Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Dobar dan zene.Ja svratila kod mojih na kratko,prehladjeni smo danima,primili vakcinu,odmah šposle krenuli zubi,za 4 dana nikla su nam 3 zuba i evo danas sutra ce i cetvrti.Znaci Marko ne prestaje da kenjka i place,sto zbog nosica i prehlade szo zbog zuba.

Puno vas ljubim i pozdravljam sve. Nisam za neku vecu pisaniju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan zene.Ja svratila kod mojih na kratko,prehladjeni smo danima,primili vakcinu,odmah šposle krenuli zubi,za 4 dana nikla su nam 3 zuba i evo danas sutra ce i cetvrti.Znaci Marko ne prestaje da kenjka i place,sto zbog nosica i prehlade szo zbog zuba.

Puno vas ljubim i pozdravljam sve. Nisam za neku vecu pisaniju.

Hej alisa, pa gde si nestala?

ljubi marka i ajde da nam sto pre ozdravi.Nemoj da brines sve to ide u rok sluzbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me posle dugooo vremena...sad sam se malo vratila u svoj stari ritam pa ce me biti cesce!!!!

Muz mi je bio 18 dana u bolnici,slomio 2 rebra povredio kuk i koleno i dobro se ugruvao...hvala bogu nije nista opasno ali za sve to vreme sam ja isla da radim,vracala se popodne kuci da vidim klince,pa kod njega u bolnicu pa nazad da sredjujem kucu i da stavljam klince na spavanje...posle 18 dana je izasa pa je bio kuci 7 dana ali non stop u krevetu...nisam imala gotovo ni malo vremena a ni volje da sedam za komp,jer je situacija bila kava jeste!!!!

hvala bogu on je sad ok,njegov brat je uzeo bolovanje pa mu pomaze u kaficu,a ja sam konacno kuci sa klincima!nasla sam jednu divnu devojku koja ih je cuvala kada mene nije bilo,ali smo imali malih problema sto nisu hteli bez mene,jbg navikli su od rodjenja da sam im ja tu,pa kad dodjem kuci okace mi se za noge kao pijavice i cmizdre :P ,sad oboje placu kad me vide da oblacim jaknu!!!!

inace klinci su dobro malo ih muce zubici, moja devojcica ima save 1,sve 2,sve 4 i sad joj nicu i sve 3 i to zajedno,mucenica otekle joj desni i samo zvace sve sto stigne!!!

bili smo na vakcinaciji prosle nedelje i sad smo ovako Ona 10kg i 530gr i 78cm On 10kg i 300gr i 81 cm!!!!!veli porasli!!!!!

nisam uspela da citam nista sto ste pisale,pokusacu veceras kad klinci zaspu !!!

puno vas volim i ljubim sve i hvala sto mislite na mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jeco super sto si nam se javila. Svaka tebi cast kako si sve postigla, sto kaze milica, ti si zena zmaj. ali bitno je da je tm ok, ja sam se vec uplasila da nije nesto ozbiljnije, ali na svu srecu nije.

Smejala sam se kako kazes da ti se okace klinci za nogu i kmece. Joj pilici mali , mogu da ih zamislim njih dvoje slatkih. :rolleyes:

Inace kod nas nista novo. Ja bila ceo dan kod drugarice da joj pomognem nesto, pa po luku u skolicu, pa sad cekamo mm-a i posle idemo na veceru kod prijatelja, tj roditelji od lukine drugarice iz skolice, pa smo od prvog dana poceli da se druzimo sa njima.

Kao sto znate jelku sam joj juce okitila, blagom onom ko rano poludi :lol:

Odoh sad da susim kosu, dobila sam, nije mi ni do cega.

Cmokic veliki pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro žene

Jeco drago mi je da si se javila,nedostaješ mi ovde

Šećeru jelka vam je super,naša će biti takođe u crvenoj kombinaciji,samo još zlatnih lampiona imam,naravno to je ono što je ostalo čitavo od prošle godine. E samo što ove godine planiram da je okitim na balkonu iz razloga što u kući ne bi preživela duže od pola sata,a malo je veća pa nemam na šta da je popnem. Ove dve bi je urnisale,a kitimo je za par dana,čim se mm skani i donese je.

Milice ja sam videla snimak još juče na fb,nego ne stigoh da prokomentarišem,ona je jedan zvrk,napredna nema šta. Duša draga medena je.

Kod nas ništa novo,imali smo vašar ova dva dana u mestu,lepo vreme prvi put od kad sam došla u CH,pa smo bili po napolju non-stop. Puna kuća mi je balona,jer Anja čim vidi traži,i plače kao da jadnica nema ništa kod kuće,pa joj onda mm udovoljava,a ja polako dobijam rogove <_< od njih. Drugo ništa novo nema

Pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,zenske.Bas lepo sto se javila Jelena P.:)Klinci su super,vidim..kad li cemo mi da predjemo tih 10kg ne znam,jos uvek smo na 9,7 :) Ali,obzirom da nismo jos presisali 80cm,nismo ni toliko mrsavi.

