Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

:wub:HVALA TI

I drugi put. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena daj mi molim te objasni ako znas sta znaci kad doktor kaže za cerkvis da je SAKROPONIRAN

naravno da mogu....za pocetak nemoj da se plasis to nije nista strasno,kod nekih zena je to jednostavno tako zbog njihove gradje ili moze biti posledica bavljenja sportom u vreme sazrevanja materice...u svakom slucaju u pitanju je grlic koji nije postavljen centralno,vec je okretut tako da "gleda"ka kicmi tj ka nazad....na porodjaju se to malo centrira kako bi se olaksao mami i bebi porodjaj!!!! nemoj da se brines oko toga mnogo to je za lekare rutina i koliko ja znam nije tako bolno kao sto zvuci...pitaj negde na forumu u da li je neko imao slicno iskustvo...sigurno ce se naci neko ko zna mnogo vise od mene da ti pomogne!!!!ljubac za tebe i beke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Secer i Jelenu P.

Da li ste dobile od Eforije novac?Mi smo poludeli,jer nam rekli da samo 37e uzimamo,a moji svekar i svekrva(sa mnogo vecim prihodima od nasih) dobili oko 600e.Jel imate ideju zasto je to tako?Bas me zanima jel ste vi nesto uzele.

Na kakve pare mislis?Kad stigne ekataristiko ili nesto drugo?

Ja nikad nisam nista dobila nazad, ali to sve zavisi od ensima, tj koliko od odredjenih ensima drzava uzima. a posto od mojih nisu nista uzimali nema sta ni da mi vrate. To ti odmah moe reci logistis kad ti radi dilosi.

Meni ni evro ne vracaju, iako se ja prijavljujem malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace , MARINA srecan vam rodjis i nek ti je ziva i zdrava cerka jos 100 godina.

Mi smo ok, malo slinimo, malo ne, sve u svemu, trudimo se da prodjemo nekako ovu zimu koja je cini mi se sa milion virusa.

U subotu imamo priredbu u srpskoj skolici pa po ceo dan vezbamo "dunje ranke, kruske karamanke" da pevamo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jednom vam hvala svima

Mi smo juče imali goste na ručku,pa večeras opet par njih,pa u subotu,pa za N.G. Nikako nismo mogli da organizujemo da svi dođu u isto vreme. No dobro,proćiće i to.

Juče sam bila kod ginekologa na kontroli,ništa dobro mi nije rekao. Planirali smo da radimo na trećoj bebi,ali moji hormoni su napravili haos,tako da mi je dr. rekao da najverovatnije neću moći više rađati. Osećam se poraženo. Mislim hvala Bogu imam ova dva anđela, i jako sam srećna zbog toga,neko nema ni toliko,ali opet je teško kad vam neko kaže takve stvari. Tako da mi je raspoloženje ravno nuli,ali popraviće se za par dana. Drugo ništa novo.

Šećeru jeste li naučili dunje ranke? :lol:

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jednom vam hvala svima

Mi smo juče imali goste na ručku,pa večeras opet par njih,pa u subotu,pa za N.G. Nikako nismo mogli da organizujemo da svi dođu u isto vreme. No dobro,proćiće i to.

Juče sam bila kod ginekologa na kontroli,ništa dobro mi nije rekao. Planirali smo da radimo na trećoj bebi,ali moji hormoni su napravili haos,tako da mi je dr. rekao da najverovatnije neću moći više rađati. Osećam se poraženo. Mislim hvala Bogu imam ova dva anđela, i jako sam srećna zbog toga,neko nema ni toliko,ali opet je teško kad vam neko kaže takve stvari. Tako da mi je raspoloženje ravno nuli,ali popraviće se za par dana. Drugo ništa novo.

Šećeru jeste li naučili dunje ranke? :lol:

Pozdrav

zao mi je zbog tvojih hormona,mozda ima nade nemoj da odustajes... :(

srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenske...evo ja u poslu pa reko samo da vam bacim jedan poljubac grupni ovde!!!!

Marince moje nemoj da se osecas porazeno,nauka,tehnika i sve ostalo napreduje brzinom svetlosti...zivot je cudo,zene koje su mislile da nikada nece roditi radjaju posle 40god...sve je moguce,ne uzimaj sve zdravo za gotovo...veruj u sebe i opustise,hormonski status se da popraviti,zasto sto manje stresa,osmeh na lice i veruj u sebe...Ja verujem u tebe.uzgred videla sam slikice torta je bila divna svaka ti cast!!!Klinke su ti andjeli pu pu...isto vazi Milice i za tvoju Taricu,odusevila sam se kad sam je videla u onom tigrastom kompleticu :wub: slatkis mali moderni !!!!

kod nas nista novo sutra idemo na vakcinaciju protiv meningitisa pa da vidim kako cemo proci <_< nadam se kao i do sada da ce sve biti ok!!!

ljubim vas sve puno puno

Maro ako jos uvek nisi nasla nikoga da cuva Axila znaj da sam ti na raspolaganju samo javni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam ženske,danas sam mnogo bolje. Juče sam bila još pod utiscima pa mi je sve bilo crno,ali danas je već dobro. Muka je samo prolaziti kroz sve isto,mada ne bi mi bilo prvi put. A Bože moj,kako bude! Jeco ti si srce!

