U kom gradu zivite?

odgovora

Objavljeno

ja sam iz Županje ( slavonija, Hrvatska)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beograde, Beograde,

na uscu dveju reka ispod Avale!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz Smederevske palanke,a sada Sam trenutno u francuskoj i tesko mi je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad. Rođena u Tuzli, ali od '84. ovde, tako da ovo doživljavam mestom porekla. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim ima nas dosta po inostranstvu....sad mi je lakse!!! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: ima nas i te kako i svima nama je tesko koliko mogu da primetim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam iz Beograda,ali tu zivim.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto jedne iz Kraljeva,tu se rodila isla skolu,upoznala muza u komsiluku :unsure:

pre pet ipo god udala se i dosla u svicu,rodila jednu bebu pre osam ipo mes.da rodim jos neku i da bezimo kuci u kv....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto ja volim Kraljevo.... :D Inace,kao sto sam rekla,zivim u Bg-u,ali u stvari sam iz GM,tako da smo relativno blizu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto ja volim Kraljevo.... :D Inace,kao sto sam rekla,zivim u Bg-u,ali u stvari sam iz GM,tako da smo relativno blizu!

i ja ga volim,i jedva cekam da se vratimo da zivimo tu a ne da dolazimo 1-2 puta godisnje :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivim u Becu 4 godine. Inace sam iz okoline Beograda. Ovde sam jer je moj m ovde rodjen i tu zivi. Nedostaje mi moje selo ali se navikavam na ovaj zivot ovde i vec mi nije tako tesko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivim u Becu 4 godine. Inace sam iz okoline Beograda. Ovde sam jer je moj m ovde rodjen i tu zivi. Nedostaje mi moje selo ali se navikavam na ovaj zivot ovde i vec mi nije tako tesko.

ja sam 3 godine u Becu ali nikako nemogu da se naviknem ovde,tadjo je i meni muz tu rodjen i tu radi,lepse je meni u mom kraju sa mojima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IZ BEOGRADA ALI ZIVIM U ATINI....VOLIM I BGD I ATINU PODJEDNAKO.....SVAKI GRAD NA SVOJ NACIN.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 3 godine u Becu ali nikako nemogu da se naviknem ovde,tadjo je i meni muz tu rodjen i tu radi,lepse je meni u mom kraju sa mojima

Znam tacno o cemu govoris. I meni je kod "kuce" najbolje. Ali od kako sam se porodila, shvatila sam da ako zelim da budem srecna moram da "zavolim" i ovaj grad, ove ljude, ovaj zivot. Trudim se da ga upoznam i da i ovde steknem prijatelje i osnujem porodicu kakvu sam imala. Dok sam sedela i plakala za domovinom nikome nisam radila dobro, pogotovo sebi. Kad god idemo u Bec ja placem ali za dva dana se povratim...

Gde zivis u Becu...Mozda smo i komsinice a da ni ne znamo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam tacno o cemu govoris. I meni je kod "kuce" najbolje. Ali od kako sam se porodila, shvatila sam da ako zelim da budem srecna moram da "zavolim" i ovaj grad, ove ljude, ovaj zivot. Trudim se da ga upoznam i da i ovde steknem prijatelje i osnujem porodicu kakvu sam imala. Dok sam sedela i plakala za domovinom nikome nisam radila dobro, pogotovo sebi. Kad god idemo u Bec ja placem ali za dva dana se povratim...

Gde zivis u Becu...Mozda smo i komsinice a da ni ne znamo :P

upravo to.....svima je na pocetku tesko ali posle se naviknes...ako se zadovoljan sobom i svojim zivotom svuda ti je dobro....ja sam mislila da nikad necu imati prijatelje kao u bgdu ali sad ih ovde imam i vise.....a kad se uzelim mojih i bgd za sat i 20 minuta sam tamo..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam tacno o cemu govoris. I meni je kod "kuce" najbolje. Ali od kako sam se porodila, shvatila sam da ako zelim da budem srecna moram da "zavolim" i ovaj grad, ove ljude, ovaj zivot. Trudim se da ga upoznam i da i ovde steknem prijatelje i osnujem porodicu kakvu sam imala. Dok sam sedela i plakala za domovinom nikome nisam radila dobro, pogotovo sebi. Kad god idemo u Bec ja placem ali za dva dana se povratim...

Gde zivis u Becu...Mozda smo i komsinice a da ni ne znamo :P

da moguce je u dvanajstom a ti,i ja isto placem,sve je isto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne zivimo u Srbiji, ali moji koreni su dole, juzno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da moguce je u dvanajstom a ti,i ja isto placem,sve je isto....

u 23.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u 23.... :rolleyes:

onda smo komsike jam na granici sa 23 braj....furta......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: NOVI SAD...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

novi sad..inace dosla sam iz zrenjanina da studiram i zaposlila se ovde i zaljibila i rodila mog sincica sa kojim sad uzivam na porodiljskom..

ja sam takodje u novom sadu,i isto sam dosla iz zrenjanina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, pa i mogla sam misliti, sve ste mi daleko u velikim lepim gradovima.....

A ja sama iz okoline Sombora :(

Obliznje mesto, Bezdan, ali su mi babe i So, i tu sam studirala, zapravo upravo zavrsavam cetvrtu godinu.

Steta sto nema nikoga iz somborske opstine, ovde imamo ludu bolnicu, sinteraj pravi, jedno od najozloglasenijih porodilista... pa bi bilo dobro da mozemo razmenjivati iskustva. Zene, ako vas ima odavde, javiteee seeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Horgosa ali vec 3 god.zivim u Kikindi, ako ima nekog neka mi se javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Nisa,a udala sam se u Kamenici.To je selo 2 km od grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.