odgovora

Objavljeno

Dobih informaciju da imaju ove sandale u radnji u BN...eh sada, nadam se i da će ih TIGRICA vidjeti, cijena im je 100 eura...na 4 rate...jesam se zaljubila u njih, mislim da su savršene...

Šta mislite? Imam fore do petka...

Inače sam manijak za obućom.

Ako već možeš da ih priuštiš - why not?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice...šta misliš o ovoj velur peti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobih informaciju da imaju ove sandale u radnji u BN...eh sada, nadam se i da će ih TIGRICA vidjeti, cijena im je 100 eura...na 4 rate...jesam se zaljubila u njih, mislim da su savršene...

Šta mislite? Imam fore do petka...

Inače sam manijak za obućom.

Kupuj, odlične su i ja te baš i zamišljam u njima...tvoj fazon skroz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK..hvala djevojke... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovakve su moje plesne sandale,samo im je djon od jelenske koze.Ovo je neunistivo bukvalno.4 godine plesanja u njima i sada su kao nove,morala sam samo da ih promenim jer su mi omanjale.Jos uvek ih cuvam za moju decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobih informaciju da imaju ove sandale u radnji u BN...eh sada, nadam se i da će ih TIGRICA vidjeti, cijena im je 100 eura...na 4 rate...jesam se zaljubila u njih, mislim da su savršene...

Šta mislite? Imam fore do petka...

Inače sam manijak za obućom.

Sandale su savršene,to već rekoh negde,leti na bosu nogu i zimi na grilon čarapu...i baš su 'plesne' :rolleyes: ...divne,divne,divne....i kombinuju se uz sve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ima ove druge da se kupe i kolika je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice trece su mi najbolje, mislim da ih mozes uz milion stvari kombinovati... Zasluzila si svo troje, nek Sasa pocne sa iskupljivanjem za ono :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice bas su lepe. Svaka cast ti bas visoku petu nosis, ja ovako visoka i smotana bas i nisam za to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehhe Jackic moj ma...ja kupujem visoku petu, obujem par puta jer prosto im odoleti ne mogu, a onda drndam ravne jedne koje imam :) posebno sad sa Tarom, eto u nekim prilikama, a Sasa mali, a ja visoka, a peta visoka :D

Ma sta te briga ako lepo ides u njima i ako volis! Joj davajte jos linkova da bar parim oci, ko zna kad cu ja docekati neke nove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako u funtama meni u eur :) prepoznali me po valuti :D

Pravo da ti kazem, kod mene je izaslo u funtama, ali mi dodje sve jedno. da imam para i za jedne od tih, odmah bi se opet udala :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle, Mna, gde nadjes ovakve stvari sa tako finom cenom u funtama? :blink:

hoces da nas teras u kolektivno samoubistvo? :lol:

I meni je u funtama :wacko: ...ajd' bar da parimo okice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha ha ha,inace nosim 41 al ono sto se meni dopada taj broj nema,tako da mi je sve sto je na platformu ili na stiklu malo. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, ja imam suprotan problem, nosim 35 a na dečijem odeljku baš i nema cipela na štiklu <_< . Inače, Cicana, sandale su vrlo lepe i zahvalne za kombinovanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, ja imam suprotan problem, nosim 35 a na dečijem odeljku baš i nema cipela na štiklu <_< . Inače, Cicana, sandale su vrlo lepe i zahvalne za kombinovanje ;)

Jao pa genijalno, meni se ionako vise svidjaju decije cipele i patike nego sto prave za nas :) Blago tebi :)

Cicko, posto ja ne volim platforme i stikle, mogu samo da kazem da su mi sandale ok. Meni recimo ne bi stajale. Al da su ovakve baletanke, mislim da bih dosla da ti ukradem ;) Ako se tebi svidjaju, meni je super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha ha ha,inace nosim 41 al ono sto se meni dopada taj broj nema,tako da mi je sve sto je na platformu ili na stiklu malo. <_<

Moj covek :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cpi-micovi.jpg

Evo ih moje nove sandale.

Veoma su lepe! Mogu da se nose uz brojne kombinacije. :)

Ha ha ha,inace nosim 41 al ono sto se meni dopada taj broj nema,tako da mi je sve sto je na platformu ili na stiklu malo. <_<

'

Isti slucaj! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha ha ha,inace nosim 41 al ono sto se meni dopada taj broj nema,tako da mi je sve sto je na platformu ili na stiklu malo. <_<

I ja nosim 41 <_< (do pre 5-6 godina sam 'ulazila' u 39)

Ali zato u 'autletima' nalazim fenomenalne (na pr. guess) sandale i cipele po 50 i više % sniženim cenama upravo platforme i cipele 12-ice,br 41 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

13449579691263927588.jpg

Treba mi pomoc.Zelim posto poto da kupim ove cizmice,jer sam se zaljubila u njih.

Inace nosim 41,mada sve kupujem 40,a one imaju samo 39 najveci broj.Moje gaziste je 26cm,a one su 25,5.Jaoooj ubij me Boze,sta da radim.Bojim se bice mi male.

Inace ja ne idem peske nigde.Za veliki sneg i ako zatreba za pesacenje zimi imam dobre ravne cizme nalozene prirodnom vunom.Ne znam sta da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

13449579691263927588.jpg

Treba mi pomoc.Zelim posto poto da kupim ove cizmice,jer sam se zaljubila u njih.

Inace nosim 41,mada sve kupujem 40,a one imaju samo 39 najveci broj.Moje gaziste je 26cm,a one su 25,5.Jaoooj ubij me Boze,sta da radim.Bojim se bice mi male.

Inace ja ne idem peske nigde.Za veliki sneg i ako zatreba za pesacenje zimi imam dobre ravne cizme nalozene prirodnom vunom.Ne znam sta da radim.

Divne su.Kupi ih pa ako ti budu male ti ih posalji meni :P
macka maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.