Mi smo jutros imali MMR vakcinu. Drala se ko magare,nije se dala da je dr. pregleda,a tek kad joj je udario iglu,vriska. Poraslo je dupence čas posla,ima 10600g i 81cm,manekenkica moja :wub: Sad se ja malo hvalim :P

Drugo ništa novo,kiša neka,vetar, mnogo ružno vreme

Šta je sa ostalim ženskama? Milice,Šećer,My baby? Beki odavno nema

Pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,zenske.Evo,pijem kaficu i treznim se.Juce mi se kum vencao,pa bili na vecericu i pice...Ahil,dobro moje dete,spavkao u kolicima cele veceri,pa je posle samo bio isporucen u krevetac:)

Nisam radila,Jelo,prekjuce,ali hvala ti punoooooooo na ponudi za bejbisiting,stvarno si zlato!Radim petak,subotu,nedelju. Kako je maleni,jel mu prosla glavica od udarca?

Seceru,u pravu si,to je ekataristiko...bezveze,mislila sam da cemo imati veci povracaj,al jok:(

Milice,ako je Tarica takva,nemirna,pazi je na vreme,da ne bude posle da zavrsavate kao mi:(

Marina,bas mi je zao sto prolazis kroz sve to...ali,kao sto rece Jelena,nemoj da gubis nadu,mislim da se hormoni daju srediti!Pa,za par godina,eto tebi jos jedne bebice:)

Beki se stvarno izgubila,i ostale zenske,sta je sa njima?

Sta radite za praznike?Ide neka kod svojih?Mi cemo verovatno posle N. godine,za nas Bozic,pa da dovedem i mamu posle,malo da posedi i pomogne oko Ahila:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro juto zenske...evo i ja pijem kafu,a klinci se igraju ,nasli su joystik od sony-a pa ga sad razvlace po sobi :lol: smesni su!!!

Maro ja sam mislila da si nekoga nasla za prekjuce,ali ako ti treba i za vikend tu sam,pa ja najbolje znam kako je to kad nemas gde decu.

Timotije jos uvek ima cvorugu na glavi,ali se rana zatvorila jako brzo,ja mu mzem stalno svoje mleko pa je brzo zacelila!! sad cvorruga 100% ima dugo da ostane,ali mi je to najmanje bitno ako ce na tome da se zavrsi!!!!

veceras idemo na vakcinaciju...joj kuku meni :) ali sta cemo i to moramo da zavrsimo.

polako se spremamo za put u Srbiju,kupujemo pokloncice i stvarcice da nosimo u bg.radujem se jako.

to je to pisem vam sta je bilo na vakcinaciji veceras...veliki kissss za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan-jutro.Mi ustali odavno,pa opet sad spavamo,jer smo pobrljavili.Tata nam je otisao do grada,a Ahil je plakao pola sata neprekidno za tatom.Poslednjih nedelju dana je mnogo nesto vezan za njega,cim negde ode,on place,i sedi ispred vrata,ili mi daje telefon i vice tata.

Radim,inace veceras od 5,pa dokle bude(u klubu),sutra ceo dan i vece-noc.Imam danas bejbisitera(Jelo:),a sutra samo za dva sata mi treba,ali je Stelios rekao da ga vodi sa sobom,jer ce biti klinaca na predstavi,pa nije strasno:0)

Jos nismo spremili darove,jer cekamo isplatu:(

Jelena,kad putujete?Dokle ostajete u BG-u?Mi cemo oko 2-3. januara u Srbiju(nadam se),pa mozda skoknemo i do BG-a.Btw,kako je bilo na vakcinaciji?

Seceru,kako ste?Nema vas.Zenske,ostale?Spremate se za Bozic?

Stavljam jednu slicicu sa vencanja mog kuma od pre dva dana,slika je pre svega za Secer i Jelenu P,jer je na njoj Beogradjanka,moja novopecena kumica,pa mozda je znate:)

Ljub za sve i pisemo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za one koji ne znaju,ili su zaboravili,ja sam ova Crna,hehe:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav žene

Mi smo opet bolesni- Ena je u pitanju,večeras idemo kod dr.

