Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

Ovde, u duhu teme, zelim sve da vas obavestim i ujedno pozovem da me obidjete, 4-5-6- i 7. Jula ucestvujem na festivalu Japanske kultrue u Domu Omladine u Beogradu, od 13 do 20h, gde cu izlagati svoje unikatne radove. Ulaz se naplacuje, ali ne puno, nisam sigurna koliko ali cu organizatore pitati i javiti. Planiram dosta toga da plasiram od svojih novih proizvoda, imam novih uspelih eksperimenata i jedva cekam da to pokazem pred svima, u nadi da ce se trzistu svideti.

Sada idem da svoje kreacije sprovodim u delo i dovrsavam nove radove, a mozda cu i ovde nesto novo postaviti da vidite.

Ljubim vas i hvala vam na podrsci :*

andisam, Tangerine, M@r@ i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti necu doci :P Ali ti zelim puno srece, da se obogatis :D i lepo provedes.

Jos uvek mi nije sve jasno-ona je postavljala i svoje slike, ko zna d ali su uopste njene...

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja bih ti rekla da me se ne svidja sto tura ''draga moja'' gdje stigne i da mi instinkt kaze da joj ne vjerujem i da ce to sve da zloupotjebi kad-tad. Cak sam joj i ja poslla link one stranice na FB gdje poklanjaju stvari. Jbg, nisam ni ja u startu znala.

Malo mi je sve bilo sumnjivo, ali nisam imala dokaza i nemam ih jos uvijek, samo mi je drago sto je moj insekt jos uvijek nepogresiv :D.

ja ovo cesto pisem.... :wacko:

ali zato jer ste mi drage....

a sto se tice iskoriscavanja necije dobrote,nemam komentar.....

ja nase nista nisam poklonila nikom,samo clanovima porodice...menjamo stvari jer uvek ima bebica.....i mi smo dosta stvari dobili od porodice,a isto smo puno i dali....

Veco srecno,na festivalu i da sve prodas..... :wub:

nadam se da ce biti slikica za nas koji ne mozemo da dodjemo...

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem kakav sam instinkt imala! U hodniku mi stoji kutija puna posteljine i ogradice za krevetac, igracaka, garderobe i svega sto mi je trazila! Poslala bih ja to odavno, ali je trazila da ja platim postarinu ili vozacu u autobusu jer ona nema. Pomislila sam, ok mogu ja da platim 500 din ali mi je bilo cudno sto i trazi i prodaje u isto vreme.. Ne bi ona mene ostetila jer sam svakako to planirala da poklonim, ali nekome kome je stvarno potrebno.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bezobrazluk! Da je bar bila spremna da plati poštarinu, nego ni to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jbt taman kad pomisliš da bezobrazluk ima granice nađe se neko da te razuveri! :angry:

Ja bi, kao i većina žena ovde, poklonila stvari nekome koga znam lično ili nekoj od vas koje znam duže vreme, iz prostog razloga što nikad od nepoznatih ne bi tražila.

Veco, njoj neka služi na čast to što je radila a ti možeš biti ponosna na sebe što si tako nesebična. Samo se nadam da si iz ovoga izvukla pouku i da ćeš biti malo opreznija.

Na izložbi ti želim puno puno puno prodatih rukotvorina i nadam se da ću ove godine doći i da ćeš ti biti tamo :wub:jer smo prošle godine i ti i ja završila u bolnici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi niste ni svesni kakvih sve ljudi ima i dokle ide njihov bezobrazluk. Meni se par puta desilo da mi je bilo krivo sto sam bila gruba prema nekome ko je trazio da mu se nesto pokloni od igracaka, al posle bih samoj sebi objasnila da ako ja mogu da se satirem i radim od jutra do sutra za svoju decu, mogu vala i svi ostali....npr desilo mi se da mi zena posalje poruku i napise nama se bas svidja ova kornjaca, mi bismo da nam je poklonite, eto nemamo da je kupimo...ja pogledam profil, vidim 2-3 dece,slike s nekog rodjendana deluje onako poprilicno bogato sve pripremljeno...odgovorim joj da ako joj stvarno treba i nema ,trazila bi hranu za decu a ne igracke...ona me izvredja i blokira, meni posle bilo krivo ali sam posle par dana procitala u nekoj grupi da je teski prevarant...a najvise me nervira iznad svega kad ih odbijem za neku rezervaciju, pa krenu s pricom kako je dete u bolnici,ili idu na neku operaciju ili vezbe ili tako nesto i automatski ocekuju sazaljenje....od toga mi para izlazi na usi

Moja pesmica, M@r@ i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ovo cesto pisem.... :wacko:

ali zato jer ste mi drage....

a sto se tice iskoriscavanja necije dobrote,nemam komentar.....

ja nase nista nisam poklonila nikom,samo clanovima porodice...menjamo stvari jer uvek ima bebica.....i mi smo dosta stvari dobili od porodice,a isto smo puno i dali....

