Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Idem jednom nedeljno... Bili smo na odmoru do juce :D A posla sam ..... pa ne znam ni ja tacno kad .. ima ovde na BEBCU sve dokumentovano ,samo treba da nadjem :D

Kasnije kad se stvore finansijski uslovi uplaticu casove...

Jedino me mm nervira... Mislim da bi brze naucila kad bi i kod kuce neko sa mnom pricao francuski ,i ja mu to kazem , i kaze mu da sa mnom prica samo na fra. a ja cu da se potrudim da ga razumem ,.. i prica sa mnom tako 15min i gotovo ... zaboraiv .. ja ga opomenem i opet ista prica... Mrzi ga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, bas razmisljam kako bi danas mogla sebe da castim skitnjom po nekom od molova. Cisto da se umesam u narod malo ;) Ovamo ne pada nista,ali je tmurno i ruzno, smejem se,gledma temepraturu +1 i kazem ooo toplooo.. A dok sa u PG zivela,to bi bilo brrrrrrr...Eeee kako se sve menja...

Savet za Mirjanu, gledaj sto vise franc TV kanale, ja sam tako mnogo pokupila i reci i izraza.. Bitno je da ti recnik bude sto bogatiji..Franc gramatika je prilicno pravilna,malo odstupanja ima,tako da je i nije problem savladati :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam ja gledam .... Pokusavam da razumem :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam ja gledam .... Pokusavam da razumem :D:D

ma miki je opasna...a jos je i mlada....tako da ce ona sledece godine u ovo doba vec da spika super francuski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo cuker iz tvoje tastature u Bozje usi :D:D

Razumem ja dosta,ali mi je tesko bas da pricam ... jezik me zaboli :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo cuker iz tvoje tastature u Bozje usi :D:D

Razumem ja dosta,ali mi je tesko bas da pricam ... jezik me zaboli :P

cekaj polako, sposobna si ti, verujem ja u tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh hvala :D Mnogo bi mi bilo lakse kad bi i mm pricao sa mnom .. Dobro on i jedva da prica sa mnom preko dana :D samo daj mi vodu ,daj ovo ono hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam ja gledam .... Pokusavam da razumem :D:D

Hahahaha..Ma lepse je uciti lepi francuski nego rumunski jezik ;) Verujte mi na rec!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha..Ma lepse je uciti lepi francuski nego rumunski jezik ;) Verujte mi na rec!

to ti verujem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

laku noc milice. crkla sam od smeha za ono :nema nist konkretno, ni gde spavati, ali ima haljina...ahahahaha

nema veze. da si ti nama ziva i zdrava...a garderobe za bebu nikad dosta!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha..Ma lepse je uciti lepi francuski nego rumunski jezik ;) Verujte mi na rec!

Verujem ti !!!!!!!!!!! Vlaski i rumunski su malo slicni , znam malo vlaskog (vlajna sam :D) ne volim taj jezik bas je nekako smesan ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo micooooo !!! HOCU I JA PRASE !!¨!!!!! !!!! !!! !! I Jagnje !!!! njami njami !!!

POojedi malo i za nas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,sta se radi?Evo i nas posle krace pauze,Masa zeza hoce da se nosi,a ja ne mogu raspadam se,strasno koliko me boli kicma,evo je na podu igra se pa da iskoristim priliku da vidim sta se radi.Ja htela odmah i trece e necu vala dok ne prohodaju.Alisa dobro dosla u kafanicu,tacno znam kako ti je,ali tebi je bar lakse za par godina se vracas,a ja cu izgleda i kosti ovde ostaviti.

Milice srecna slava.

Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da milice srecna slava!

ja se evo razbolela, grlo me rastura pa jedva pricam...i kasljem kao magarac.......ali valjda cu biti bolje sutra....veciti optimista.:)

inace nema ama bas nista novo.....pozz za celu nasu dijasporu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kisa pada,trava raste,gora zeleni....

Vreme se ne menja,raspolozenje pada i raste. Ja uhvatila malo vremena da procesljam forum,pa u radne pohode krecem,stan se nece ocistiti sam,a ja bih bas danas da lenstvujem.

Malo sam se raspitivala za posao,doduse kod nasih ljudi. Prica se krece u pozitivnom smeru,kao moracu da staziram i ovde sest meseci,pa da polazem njihov drzavni ispit i onda mogu raditi u struci. To su klimave informacije,ali na prolece cu ih proveriti. Htela sam krenuti na novi kurs,ali se trenutno ne uklapam u novu ponudu,pa moram da sacekam do marta-aprila.

