Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Soleil iz Bosne-Zenica a sada sam u Njemackoj blizu Dortmunda

kada su vama poceli zubici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke. evo mene samo na kratko. imali smo do malo pre goste pa sam sad strpala luku u krevet, sutra se ustaje rano ujutru. :)

idemo u skolicu pa kod drugarice iz skolice, zvali su nas na ceo dan, da tamo klinci spavaju , a da malo mame uzivaju :)

a i mm ce raditi sutra do kasno pa da ne budem sama ceo dan, prihvatili smo poziv :)

inace sve po starom. I ja sam u nekom blagom bedaku, ne znam ni ja zbog cega.sto kaze marina izgleda mi se skupilo.

Neko je gore pitao , cini mi se My Baby, da li imam pomoc blizu. Ne , nemam nikog. Sami smo mm i ja ovde i to je to. Na svu srecu imam komsinicu na koju mogu uvek da se oslonim za bilo koju pomoc, pa mi je nekako lakse. ali je ne cimam bas za svaku glupost.

Gde su nam ove grkinje?Nema ih uopste.

Neno, danas sam procitala tvoju pricu u temi bezosecajnost i bas me izbedaci. Glavu gore i gledaj svoju porodicu i svoje dupe draga, inace ces puci jednog dana. Cmokic za tebe veliki.

MIlicice sta mi radi Tara Gitara?:)

Marina, kako ti je sad brat?

Cmokic devojke pa se pisemo.

P.s. soleil dobrodosla u kafance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My baby hvala na pitanju, mama mi i dalje dize pritisak. Navikla sam vec da svoje hirove i besove iskaljuje na meni posto je sestra ne sljivi uopste. Posle svakog razgovora popijem tabletu za pritisak i idemo dalje. Skoro sam je pitala cime zasluzujem da me kinji ona kaze nicim ali nema na kom drugom :blink:. Mm kaze da sam budala sto i dalje trpim ali sta cu, majka je. Posto vise nisam trudna smatra da moze opet isto a ja nekako ne mogu da se distanciram. Eto tako.....

A sad vedrije teme. Vaga mi nije bila dobro izmerila Jocu, sad imamo 4 kg! Jupiiiiii. Fica ima 5,5 kg pa se za njega toliko ne brinem.... Slatki su. Odoh da stavim sina da spava, cim sam prestala da mu dajem kapi za imunitet odmah se razboleo :(. Ludim vise od tih virusa....

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro vece zenske !!!

Soleil dobro nam dosla u kafance!!!

Marince zao mi je sto si tako bezveze,valjda ce poceti i taj sneg i neke lepe stvari da ti se desavaju pa da se oraspolozis!!!

Neno ti bi moga da naucis kako da odbacis to iskaljivanje na tebe-po principu na jedno uvo udje na drugo izadje,jer moras da cuvas sebe i svoje zdravlje,i tako imas 3 male dece sa kojima treba da izadjes na kraj,ne treba ti niko da te dodatno opterecuje!!!

Secerko kako je u atini,jesi li pripremila svoje cvece za zimske dane!!!

kod nas nista posebno novo,vreme je jos uvek lepo i suncano pa mozemo u nase duge dnevne setnje koje prijaju i meni i njima!!!ovih dana smo malo nervozniji posto nam nicu svi zivi zubi u isto vreme,da ne poverujes,svako malo vidim nove zubice,a desni im otekle katastrofa!!!ja sam malo odmaram i jako mi prija posle cele peripetije od proslog meseca!!!uspela sam malo ovih dana i kucu da sredim,sad da vidim sta cu da radim sa kicenjem jelke i kamina...obozavam novogodisnje ukrase i imamo veliko i siroko drvo i gomilu velikih kristalnih ukrasa pa se pitam koliko bi minuta sve to izdrzalo ako ja to sredim i okitim!!!mislim da cu ove godine kupiti neko maleno drvo da stavim na neko mesto na koje njihove rukice nece moci da dopru!!!

odoh sad na tusiranje na na spavanje!!!!

