Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

A od 3. juna ce moci kolaci da se kupuju i preko racuna ;)

Svaka čast...samo naprijed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! Hvala! Nadam se i da ce nam uspeti!

A sve je pocelo sa tvojom tortom od 3 cokolade ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas prešli na Baby love 4 pelene.Ostalo mi je neotvoreno pakovanje baby love 3 od 50kom,prodala bih ih za 600din.Ja sam u Bg,na Karaburmi,ako je neko zainteresovan nek pošalje pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi spremamo licnu dostavu :lol: ali po nasem izboru ;)

oceujem vas rasirenih ruku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A od 3. juna ce moci kolaci da se kupuju i preko racuna ;)

Bas mi je milo zbog tvog napretka, :rolleyes: i zelim uspeh a i dobru zaradu :P . Samo napred ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, hvala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupujem polovno autosediste za dete od 6 meseci pa nadalje(ima oko 7 kg).Bitno mi je da ima evropski standard E4/04 zbog inostranstva(za more u Grcku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maxi cosi je po standardu koliko sam upucena. Pogledaj na netu.

Ovo sediste jos nije prodato, ako vam odgovara:

Prodajemo autosediste Maxi cosi 0-13kg

50E

slika-38384-2011-02-1297298253-default.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo posle jajeta uzeli opet Maxi Cosi ali za svedsko trziste. To je ono sediste koje se postavlja suprotno od pravca kretanja. Uskoro cemo ga prerasti :( , a tako mi je bilo dobro da putujem sa njim kada je na suvozacevom mestu. Komunikacija svestrana bilo da smo samo u kolima, bilo da je i tata tu. Da ne pricam o prednostima sto mi je dete dok vozim 'pri ruci'. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo posle jajeta uzeli opet Maxi Cosi ali za svedsko trziste. To je ono sediste koje se postavlja suprotno od pravca kretanja. Uskoro cemo ga prerasti :( , a tako mi je bilo dobro da putujem sa njim kada je na suvozacevom mestu. Komunikacija svestrana bilo da smo samo u kolima, bilo da je i tata tu. Da ne pricam o prednostima sto mi je dete dok vozim 'pri ruci'. ;)

Jedno mi nije jasno.Ja sintezu imam isto Maxi Cosi.Treba mi sediste za posle toga(od sest meseci pa nadalje).Jeli ovo sintesa ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da se ovde prodaje ali ukoliko neko ima stvarcica za devojcicu 28 meseci bile bi smo vam zahvalne jer zivimo u jako teskim uslovima,razvedena sam i ne znam kako cemo se prehraniti a stvari smo docekale da nemamo maltene uopste,znacice nam bilo sta zahvaljujem se svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da se ovde prodaje ali ukoliko neko ima stvarcica za devojcicu 28 meseci bile bi smo vam zahvalne jer zivimo u jako teskim uslovima,razvedena sam i ne znam kako cemo se prehraniti a stvari smo docekale da nemamo maltene uopste,znacice nam bilo sta zahvaljujem se svima.

Uh, ja nemam - ajmo žene javite se ko može da pomogne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da se ovde prodaje ali ukoliko neko ima stvarcica za devojcicu 28 meseci bile bi smo vam zahvalne jer zivimo u jako teskim uslovima,razvedena sam i ne znam kako cemo se prehraniti a stvari smo docekale da nemamo maltene uopste,znacice nam bilo sta zahvaljujem se svima.

Napisi bolje koji br nosi ili koliko je visoka jer moje dete ima godinu ipo dana a jos uvek je strpam u neke stvari sto su 74/80 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo samo muske stvari i to male za vas. :(

napisi velicinu pa cemo probati da nadjemo nesto sto se uklapa u velicinu, a univerzalno je za devojcice i decake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napisi bolje koji br nosi ili koliko je visoka jer moje dete ima godinu ipo dana a jos uvek je strpam u neke stvari sto su 74/80 :lol:

a mi cemo 9m i uglavnom se jedva uvlacimo u 74, a 80 nam je taman :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hug-Bug marama na prodaju sive boje sa grejacima i kapicom,nama nije koristila554733101516910124728371.jpg2.500din

