U kom gradu zivite?

odgovora

Objavljeno

Ja sam 1992.g dosla u Nis da studiram i tu sam se i udala i rodila dvoje dece i tu zivim. Jos SAMO da nadjem posao u Nisu i bice super...

Objavljeno

novi sad..inace dosla sam iz zrenjanina da studiram i zaposlila se ovde i zaljibila i rodila mog sincica sa kojim sad uzivam na porodiljskom..

Objavljeno

Blago tebi...zivis u najlepsem gradu u Srbiji... :rolleyes:

Objavljeno

Ja sam iz Beograda....ali sam udata i zivim u Atini.I bas mi nedostaje moj Beograd...shmrc!!!

Objavljeno

Cacak, tu se rodila, studirala u dr gradu al kad sam zavrsila ipak sam se vratila mom Cacku udala se i rodila mog malog zapca....zadovoljna :rolleyes: sam

Objavljeno

Novi Sad...tu sam se rodila,zavrsila skolu,udala se i rodila tri devojcice :)

Objavljeno

Melburn,Australija ali mnogo patim za mojim Valjevom :( kada sam pre 13 meseci rodila moju Nataliju patnja za Valjevom je malo manja,ali sad patimo sto baka,deka ujak ne mogu da nas vide,pa smo zato resili da u julu dodjemo za SRBJU i u moje VALJEVO :rolleyes:

Objavljeno

Novi Sad još jednom. Tu sam rođena, odrasla i rodila sinčića pre 21.og meseca. :)

Objavljeno

Beograd. Dosla da studiram i ostala. Rodjena u Sapcu.

Objavljeno

Beograd. Ovde sam rodjena, studirala i udala i nadam se da cu u ovom gradu i umreti! Mnogo ga voleeeem!!!!!

Objavljeno

Niš... tu sam došla 1996. da studiram, upoznala svog sadašnjeg mužića, udala se i ostala... još, kao i Micika, da nađem posao i super...

Objavljeno

Minhen, prije 4 i pol godine upoznala muza i dosla zivjeti sa njim ovdje... za sada nije lose! Inace sam Zapadnoslavonka! ;)

Objavljeno

BEOGRAD tu sam se rodila, odrasla, skolovala,zaljubila, udala i rodila MOJU NAJVECU SRECU pre 19 meseci!!!!!!!!!!!!

Objavljeno

i ja sam iz NS al trenutno zivim u Feltre, neki dosadni grad u Italiji.ovde sam se porodila pre 10 meseci a tu sam vec godinu dana..ucim jezik i stvaram porodicu.. malo zabave:) treba u avgustu opet da se porodim ovde, sto mi se dopada, jer su divni prema trudnicama i porodiljama , tretman je ko u hotelu.za razliku od novosadske betanije od koje imam neki strah. mm. mi je rekao da cemo ziveti u NS, kamenica je super.. negde gde moze da se gleda na ceo grad:)

Objavljeno

Novi Sad - još jednom.

Rođena ovde, studirala. Dve godine sam živela u jednom prigradskom mestu i jako sam patila, pa samo se na kraju vratili u grad. Kao da sam ponovo rođena!

Objavljeno

Ja sam u Istocnom Sarajevu, Republika Srpska. Tu sam stigla kada sam se udala (u januaru prosle godine), uzivam uz svog muzica u prvoj trudnoci!

Objavljeno

Ja sam iz Niš!!! ;) Dobro, ajde iz Niša. :D I i dalje sam tu. Sa diplomom, mužem, detetom, familijom i na žalost bez posla. :( Volim Niš, ali ne volim što je mnogo teško naći bilo kakav posao i što ti gde god da kreneš treba veza. :( :( :(

Objavljeno

Ja sam iz Niš!!! ;) Dobro, ajde iz Niša. :D I i dalje sam tu. Sa diplomom, mužem, detetom, familijom i na žalost bez posla. :( Volim Niš, ali ne volim što je mnogo teško naći bilo kakav posao i što ti gde god da kreneš treba veza. :( :( :(

pričaj mi nešto o tome!!!!... :( :( :(

Objavljeno

UZICE,UCILA SKOLU,ZAPOSLILA SE,ZALJUBILA I UDALA,A RODJENA SAM U VALJEVU ;)

Objavljeno

Prosto ne mogu da verujem, ja sam treca koja je iz Valjeva! Studirala sam u Novom Sadu, a vratila sam se u rodni grad zbog ljubavi.

Objavljeno

Pozdrav za sve,a najvise za moje Valjevke! :rolleyes:

Objavljeno

Zauvek - Novi Pazar :rolleyes:

Objavljeno

Moja mama je Valjevka(tu iz okoline)....bas mi je drago da vas ima mnogo!!Ja obozavam taj grad... :)

Objavljeno

Novi Sad :D

Objavljeno

:lol: Pozarevljanka,sve bih dala da sam stalno u moj kraj sa mojima,ali sam se zaljubila a moj dragi je rodjen i zivi u Becu tako da mi nije bilo druge ili uzmi ili ostavi i evo me sad u diaspori,placem za kucom i svoj grad,jedva cekam da ga vidim...

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Breskvica123 · Objavljeno
      Devojke molim Vas za pomoc.  Da li je ovo pozitivan test jer je druga linija dosta bledja, kasni mi vec 5 dana, uradila sam test 2 dana posle kasnjenja i bila je bledja od ove ali posle 10 minuta, a sada kada sam ponovila test odmah posle 2-3 minuta mi je pokazalo drugu jako svetlu crticu kao sto mozete videti na slici. Mnogo Vam hvala na odgovoru. 
    • VTO - procesi
      Započeo/la testic · Objavljeno
      Imaaaa.... Vec nekoliko dana razmisljam o ovome. Pre 5 godina bilasam deo ove price, ne znate koliko mi je pomoglo. Tu podrsku, razumevanje i optimizam mogla sam samo ovde da dobijem. Iako su svi iz moje okoline bili divni prema meni ovo je bio moj kutak. Nije mi bilo tesko da citam sve sto drugi pisu. Ako ima jos zena koje se pripremaju za vto zaista bi bilo divno da ovde razmenimo iskustva. 
    • Beta HCG
      Započeo/la Jecka.p · Objavljeno
      Drage dame, da li je neka od vas imala situaciju da je beta hcg iz krvi 11 na 12 dan posle ovulacije bila negativna a da je kasnije ipak ustanovljena  trudnoća? Naime, folikul je pukao u petak (26-og marta uveče), danas 07.04. Rađena beta manja od 0,1. Znači nema trudnoće. Jedino što mi je čudno što me od prošle nedelje bole grudi i što me pre par dana žigao stomak. Imala sam osećaj da je to to. Pa me zanimaju iskustva ako je neko imao slično? Hvala!
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la anonimna2606 · Objavljeno
      Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
      Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
      Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
      Hvala unaprijed
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la anonimna2606 · Objavljeno
      Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
      Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
      Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
      Hvala unaprijed
  • Teme