Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

Ivana,stvari su preslatke !!! Gde se nalazis ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana,stvari su preslatke !!! Gde se nalazis ?

:) u Beogradu sam ali stvari mogu poslati bilo gde u Srbiji. Posalji mi mail na ivanadjekic@yahoo.com i samo napisi pol i uzrast deteta pa cu ti poslati slicice, opise i cene :)

Pozzzz,

Ivana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama bi trebale neke stvarčice za igralište, bezveze mi je da kupujem nove stvari da bi se dete u njima valjalo po travi i šljunku, a baš zbog toga je presvlačim minimum 2 puta dnevno...Ako neko ima da nam pokloni trenerkice ili duksiće značilo bi nam puno, Minja nosi dvojku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel ima neko na zajam sediste za auto? Treba nam na godinu dana a ne kupuje mi se novo za ovo kratko vreme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem decija kolica za blizance, PEG PEREGO DUET SW, braon boje.

Kolica su stara godinu dana, u odlicnom su stanju. Cena 250€

KONTAKT: jelenagrbovic@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kupujem ocuvanu ljuljasku za bebu 0+, prednosta fisher prise. BG. kontakt mail sandraswe86@live.com

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neko najjednostavnija kisobran kolica za prodaju ili na poklon?

Imam ona masivna, teska sa tri tocka, i ne mogu da ih spakujem u kola (ne moze ni u gepek, imam plinsku bocu i mali gepek) i bas sam u problemu kad idem negde do grada, onda ga teglim u nosiljci-autosedistu ili na ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ПОТРЕБНА ДЕВОЈКА/ЖЕНА ДО 30 ГОД. БЕЗ ОБАВЕЗА, КОЈА ИМА МАЛО ИСКУСТВА СА ДЕЦОМ, ДА ЧУВА НАША 2 ВРАГОЛАНА, СТАН, ХРАНА, АУТО, ПЛАТА И ЧАСОВИ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ОСОБЕ НЕК СЕ ЈАВЕ ПУТЕМ ПОРУКА НА ФЕЈС БУК ИЛИ ПУТЕМ ЕЛЕКТРОНСКЕ ПОШТЕ denis_filipovic@hotmail.com ХВАЛА

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ПОТРЕБНА ДЕВОЈКА/ЖЕНА ДО 30 ГОД. БЕЗ ОБАВЕЗА, КОЈА ИМА МАЛО ИСКУСТВА СА ДЕЦОМ, ДА ЧУВА НАША 2 ВРАГОЛАНА, СТАН, ХРАНА, АУТО, ПЛАТА И ЧАСОВИ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ОСОБЕ НЕК СЕ ЈАВЕ ПУТЕМ ПОРУКА НА ФЕЈС БУК ИЛИ ПУТЕМ ЕЛЕКТРОНСКЕ ПОШТЕ denis_filipovic@hotmail.com ХВАЛА

ocu ja al vodim i muza i dete,ili bar samo dete a novog muza cu da nadjem :lol::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ПОТРЕБНА ДЕВОЈКА/ЖЕНА ДО 30 ГОД. БЕЗ ОБАВЕЗА, КОЈА ИМА МАЛО ИСКУСТВА СА ДЕЦОМ, ДА ЧУВА НАША 2 ВРАГОЛАНА, СТАН, ХРАНА, АУТО, ПЛАТА И ЧАСОВИ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ОСОБЕ НЕК СЕ ЈАВЕ ПУТЕМ ПОРУКА НА ФЕЈС БУК ИЛИ ПУТЕМ ЕЛЕКТРОНСКЕ ПОШТЕ denis_filipovic@hotmail.com ХВАЛА

Jos kad bi i moj muz mogao da nadje posao tamo-ni dan ne bih razmisljala vec bismo odmah kod vas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako neko ima stvarcica za bebu od 9 meseci a da mu ne treba bile bi Tara i ja jako zahvalna posto nisam u situaciji da joj kupim..pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko prodaje autosediste Bellelli Leonardo??? 7gl-Bellel.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je moje dete od samog pocetka na ad mleku igrom slucaja imam citavu kutiju novalaka sa formulom za zatvor koji on nece da pije. prodala bih ga za manju sumu ili menjala za humanu. Posto neznam nikog cije dete je na ad mleku na svu srecu sve majke koje znam doje resih se na ovaj korak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sneška, prebacićemo ovu temu u adekvatnu...hvala i pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pocela sam novi posao. Radim samo pre podne, i vikendom ako je bas frka :D Ovako izgleda moj oglas:

[/codebox]

Pa, ko ima kucu (psa: )) neka mi se javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pocela sam novi posao. Radim samo pre podne, i vikendom ako je bas frka :D Ovako izgleda moj oglas:

[/codebox]

Pa, ko ima kucu (psa: )) neka mi se javi

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pocela sam novi posao. Radim samo pre podne, i vikendom ako je bas frka :D Ovako izgleda moj oglas:

[/codebox]

Pa, ko ima kucu (psa: )) neka mi se javi

Jel telefon pravi?

Ako jeste, sad kad krene da "zvrči"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel telefon pravi?

Ako jeste, sad kad krene da "zvrči"...

Jasta da je pravi, pa ja sam ozbiljna osoba :). Nadam se da ce biti kako ti kazes :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je slatka slicica! :wub:

Siveluke, puuuno srece ti zelim, da stalno imas posla! :)

good-luck-desi-glitters-30.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, pocela sam novi posao. Radim samo pre podne, i vikendom ako je bas frka :D Ovako izgleda moj oglas:

[/codebox]

Pa, ko ima kucu (psa: )) neka mi se javi

super stvar. nek ti je sa srecom posao. ovde postoje saloni za kuce i mace, pedikir , manikir itd, cak i hotel za kucne ljubimce. nadam se da ce i u srbiji ljudi poceti vise da paze na zivotinje, ne samo svoje vec i one na ulici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) hvala svima, nadam se da ce se posao polako razviti. Ne rekoh da radim po kucama, dolazim i nosim svoju posteljinu pardon alat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Sive, to radi moja snaha...to je jako unosan biznis, vlasnici pasa će prije srediti frizuru psu nego sebi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Sive, to radi moja snaha...to je jako unosan biznis, vlasnici pasa će prije srediti frizuru psu nego sebi...

:) videcemo..ja sam na nekoj drugoj talasnoj duzini..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) hvala svima, nadam se da ce se posao polako razviti. Ne rekoh da radim po kucama, dolazim i nosim svoju posteljinu pardon alat :D

Super posao. Čestitamo

cartoons-desi-glitters-12.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.