odgovora

Objavljeno

Ja ih prosto obozavam!!!!!! :lol:

Objavljeno

Shvatili smo :)

Objavljeno

I ja isto,ali takve kakve ja volim u Srbiji retko nalazim.Ali da imam para i da ima takvih,imal bih punu kucu :D

Objavljeno

Ja ih prosto obozavam!!!!!! :lol:

I ja1ba9d38407c424906a625aba8aef840f.gif

f7bdf5877f4c322a126fad30744ab435.gif

c3287008f2b0273aece4416317bc214b.gif

1bf5ad842c43427333f723db954a1c8e.gif

Objavljeno

Ups...neće... :unsure:

Objavljeno

Ups...neće... :unsure:

pa sta bi???

spojila si mozda link sa tekstom pa zato..

Objavljeno

Tebi bi se onda mozda dopale Fly London... Ni one nisu jeftine, ali ima ih interesantnih ;)

I ja volim cipele! :lol: Imam ih od sportskih, preko strapalica, do elegantnih sa stiklama od nekih 12 cm :unsure:

Nemam omiljene marke, imam modela od UGG, Kurt Geiger, Calvin Klein, Boss, Hush Puppies, Fly London, Ecco, Crew, Camper, Timberland, Tommy Hilfiger, Wenger... sve zavisi od potrebe i onoga sto mi se dopadne... Zaista nemam jednog dizajnera, ali imam robne kuce u kojima se medju cipelama izgubim! :lol:

Objavljeno

Devojke, pre neki dan bila kuma kod nas i kada sam videla cipeleeeee jaooooooojjjjj majko moja dajem ruku da seku za njih.

Evo da i vi malo udarate glavom o zid...

eij-zaki.jpg

Objavljeno

AnaN, ma j... cipele, vidi kume :);):)

Objavljeno

Oooo, ovo je prava tema za mene :lol:

A koja zena ne voli cipele? Ja bih isla gola, ali lepe cipele moram da imam! Nemam neku omiljenu marku, ali sam imala svog dobavljaca, pa su uglavnom bile italijanske, po vrlo pristupacnim cenama. Crne, crvene,braon, sive, ljubicaste, sarene, sve kod mene moze :lol:

MMJMS voli ovo

Objavljeno

AnaN, ma j... cipele, vidi kume :);):)

hehehe prenecu joj :lol:

Oooo, ovo je prava tema za mene :lol:

A koja zena ne voli cipele? Ja bih isla gola, ali lepe cipele moram da imam! Nemam neku omiljenu marku, ali sam imala svog dobavljaca, pa su uglavnom bile italijanske, po vrlo pristupacnim cenama. Crne, crvene,braon, sive, ljubicaste, sarene, sve kod mene moze :lol:

Nanny, hm.... ta li ce Comi (nas jedini aktivni muski clan na forumu) da procita ovaj post?! :D

Objavljeno

hehehe prenecu joj :lol:

Nanny, hm.... ta li ce Comi (nas jedini aktivni muski clan na forumu) da procita ovaj post?! :D

Nadam se da hoce :lol::lol::lol:

Objavljeno

Devojke, pre neki dan bila kuma kod nas i kada sam videla cipeleeeee jaooooooojjjjj majko moja dajem ruku da seku za njih.

Evo da i vi malo udarate glavom o zid...

eij-zaki.jpg

Hej...cipele su dobre...mislim da je engleski brend u pitanju,nešto na Z,Zoe ili nešto slično...cipele dizajnira čika-arhitekt po struci,jako su neobično izgleda,linija...sviđaju mi s :D

Objavljeno

Hej...cipele su dobre...mislim da je engleski brend u pitanju,nešto na Z,Zoe ili nešto slično...cipele dizajnira čika-arhitekt po struci,jako su neobično izgleda,linija...sviđaju mi s :D

E nije, neki francuski dizajner, kupila ih u Parizu. A bas su od cudnog materijala, nesto kao da su od lastisa, rastezu se... Znaci ja nisam toliko opsednuta cipelama ali ovo kada sam videla.... Majko moja.... Islpazila sam jezik :rolleyes:

Viki77, ove sa prvog linka su mi extra....

Objavljeno

E nije, neki francuski dizajner, kupila ih u Parizu. A bas su od cudnog materijala, nesto kao da su od lastisa, rastezu se... Znaci ja nisam toliko opsednuta cipelama ali ovo kada sam videla.... Majko moja.... Islpazila sam jezik :rolleyes:

Viki77, ove sa prvog linka su mi extra....

Potpuno iste (bar ovako dok ih gledam na ekranu) sam probala u toj radnji...i da baš su od tog rastegljivog materijala....a moguće je da je Francuz u pitanju ;)

Objavljeno

mislila sam da nemam sta da trazim na ovoj temi, i da pricate o fancy elegantnim cipelama...ali ove Vikine su extra...ali extra

btw,ja sam pre patika-fan :lol:

Objavljeno

btw,ja sam pre patika-fan :lol:

i ja sam posle porodjaja postala i patika i trenerka fan!!! :lol::lol::lol:

Objavljeno

Obozavam cipele i vise sam za sportske,eleganci samo kad to prilika zahteva

Objavljeno

Ja volim elegantnije modele sa stiklom. Imam mnogo cipela, a maltene nemam ravnih. Imam samo jedne braon ravne cipele (lepe su, udobne su i mrzim da ih nosim), jedne ravne čizme od izvrnute kože (njih bolje podnosim) i par patika (kupljene pre dve i po godine, a izgledaju k'o nove - sad im je tek doslo vreme).