Milice,mi cekamo malo pecenja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha milice, odvela muza na vreme! :)

victoria, super ako je tako za posao. mozda i zaista jeste, ali videces...u svakom slucaju , ne verujem da je neka nemoguca misija i da je neces resiti...

ja sam i dalje bolesna...ceo dan sam u krevetu...nemam T ali sam zato malaksala uzas. sva sreca te mm danas nije radio, pa je on cuvao luku ceo dan, inace ne znam kako bih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej milice drago mi je da ti je moj recept pomogao....ja i dalje kasljem mada ok sam...

da li je moguce da sam ja jedina na forumu u ovo vreme???!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene vece...kod mene je bas toplo ovih dana zima gotova izgleda :) ja se bar nadam :) malo juce setnjica i obilazak bebi radnjica-ovaj put za malo konkretnije stvari :)

secer i ja jos slinavim i to opasno otvorili mi se sinusi...valjda cu uskoro doci sebi :) )

e milice cuvaj se bre...jedi sto vise mandarina, pomorandzi i cedi limun...i ostalu zdravu hranu kako bi se organizam izborio ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem ti !!!!!!!!!!! Vlaski i rumunski su malo slicni , znam malo vlaskog (vlajna sam :D) ne volim taj jezik bas je nekako smesan ...

Skrooozzz.. :rolleyes: Nadam se da me niko nece pogresno shvatiti, nemam nista protiv Rumuna,ali jeziiiikkkk...Mada,mozda i strancima nas jezik izgleda cudan i grozan,ko ce ga znati!!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske,evo i mene,ovih dana nikako nisam mogla na forum,pokazivalo mi je da je stranica u kvaru :(

Vidim ja da sam prpustila svasta, Milice,joooj cini mi se sad mi zamirisalo ono pecenje sa slike :unsure:

Ovde danas prelep dan,kao da je prolece.. MM me zove,tera da izadjem,ja nesto ne mogu, uhvatila me neka melanholija,znam da bi trebalo,al pravo da vam kazem vise ne znam ni gde bih isla. Sve se opet svede na prodavnice.. Uzas ;) Tako da cu verovatno da se bacim na usisavanje...

Rezervisala sam karte za 4.februar za PG. Da mi je ko rekao da cu biti tuzna sto necu narednih pola godine biti u Bukurestu, proglasila bih ga lazovom, kad vidi ovo sad.Ne ide mi se. Navikla se,imam svoj ritam,niko mi nista ne sugerise,cujemo se kad se pozelimo.Ma milina! Ejjj,da nisam ja malo podivljala,recite slobodno, bas me interesuje???

I takoc..Toliko od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Podivljala? Nasmejala si me. Mislim da sve to tako dodje s vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda mora tako.. Mozda se malo i pripitomim sad kad budem sa svojima hahahaha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Podivljala? Nasmejala si me. Mislim da sve to tako dodje s vremenom.

Slazem se sa Victoriom....to sve dodje tako posle odredjenog vremena..pogotovo kad dobijes decu i tek upadnes u neki tok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobroo vece!Ja samo da gvirnem malo ovde.Znaci,ne znam kako nemam vremena nizasta.Ovo moje malo vampirce je toliko aktivno preko dana,da nemam slobodnog vremena uopste.A,kada dodje vece,tako mi se spava(valjda me stigao zimski san),da samo malo iscitam neke postove ovde,i mrzi me da kuckam...

Ja,inace,bila do Srbije za Bozic i Srpsku,vratila se sa kilo viska...znaci,jelo sei pilo samo tako,a malecki skupio para i odece(prvi put smo ga vodili u Srb),igracaka,da smo jedva smestili u kola!Sad kuliram ovde,dok me ne stisnu i ovde rodjaci Grci...Drago mi je da ste dobro,zenske,i da ste lepo proslavile praznike.

Pocele rasprodaje,hehe,a Seceru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece i od mene! :)

Kako ste cure? Seceru i Milice jeste ozdravele? Sa ovim mutantima od virusa nista nije cudo i niko nije bezbedan...

Maro dobrodosla nazad! Kako je bilo kod kuce?Jel uzivao malisa?

Alisa bas divno sto ides kuci. E a jesi se interesovala kako je za porodjaje u Rumuniju? Takodje i za vrtice i skole- jel im ok? Ne znam nikog u Rumuniji a vredi cuti iz prve ruke... :)

Mirjana pa ti onda sa nama ovde da piskaras na francuskom, kad tm nece. ;)

Cure ja ove nedelje na poslu, a posla preko glave... Mala krenula u vrtic, poceli joj casovi i veceras spava kod mm-ovih. Osim toga nema puno toga, klasika osim neke dosadne kise danas.

E u stvari ima neceg novog u vezi mm-ovog posla. Odlucio je da ostane u staroj firmi jer su bas zagrizeni da ga zadrze i ponudili su mu bolje uslove no nova firma. Znaci nema seljenja i menjanja posla :)

E jos mi se porodila jako draga drugarica i mnogo sam sretna zbog nje. Jedva cekam da ih vidimo kad odemo u Bg i evo planiram sta cu deliji na poklon :)

Odoh sad! Vreme za spavanje! Laku noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.