Laku noc diasporo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Jeco super sto se javljas, tacnije sto sad imas malo vise vremena. Pitala si a moje cvece, ovde je jos suncano i toplo, ako zahladni jadno moje cvece :(

U ATini sve po starom, isto kao i kod vas. Kriza i svi kukaju, a mene to ubija.Ali valjda ce i to sad proci, sta znam, mada ili ce da spici neki rat ili ode evro, nesto ce da se desi, ne mogu vise ni da razmisljam.

Luka u skoli, ja bila kod komsinice na kafi, sad dodjoh , pa malo da iskuliram i krecem sa peglanjem <_<

Jel' ide neko za srbiju, bosnu od ovih devojaka i dijaspore za NG?

Cmokic veliki pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje mi smo proveli jos jednu turbulentnu noc, najvise zbog starijeg sina i njegove temperature. Evo nam sunce greje, super je vreme. Ne znam hocemo li moci u setnju sve zavisi kako mu danas bude. Poceo je da kaslje nocas, moracemo sirup da mu damo.

Ja izmerila secer pre kafe jer uskoro trebam na kontrolu pa mi rekli tri jutarnja merenja da ponesem. Jutros mi je 6,2. Bas me nervira. Osim kafe, nista slatko ne unosim, drzim strogu dijetu, svaki dan vozim kucni bajs i tri puta nedeljno sam u teretani. Od kud sad 6,2? Mericu ovih dana, jos mi hvali da mi ostane secer kao uspomena na trudnocu, vec me i pritisak potseca, dosta je! No necu da tripujem dok ne proverim lepo, mozda je od nespavanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo žene,dobro malo da ste se raspisale

Evo mi kao i obično,bili malo u šetnji,sunce, vreme milina. Brat mi je dobro ako može tako da se kaže,ima bolove(ne mogu ni da zamišljam kolike) ali prima inekcije pa mu malo ublažavaju. Srećom nije povredio ništa dublje,samo površinski deo.

Neno nemoj se sekirati unapred,možda ti je šećer skočio od sekiracije i ne prespavane noći,ne bi trebalo trudnićki dijabetes da ostane trajan,ali posle stresne noći kome je ujutru noramalan... Svaka čast na istrajnosti da držiš dijetu,ne jedeš slatko.

I ova moja Anja opet kašljuca,prošlog petka sam je vodila dr. i on kaže tako će biti ove zime,ništa strašno ali iritira.

Šta je s Milicom?

Sanya gledala sam vaše slike na fb,nemam reči prelepi ste...

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj milice :( Pa kakva je to vakcina? Mi to nismo imali(Neno ispravi me ako grešim)ali to se ovde ne daje. I kako pukla,zar posle toliko meseci? Nadam se da ćete brzo ovo da prebrodite i da će se mali zvrk vratiti brzo u akciju. Cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ima tri sedmice kako je krenulo polako,sada sve intenzivnije i manifestuje se na slabom apetitu i odbijanju flasice :(.

nama vec nedelju dana i puno je nervozna,balavi i rukice su joj stalno u ustima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene samo da vam se javim opet smo bolesni u pm. vise, sorry sto lajem i psujem, ali vis ene znam sta cu...

Prvo joj sinoc pukne ona bcg vakcina na ruci sto je u porodilistu dobila i iskrvari bas, odnesemo je nista ne kazu, samo da dodjemo ujtru citavu noc nismo oka sklopili dobila temp.nos zapusen zaspali smo oko 5, nismo bili u stanju da ustanemo niko u 7, nazovemo zakuzu nam u pola 12 odnesemo je dr.kaze malo je rucica inficirana, ali nista strasno prolzi to sve da neku tecnost s tim tapkam i to je to, da je okupam vecras da to samo spadne, za temp je rekla da ako joj ne spadne dodjemo u pon za nalaze, ovo je treci put u mes.dana da ona ima temp.eto sad ako je prodje necemo raditi nalaze, nemozes ti ovde nista da trazis ako zelis, ja bi da joj odradimo, nema privatno nista..eto sve u svemu sam sjebaus, nsiam vas ni iscitala sta ste pisale, nit spavamo nit jedemo ma nista...

:( mi smo imali tu vakcinu ali tek sa punih mesec dana.primili smo je u ruku.nisam znala da moze da pukne? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zenske evo ja samo na kratko pa odoh na kupanje!

