U kom gradu zivite?

odgovora

Objavljeno

Ja sam iz ekoloskog grada Panceva - meni najdrazeg na svetu -. Udata sam u selu Ilandza,50-tak km od Panceva. Jako cesto smo u Pancevu,bar dva puta nedeljno - kupovina,rodjendani,praznici,koncerti,pozoriste,setnja kejom. Dugo sam u ovom selu ali jos uvek patim za svojim gradom i sve mi jako ne dostaje,pogotovo roditelji i sestra i MOJE DRUGARICE. Sva sreca sto mi svi oni jako cesto dolaze i mi cesto odlazimo pa je to ok. Ne znam kako ce biti kad Jana poraste i krene u skolu,ali ima vremena do tad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazite sad ovo :D :D :D

Ja sam iz Peći, studirala u Prištini, sada živim u Bg. U međuvremenu sam se seljakala.... Berane, Cetinje, Budva, Kruševac, Kosovska MItrovica.... Upoznaj svoju zemlju da bi je voleo :D Malo sam čak bila i u SLO, ali sam se vratila...Ništa bez BG-A....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda jedina - KRUŠEVAC!!!

Čarapanke, pa gde ste?????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BEOGRAD, od rodjenja, preko skolovanja, studiranja, zaljubljivanja, udaje i rodjenja nase srecice Luke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi, ja sam ti najbliza-Trstenik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi, ja sam ti najbliza-Trstenik!

E, pa drago mi je Takilend!!!

Već sam se zabrinula da nema nikog iz našeg kraja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa drago mi je Takilend!!!

Već sam se zabrinula da nema nikog iz našeg kraja!

Nece da se druze sa nama na Bebcu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BEOGRAD, od rodjenja, preko skolovanja, studiranja, zaljubljivanja, udaje i rodjenja nase srecice Luke.

Ja se samo nisam rodila u Bgd-u a sve ostalo je isto, čak i ime bebca. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece da se druze sa nama na Bebcu. :D

Ne znaju šta propuštaju ;)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znaju šta propuštaju ;)B)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beograd! Odrastanje, zivot, ludovanje, zabavljanje, brak i BEBAC1!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sokobanja,lep grad...Ovde dosla 94. ali odoh ja ove 2010!Malo mesto,svi se znaju,ogovaranja,naklapanja,ma gluposti zive...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dosla sa severa Vojvodine u centar :) Novi Sad (iskreno, vrlo bih se rado preselila u neki gradic ili seoce u blizini NSa, mnogo je mirnije i normalnije za zivot, ovde su ljudi malo podivljali)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rođena u Sarajevu, živjela tamo do '92., a onda bila u Čačku, Šapcu, Beogradu, Srebrenici, Bratuncu i sada u Trebinju... Mislim da ću ovde ostati nešto duže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Užica, studirala u Novom Sadu, muž mi je iz NS-a, a onda se zbog posla vratili Užice. Prvo sam ja našla posao, onda on, zatim ja ostala bez posla, a on nastavio da radi. Užasno mi nedostaje Novi Sad. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Užica, studirala u Novom Sadu, muž mi je iz NS-a, a onda se zbog posla vratili Užice. Prvo sam ja našla posao, onda on, zatim ja ostala bez posla, a on nastavio da radi. Užasno mi nedostaje Novi Sad. :(

Ehhh, Novi Sad.. I meni uzasno nedostaje.. Tamo su moji.. Jedva cekam leto da ih posetim.. Ja sam u Nisu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad je najlepsi grad u Srbiji...i ja bih volela da zivim tamo...ko zna, mozda nekada u nekom buducem zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan grad, ali je jako teško naći posao u struci. To nas je i oteralo iz njega. Nadam se , možda jednog dana...ko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam prijateljicu sa faksa koja se iz Nisa preselila u Novi Sad. Muz joj se odmah zaposlio a ona nista ali zato je rodila bebu i sada joj nije dosadno...Uskoro cu kod nje...jedva cekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Beograda,tacnije zivim na Čukaričkoj Padini

i divno mesto za decu ravno,puno parkića,i staza za šetnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sokobanja,lep grad...Ovde dosla 94. ali odoh ja ove 2010!Malo mesto,svi se znaju,ogovaranja,naklapanja,ma gluposti zive...

meni je mama rodom iz soko banje mada je otisla kao devojka i upoznala mog caleta i od tada je u kg imali smo kucu kod poste ali su je prodali kada je baka umrla ja banju obozavam i vezume prelepe uspomene iz detinjstva zelja mi je da odvedem svoju decu ali nikako

BLAGO TEBI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz Hrvatske sam, a kako situacija stoji uskoro se selim u Novi Sad odakle je moj dragi... Trenutno smo u Italiji zbog posla i jedva cekam da se vratimo na nase prostore... Novi Sad je stvarno prekrasan grad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz Hrvatske sam, a kako situacija stoji uskoro se selim u Novi Sad odakle je moj dragi... Trenutno smo u Italiji zbog posla i jedva cekam da se vratimo na nase prostore... Novi Sad je stvarno prekrasan grad!!!

Vidim da nas ima dosta koje volimo Novi Sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam rodjena u becu. skolovana i radim ovde. inace sam u srbiji iz okoline novog sada (jaooo sto volim ovaj grad) a muz mi je iz sapca a inace rodjen u holandiji. a dosao kod mene u bec da zivimo zajedno i ovde smo stvorili nas zivot i nasu porodicu sa dva decaka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam rodjena u becu. skolovana i radim ovde. inace sam u srbiji iz okoline novog sada (jaooo sto volim ovaj grad) a muz mi je iz sapca a inace rodjen u holandiji. a dosao kod mene u bec da zivimo zajedno i ovde smo stvorili nas zivot i nasu porodicu sa dva decaka :rolleyes:

Cula sam i za Bec da je lep. ali na zalost nikada nisam bila...ko zna mozda nekada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.