U kom gradu zivite?

odgovora

Objavljeno

hehhehee ti si se bas selila ... bas zanimljiva prica ..

Ma da, pazite, tu mi je neki period na 5-6 god. mm mora da gleda šta će kad prođe još 2.5-3.5 godine :lol: :lol: :lol: ko zna gde ću da završim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da čujemo i tu priču...baš me zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki vrlo zanimljiva prica :)

I jel si se navikla na BG?

Ma, jesam ali mi je u početku bilo grozno a sad nekako sam malo i zavolela BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sad ima u Boru kad se tamo selis? Mozda si negde i pisala, a ja nisam ispratila?

Kad se spomene Bor ja pomislim kako su ljudi tamo prodavali stanove za dz zbog zagadjenosti. Mi smo pre jedno 3 godine bili tamo, tacnije samo do Borskog jezera i bilo je bas lepo.

Jel se grad malo obnavlja, ima posla, sta se desava?

Izvini Jelena tek sad sma videla tvoj post,

mm zbog posla ( menadzer prodaje / rudarski inzenjer) ide tamo, firma ga salje da bude glavni i odgovorni oko RTB Bora,

jos nista nije definitivno, cekamo napismeno ponudu, koliko para , na koji period, koji uslovi povlastice i sl, sta se menja u odnosu na sadasnji status..pa cemo da odlucimo.

Grad je malo zivnuo, sto kaze mm zamajac je krenuo, pravi se ta nova topionica, grad je pun stranaca koji sve to finansiraju, nadgledaju.. pokrece se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuu, Kikiriki. Ti si se baš našetala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini Jelena tek sad sma videla tvoj post,

mm zbog posla ( menadzer prodaje / rudarski inzenjer) ide tamo, firma ga salje da bude glavni i odgovorni oko RTB Bora,

jos nista nije definitivno, cekamo napismeno ponudu, koliko para , na koji period, koji uslovi povlastice i sl, sta se menja u odnosu na sadasnji status..pa cemo da odlucimo.

Grad je malo zivnuo, sto kaze mm zamajac je krenuo, pravi se ta nova topionica, grad je pun stranaca koji sve to finansiraju, nadgledaju.. pokrece se

Nency, to je bas lepa vest! Prevashodno za grad, a onda i za tu jadnu okolinu... A priroda tako predivna! Dobro je, pa cu da znam ako se preselite jer se ja 'ostrim' da ponovo odem u taj kraj sredinom proleca, kad je najlepse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja bih rado otisla u Svajcarsku :D

i tata bi sine , bar na par meseci. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad provali da me nema ovde :D

Rodjena sam u Bojniku,mestu pored Leskovca,pre tri godine presla u Pozarevac zbog ljubavi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad

Inace sam iz Indjije, ali sam dosla u NS zbog studija i ostala ovde. NIpak, volela bih da radim u svom rodnom gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad provali da me nema ovde :D

Rodjena sam u Bojniku,mestu pored Leskovca,pre tri godine presla u Pozarevac zbog ljubavi :rolleyes:

U kom delu požarevca stanuješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ime moje ne govori nista,mozda je manijak :o

Salim se Comi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav mama, ja sam rodjena u Lazarevcu, a udata sam u Lajkovac, ima li mojih komsinica mozda ovde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beograde, Beograde,

na uscu dveju reka ispod Avale!!! :lol:

Ja sam iz Beograda. Ovde se rodila,skolovala,zaljubila,rodila svoju devojcicu i ostajem tu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nismo baš puno daleko. Ja sam u Rakovici a010.gif

Evo i ja sam u komsiluku, sad na Labudovom brdu,a do pre dve godine (od svog rodjenja) u Rakovici,pa mozemo da se druzimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodjena i odrasla u Zablju(blizu NS) a od pre 6 meseci zivim u Nemackoj-grad Krefeld-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sever Backe-Subotica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve Zemunce :wub: , tu sam odrasla, a udala se preko 'dve vode' :D sad sam u Borci, radim na N.Beogradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodjena u Majdanpeku tamo i odrasla,srednju zavrsila u Kuli(Vojvodina),zivela u Novom Sadu 4god,zivela u Negotinu 5godina gde sam i upoznala mm i na kraju zavrsila u Surcinu...al verujte kad treba objasnjavati sta i kako sa tim selidbama to mi je baaasss tesko objasniti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!Ja zivim u Budvi,a rodena sam u Foci. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodjena u Zenici, odrasla u Srebrenici udala se u Novi Sad i ostala u Novom Sadu :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodila se u Temerinu,zivela u Temerinu,tamo se i zaljubila i udala,studirala u Zemunu, i od pre godinu dana smo u Bg-u a odavde cemo ili u inostranstvo ili ostajemo do penzije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rodjena u Pancevu i tu provela 24 godine.Udala sam se u Orlovatu (kod Zrenjanina) i tu i sad zivim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodjena u Beogradu, verovatno cu ovde i umreti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.