Kolica i korpa na prodaju 4.500dinoriginalslika-5356647.jpg

Predmeti za prodaju se za sad nalaze i na limundu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a mi cemo 9m i uglavnom se jedva uvlacimo u 74, a 80 nam je taman :D

Ljubim ga ja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana a zašto već prodajete ova kolica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hug-Bug marama na prodaju sive boje sa grejacima i kapicom,nama nije koristila554733101516910124728371.jpg2.500din

Kolica i korpa na prodaju 4.500dinoriginalslika-5356647.jpg

Predmeti za prodaju se za sad nalaze i na limundu :)

zasto prodajes maramu? Pa tek rastete, mi maramu tek sad koristimo.... Super je za otrcati do radnje, po komsiluku, po kuci kad cvili oa ne znam gde cu sa njim dok radim nesto, ili za setnju po parku... Mozda ce t kasnije ipak trebati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izdaje se namestena dvorisna garsonjera na Grbavici u Novom Sadu. Cena 80e, depozit jedna mesecna kirija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izdaje se namestena dvorisna garsonjera na Grbavici u Novom Sadu. Cena 80e, depozit jedna mesecna kirija.

Uh, bre zar su tako pale cene? Znam kad je moja drugarica izdavala garsonjeru pre jedno dve godine, kod Limanse pijace, dobila je 140 e bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nosimo 92 jos udjemo i u 86 sitna je kao patuljak tako da ako nesto neko ima bilo sta od stvarcica sve ce nam dobro doci ,pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana a zašto već prodajete ova kolica?

Nas beban nije hteo u kolica navikao se na ruke,a uzeli smo kisobran kolica pa su ova visak sada.

zasto prodajes maramu? Pa tek rastete, mi maramu tek sad koristimo.... Super je za otrcati do radnje, po komsiluku, po kuci kad cvili oa ne znam gde cu sa njim dok radim nesto, ili za setnju po parku... Mozda ce t kasnije ipak trebati?

Verujem da ce nekom drugom biti korisnija nego meni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, bre zar su tako pale cene? Znam kad je moja drugarica izdavala garsonjeru pre jedno dve godine, kod Limanse pijace, dobila je 140 e bez problema.

Pale, pale :( Lokacija je odlicna, gradnja novija, ima poseban ulaz i dvoriste... Pa moji opet ne uspevaju da je izdaju <_< Ranije su je moji izdavali bez problema za 100e, al' dodje takvo neko vreme sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prodaju polovna Graco Tea Time stolica za hranjenje. Vrlo stabilna stolica, zahvaljujuci sirokoj osnovi. Idealna za sve sa uskom/malom kuhinjom, jer se sklapa jednom rukom, i sklopljena zauzima jako malo mesta (samostalno stoji+uska je, dimenzije sklopljene stolice: 15×61×122cm). Takodje se vrlo lako razmontira i moze se ubaciti u bilo koji gepek (dimenzije rasklopljene stolice: 73×71×100cm), sto je cini savrsenom za one koji cesto putuju. Vrlo je lagana, samo 4,3kg. Visina oslonca za noge se podesava u 2 polozaja, a posluzavnik se podesava u 3 polozaja. Sediste je od plastificiranog materijala, a deo izmedju nogu je od istog materijala – mekan, odlican za decake. Ima sigurnosne pojaseve. Sediste je iz jednog dela, lako se skida i stavlja, i sve se moze prati u ves masini. Mogu je koristiti deca vec od 6 meseci. Stanje – kao na slici, manja ispucalost plastificirane presvlake na delu za sedenje i gornje kaiseve smo mi namestili, jer je jedan originalan izgubljen (nama je dovoljan bio samo donji kais). Cena: 3000rsd. Na sledecim linkovima mozete videti da je cena nove stolice preko 7000 rsd http: //www. takolako. rs/user/stolice-za-hranjenje/graco-hranilica-tea-time-baby-blue/44_784_39194_1_0_0/item. jsp i http: //www. svezakucu. rs/www/singleitem_buy. php? id=18057.

P1080882.jpg

1.jpg

2.jpg

P1080884.jpgP1080885.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.