Koje flašice koristite?

odgovora

Objavljeno

pokusavala sam kod nas da nadjem Mr Brown's ali nema <_<

Ništa ti to nije...imam je ja, ali NUK je zakon...Mr Brown'skao svaka druga flašica, samo sa milion nekih dodataka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nuby no spill. Ubedljivo najprakticnija stvar od svih koje sam isprobala jer nema prosipanja.

A i M se dopada izuzetno, ne zeli vise da pije ni iz cega drugog. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nuby no spill. Ubedljivo najprakticnija stvar od svih koje sam isprobala jer nema prosipanja.

A i M se dopada izuzetno, ne zeli vise da pije ni iz cega drugog. ^_^

I ja sam kupila isto jednu dete obozava da pije iz nje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kupila isto jednu dete obozava da pije iz nje ;)

Moze slika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

10-6641-01.jpgprvo sam kupila ovu zbog lakseg drzanja, al nije nesto bila odusevljena

nuby-s3-cup-1.jpgsad koristi ovu (nasa je zelene boje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B mama, bas su sasave... :) Meni Aleksa uveliko ne pije iz flasica pa sad vise i ne gledam kakvih ima. Aleksa koristi slamku, solju a dobro pije i iz flase ( voda Jana, sa onim pipkom) sam, a iz onih flasa sa obicnim otvorom treba moju pomoc jer se sav izmokri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupovali NUK,i falsice i suslu,cak i pribor za jelo,i zadovoljni smo i sa plasticnim i sa staklenim flasicama.

Sad se odvikavamo od flasica,ali nesto nam ne ide..zna da pije na slamku i iz cas ei solje,ali flasica je flasica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupovali NUK,i falsice i suslu,cak i pribor za jelo,i zadovoljni smo i sa plasticnim i sa staklenim flasicama.

Sad se odvikavamo od flasica,ali nesto nam ne ide..zna da pije na slamku i iz cas ei solje,ali flasica je flasica.

Nuk, nuk, nuk - još jedan glas za...

I za odvikavanje - danju ne pije na flašicu ništa, neće čovek.

Noću da - flajka je tu. I cucula - sad se odvikavamo i pekmezimo... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo jednu malu plasticnu Aventovu flasicu koju sam jos u trudnoci kupila eto kao cista mozda ce mi zatrebati za neki cajic.....medjutim nazalost zatrebala mi je mnogo ranije nego sto sam ocekivala i to za adaptirano mleko :(

Na cucli pise br.1

E sad, posto se ja apsolutno ne razumem u flasice :), moje pitanje je, do kada beba koristi tu br.1 cuclu? Moja Jana ce uskoro da napuni dva meseca, kada treba da predjem na br.2?

Posto imam samo tu jednu flasicu, moracu da joj kupim jos....ovako svaki put perem i sterilisem <_< , da li da uzimam plasticne ili staklene.....koja je razlika??? I da li taj NUK da probam, vidim da uglavnom njega hvalite??? Za taj NUK, koju cuclu za bebu od dva meseca treba uzeti, tu najmanju? A kada prelazi na tu malo vecu? Da li NUK-ove flasisce staju u Aventov sterilizator?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby, moja preporuka je NUK flašica, staklena za prvih godinu dana, sa cuclom otvor/rupica M ili S.

Ne znam da li mogu u sterilizator, ali u svakom slučaju ih možeš prokuhati.

Kod većine proizvođača, oznaka 1 se koristi za prvih 6 mjeseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, ova staklena(druga slika) ima i manja...mislim 0,2 dcl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Binh-sua-pp-co-thuong.jpg

Mala i velika žirafa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo jednu malu plasticnu Aventovu flasicu koju sam jos u trudnoci kupila eto kao cista mozda ce mi zatrebati za neki cajic.....medjutim nazalost zatrebala mi je mnogo ranije nego sto sam ocekivala i to za adaptirano mleko :(

Na cucli pise br.1

E sad, posto se ja apsolutno ne razumem u flasice :), moje pitanje je, do kada beba koristi tu br.1 cuclu? Moja Jana ce uskoro da napuni dva meseca, kada treba da predjem na br.2?

Posto imam samo tu jednu flasicu, moracu da joj kupim jos....ovako svaki put perem i sterilisem <_< , da li da uzimam plasticne ili staklene.....koja je razlika??? I da li taj NUK da probam, vidim da uglavnom njega hvalite??? Za taj NUK, koju cuclu za bebu od dva meseca treba uzeti, tu najmanju? A kada prelazi na tu malo vecu? Da li NUK-ove flasisce staju u Aventov sterilizator?