Neno nemoj se sikirati i ja verujem sto rece Marina da ti je to od iscrpljenosti,imas 3 dece,teretana,dijeta,stres neispavanost...pa kome ne bi secer otisao :) sacekaj malo i odmaraj se sto vise mozes ljubni mi te tvoje slatke macice puno!!!

Milice bas mi je zao za Taricu ,a i tebe jer se i ti mucis!!!! jbg,tako je sa decom stalno nesto ili zubici ili prehlada,ili ovo ili ono...sta da se radi...ljubi mi je puno da ozdravi brzo!!!! ispirajate nos fizioloskim da se sto pre ocisti i stavljaj joj limuna u vodu da pije !!!

Marince nadam se da ce se tvoj brat brzo oporaviti,znam kako je to kad si daleko u takvoj situaciji,boli jos vise sto su ruke vezane :(...nadajmo se da ce sve biti ok!!!!

mi smo ok,i kod nas lepo vreme pa setamo,sad oni spavaju,ja peglala malo i odoh da se potopim u kadu i da uzivam u tisini sve vas punoooo ljubim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I opet neprospavana noc, mali ima i dalje temperaturu... Ja na pus pauzi pa da iskorisitim da zvirnem. Neki vetar se razduvao a jutros bilo lepo.

Marina izvini citam da ti brat nije dobro, izgleda da sam propustila taj post a nemam vremena da citam unazad. Nadam se da je sad bolje, u svakom slucaju drzim mu palceve za brzo ozdravljenje.

Gotova pus pauza, poz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke vidim svi nesto bolesni, strasno. Mm danas zaglavio cak i u bolnici, otekao mu krajnik kao mandarina, pa hitno za bolnicu to mu busili da izadje gnoj i sad 2 antibiotika, da poludis. Ceo dan je prespavao. Ja se usrala od straha, to ide na srce direktno pa sad strepim kao luda.

Milice, ni mi nisamo tu vakcinu primili, ali nisam ni znala da moze da pukne. Joj srecica mala.Ljubi je od nas.

Inace sve ostalo je po starom, danas smo bili Luka i ja u srpskoj skolici pa malo kod prijatelja i onda pravac kuca.

I to je to. Nista specijalno.

Umorna sam kao niko.Odoh jos malo na spavanjac pa se pisemo. Cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mi da se upisemo u klub bolesnih...prehladili smo se cure nam nosici,kijamo i kasljemo....jedva su zaspali veceras,ne mogu lepo da disu!!!!

Neno nadam se da cete nocas bar malo bolje spavati....stalno mislim na tebe em bebe blizanci em jos sin bolestan,,,joj drzi mi se!!!!

Marince kako je brat i kako su ti smizlice tvoje lepe!!!!

Milicice sta se desava kod vas????

Secerko ti si mi zimus kao ukljucena u struju...zao mi je za tvog muza,bice valjda bolje kad ispije antibiotike i ovo vreme sad je bas super pogodno za bolesti razno razne!!!

ja sam odlucila za Bozic da idem sa decom u Beograd.nasla sam karte na promociji povreatna 99 e sa sve taksama...sutra cu da zovem da rezervisem...bas se radujem treba mi moja doza Beograda i mojih divnih ljudi tamo!!!!

ovih dana se nadam da cu konacno sa Marom 77 na kafu,bas zelim da je vidim!!!!

sad odoh malo da peglam pa na lalanje!!!

sta je sa ostalim zenicama,nesto nam pusto kafance.....sve vas ljubim puno puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro žene... Mi avetujemo pa rekoh da vam se javim dok se Ena igra. Haos,zaspala je juče u pet popodne i naravno spavala do tri noćas i naspavala se. Mislim,naravno da se naspavala to je 10 sati sna,samo u pogrešno vreme, jer je Anja zaspala u 10 i 30 naravno ja posle nje,i tako da sam sad :blink:

Vidim većina je bolesna,ovo vreme je prava bolest. Neno,Jeco želim da vam klinci brzo ozdrave. Meni Anja i dalje kašlje,ali nije strašno

Brat mi je bolje,više ne trpi bolove,kaže najgore je prošlo. Hvala vam na podršci.