Veco srecno,na festivalu i da sve prodas..... :wub:

nadam se da ce biti slikica za nas koji ne mozemo da dodjemo...

E vidis ja nikad od tebe nisam dobila ''draga'', mozda zato sto se i ne srecemo cesto po forumu. A kad ti pises na jednoj temi sa istim zenama i na drugim temama im napises to onda to i nije tako strasno. A sad da ides i svima govoris draga moja, mila i lijepa, e vec je to prose*avanje.
M@r@ i takica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vreme nam neki anonimni korisnik čita temu, a kod BebeR stoji da je poslednji put bila aktivna... privatno.

Meni je, koliko se sećam, tražila sledeće: odeću za decu, odeću za sebe, platnene pelene i cover, a keš mi nije baš tražila direktno nego mi je nabrajala koliko su joj drugarice slale i koliko još treba da skupi. Kad sam ja rekla da nemam da joj dam i predložila da pokrenemo humanitarnu akciju na forumu ako je već dotle došlo da joj je porodica u opasnosti, a ona to odbila, bilo je jasno kao dan da je u pitanju blef. Inače, imenovala mi je osobe koje su joj slale puno stvari za decu i naglasila da se ne razglašava po forumu da se bavi prodajom polovnih dečijih stvari da ne bi te konkretne forumašice 'pomislile' da i njihove poklone prodaje. Ni na kraj pameti mi nije bilo da je i Vevericu nasamarila.

Wido, i ja isto tako mislim. Ako meni nije teško da radim dva posla u normalnim okolnostima, a sad po ovoj vrućini sa stomakom po 4 sata dnevno privatno u prostoru bez klime, zašto bi neko na gotovo dobijao to za šta ja radim. Gade mi se takvi paraziti koji samo kukaju i čekaju da im neko nešto udeli umesto da zasuču rukave.

Veco, nadam te da ćeš napisati i ti spisak šta ti je sve tražila kad nije više znala šta da smisli.

M@r@ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vidis ja nikad od tebe nisam dobila ''draga'', mozda zato sto se i ne srecemo cesto po forumu. A kad ti pises na jednoj temi sa istim zenama i na drugim temama im napises to onda to i nije tako strasno. A sad da ides i svima govoris draga moja, mila i lijepa, e vec je to prose*avanje.

Meni je simptomatično to što neke tek registrovane osobe s jednim postom obavezno počinju izlaganje sa 'Drage moje'. I to mi je žešće pro...avanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde, u duhu teme, zelim sve da vas obavestim i ujedno pozovem da me obidjete, 4-5-6- i 7. Jula ucestvujem na festivalu Japanske kultrue u Domu Omladine u Beogradu, od 13 do 20h, gde cu izlagati svoje unikatne radove. Ulaz se naplacuje, ali ne puno, nisam sigurna koliko ali cu organizatore pitati i javiti. Planiram dosta toga da plasiram od svojih novih proizvoda, imam novih uspelih eksperimenata i jedva cekam da to pokazem pred svima, u nadi da ce se trzistu svideti.

Sada idem da svoje kreacije sprovodim u delo i dovrsavam nove radove, a mozda cu i ovde nesto novo postaviti da vidite.

Ljubim vas i hvala vam na podrsci :*

Jel ces okaciti novi nakit na fejs?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vidis ja nikad od tebe nisam dobila ''draga'', mozda zato sto se i ne srecemo cesto po forumu. A kad ti pises na jednoj temi sa istim zenama i na drugim temama im napises to onda to i nije tako strasno. A sad da ides i svima govoris draga moja, mila i lijepa, e vec je to prose*avanje.

to jeste tacno...ja sam bila aktivna u dosta tema,od plusica,pa trudnoca i sad o deci i bebi...tako da dodjem u kontakt sa dosta clanica....

i stvarno dosta clanica mi je bas drago....

od mene nije nista trazila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da je to samo nedostatak vaspitanja i obraza. mislim da su slike njene, jer je ostavljala i sliku bebe koja je mijinog uzrasta i isto ima problem s ekcemom. tesko da bi bas nasla toliko bas dete s tim problemom. nije ona sad neki kriminalni mastermind, nego, eto, gleda da se ogrebe. meni je bila jako cudna prica oko toga da ce joj uzeti decu, da je njoj, eto jako tesko, ali da nista ne moze da preduzme. hej, uzima ti bivsi muz siledzija decu, a ti na forumu "slatke moje, imam neprijatnost".

a to za "drage moje".. i ja cesto tako oslovim nekoga s namerom da budem ljubazna. iza toga nema skrivenih namera. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ces okaciti novi nakit na fejs?