Osim brojeva pise i uzrast bebe na kutijama od cucli i flasica. Mislim da su NUK previsoke za tvoj sterilizator. Za starijeg sina sam imala sve aventovo i super sam zadovoljna. Stvar je ukusa koju ces izabrati a za cene ne znam, ovde je Avent glavna marka koliko sam skapirala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo jednu malu plasticnu Aventovu flasicu koju sam jos u trudnoci kupila eto kao cista mozda ce mi zatrebati za neki cajic.....medjutim nazalost zatrebala mi je mnogo ranije nego sto sam ocekivala i to za adaptirano mleko :(

Na cucli pise br.1

E sad, posto se ja apsolutno ne razumem u flasice :), moje pitanje je, do kada beba koristi tu br.1 cuclu? Moja Jana ce uskoro da napuni dva meseca, kada treba da predjem na br.2?

Posto imam samo tu jednu flasicu, moracu da joj kupim jos....ovako svaki put perem i sterilisem <_< , da li da uzimam plasticne ili staklene.....koja je razlika??? I da li taj NUK da probam, vidim da uglavnom njega hvalite??? Za taj NUK, koju cuclu za bebu od dva meseca treba uzeti, tu najmanju? A kada prelazi na tu malo vecu? Da li NUK-ove flasisce staju u Aventov sterilizator?

baby mislim da je kasno da menjas marku flasice, ja sam mom decaku od pocetka koristila avent-ovu malu i onda kupila nuk-ovu, ali posto su cucle potpuno razlicitog oblika nije prihvatio nuk-ovu, a sto se tice rupica kod avent-ovih cucli, raspitaj se u apoteci ali koliko se secam mislim da sam svaki mesec kupovala novu cuclu, prvi mesec br.1, drugi mesec br.2 i tako do sestog..... a mozes i sama da busis ripice sa ugrejanom iglom.... ja nisam ali znam da su mnoge mame to radile.... pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta mislite o NIP-ovim flasicama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li kupovali flasice od stakla ili plastike? Gledam i cene su iste,pa me interesuje zasto je to tako.Ja planiram da kupim staklene flasice,mislim da su lakse za odrzavanje,jer staklo mogu da prokuvam i sterilisem dobro,a sa plastikom,ne znam ...cisto me interesuje Vase misljenje,poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li kupovali flasice od stakla ili plastike? Gledam i cene su iste,pa me interesuje zasto je to tako.Ja planiram da kupim staklene flasice,mislim da su lakse za odrzavanje,jer staklo mogu da prokuvam i sterilisem dobro,a sa plastikom,ne znam ...cisto me interesuje Vase misljenje,poz

Mi smo u početku koristili staklene, pa smo kasnije prešli na plastične.

Od kad je počeo sam da drži flašicu - plastične def.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li kupovali flasice od stakla ili plastike? Gledam i cene su iste,pa me interesuje zasto je to tako.Ja planiram da kupim staklene flasice,mislim da su lakse za odrzavanje,jer staklo mogu da prokuvam i sterilisem dobro,a sa plastikom,ne znam ...cisto me interesuje Vase misljenje,poz

Ja sam koristila i jedne i druge. Preporučujem ti za početak staklene a kada poraste plastične i to samo ukoliko bebac izrazi želju da baca stvari :) tako nam je Ema razbila dve flašice što je bio znak da pređemo na plastične :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila i jedne i druge. Preporučujem ti za početak staklene a kada poraste plastične i to samo ukoliko bebac izrazi želju da baca stvari :) tako nam je Ema razbila dve flašice što je bio znak da pređemo na plastične :)

:lol: :lol: :lol: pa da,tacno tako,kad beba ojaca onda plastika! hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nikad nismo niti imali niti koristili nikakve flašice. Čim je mala počela da pije nešto osim mleka odmah je pila iz šolje ili čaše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa koliko meseci si pocela da dajes vodu i sokic,zar je odmah znala da pije iz case? :blink:

Da li se u pocetku isprosipa itd,mislim da je to za njih vestina koja ipak treba malo da se vezba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nikad nismo niti imali niti koristili nikakve flašice. Čim je mala počela da pije nešto osim mleka odmah je pila iz šolje ili čaše.

Ni ja sa Ogijem nisam koristila flasicu nikakvu i nikada, vodu sam mu dugo davala na kasicicu, a u medjuvremenu smo vezbali i pijenje na casicu (onu sa piskom ili kako se vec zove), dok sam sa Vecom koristila NUK-ove flasice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.