My baby ja ne volim nemački,govorim ga samo onoliko koliko moram,uglavnom razumem ali ga mnogo teško pričam. Moram više da se potrudim u vezi toga. Moj najveći problem je to što sam radila sve sa našima,samim tim mi nije mnogo ni trebao na žalost. Ovde gde god da odem,vidim naše prezime

Milice videla sam,palo je druženje sa baby,baš lepo

Neznam šta bih vam više pisala. Valjda će ovo moje malo čudo smilovati se i zaspati u skorije vreme

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage zenice :) Evo i mene da se malo upisem u dnevnik :=)

Ja sam u blagom haosu.Bila sam bolesna,upalil mi se pola lica,otisla da snimam zube kad imala neku infekciju i morali su da mi izvade dva zuba(jedan sa leve jedan sa desne strane) i lepo mi predlozili da oni meni urade celu gornju vilicu porcelanom..Tako da su mi isekli ı ove ostale zdrave :) i ja luuuudim.Ne mogu da jedem a moram da cekam jos dve nedelje d rane zarastu.Strasno.Plus sto izgledam kao baba roga.Izbegavam sve osim Bore,on je jos mali da kaze mama je ruzna :lol:

Bora je divan.Ne place skoro pa uopste,spava po celu noc.Okupamo ga oko 7,u pola 8 jede i onda spava do sedam ujutru :) Tako da smo mi odmorni i raspolozeni.Samo da nije ovog bola od zuba sve bi bil savrseno.Posto ne mogu bas da zvacem taman cu da skinem jos ovih 5kg sto mi je preostalo :)

Zelim vam svima cija su dca prehladjena da ih sto pre prodje.

Puno pozdrava za sve vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigoh u kafance!

Joj Jeco, blago tebi ides u bg. Ja tek mogu kad klinci malo ojacaju. Nama ce izgleda poseta za ng da dodje, deca muzeve sestre. Vec su veliki, 17 i 18 god. I to je super, sin ima onda sa kim da se igra, mnogo ih voli.

Inace sin i dalje bolestan, sta da kazem.... Valjda ce uskoro da ozdravi. Sad i mene grebucka grlo, nadam se da necu i ja da se razbolim zbog bebica.

Moram da se pohvalim mm mi je kupio jos dve masine, steper i vibraciju. Rekao mi da ce i traku za trcanje da mi kupi, ima da se nabildujem :D..... Jos samo vremena da imam, volja je tu :blink:. Sad bebe spavaju odoh da "uzjasim" biciklu. Poljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima...evo i ja malo da se javim..vidim da je vecina bolesna pa da vam pozelim da ozdravite sto pre...mi u sredu primamo vakcinu pa cemo verovatno biti neraspolozene.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO ZENSKE PA GDE STE???KAKO SU VAM DECICA DA LI IM JE BOLJE???POZDRAV ZA SVE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene na kratko....mi smo bolje mada i dalje slinimo...zubi nas ubise....moja cera ceka jos 2 trojke i onda ima sve zube komplet :)))))

Nocas su jedva zaspali,nemam pojma sto...mozda su se malo uznemirili sto je ceo dan bila puna kuca ljudi!!!

Nisam stigla da vam se javnem jer je mom muzu bio imendan danas pa sam 2 dana spremala klopicu i slatkise za goste,cistila kucu i td!!!!

super smo se proveli bili su mi prijatelji na rucku,bilo je i 4 dece pa je ovde bilo kao u vrticu!!!!

malo pre sam zavrsila sklanjanje i pranje sudova i sad odoh da se presvucem i na spavanje MRTVA SAM!!!!!

ljubim vas sve puno pouno!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro,evo i mi da se pridružimo klubu bolesnih. Anja je ovih dana katastrofa,kašlje,juče je imala i T,tako da smo ponovo bili kod dr. i mora da se inhalira 4x dnevno,ima malu upalu pluća :( Celu noć je prekašljala,neznam šta više da joj radim. Sada mukica spava,valjda je stigao umor. Kod nas je vreme očajno,padaju i kiša i sneg zajedno. Ne sećam se gore zime od kad sam došla ovde. Neznam šta više da pišem,sve vas pozdravljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.