Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

evo me konacno imam malo vremena da vam se javim....nismo bili kuci 4 dana bili smo kod moje svekrve za Bozic....za 4 dana odlaska od kuce pakovala sam se 3 dana i naredna 2 raspakivala....znaci kao ciganska cerga smo kad negde idemo gomile i gomile stvari kola puno do vrha....sad za Bozic idemo u Beograd pa me sve to ponovo ceka grrrrrrrr!!!!

Milicice cestitam vam prvi zubic...sad ce stalno biti nekih novih zubice,samo se nadamo da cete proci bez teboba.Ljubni nam Taricu!!!!

Beki dobrodosla ponovo!!!

Neno kako si nam sada jel se malo popravilo raspolozenje?kako klinci jel slusaju mamu?

Gde nam je Shecerna?????

Maro vidim i vi ste u praznicnim putovanjima kao i mi...samo neka je veselo :)

evo mi se sad malo igramo pa cemo u setnji,posle klinci na spavanje a ja da se bacim na spremanje kuce

Marince gledala sam vase slike carolija na snegu...znaci klinke su medici mali :) divna ste porodica!!!!

Sve vas puno puno ljubim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao mame eto nisam ni znala da ima ova tema za nas u tudjini :lol: bas je super ovaj bebac :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao mame eto nisam ni znala da ima ova tema za nas u tudjini :lol: bas je super ovaj bebac :rolleyes:

Dobrodosla ;) Iliti benvenuta :rolleyes: Ovde ce ti biti super, videces. Jes' da sam ja malo zapostavila moje drugarice dijasporke :( Ali i dalje ih volim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla ;) Iliti benvenuta :rolleyes: Ovde ce ti biti super, videces. Jes' da sam ja malo zapostavila moje drugarice dijasporke :( Ali i dalje ih volim :rolleyes:

:lol: hvala :lol: ne sumljam da ce biti zanimljivo,jer je ceo forum super,tj teme,ima ih puno i veoma korisnih stvari...Da li ce neka od vas kuci za praznike???Mi necemo jer je Luka mali a nismo sredili dokumente :angry: tako mi nedostaje kucaa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: hvala :lol: ne sumljam da ce biti zanimljivo,jer je ceo forum super,tj teme,ima ih puno i veoma korisnih stvari...Da li ce neka od vas kuci za praznike???Mi necemo jer je Luka mali a nismo sredili dokumente :angry: tako mi nedostaje kucaa :(

Je l' vi pripadate konzulatu u Trstu? Oni su tamo relativno okej (osim kad pustaju trudnice da cekaju satima, i pritom nemaju wc...). Pisi otkad si u IT, koliki ti je bebac, kako se snalazis... A sto se tice nostalgije, ovde te sve razumemo (osim mozda secer, nju nikad ne drma :P). Mi necemo nigde ici, ni mi jos nismo sredili dokumente bebi, a i mala je, plus mm pocinje da radi 2. januara...

Milice, sad ce sneg malo jace, pa kakva je to zima bez snega?? ;) A to histerisanje...eee...tek pocinje zurka... :) Cestitam i ja na zubicu ;)

My baby, Milice, pa sta vam je da necete kuci :( Ja bih iz ovih stopa letela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dupli post...

Kiss, zene drage! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' vi pripadate konzulatu u Trstu? Oni su tamo relativno okej (osim kad pustaju trudnice da cekaju satima, i pritom nemaju wc...). Pisi otkad si u IT, koliki ti je bebac, kako se snalazis... A sto se tice nostalgije, ovde te sve razumemo (osim mozda secer, nju nikad ne drma :P). Mi necemo nigde ici, ni mi jos nismo sredili dokumente bebi, a i mala je, plus mm pocinje da radi 2. januara...

Milice, sad ce sneg malo jace, pa kakva je to zima bez snega?? ;) A to histerisanje...eee...tek pocinje zurka... :) Cestitam i ja na zubicu ;)

My baby, Milice, pa sta vam je da necete kuci :( Ja bih iz ovih stopa letela...

Bas smo juce bili u Trst i predali za biometriski pasos,a i nema jos permeso.Inace Luka ce imati 5.1. 2012. 3 meseca :rolleyes: u Italiji sam 6 ipo godina,ovde sam upoznala mm a u braku smo 4 i 3 meseca.Svake god u ovom periodu idemo kuci jer jedino tad imam odmor,ali ovaj put je tako.Mozda odemo za uskrs :rolleyes: .Sa Lukom se dobro snalazim vec sam se uhodala,pocetak je bio tezak jer sam sama,bila je moja mama 5 dana :( ali je sve spontano doslo.Koliko si ti dugo bila olvde?Kako ti je bilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanLuka dobro dosla..

