Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Ja na brzinu, vidim svuda ovaj virus potkacio decicu. Odvezla sam mm malopre, ode za srbiju. Svekrva mi je bolesna.... O tome drugi put, jos mi je sveze.

A vremeeeee, nikad cini mi se gore. Da poludis! Vetar siba kao lud, kisa, hladnooooo. Mrzim hladno! Sad ce da mi dodje drugarica, skoro se otselila pa smo 100km udaljene, bas bzvz. Odoh da spremim nesto da gricne, klinci su mirni :D.

Drzi te se i cuvajte ovih virusa, ovo je strasno! Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My baby imam puno poznanika,ali prijatelja na žalost ne. Imala sam jednu drugaricu s kojom sam bila baš bliska,ali ja kad sam dobila dete počele smo se udaljavati,tako da se naše druženje svelo na 1 u 2-3 meseca. Imam jetrvu s kojom sam o.k,različite smo skroz ali se fino slažemo,tako da jedino s njom kafenišem. Niko više ovde nema vremena za druženje,tako da sam se i ja osamila. Navikla sam vremenom,mislim da bi mi sada smetalo da svakodnevno ćaskam s nekim,ili bi to stvarno morala da bude posebna osoba pošto se ja jako teško otvaram za nove ljude.

Što se jezika tiče,veliki ti je plus što si sa strancima,a na stid zaboravi,ja se vodim time kako bi oni pričali naš da moraju,pa mi lakše :P

Neno nadam se da je tvom klincu bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj Marince moje veliki poljubac za tebe i za zenske...pa ni namam matorima nije lako kad se tako razbolimo a mogu misliti njoj!!! joj nadam se da cete brzo pregurati :)

evo moji klinci spavaju,ja do sada rastirala ves peglala i kuvala pa sad cekajuci muza malo blejkam po forumu!!!

Neno nadam se da nije nista ozbiljno sa svekrvom i da ce sve biti ok...ljubi puno ta tvoja tri musketara od mene !!!

i ti Mico ljubni Taricu i uzivaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja da upisem ovaj dan kao LOS, fuujjjjjjj! Mm stigao u srbiju, slucajno naleteo na med sestru koja je znala da mu majku sutra operisu, da trazi davaoce krvi... Ma ludnica dole... Meni pritisak celi dan visok i boli me glava. Popodne pocela mucnina. Veceras pocela mi trne leva strana tela. Tu ja pomislim izgleda dobila migrenu ali mi zbog pritiska ne bi bas svejedno pa dodjoh do hitne da mi oni kazu nije nista. I evo me ovde, cekam i cekam. Doduse kad sam nabrojala decu dali gas, cak sam i snimanje glave imala skoro odmah! Ali rezultate moram da cekam. Ipak je bolje da mi oni kazu da nije nista nego da mi telo trne a nisam sigurna sta je. Mm me zvao rekla mu da me boli glava i da cemo sutra da pricamo. Gde da mu kazem da sam u hitnoj samo mu ja jos hvalim! Posto mi ovde dosadno odoh da procitam po nesto na bebcu pa vam pisem opet ako ne bude kasno kad me puste. Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi odoh kuci migrena sa parezama, ce prodju ali moram zbog ev sitnih krvarenja magnetnu rezonancu da radim kad mi stigne termin. Bezim kuciiiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ja smem ovde da ti posaljem jedan zagrljaj Neno :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno moja evo i ja ovde da ti posaljem veliki poljubac i jak zagrljaj da sve bude ok!!!!

ljubim vas sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veliki pozdrav za sve a najveci za nenu i decicu koja su bolesna da sto pre ozdrave..ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno nadam se da si bolje,veliki pozdrav pa se javi

Anja je bolje hvala Bogu,i dalje kašlje ali je bar jela,jošuvek ima T na 8sati,ali se nadam da je polako prolazi

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zene.

Neno pa jel' si sad ok???

Ajde cmokic od nas veliki. Kako je sveki???

MArina, da li je snajka ozdravila ili da ja tamo dolazim da resavam situaciju?!! :lol:

Mi smo ok, isli u skolicu pa luka i ja malo u shopping, tacnije shopping kozmetike i sad smo kuci. Morala sam da kupim farbu na prirodnoj bazi, inace istadoh bez kose.

POsle cemo mozda kod moje drugarice na kafu , svi porodicno i to je to. sutra petak, jedva cekam, a i jedva cekam bozic i ng, sve me nesto nervira.

Danas bio divan dan, suncano i toplo, zato mi se bas cunjalo.

I to vam je to, nista novo. Bzvz.

