U kom gradu zivite?

odgovora

Objavljeno

Sta je sa zenama iz moje okoline.....zar su sve nestale ili svi zidaju karijeru??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... ja sam rođena u Novom Sadu a živela sam na relaciji Futog-Novi Sad ... a sad sam u Zrenjaninu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za sada jedina iz Nagotina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz najlepšeg primorskog grada Herceg-Novog,studirala u Novom-Sadu,a u Beogradu živim sa mužem i dečicom....u Herceg-Novom provodimo bukvalno ceo letnji raspust :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci jis nista od mojih "zemljakinja"....

Pocecu da zovam redom iz tel. imenika i da pitam da li ima trudnica, pa da nam se pridruze :) psycho :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci jos nista od mojih "zemljakinja"....

Pocecu da zovam redom iz tel. imenika i da pitam da li ima trudnica, pa da nam se pridruze :) psycho :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vukovar- tu sam rodjena i tu i zivim sa muzem i svojim malim sincicem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci jos nista od mojih "zemljakinja"....

Pocecu da zovam redom iz tel. imenika i da pitam da li ima trudnica, pa da nam se pridruze :) psycho :D

Kanda sam ti ja najbliza,Okolina Vrbasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali su ulogovana kao gost i ne vidim te ko si :( eto makar da nadjem nekog iz Bachke, pa ipak znak da ste blize.... Cula sam da je u Vrbasu mnogo lepse poradjati se nego u Somboru, zapravo nisam jos cula za gore porodiliste, zato i vapim za onim sto su se\ce se tu poroditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali su ulogovana kao gost i ne vidim te ko si :( eto makar da nadjem nekog iz Bachke, pa ipak znak da ste blize.... Cula sam da je u Vrbasu mnogo lepse poradjati se nego u Somboru, zapravo nisam jos cula za gore porodiliste, zato i vapim za onim sto su se\ce se tu poroditi

Registrovana sam,Natasa,samo me net danas nesto zajebava...Ja kad sam se poradjala sa cerkom,2006,Somborsko porodiliste se renoviralo,pa su neke dolazile tu.Sta da ti kazem,Porodiliste,bar tada nije bilo nesto ekstra opremljeno,ali prezivi se.Od osoblja ima jako finih sestrica,jedna me obilazila celu noc,al joj ne znam ime,ali ima i odvratnih.

Tacnije,posvadjala sam se sa doktorom,ako se to moze nazvati svadjom.Tko da ide po principu,ko te zapadna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah taj internet :)

Renovirano jeste, ali mentalitet stari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BEOGRAD.

Tu sam došla da studiram, zaljubila se i ostala. Sada mnogo volim ovaj grad sa svim njegovim vrlinama i manama. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okolina Pozarevca, ali zivim u Becu, vec druga godina. Zaljubila se u mog dragog koji ovde zivi i radi i dosla. Vidim da mnoge imaju problem slican mom. Porodica daleko, nemam ovde nikog svog i jako mi nedostaje sve ono sto sam imala u Srbiji. Nadam se da ce biti lakse kada se beba rodi, imacu napokon nekog samo mog!!! :lol:

Tesko mi je ovde naci prijatelje i nekako se uvek vise zblizim sa strancima. Cudno je to. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tesko mi je ovde naci prijatelje i nekako se uvek vise zblizim sa strancima. Cudno je to. :blink:

Poznato, ja u svom rodnom mestu ne znam toliko njih kao sa strane, valjda su drugaciji ljudi,nista cudno za mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tesko mi je ovde naci prijatelje i nekako se uvek vise zblizim sa strancima. Cudno je to. :blink:

Zato sto u nasi ljudi ovde pomalo cudni. Oni koji su duze ovde teze priataju nove a stancima smo svi mi isti tako da ako im odgovaramo i ako se integriramo prihvate nas...Evo i ja za 4 godine koliko sam ovde poznajem vise stranaca nego nasih ljudi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okolina Pozarevca, ali zivim u Becu, vec druga godina. Zaljubila se u mog dragog koji ovde zivi i radi i dosla. Vidim da mnoge imaju problem slican mom. Porodica daleko, nemam ovde nikog svog i jako mi nedostaje sve ono sto sam imala u Srbiji. Nadam se da ce biti lakse kada se beba rodi, imacu napokon nekog samo mog!!! :lol:

