U kom gradu zivite?

odgovora

Objavljeno

Ja sam 1992.g dosla u Nis da studiram i tu sam se i udala i rodila dvoje dece i tu zivim. Jos SAMO da nadjem posao u Nisu i bice super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

novi sad..inace dosla sam iz zrenjanina da studiram i zaposlila se ovde i zaljibila i rodila mog sincica sa kojim sad uzivam na porodiljskom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi...zivis u najlepsem gradu u Srbiji... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Beograda....ali sam udata i zivim u Atini.I bas mi nedostaje moj Beograd...shmrc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cacak, tu se rodila, studirala u dr gradu al kad sam zavrsila ipak sam se vratila mom Cacku udala se i rodila mog malog zapca....zadovoljna :rolleyes: sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad...tu sam se rodila,zavrsila skolu,udala se i rodila tri devojcice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Melburn,Australija ali mnogo patim za mojim Valjevom :( kada sam pre 13 meseci rodila moju Nataliju patnja za Valjevom je malo manja,ali sad patimo sto baka,deka ujak ne mogu da nas vide,pa smo zato resili da u julu dodjemo za SRBJU i u moje VALJEVO :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad još jednom. Tu sam rođena, odrasla i rodila sinčića pre 21.og meseca. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beograd. Dosla da studiram i ostala. Rodjena u Sapcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beograd. Ovde sam rodjena, studirala i udala i nadam se da cu u ovom gradu i umreti! Mnogo ga voleeeem!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niš... tu sam došla 1996. da studiram, upoznala svog sadašnjeg mužića, udala se i ostala... još, kao i Micika, da nađem posao i super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Minhen, prije 4 i pol godine upoznala muza i dosla zivjeti sa njim ovdje... za sada nije lose! Inace sam Zapadnoslavonka! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BEOGRAD tu sam se rodila, odrasla, skolovala,zaljubila, udala i rodila MOJU NAJVECU SRECU pre 19 meseci!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam iz NS al trenutno zivim u Feltre, neki dosadni grad u Italiji.ovde sam se porodila pre 10 meseci a tu sam vec godinu dana..ucim jezik i stvaram porodicu.. malo zabave:) treba u avgustu opet da se porodim ovde, sto mi se dopada, jer su divni prema trudnicama i porodiljama , tretman je ko u hotelu.za razliku od novosadske betanije od koje imam neki strah. mm. mi je rekao da cemo ziveti u NS, kamenica je super.. negde gde moze da se gleda na ceo grad:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad - još jednom.

Rođena ovde, studirala. Dve godine sam živela u jednom prigradskom mestu i jako sam patila, pa samo se na kraju vratili u grad. Kao da sam ponovo rođena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u Istocnom Sarajevu, Republika Srpska. Tu sam stigla kada sam se udala (u januaru prosle godine), uzivam uz svog muzica u prvoj trudnoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Niš!!! ;) Dobro, ajde iz Niša. :D I i dalje sam tu. Sa diplomom, mužem, detetom, familijom i na žalost bez posla. :( Volim Niš, ali ne volim što je mnogo teško naći bilo kakav posao i što ti gde god da kreneš treba veza. :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Niš!!! ;) Dobro, ajde iz Niša. :D I i dalje sam tu. Sa diplomom, mužem, detetom, familijom i na žalost bez posla. :( Volim Niš, ali ne volim što je mnogo teško naći bilo kakav posao i što ti gde god da kreneš treba veza. :( :( :(

pričaj mi nešto o tome!!!!... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZICE,UCILA SKOLU,ZAPOSLILA SE,ZALJUBILA I UDALA,A RODJENA SAM U VALJEVU ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosto ne mogu da verujem, ja sam treca koja je iz Valjeva! Studirala sam u Novom Sadu, a vratila sam se u rodni grad zbog ljubavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve,a najvise za moje Valjevke! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zauvek - Novi Pazar :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja mama je Valjevka(tu iz okoline)....bas mi je drago da vas ima mnogo!!Ja obozavam taj grad... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novi Sad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Pozarevljanka,sve bih dala da sam stalno u moj kraj sa mojima,ali sam se zaljubila a moj dragi je rodjen i zivi u Becu tako da mi nije bilo druge ili uzmi ili ostavi i evo me sad u diaspori,placem za kucom i svoj grad,jedva cekam da ga vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.