Cmokic pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene samo kratko da vam posaljem mnogo poljubaca da ozdrave svi bolesni :** kod nas sunce dok nahranim misicu idemo u setnju i na kaficu :)

Imate velike pozdrave i poljubce od Alise, nije bas u elementu i nikako da stigne da nam pise, ali docice uskoro :**

Pozdravi i ti ALisuuuu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo na brzinu, glava me boli jos uvek pa nisam ni za sta ali mi pritisak ok... Kad stignem vise cu napisati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece mile moje...nikog nema bas prazno kafance...a da ja sad dovedem u kafance zivu muziku i Beli bermet karlovacki sve bi ste se sjatile :D...salim se naravno,samo volim kad udjem ovde pa ima puno postova za citanje!!!!

Neno samo neka budes bolje pa ces nam pistai,gleaj da se odmaras koliko god je to moguce,zajebi vezbanje i takav napor na par dana i sto vise vitamina i proteina!!!

Marince kako je brat pisi!!!! kako su nam te tvoje lutkice,jel malo bolje?jel jos uvek imaate temp...malo zlato cesto mislim na vas!!!

Meni je danas sin pao pa je razbio glavu,ima cvorugu velicine lesnika na potiljku i rasekotinu,malo je plakao ali se brzo smirio...sad posto se posle sasvim normalno ponasao i nije bilo nikakvih promene odlucila sam da ga ne vodim u bolnicu...samo se nadam da sam donela pravu odluku!!!! videcemo

klinci sad spavaju,ja malo da se promuvam ovde pa odoh malo da se bacim na neko sredjivanje da nemam sutra sve to :)

ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece mile moje...nikog nema bas prazno kafance...a da ja sad dovedem u kafance zivu muziku i Beli bermet karlovacki sve bi ste se sjatile :D ...salim se naravno,samo volim kad udjem ovde pa ima puno postova za citanje!!!!

Neno samo neka budes bolje pa ces nam pistai,gleaj da se odmaras koliko god je to moguce,zajebi vezbanje i takav napor na par dana i sto vise vitamina i proteina!!!

Marince kako je brat pisi!!!! kako su nam te tvoje lutkice,jel malo bolje?jel jos uvek imaate temp...malo zlato cesto mislim na vas!!!

Meni je danas sin pao pa je razbio glavu,ima cvorugu velicine lesnika na potiljku i rasekotinu,malo je plakao ali se brzo smirio...sad posto se posle sasvim normalno ponasao i nije bilo nikakvih promene odlucila sam da ga ne vodim u bolnicu...samo se nadam da sam donela pravu odluku!!!! videcemo

klinci sad spavaju,ja malo da se promuvam ovde pa odoh malo da se bacim na neko sredjivanje da nemam sutra sve to :)

ljubim vas sve

hej draga pa ako je izasla cvoruga onda nije opasno.opasno je kad ne izadje nista, vec se unutra nesto desi. to je meni dr rekao kad sam se traumirala oko lukinih padova.

mi odosmo sad u srpsku skolicu pa se pisemo posle. dan je predivan, suncano i toplo, divnooo...

ljubim vas sve pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja evo malo bolje, puno posla pa ne stizem da se javim. Bebice malo zezaju, izgleda da sam ih naucila da se nose..... Ovih dana nisam vezbala jer mi je bilo lose, sutra nastavljam. Vreme uzasno ne mogu decu po kijametu da setam tako da smo zatvoreni u cetri zida. Jos pijemo sirupe, bebicama stavljam fizioloski u nosice jer kijaju i one. Juce mi je bila drugarica pa im je poslusala pluca, nema nikakvih sumova samo im nosici i grlca crvena. Ali lepo ruckaju i spavkaju mirno. Kad su budni nossmo se pa uzivaju. Eto toliko od nas.

Svekrva mi je dobro podnela operaciju a kako ce biti posle videcemo. Mozda cemo ici za srbiju da je vidimo.

Jeco bas mi je zao sto ti se sincic povredio. Ovaj moj i dan danas pada i aterira na glavu. Ako odmah zaplace nije opasno. Ako povraca i muka mu je ti ga ipak odvedi za svaki slucaj.

Puno vas sve pozdravljam pa ako se ne javim uskoro mi smo otisli u posetu svekrvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav žene

Evo na brzinu da vam se javim,kod nas ništa novo. Spremamo malo rođendančić pa sam u stresu. Dosad sam pravila tortu <_< Nisam neki umetnik ali sam je s puno ljubavi napravila pa mi je lepa,videćemo sutra što se ukusa tiče :lol:

Brat mi je dobro,16.dec treba da skine konce. Jeco nadam se da nije ništa strašno što se udario. Neno drago mi je što si bolje

Ostale ženske nema vas,Sirge baš dugo nema,ili mi se čini?