Tesko mi je ovde naci prijatelje i nekako se uvek vise zblizim sa strancima. Cudno je to. :blink:

jecika reci mi molim te koji kraj u okolini pozarevca komsike smo...i ja sam u becu isto se zaljubila kao ti i dosla kod muza.....meni je ovde takodje tesko vec sam pisala o tome......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikog nema iz Loznice?Evo mene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodjena Sarajka, zivela svuda po Evropi (zbog posla) a sada smo u New Yorku. Posle rata gde god sam bila brzo sam se snalazila. Eto sada ocekujemo sina i radujemo se. Mozda ima neka nasa trudnica u NY? Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage,mm i ja smo pre mesec dana bili u Becu,meni se grad jako svidja,tu nam zive kumovi,preko puta Lugner-a,ako se tako zove. Bili smo kratko,ali mi se dopada grad. E,sad,i kuma mi kaze da je i njoj tesko jer nikog ne poznaje,mm radi ceo dan a ona sama sa detetom...pa malo setaju,malo se igraju i prolaze dani,ali kada dodju ovde,odmori se fest,svi cuvaju klinku,ona se odmori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u Zrenjaninu. Da li neko ima broj porodilista? Mrzi me da trazim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage,mm i ja smo pre mesec dana bili u Becu,meni se grad jako svidja,tu nam zive kumovi,preko puta Lugner-a,ako se tako zove. Bili smo kratko,ali mi se dopada grad. E,sad,i kuma mi kaze da je i njoj tesko jer nikog ne poznaje,mm radi ceo dan a ona sama sa detetom...pa malo setaju,malo se igraju i prolaze dani,ali kada dodju ovde,odmori se fest,svi cuvaju klinku,ona se odmori...

jeste bec lep stoji sve to ...ali te ubija samoca muz mi radi ja sama sa detetom i po kisi i po snegu idem napolje samo da izadjem iz stana i dede prosetam...

kuca je kuca jedva cekam da odem tada nista ne radim a moja mama brine o detetu...ja nadoknadim svo izgubljeno vreme i sve ono sto sam bila sama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste. Onako kad mi je pricala,razumela sam je ali tek kad smo bili kod njih (tad je bila kisa) videli smo kako je to...Mi smo bili kratko,ali kad si iz dana u dan zarobljen u stanu,obaveze,dete,muz fali...tesko je to za zenu koja treba i paznju i ljubav,a ne da vidi muza tih pola sata-sat pre spavanja,mrtvog umornog... Evo veliki polubac za tebe i detence i da uzivate danas ako je lepo vreme! Da li cete mozda dolaziti za Uskrs? Posto je to lepa prilika,a i uskoro je,pa kad mislis na to,dace ti snage da jos malo izdrzis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste. Onako kad mi je pricala,razumela sam je ali tek kad smo bili kod njih (tad je bila kisa) videli smo kako je to...Mi smo bili kratko,ali kad si iz dana u dan zarobljen u stanu,obaveze,dete,muz fali...tesko je to za zenu koja treba i paznju i ljubav,a ne da vidi muza tih pola sata-sat pre spavanja,mrtvog umornog... Evo veliki polubac za tebe i detence i da uzivate danas ako je lepo vreme! Da li cete mozda dolaziti za Uskrs? Posto je to lepa prilika,a i uskoro je,pa kad mislis na to,dace ti snage da jos malo izdrzis?

hvala puno...od srca...najverovatnjje dolazimo...malo....lepo je bili napolje i ako nam duva neki vetar.....ma ja se vise radujem junu kada cu doci kuci i ostati do septembra.....jeste da ovde imas sve ali fali ono glavno.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce i to doci...idu dani brzo! A onda ti zelim da se odmoris i uzivas za sve ono sto si u Becu bila sputana! KISS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.