Ostalo je sa visokom stiklom.

Što bi rekle babe iz mog kraja "Trpi, skote, zbog lepote"

Objavljeno

Obozavam cipele i vise sam za sportske,eleganci samo kad to prilika zahteva

Bacooooo,jel' si to ti?!?!?! :rolleyes:

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Porodilište "Gradska bolnica Zvezdara" - Beograd
      Započeo/la Stomačić · Objavljeno
      Ćao. Ja sam za Gradsku dobila iste “vesti”. Odnosno da je puno lekara otišlo posle kovida i da su sada sve mladji i manje iskusni… Ipak, vodila sam trudnoću tamo tri meseca, a sada prelazim kod dr privatno. 
      Moja dr je V. Stojanović (ne znam da li smem da napišem imena, prezimena i slične informacije, ako ne smem neka admini obrišu post). Svratila sam izmedju ostalog da čujem iskustva sa porodjaja i sa njom. Hvala na odgovorima…
      Započeo/la Stomačić · Objavljeno
      Ćao. Ja sam za Gradsku dobila iste “vesti”. Odnosno da je puno lekara otišlo posle kovida i da su sada sve mladji i manje iskusni… Ipak, vodila sam trudnoću tamo tri meseca, a sada prelazim kod dr privatno. 
      Moja dr je V. Stojanović (ne znam da li smem da napišem imena, prezimena i slične informacije, ako ne smem neka admini obrišu post). Svratila sam izmedju ostalog da čujem iskustva sa porodjaja i sa njom. Hvala na odgovorima…
      Započeo/la Palčić · Objavljeno
      Pozdrav, Pošto vidim da odavno niko nista nije pisao na ovu temu, znacila bi mi pomoc. Pokusavam da se odlucim gdje cu se poroditi u dec 2022. U KBC Zvezdara sam se porodila 2016 i imam pozitivno iskustvo, pa sam razmisljala opet o njima. Dr Sonja, koja mi je tada vodila trudnocu i porodila me, otisla je u penziju i sada je u MediGroup-u.  Kada sam se raspitala u DZ za njih, posavjetovali su me da mozda bolje da ne idem gore, jer je porodiliste pred "gasenje" i non stop se mjenjaju  doktori i svi su mladi (sta god to znacilo). Da li je neko skoro imao iskustvo sa njima ili trenutno vodi trudnocu kod njih?  
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Aleksandra93. · Objavljeno
      Pozdrav svima.  Nova sam ovde, mada odavno vas citam. Vidim da je ova tema najaktivnija pa resih da se ovde oglasim, ako administrator smatra da sam pogresila, molila bih da me preusmere.  Naime, imam sina od 3,5 godine. Pokusavamo da dobijemo i drugo dete. Ali jos nikako. Pre 9 godina sam imala vanmatericnu (ruptura desnog jajnika), porodjaj mi je bio carskim rezom , a pre godinu dana sam imala biohemijsku. Zadnja menstruacija je bila 04.07. Na dan kad sam tradila dobiti uradila sam test ali uvece , pokazao je pozitivno. Ujutru sam uradila ponovo (s tim da sam se probudila oko pola 6 a apoteka se otvorila tek oko 8) i taj test mi je pokazao jedva,jedva vidljivu donju crtu. Otisla sam taj dan (02.08.) kod ginekologa, naravno ne vidi nista u materici, endometrijum debljine 10mm. Kaze moze biti ili ne mora. (sumnjao je na biohemijsku). Juce sam vadila betu, njena vrednost je 335. Zvala sam doktora, kaze ne moram ponovo da vadim betu jer bi on mogao sa tim rezultatom da mi potvrdi trudnocu s tim da racunam da je ovulacija bila kasnije i da ovo nije 'skolska trudnoca'. I da dodjem u cetvrtak na uz.  Ali.... Mi zene ne bi bile zene kad nas ne bi nesto cackalo iznutra.  Ja se sada bojim, da to nije opet vanmatericna trudnoca. Jer od simptoma nemam skoro nista, (u prvoj trudnoci je sve bilo po ps-u), a oko datuma menstruacije ledja su me jako bolela, muka, osetljivost na mirise, odlazak u wc, sad kao da je to sve prestalo. Po racunici, ja sam negde u 4+ nedelji trudnoce. Interesuje me, ako je neko imao slicno iskustvo da je ovulacija bila kasnije, samim tim da je do zaceca doslo kasnije i da je beta tako mala (jer sa prvim detetom beta mi je na prvo vadjenje bila preko 1000)?  P.S. Krvarenja nemam ni u tragovima, ni bolova. I bolovi su prestali u tom periodu kad sam ocekivala ciklus. Izvinjavam se ako sam pisala nejasno, ali pokusala sam da hronolski priblizim situaciju. Hvala svima na odgovorima. 
    • Budjenje nocu
      Započeo/la zoran4496 · Objavljeno
      Ljudi, sta je starijom decom, nama sin ima 2 god i 4 meseca i bukvalno se budi na svaka 2h i sabije 240mm mleka - hipp3 organic uglavnom, place, bacaka se, nema sanse da zaspi dok ne dobije mleko, da li je kod nas u krevetu ili krevecu svom, svakako je tako. Recimo u 20h zaspi, oko 9:30 prvo mleko, 12h naredno, i tako skoro do jutra, PAKAO, popije u toku nocu litar mleka, da li imate neke ideje kako da se ova situacija reshi? Preko dana spava regulare oko 2h u vrticu i to je to. Kada mu podvalim nocu vodu, naravno da nece, ceka mleko. Hvala svima unapred
  • Teme