Smrt nama dragih osoba / Gubitak roditelja

odgovora

Objavljeno

Ni sama ne znam kako ovo da opisem i kazem....moja nana je sinoc brutalno ubijena ...mucena ...ne mogu da opisem koliko...mnogo mi je tesko eto ...samo da znate ...sahranicemo je danas,jadnica je izgubila zivot za 1200 din.....mnogo mi je tesko....

Strasno....primi moje saucesce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni sama ne znam kako ovo da opisem i kazem....moja nana je sinoc brutalno ubijena ...mucena ...ne mogu da opisem koliko...mnogo mi je tesko eto ...samo da znate ...sahranicemo je danas,jadnica je izgubila zivot za 1200 din.....mnogo mi je tesko....

Strasno....primi moje saucesce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZAS!!!Moje saucesce,Mali veseljace,i samo glavu gore...ovo je strasno,uzasno..Zagrli svoje bliznje i u njima nadji utehu...sta drugo da kazem...nema mnogo reci koje bi pomogle.

Zvrco,takodje,saucesce.Drzite se,devojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni sama ne znam kako ovo da opisem i kazem....moja nana je sinoc brutalno ubijena ...mucena ...ne mogu da opisem koliko...mnogo mi je tesko eto ...samo da znate ...sahranicemo je danas,jadnica je izgubila zivot za 1200 din.....mnogo mi je tesko....

strasno...moje saucesce i drzi se!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strašno...moje iskreno saučešće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali veseljace strasno je to sto si dozivela. Budi jaka, drzi se, uz tebe smo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,moje iskreno saucesce....Budite hrabre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno saucesce,strasnooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni sama ne znam kako ovo da opisem i kazem....moja nana je sinoc brutalno ubijena ...mucena ...ne mogu da opisem koliko...mnogo mi je tesko eto ...samo da znate ...sahranicemo je danas,jadnica je izgubila zivot za 1200 din.....mnogo mi je tesko....

Moje najiskrenije saučešće...zbog prirode posla kojim se bavim, a i što smo iz istog grada, znam za taj nemili događaj i upućena sam, ali nisam znala da je to tvoja nana...samo mogu da kažem-strašno...žao mi je, još jednom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni sama ne znam kako ovo da opisem i kazem....moja nana je sinoc brutalno ubijena ...mucena ...ne mogu da opisem koliko...mnogo mi je tesko eto ...samo da znate ...sahranicemo je danas,jadnica je izgubila zivot za 1200 din.....mnogo mi je tesko....

Strasno!Primi moje saucesce! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada sam čitala u press-u...stravično....

Primi moje naiskrenije saučešće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primi moje saučešće.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponovo ja ovde. Ovog puta poginuo je jedan od najboljih drugova mog muza, a najbolji drug mog devera, jedan uvek pozitivan i nasmejan lik koji je zracio gde god da se pojavi. Vidjali smo se svakodnevno, jako su vezane njegova i nasa porodica. Decko od 36 godina je u sekundi prestao da postoji... Danas je bio najtuzniji dan u ovom selu od kako sam ovde. I ono malo prolaznika ulicom je bilo uplakano. Prvi put sam danas cula muskarce kako naricu i to mm i njegovog brata. Strasno. 1. maj vise nikada nece biti ono sto je bio. Opet onaj grozan osecaj, ne mogu da vam opisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je za sve prethodno procitano :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah zvrco, tuga i gre'ota :(

Meni je pre 3 nedelje umro jako dobar drug, uzasno mi je bio drag, nas dvoje smo bili kao dve drugarice, s'njim sam mogla o svemu da pricam.... u 31-oj godini, samo se srusio i umro, kazu mozdani udar, katastrofa, sin jedinac, molim se Bogu da da snage njegovim roditeljima da prezive ovu nesnosnu tragediju................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceo dan smo svi u kuci van sebe, ali ja nekako nisam imala suza, samo sam imala utisak da ne mogu da dodjem do vazduha i kao da mi je neko seo na srce pa imam neki teret, zato sam se sada dok sam pisala isplakala kao malo dete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvrco, bas mi je zao... :(

A za taj osjecaj te potpuno razumijem, puno puta nisam mogla da pustim suzu, mada bi mi tako bilo lakse....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceo dan smo svi u kuci van sebe, ali ja nekako nisam imala suza, samo sam imala utisak da ne mogu da dodjem do vazduha i kao da mi je neko seo na srce pa imam neki teret, zato sam se sada dok sam pisala isplakala kao malo dete.

Neka si se isplakala, draga. zato i sluze ove stranice i mi da ti se nadjemo tu. Da li ima ista zalosnije nego kad neko nestane tako mlad? :(

Kako je poginuo, ako mozes da pises o tome uopste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žao mi je... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka si se isplakala, draga. zato i sluze ove stranice i mi da ti se nadjemo tu. Da li ima ista zalosnije nego kad neko nestane tako mlad? :(

Kako je poginuo, ako mozes da pises o tome uopste?

Nocu oko 1 se vracao kuci skuterom i vozilo iz suprotnog smera je preslo na njegovu stranu jer je vozac u kolima zaspao. Na mestu je ostao mrtav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam za taj udes, izgleda da zivimo blizu! Strasno je sto se sve tako izdesavalo! Bas mi je zao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.