto su nosili decaci), i opet ima toliko stvari da ne stizem sve da joj obucem..Ali hajde da pretpostavimo da ipak nemas dovoljno garderobe od ranije..Ali ako ti je poslala i Veverica, i Comsi i Kamilica, i Yelena C...zasto onda meni nisi rekla kada sam ti poslala pp..skupila sam dovoljno pokloni nekom drugom?! Ne zelim da te osudjujem, ali stvarno je sve to malo cudno..

Trmalja i MasaPetar volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zašto da ti pišem i dalje ispljuvana sam dovoljno ja sam imala 5 posteljina i 3-4 one što se menjaju i gomilu stvari al to je tamo bivši to neda eto zato...ja sam ovde sa malo stvari došla i to se zna al eto ispadne da ni j+nemam decu i imam jednu ogradicu i jorgan,a od anđelčića sam dobila navlaku za jorgan i čaršavčić i jastuče malo a imaću dva krevetca...toliko od mene i ne trebaju mi stvari mila daj kome treba rekoh ti već ja imam titulu prevaranta i neću sve ni da mi treba da tražim :) hvala ti puno što si mi dosad čuvala daj kome treba meni ne treba ništa više i da imam 2 stvari meni dosta samo da imam mir nego sam htela da mi deca imaju stvari i starijima sam i skupila i imaju,sad su kod oca.I tebi i svima želim sve najbolje i svako ima pravo da veruje u šta hoće al ja znam da je istina što kažem i Bog zna isto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači sve je ok što se svega tiče ne mogu uzalud da objašnjavam onaj ko je slao i dalje mi je tu nešto i etikete ima da sam htela da prodam ne bih čuvala sigurno i dalje al nisam đubre.Toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A to sve nasho daj nekom kome treba il u neku humanitarnu :) meni ne čuvaj više i hvala puno :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem Nokiu 5530 XpressMusic, koriscen kao drugi telefon, odlicno ocuvan, bez ijedne ogrebotine, bez skrivenih mana, zaista perfektan, sto se vidi i na slikama. Uz telefon ide sva prateca oprema, slusalice, punjac, usb. Tu sam za sve informacije!

Cena 50 eu.

post-65242-0-29779000-1372260788_thumb.j

post-65242-0-65803100-1372260844_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.