odgovora

Objavljeno

Nisam neki fan cipela (sada će se neke pitati da li sam uopšte žensko :lol: )...uglavnom nosim ravne cipele ili sa nekom minimalnom petom...i to iz razloga što sam dovoljno visoka i što je u ravnim cipelama stabilnije šetati, brzo hodati i po potrebi trčati. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam neki fan cipela (sada će se neke pitati da li sam uopšte žensko :lol: )...uglavnom nosim ravne cipele ili sa nekom minimalnom petom...i to iz razloga što sam dovoljno visoka i što je u ravnim cipelama stabilnije šetati, brzo hodati i po potrebi trčati. :D

:lol: :lol: :lol:

"Stici i uteci!"

Meni je svjedno, ne pamtim kada sam kupila cipele. :unsure: Imam par stiklica, par cizmica sa visokom potpeticom, i to je to. Sve ostalo je ravno. Obozavam baletanke! zc-baleta.jpg

Patike, patike su posebna prica! Nikada ih ne bih skidala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i leti i zimi nosim patike....

Samo u posebnim prilikama obuvam cipele/čizme.... Čizme sam kupila pre 7 godina, i obula ih možda 5 puta, a cipele kad kupim, obujem za tu priliku što su namenjene i onda dam sestri :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam neki fan cipela (sada će se neke pitati da li sam uopšte žensko :lol: )...uglavnom nosim ravne cipele ili sa nekom minimalnom petom...i to iz razloga što sam dovoljno visoka i što je u ravnim cipelama stabilnije šetati, brzo hodati i po potrebi trčati. :D

Pa i ja sam uglavnom u ili patikama ili baletankama. Imam par cipela na stiklu ali nemam pojma cemu mi sluze u ormanu. Ubukla ih dva puta u zivuto i sve po spisku sam samoj sebi sto sam ih kupila. Nekad zalim sto ne nosim cipele na stiklu jer svaka zena fenomenalno izgleda u njima. Ja sam se bukvalno odvikla od stikle i nema sanse duze od 20min da "boravim" u njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja sam uglavnom u ili patikama ili baletankama. Imam par cipela na stiklu ali nemam pojma cemu mi sluze u ormanu. Ubukla ih dva puta u zivuto i sve po spisku sam samoj sebi sto sam ih kupila. Nekad zalim sto ne nosim cipele na stiklu jer svaka zena fenomenalno izgleda u njima. Ja sam se bukvalno odvikla od stikle i nema sanse duze od 20min da "boravim" u njima.

Ista sam! A tek kako sam "zaboravila" da hodam u njima... Prvih par minuta izgledam pogrbljeno, ne ispravljam koljena, i cini mi se da cu se svaki cas srusiti...

Eeee, a nekada nisam mogla da zaboravim dan bez cipela sa visokim potpeticama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baletanke....to jedino imam,nekoliko,na stiklu nemam nijedne,visoka sam oko 174cm,pa se sebi ne svidjam jos i u stiklama,a i imam prosirene vene,pa mi i smetaju,volim cizme.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su i dalje ruzne... ali ja nisam faktor. Sljokice ne preferiram kao ni ravne cipele osim ako nisu planinarske :lol:

Ovo je ono u cemu sam ja, bas ja:

027165%20Filanto%20Cipele-duboke.jpg

Uf što su dobre....baš mi se sviđaju....uz dzins ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si me nanjusila odmah! ;) Sa obizrom da su koza, nisu ni skupe: oko 7.600din. idem sutra da ih kupim... ja inace nosim cizme ili planinarske cipele. A sandale su mi sve sa stiklom od 12cm.Pitaj me da li sam ih nosila proslog leta? Kako dete da nosim sa takvim stiklama? :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si me nanjusila odmah! ;) Sa obizrom da su koza, nisu ni skupe: oko 7.600din. idem sutra da ih kupim... ja inace nosim cizme ili planinarske cipele. A sandale su mi sve sa stiklom od 12cm.Pitaj me da li sam ih nosila proslog leta? Kako dete da nosim sa takvim stiklama? :lol::lol:

Pa kako si dete nosila sa 12-ticom :lol::lol:

Pa i nisu skupe a koje li su...da procunjam da vidim šta imaju još? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuuu jeza me uhvatila od svih drugih čizama...ove 'tvoje' su fenomenalne i jedine što tamo valjaju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuuu jeza me uhvatila od svih drugih čizama...ove 'tvoje' su fenomenalne i jedine što tamo valjaju :rolleyes:

Da, one bas ne pripadaju toj listi, ali svasta nadjes kad svasta gledas. Imam cizme koje imaju malo vecu petu od ove, a isto imaju gumeni djon. To jako volim.Mogu da se sunjam ;) da me niko ne cuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipeeee.....cipeeee....cipeeee.....ma volim ih svih vrsta od ravnih pa do stikletina koje mi inace vise odgovaraju kako bih maaalo porasla :P,ali poslednjih godina sam uglavnom u baletankama jer dete-stikle-ja ..... ne nikako sva tri zajedno

Evo malo za one koje to vole....samo malooooo

[/codebox]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipeeee.....cipeeee....cipeeee.....ma volim ih svih vrsta od ravnih pa do stikletina koje mi inace vise odgovaraju kako bih maaalo porasla :P ,ali poslednjih godina sam uglavnom u baletankama jer dete-stikle-ja ..... ne nikako sva tri zajedno

Evo malo za one koje to vole....samo malooooo

[/codebox]

Imam sandale sa takvom platformom i toliko stiklom...bele...hmmm. u njima sam se vencala i rado sam ih nosila do trudnoce. Cak i sa farmerkama izgledaju super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, one bas ne pripadaju toj listi, ali svasta nadjes kad svasta gledas. Imam cizme koje imaju malo vecu petu od ove, a isto imaju gumeni djon. To jako volim.Mogu da se sunjam ;) da me niko ne cuje!

E dobro si rekla:svašta nađeš kada svašta gledaš....hm,ja ne volim puno da gledam...kupujem namenski i ne volim da obilazim radnje....volela bi da sve što volim i što mi treba,da je na jednom-dva mesta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, draga, ni ja ne volim da setam i da gledam...samo tako po netu u reeeetkim trenutcima dokolice. Mm voli da se seta i on mi kupuje sve ili bar nadje pa me vodi da probam ;) Kupovine za mene nisu lek protiv stresa. Naprotiv!

Sve cipele/cizme koje imam zadnijh 5 godina sam kupila ili preko e bay-a ili me je mm odvukao u prodavnicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipeleeee!!! Obozavam ih! Dajte slika da jos balavim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, draga, ni ja ne volim da setam i da gledam...samo tako po netu u reeeetkim trenutcima dokolice. Mm voli da se seta i on mi kupuje sve ili bar nadje pa me vodi da probam ;) Kupovine za mene nisu lek protiv stresa. Naprotiv!

Sve cipele/cizme koje imam zadnijh 5 godina sam kupila ili preko e bay-a ili me je mm odvukao u prodavnicu.

I tek sada kažeš to za tm...ej ženo blago tebi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove mi se baš dopadaju :D .

Dodala još jedne ..malo elegantnije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.