..Kofer je vec otvoren i polako se ubacuju stvari..

Divno blago tebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala vremena da vam pisem, kod nas se svasta izdesavalo. Napunila sam pre 3 dana 35, Luka mi dobio opstruktivni bronhitis i sada smo u bolnici na ventolin pumpici. U medjuvremenu smo imali UZ srca. Joca ima urodjeno slepljena dva zalistka na aorti, kazu da je 98% u redu ali da je moramo cuvati bakterijske infekcije da joj ne oslabi srce. Onda mi na UZ doktor kaze Fica ima preveliku glavu i uradi mu UZ glave i kaze ima povecanu kolicinu likvora oko mozga, misli da je mozak ok i ne zna da kaze o cemu se radi. Cekamo termin od decijeg neurologa. S obzirom na okolnosti mene glava boli danima. Polako gubim zivce. Jedva cekam da se zavrsi ova godina, najteza u mom zivotu cini mi se. Valjda ce sledeca doneti nesto dobro!

Zao mi je sto vam kvarim raspolozenje ali jednostavno imala sam potrebu da se izjadam.

Na kraju zelim da vam pozelim da vam svima N.Godina donese samo srecu i radost i naravno da ste sve zdrave, i vasa deca, i porodice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala vremena da vam pisem, kod nas se svasta izdesavalo. Napunila sam pre 3 dana 35, Luka mi dobio opstruktivni bronhitis i sada smo u bolnici na ventolin pumpici. U medjuvremenu smo imali UZ srca. Joca ima urodjeno slepljena dva zalistka na aorti, kazu da je 98% u redu ali da je moramo cuvati bakterijske infekcije da joj ne oslabi srce. Onda mi na UZ doktor kaze Fica ima preveliku glavu i uradi mu UZ glave i kaze ima povecanu kolicinu likvora oko mozga, misli da je mozak ok i ne zna da kaze o cemu se radi. Cekamo termin od decijeg neurologa. S obzirom na okolnosti mene glava boli danima. Polako gubim zivce. Jedva cekam da se zavrsi ova godina, najteza u mom zivotu cini mi se. Valjda ce sledeca doneti nesto dobro!

Zao mi je sto vam kvarim raspolozenje ali jednostavno imala sam potrebu da se izjadam.

Na kraju zelim da vam pozelim da vam svima N.Godina donese samo srecu i radost i naravno da ste sve zdrave, i vasa deca, i porodice!

Oh sirotice :( Bas mi je zao sto se sve to desava.Sledeca godina ce biti bolja,ne brini.Nemoj da se nerviras,znas da ne smes.Ljubi kliiince i sa sto manje stresa sutra uvece zakoraci u novu godinu koja ce OD SVEG SRCA Tİ ZELİM biti mnooogo bolja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Neno, sve neki problemi, i to oni najgori zdravstveni...ali biće to sve ok...samo se kontrolišite...ljubac za dečicu...i da Luka što pre ozdravi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf bre Neno neznam šta da ti kažem,veoma teško. Ja se iskreno nadam,a i želim da to bude sve kako treba! Nemoj gubiti živce,potrebni su ti više nego ikad,trebaš svojoj dečici... Javi nam rezultate! Ljubim vas puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno moja mila nemoj da se izvinjavas pa zasta smo tu ako ne jedna za drugu!!!!

Jako mi je zao sto to cujem...nadajmo se da ce sve to biti ok,jos uvek su oni mali pa se sve da srediti,mozda je i bolje sto je sve sad na vreme vidjeno kako bi odmah mogli da reagujete i uzmete potrebne mere!!!Drzi se,ti si sve sto tvoja deca imaju,znam da je tesko ali ti moras biti jaka za sve vas zajedno!!!!Nadam se da ce te brzo izaci iz bolnice i da ce sve biti ok!!!!

I ja ti zelim Srecnu novu i neka ti ona donese resenja za sve tvoje probleme i puno zdravlja i ljubavi tvojoj porodici!!!Mislicu na vas...pisi nam rezultate kad szanas....volimo vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HALLO!!!

nikako da stignem da se javim, dugo me nije bilo na forumu i vidim da su se mnoge stvari izdesavale. Kod nas je sve po starom, cure rastu i zezaju, Masa prica kao navijena, cak je pocela i nemacki, Lena se samo smeje, mada i ona sve vise prica valjda uz Masu i samo je prati.

Pozdrav drage moje i lepo provedite predstojece praznike sa svojim najmilijima.

