odgovora

Objavljeno

Ma ko bre nije cica kada se 'popne' na takve :P ...p.s. jesi li kupila one duboke cipele :)

Nisam jos. Ubedila me drugarica koja se svrcka po gradu da ima i za manje pare. Pa nek se svrcka kad je zaludna, za mene ;) Ne zurim nigde, a bas mi je dobro u ovim cokulama koje ne skidam i Kroks papucama. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nosim sve patike, baletanke, stikle...

mna cipelice su super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nosim sve patike, baletanke, stikle...

mna cipelice su super

Takođe... baletanke manje-više pošto sam niska pa mi baš i ne stoje... Štikle obožavam,kao i patike.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,ove druge su po mom ukusu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,ove druge su po mom ukusu... :)

Meni se svidjaju sljastece,samo ako nisu crne,tad volim "mirniju"varijantu.Volim taj Grand sou stil :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se svidjaju sljastece,samo ako nisu crne,tad volim "mirniju"varijantu.Volim taj Grand sou stil :lol::lol:

To,to! :D Potpuno se slažem! ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je malo samo visi od mene a kako sam krupna i ovako deluje kao da sam ja visa, tako da sam uglavnom u ravnoj obuci ili sa manjom stiklicom..

ranije... kuci imam goooomilu obuce. volela sam i uvek bila na visokoj stikli. sve bukvalno je moralo da ima stiklu. imala sam svih boja sandale, sa sljokama i bez, trendi, cashual...

cizmice sam obozavala sa visokom petom..

sad mi je ostalo samo da povremeno pogledam tu obucu, tj to sto je ostalo jer sam po nesto i razdelila..

generalno volim stikle i volim da ih zene nose, lepo mi izgleda !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam obuci i imam je mnogo...sve od japanki, ravnih papuca, baletanki, cizmica, patika, stikli visokih vratolomnih kod mene ima svega, a mm je nizi od mene i to u ravnom malo, a zamislite tek na stikli :) meni ne smeta to mi je bas in :) ali opet sve zavisi od prilike:) evo nesto poslednje cim sam se ja ponovila, stoje i cekaju u cipelaru :)

zara13_thumb.jpg

uuuuuuuuu, prelepe su !!!

nemam ni ja problem sto se tice same visine, ali su kg ucinile svoje pa sad nikako ne izgleda ako sam jos i visa od mm pored toga sto sam mnogo teza :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo nesto poslednje cim sam se ja ponovila, stoje i cekaju u cipelaru :)

zara13_thumb.jpg

Odlicne su! I ja imam tako jeden koje stoje i cekaju da prestanem da nosakam ovo dete. Pogledaj:

mia4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam obuci i imam je mnogo...sve od japanki, ravnih papuca, baletanki, cizmica, patika, stikli visokih vratolomnih kod mene ima svega, a mm je nizi od mene i to u ravnom malo, a zamislite tek na stikli :) meni ne smeta to mi je bas in :) ali opet sve zavisi od prilike:) evo nesto poslednje cim sam se ja ponovila, stoje i cekaju u cipelaru :)

zara13_thumb.jpg

wooowww...milice ovo su bas ludilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena i secer hvala :) jelena super su volim tu "stabilnu stiklu" ja cekam da se porodim pa cu onda malo liniju da dovedem, pa cu cekati da prestanem da nosim bebu :) pa onda cu cekati priliku da ih obujem i tako ce mi dosaditi :) ali kupim ko krtica da ne bi sta nestalo :)

Ma nema veze. Za toliko smo zadovoljnije...a nosice se... vreme brzo leti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim i nosim vrtoglave stikle, visoke i tanke, nijedne nemaju manje od 9cm, prosek ima je 11cm, a ima ih nekoliko od 13cm a da ja pritom nosim br 35... Jedva cekam da se porodim i da se vratim u stikle, odmah, moja sestra je oba puta, kao i mama, izasla na stiklama iz porodilista :D:lol:

Najcesce kupujem Primadonnine i Aldove, ali i kad nadjem neke bas lepe negde drugo, imam oko 20-tak, dakle opsednuta cipelama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove su mi jako interesantne...2557.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove su mi jako interesantne...

Jujujuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Fatalno!!!!!!! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim i nosim vrtoglave stikle, visoke i tanke, nijedne nemaju manje od 9cm, prosek ima je 11cm, a ima ih nekoliko od 13cm a da ja pritom nosim br 35... Jedva cekam da se porodim i da se vratim u stikle, odmah, moja sestra je oba puta, kao i mama, izasla na stiklama iz porodilista :D:lol:

Najcesce kupujem Primadonnine i Aldove, ali i kad nadjem neke bas lepe negde drugo, imam oko 20-tak, dakle opsednuta cipelama...

Potpisujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...da kupim ove?Christian_Louboutin_Mamimo_140_platform_

A kako cu sa Nikolom u setnju i ovolika stikla?

t1822.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam obuci i imam je mnogo...sve od japanki, ravnih papuca, baletanki, cizmica, patika, stikli visokih vratolomnih kod mene ima svega, a mm je nizi od mene i to u ravnom malo, a zamislite tek na stikli :) meni ne smeta to mi je bas in :) ali opet sve zavisi od prilike:) evo nesto poslednje cim sam se ja ponovila, stoje i cekaju u cipelaru :)

zara13_thumb.jpg

Milice, B.O.Z.A.N.S.T.V.E.N.E. su!!! Bas ti zavidim, ali stvarno... Model, peta, kombinacija boja,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, jako lepe, mozes da ih kupis ali od setnje sa nikolom u njima: zaboravi! :( Prvo, nemoguce je trckarati sa njima, a drug smesno izgleda kad "skockana" trcis za detetom u necemu u cemu je neudobno i nije za tu namenu... Iz tog razloga, gomilu obuce ovog tipa samo gledam kako defiluju po izlozima, a ono sto imam uredno upakovano u kutije i ceka bolje dane. Eventualno neki izlazak vecernji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice, jako lepe, mozes da ih kupis ali od setnje sa nikolom u njima: zaboravi! :( Prvo, nemoguce je trckarati sa njima, a drug smesno izgleda kad "skockana" trcis za detetom u necemu u cemu je neudobno i nije za tu namenu... Iz tog razloga, gomilu obuce ovog tipa samo gledam kako defiluju po izlozima, a ono sto imam uredno upakovano u kutije i ceka bolje dane. Eventualno neki izlazak vecernji...

A znam i ja Siveluke,ali ne mogu da nadjem neke lijepe ravne,ionako sam mala,a jos u ravnoj obuci,izgledam kao djevojcica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...da kupim ove?

A kako cu sa Nikolom u setnju i ovolika stikla?

t1822.gif

Svi izgleda imamo isti problem. ;) Patike, patike,patike... bice boljih cipela kada ti Nikola odraste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A znam i ja Siveluke,ali ne mogu da nadjem neke lijepe ravne,ionako sam mala,a jos u ravnoj obuci,izgledam kao djevojcica!

Joooj znam sta pricas, celu sam garderobu prilagodila sportsko-setambebu varijanti.. Neke dosadne majice, papuce, skoro kupila patike.. Cipele su mi "prakticne"...a kad treba da izadjem i lepo izgledam... Hmmm..Dobro je da to nije cesto :lol:

No, priznajmo da nas nista vise ne nasmeje ili obraduje nego neki geg ili rec ili recenica nasih patuljaka :wub:

Izvini sto sam Nikolino ime u prethodnom postu napisala malim slovom - omaska u kucanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.