Odoh još malo da procunjam po forumu pa se pišemo

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro Juto znene moje!!!!

Marince SRECAN VAM DIVAN DAN!!!!!!

Hvala svima puno,sve ja znam ali opet kad vidim kako padne i tresne se zabrinem se pa se tako malo tripujem pola sata,da li je ili nije sve ok!!! uglavnom super je...ponasa se kao da nista nije bilo!!!

evo ih igraju se tu oboje...jedno ide i vuce kablove od telefona pa cim ja odem da ga sklonim odatle ovo drugo nasrne na laptop...u poslednje vreme mislim da je to neki tajni dogovor medju njima :P

nema nam Mare nase nikako da se javi...zvacu je posle da vidim kako su!!!!

ljubim vas sve puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,zenske!Konacno!

Prvo- SRECAN VAM RODJENDANCIC,MARINA!Da ste zivi i zdravi,veseli jos sto godinaaa!Cmokic od nas.

Koliko vidim pregrmele ste sve,manje-vise,sezonu prehlada,curenja nosica,udaranja i sl.Bas mi je zao sto citam sad muke vase.Nisam imala vremena sve da iscitam,al hocu cim nadjem malo mira.

Jelena,uhhhh,sad sam tek videla da ste se udarili,vidim ja nesto te nema...Uzas,sta reci,sa decacima pogotovu nema mira!Cmok,nadam se da ste dobro sada.

Mi smo imali jednu povredu pre desetak dana.Ahil je pao sa vrha stepenista,skotrljao se,i povredio.lezali smo malo u bolnici,primili terapiju,i sad smo kao novi,spremni za nove ludorije,i cini mi se sa vise snage no ikad jurisamo na sve krevete i fotelje u kuci,a i sire!Nezaustavljivi.

Ja sam se prepala kao nikad u zivotu.Drzala sam ga za ruku,zatvarala vrata od zgrade,i on mi se samo istrgao i pustio korak niz stepenice(valjda mu se ucinilo lako silazenje:(Rezultat-dva hematoma na glavi..pu,pu,neponovilo se.

Tako da ga sada pazim kao da je od stakla...mozda i preterujem,al ko se na mleko opece i u jogurt duva!

Ja radila u subotu celo prepodne,imamo sad sezonu predstava za klince,pa ja izigravam od Baba Mrazice do Elfa:)Lepo je,al pare daju tek za mesec-dva..nema veze,sta god.

U petak i subotu radim dan-noc,bice veselo,ali se i nadam lepim paricama,da mogu neke pokloncice da spremim deci,a vala i odraslima.Moj muz ima rodjendan 23eg,svekrva 24og,pa onda Bozic ide...a ne mogu da se ne istrosim malo,bar na familiju.

Danas cemo da kitimo jelku,da vidimo i koliko ce dana da prezivi od Ahila:)

Odoh sad nesto da malo peglam,jer mi spavka Ahil,pa se pisemo.

Veliki grl i ljub od nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima,u žurbi sam pa se pišemo...

Cmok za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Secer i Jelenu P.

Da li ste dobile od Eforije novac?Mi smo poludeli,jer nam rekli da samo 37e uzimamo,a moji svekar i svekrva(sa mnogo vecim prihodima od nasih) dobili oko 600e.Jel imate ideju zasto je to tako?Bas me zanima jel ste vi nesto uzele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Secer i Jelenu P.

Da li ste dobile od Eforije novac?Mi smo poludeli,jer nam rekli da samo 37e uzimamo,a moji svekar i svekrva(sa mnogo vecim prihodima od nasih) dobili oko 600e.Jel imate ideju zasto je to tako?Bas me zanima jel ste vi nesto uzele.

Maro ja sam ovde elefteros epagelmatias tako da nemem prava na to!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena daj mi molim te objasni ako znas sta znaci kad doktor kaže za cerkvis da je SAKROPONIRAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena daj mi molim te objasni ako znas sta znaci kad doktor kaže za cerkvis da je SAKROPONIRAN

Možda ti ovo popjasn situaciju...izvadila sam iz konteksta posta jedne članice na drugom forumu...

sakroponiran grlic, tj. da je okrenut prema kicmi i zato me tako boli. Kaze da to nije nista opasno, ali zato osecam neprijatnost tokom pregleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda ti ovo popjasn situaciju...izvadila sam iz konteksta posta jedne članice na drugom forumu...

sakroponiran grlic, tj. da je okrenut prema kicmi i zato me tako boli. Kaze da to nije nista opasno, ali zato osecam neprijatnost tokom pregleda.

:wub:HVALA TI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.