P.S. Neno sve najbolje,dace Bog da sve bude ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,pa ja uvek kad dodjem ovde nesto tuzno procitam:(NENO,IZ SVEG SRCA TI ZELIM DA DECICA BUDU DOBRO!Ljubimo vas sve,ti budi jaka,jer ne moze drugacije,brini o decici,i sve ce se srediti...samo,eto,naisla losa godina.U sledecoj ti zelim da sve to nestane!i,SRECAN TI RODJENDAN,SA ZAKASNJENJEM!

Dobrodosle nove clanice,ne mogu da pohvatam sad,vidim i na prethodnim stranama imamo nove(Portugal,a?),i dobrodosle Sirga i Sanya opet:)

Milice,bravo za zubic,a kad smo kod zubica,Ahilu rastu 4 istovremeno,mislim da su petice u pitanju..muka,slabo jede,place non stop,slini...ma...klasika.

Hladno i ovde kod nas.N. god.cekamo kuci sami,strpacemo Ahila u krevet mm i ja,pa posle romantika do jutra:)Posle ponoci nam mozda svrate prijatelji,i tako...nista posebno.

Cujemo se u Novoj godini onda:)

Budite mi sve dobro,kao i vase porodice,i svima SRECNA NOVA 2012!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke. evo mi se kasno probudili danas, ja dobila, pa sam nikakva ovih dana.

Inace smo ok, spremamo se za veceras i to je to. Cini mi se da su danas oci, pa sad trazi luka kanap da veze mm-a :)

Neno drzi se zeno, iskreno se nadam da ce ti nova godina sve te probleme resiti :)

MIlice jel' su stigli kumovi???

Cmokic devojke, lepo se provedite veceras pa se pisemo!!!

I naravno SRECNA VAM SVIMA NOVA GODINA!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Greska, sutra su oci,a luka danas vezao mm-a :lol:

Nema veze. odoh da se kupam a vi devojke uzivajte pa se pisemo. cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecna nova drage moje,puno zdravlja,srece,ljubavi i para.......neka vam sve najlepse donese 2012-a godina!!!!

Mi smo dobro,u praznicnoj atmosferi stalno negde idemo ili nam neko dolazi...ludilo!!!!!

spremamo se polako za bg...polako pakujemo stvari jer nam treba gomila...krecemo u petak i ostacemo oko mesec dana!!!!

klinci sad spavaju a ja reko da vam se javim pa da se bacim na ciscenje i spremanje stana...sve vas puno ljubim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRECNA SVIMA NOVA GODINA,ZELIM VAM SVE NAJBOLJE I NAJLEPSE I DA BUDE BOLJA OD PRETHODNE......Neno bas mi je zao,od srca ti zelim da ti ova godina bude bolja i bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene,

evo mene u Novoj godini, nadam se da ste je lepo docekale i da vam ova bude 1000 puta bolja od predhodne, da sve brige, problemi i bolesti ostanu u staroj.

Mi smo slavili kuci, cure su jos male da bi negde isli. Bili su nam suprugovi roditelji, gledali tv, jeli kao popisna komisija, uzivali u vatrometu.

My baby ja sam okolina Stutgarta, nadam se da si i ti blizu pa da mozemo zajedno negde na kafu.

Pozdrav do sledeceg kuckanja, uzivajte u praznicima sa svojim najmilijima.

Kod nas je i danas praznik 4 godine braka i moj 32 rodjendan, stari se polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sirga srećan ti rođendan,a i godišnjica braka,da slavite još dugo godina zajedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje. Nadam se da ste lepo proslavil N.G. Mi smo 30-tog izasli sa Lukom iz bolnice ali smo za docek sa Ficom zaglavili u istoj. I on micko dobio bronhitis, virusni. Sad su nam decaci jos na pumpici Ventolin ali su kuci i bolje im je. Imali smo paklene dane pune sikiracije ali smo danas odahnuli. Bili smo sa Ficom na UZ mozga, hvala Bogu nema Hidrocefalus nego ima povecanu kolicinu likvora oko mozga, drugim recima zdrav je i bice glavonja :)))))). Jos treba da idemo kod neuroPedijatra da vidi kako se razvio alise tu ne tripujemo jer je u svemu brze napredovao od Joce( smeh, igra...). Inace se oboje razmazili, stalno ih nosamo. Joca jede samo kad je nosas a Fica kad mu pevas. Nek su nam zivi i zdravi, nosacemo ih:))!

Svima koje slave pravoslavni Bozic zelim da lepo provedu praznike i sve naj, naj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.