Okacila sam pre nekoliko dana neke nove stvarcice, andjeoska krila kao ogrlice i Mindjuse, mindjuse i ogrlice od "zicanih" loptica, cvetove... ali sada imam nove cvetove i zastakljene mindjuse na sraf, koje planiram da slikam sutra utoku dana ako sunce napokon bude bilo normalno (jako mi sija i slike su mi mnogo lose bile predhodnih dana) i dsa slikam. Do tada ce nadam se biti gotov i nakit koji sam radila danas i sutra, tj nadam se da ce mi se napokon osusiti kristalna smola kojom sam izlivala nakit. Z pocetak cu okaciti jos nekoliko pari cvetnih mindjusa, pa onda sve redom.

Imam jako puno u planu jos da napravim ,a imam samo jos 10 dana, radim punom parom, znaci ne 8 sati dnevno nego po 10 i vise sati. Evo veceras imam u planu uopste da ne spavam, da spavam tek sutra u podne sa Mikom kad on bude spavao, jer nisam ispunila normu koju sam planirala ni za juce ni za danas. U svakom slucaju, nove letnje boje, najvise cvetova, malo lisca i leptira. Nadam se da ce biti zainteresovanih jer sam ja jako zadovoljna i mnogo sam srecna kako mi je ispalo. Radim sa puno ljubavi i inspiracije, kao da svaki komad nakita pravim iskljucivo i posebno za sebe... Bice ovo lepa postavka izlozbe, nadam se najlepsa do sada. Ustvari, uvek tezim da mi svaka nova postavka izlozbe bude najbolja do sada!

Maro, o da, na zalost prosle godine smo i ti i Mika i ja zavrsili u bolnici za vreme festivala, a na kraju su moja mama i sestra na izlozbi bile umesto mene. Samo kad se setim place mi se ponovo. Nikad se ne ponovilo!

Ove godine se nadam da cemo se upoznati, i ne samo tad, vec da cemo se druziti cesce! ♥

Tangerine, Moja pesmica i M@r@ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice BebaR, kad vise nije znala sta da mi trazi, pitala me je da li imam cvece. Rekoh joj da imam cvece i nabrojah joj koje sve cvece u basticama gajim, njeno sledece pitanje je bilo 'IMAS LI VISKA OD SVEGA'?! Da li je moguce? Zar i cvece? Poenta je u tome sto ona zivi 300km udaljena od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericice,a hoce li biti slikica ovde,za nas koji nemamo FB?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericice,a hoce li biti slikica ovde,za nas koji nemamo FB?

Hoce hoce, sad cu postaviti neke slicice novih stvarcica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da napisem, Takice i svi koji nemate fejs, mozete sve radove da vidite na sajtu www.andjelcic.in.rs :)

nasha i Palčica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saznala sam! Cena dnevne ulaznice na festival je 150din, a kompletna ulaznica za sve dane je 500din. Sve u svemu nije jada, sta se sve moze videti na festivalu.

Ko ima fb, evo ga event https://www.facebook.com/events/476853839064906/?ref=notif&notif_t=plan_user_invited

A ko nema fejsbuk evo ovde informacija, konkretno za Artist Alley izlozbu gde ja ucestvujem http://sakurabana.info/wp-content/uploads/2013/06/ArtistAlley-izlagaci.pdf a na istom sajtu mozete videti i ceo program festivala :)

nasha i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da napisem, Takice i svi koji nemate fejs, mozete sve radove da vidite na sajtu www.andjelcic.in.rs :)

Veverice, divan ti je nakit! Odusevljena sam tvojom kreativnoscu, vidim da te inspirise bukvalno sve sto nas okruzuje.. ;) Snimila sam par mindjusica i bas bih volela da dodjem u Dom omladine da pazarim, nadam se da cu uspeti da se iskombinujem. :)

andisam i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice, divan ti je nakit! Odusevljena sam tvojom kreativnoscu, vidim da te inspirise bukvalno sve sto nas okruzuje.. ;) Snimila sam par mindjusica i bas bih volela da dodjem u Dom omladine da pazarim, nadam se da cu uspeti da se iskombinujem. :)

Hvala :wub:

Pa upravo to, sve sto je oko nas moze biti super inspiracija! :) Je l' ti se svidja sajt? Sama sam ga sredjivala uz pomoc stapa i kanapa... :D

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice ja ću ti doći na izložbu, da znaš :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice ja ću ti doći na izložbu, da znaš :P

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.