Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Marina cita Zlatnog :D

Ih pa nego kako, bas sam ljubitelj eseja, posebno citiranih velikoumnih rodoljuba iz proslog veka, koji nista ne resavaju bez noza i pogace. More mani me se... Nego nisam htela da zalazim u detalje na temi, koliku korist bih imala ja a i moja deca da smo ostali dole u selendri, a pritom poznavajuci istoriju. Bila bih proglasena za drzavnog neprijatelja i osobu koja gleda samo svoju korist, a ne kako on ono rece, dobrobit zajednice i drzave :D

Earl Grey i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odustala sam ja od polemike sa Zlatnim. Nije meni to njegovo razmisljanje blisko,hvala Bogu vidim da i nije bas ni mnogim ljudima ovde. On kao da zivi za neki rat. Imam osecaj da kod njega rat i dalje traje. Zaglavio se negde u istoriji. I da,kao sto kaze Strealac samo citiranje nekih kod kojih nista nema bez noza i pogace.

Mislim da on ne vidi kakvo je realno stanje,ili jos gore vidi,ali zeli da se ostane u Srbiji i bori protiv nekih vetrenjaca. Zakljucih iz njegovih postova da su za srpsku nesrecu i lose stanje u drzavi svi drugi krivi sem nas. Da ,boze moj,ne daju nasim pametnim glavama da se pitaju nesto u svetu i da nam ne daju zdravu drzavu. Tipicno,svi su drugi krivi samo ne mi. 

Da ne bude da pisem previse o nekom ko nije na temi,da predjem na nasu temu,koja nam je bliska,.Svakako u Srbiji nece jos duze vreme doziveti uredjenost drzave,skolstva,zdravstva i svega po redu,onog sto je nasoj deci neophodno sada.a ne da njihov zivot prolazi dok mi cekamo bolje sutra i molimo Boga da nam neko u skolskoj klupi ne zlostavlja dete,dok smo mi bespomocni da ista uradim bez sile.

Mama mazo, da nadjes sto pre nekog ko ce da popuni tu prazninu prijatelja koji ce biti tu za tebe.sa kim ces opusteno cavrljati. Nemoj da se brines da toga nece biti, sada si malo zatvorenija zbog bebe,obaveza. Ali vremenom deca rastu,bice vremena visei za tebe. Normalno je da je to vrticko sve povrsno kada vecina radi,vidjate se na kratko. Moguce da su i neki od njih kao i ti "zatvorene". Vrenemom ce se sve iskristalisati. Koliko shvatam ti si bas mlada ili gresim? Normalno je to, ni U bosni nisi stekla prijatelje tek tako za ceo zivot,zar ne? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

27 godina Mitko. Sace se tek on ukljuciti i ovdje i malo kopi-pejst :D volE on kad zene gaze stiklama, zat i jest zagrabio za temu na koju najburnije reaguju, a sto su one zesce to im on finije komplimente udjeljuje :D

Ma u Bosni sam opet imala vise izbora, a ovdje je vise ono "hajd samo nek se druzi", nemas taj luksuz da biras :mellow:

Moja jetrva 20 godina zivi ovdje, a tek si sad nasla "prijateljicu". 

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vise si imala vremena da se bavis svojim izborom prijatelja,sad su ti tu i deca,i jos su mala. Ne ocajavaj,retki su oni sto su kao tvoja jetrva,da se ne uvredis. 

Ispade sada da se mozemo druziti samo medju sobom,drugi ljudi to ne znaju. Nije bas tako,videces i sama. Vremenom,sigurna sam 100%^_^

Pa ti si samo dve -tri godine starija od mene,ne znam gde si se ti to zatvorila tako. Uzivaj bre u zivotu:lol: 

Zp je odlican provokator:D onako na finjaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.