Nešto ovih dana ne mogu da pohvatam konce na forumu,a izgleda da je i bolje tako

Samo da kažem Maro ja tebe sad prvi put vidim,wow izgledaš fenomenalno

Pišemo se ovih dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marince vas ova zima bas ubi...i nas je bilo zaredjalo al sad da kucnem u drvo pu,pu sve ok!!! hajde nadam se da je sve ok!!!!javi sta je bilo!!!

Sto ne mozes da pohvatas konce jer se nesto desilo????

Maro divno mi izgledas,kumu ne znam na zalost :)

Mi smo ok malo smo se drali na vakcinaciji ali je sad sve ok...nismo hvala Bogu imali nikakvu reakciju na vakcinu,naspavali se i uzivancija!!!

Milicice Sheceru gde ste nesto vas nema ovih dana!!!Nema nam ni Nene nadam se da je sve ok kod nje!!!!

odoh da stavim rucak pa se pisemo veceras kissss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto mi smo bili sinoć kod dr. naravno Ena je dobila antibiotik jer ima upalu grla. Baš sam se iznenadila,a u sredu smo bili na vakcini i kad je pregledao ništa nije bilo,bila je zdrava,pa se sad pitam jel moguće da dobije upalu tako brzo? Polako ću da šiznem. Napokon nam pada sneg,jao baš sam se obradovala ko neko dete. Anja od kad je ustala samo viri kroz prozor i divi se.

Ne mogu da pohvatam šta se dešava ovo na pojedinim temama,mislim postaje zamarajuće stvarno. Neki stari članovi-novi nickovi :blink: a ja naravno nisam u toku pa se osećam pomalo izgubljeno ovde. Nadam se da će se i ovo slegnuti za par dana

Odoh,pa se pišemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan-jutro.Mi ustali odavno,pa opet sad spavamo,jer smo pobrljavili.Tata nam je otisao do grada,a Ahil je plakao pola sata neprekidno za tatom.Poslednjih nedelju dana je mnogo nesto vezan za njega,cim negde ode,on place,i sedi ispred vrata,ili mi daje telefon i vice tata.

Radim,inace veceras od 5,pa dokle bude(u klubu),sutra ceo dan i vece-noc.Imam danas bejbisitera(Jelo:),a sutra samo za dva sata mi treba,ali je Stelios rekao da ga vodi sa sobom,jer ce biti klinaca na predstavi,pa nije strasno:0)

Jos nismo spremili darove,jer cekamo isplatu:(

Jelena,kad putujete?Dokle ostajete u BG-u?Mi cemo oko 2-3. januara u Srbiju(nadam se),pa mozda skoknemo i do BG-a.Btw,kako je bilo na vakcinaciji?

Seceru,kako ste?Nema vas.Zenske,ostale?Spremate se za Bozic?

Stavljam jednu slicicu sa vencanja mog kuma od pre dva dana,slika je pre svega za Secer i Jelenu P,jer je na njoj Beogradjanka,moja novopecena kumica,pa mozda je znate:)

Ljub za sve i pisemo se.

Maro kako si lepa , nema komentar. I mrsava kao grana.divnoooo :)))

Mi odosmo na priredbu, naucili smo dunje ranke, bice slika kasnije.

Ljubim vas sve pa se pisemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marince moje Srecan ti rodjendan i sve naj naj :) nemoj da se nerviras...bice ona bobro,sad kad ste dobili lekic za cas ce biti ok!!!nemam pojma za te nove nikove i sl,izgleda da nisam u toku kao obicno!!!!

Seceru javi kako je bilo na priredbi i ako moze neka slikica!!!!

Mico sta vi radite????

kod nas sve po starom evo spremamo se malo u setnju pa na spavanjac

:)ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li snega ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li snega ??

Hehe,Mirka,pa mi tebe treba da pitamo ima li.Kod nas ovde danas pravi prolecni dan,sa tendencijom da predje u letnji:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina,SRECAN RODJENDAN!I,da brzo ozdravite.Cmokic.

Inace,hvala na komplimentima,devojke(mada je kuma glavna tema fotke,al ajd:)

Seceru,kako je proteklo raspevavanje?

Ja sam na poslu,pa jos nema ljudi,koristim vreme da "prelistam" novine.Sinoc radila od 17-4,nisam spavala maltene uopste,a od jutros sam od 10,pa ko zna...

Ajd,imajte lep dan,pisemo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima snega za izvoz : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sneg, sneg, sneg.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sneg, sneg, sneg.... :lol:

I ti u SWZ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ti u SWZ ?

aha, istocna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina srecan ti rodjis i da budes srecna, zdrava i nasmejana!!!

Priredba je prosla super. toliko smo se smejali klincima da se meni tresla kamera sve vreme dok sam slikala. Bili su pish zivi :)

Pisemo se posle. Cmokic za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.