Milice,Tarica je slatkica!Samo neka puzi,iako ces imati uskoro problema da je stignes:))

Mi smo juce imali opet incident,Ahil je udario glavom o vrata,cvoruga kao orah tvrda i velika...sta da kazem,ne mogu predvideti gde ide,zatrci se,pa u poslednjem trenutku skrene u stranu:(Plakao je kao kisa,ja vise ne znam da l' da placem ja ili njega da smirujem,ali kad ga vidim ovako naduvenog crknem.I to mi je pred ocima non stop!Pazim ga,a opet:((

Sto se tice jelke,ni ja ne znam gde cu je...nasa je bas velika,i mislim da ce da je smandrlja Ahil odmah...moracu na terasu,kao Marina..ne znam gde bih drugo.

Marina,vi imate rodjendancic uskoro?A,i Secer jos malo.Bas lepo:)

Kod nas nista drugo nema,za vikend sam lose prosla,nije bilo posla..ne znam da li da nastavljam,bezveze mi da sedim cele noci nizasta...videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na brzinu da se javim za vreme push-pauze. Dobro smo, nista novo kod smogovca...

Vredno treniram, kupila sam opet kucnu biciklu pa motam kad stignem. Za sad 8 kg manje, dug je put do savrsene linije :D. Sinulo nam sunce pa cemo u setnju! Ajd prijatan dan zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me samo kratko...klinci spavaju a ja imam gomiluuuuuu vesa za peglanje!!! nakupljalo se to nedeljama,samo sam po nesto peglala,a sve drugo slagala pa sad imam pun bracni krevet vesa!!!!sve je ok konacno...sad samo malo kucu da dovedem u red pa da i ja mogu malo da se odmorim!!!!Maro i kod nas je ista situacija,moj sin samo udara glavom u sve sto stigne,nadajmo se samo da nece biti posledita... i to je deo odrastanja tako smo i mi kao mali verovatno padali!!!!

Ljubac za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja i ovde da postavim ovaj mini video sa mojoj smizlom da j evidite vi koje ne idete bas po drugim temama i ne gledate slike :)

Ovo sam ja Tara zvrk :lol:

Kod nas danas bio ok dana mislim toplije u odnosu na druge dane, i sunca je bilo jedva sam docekala da nabacim cvike-suncanice jer ja bez njih vani kao pacov se osecam nista ne vidim :lol: obozavam suncanice i stalno ih nosim, malo su me dans cudno gledali ljudi,a li sta da im radim :) Bile smo u parku, i da nisam nasla drugaricu i nisam se ni trudila :) pa nas je mm pokupio posle sastanka isli smo do njegovih onih rodjaka na kafu, tara se boji deckica njihovog prilicno je bucan i veci je od nje skoro 2 god, a curicu voli smeska se cak vidim da hoce da je pocupa, ona je mala 4,5 mes manja od nje pa zna kao ona da je jaca od nje :) sad kao ona spava, ali ja u to neverujem svaki min cekam kad ce da skoci :) ja sam se tusnula malo prozujim po forumu odgledam Ami G Show, ako bude sta zanimljivo i u krevet :)

secer neka si ti okitila jelku ja moram da smislim sta cu sa foteljom, a usput pre 20 dana nam je poplavio podrum, osim jelke nemamo dole nista, nisam ni silazila da vidim kakvo je stanje Sasa kaze da je sve na polici...ali ja nesto ne verujem.

ljubim vas sveee

medena je,super snimak......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja i ovde da postavim ovaj mini video sa mojoj smizlom da j evidite vi koje ne idete bas po drugim temama i ne gledate slike :)

Ovo sam ja Tara zvrk :lol:

Kod nas danas bio ok dana mislim toplije u odnosu na druge dane, i sunca je bilo jedva sam docekala da nabacim cvike-suncanice jer ja bez njih vani kao pacov se osecam nista ne vidim :lol: obozavam suncanice i stalno ih nosim, malo su me dans cudno gledali ljudi,a li sta da im radim :) Bile smo u parku, i da nisam nasla drugaricu i nisam se ni trudila :) pa nas je mm pokupio posle sastanka isli smo do njegovih onih rodjaka na kafu, tara se boji deckica njihovog prilicno je bucan i veci je od nje skoro 2 god, a curicu voli smeska se cak vidim da hoce da je pocupa, ona je mala 4,5 mes manja od nje pa zna kao ona da je jaca od nje :) sad kao ona spava, ali ja u to neverujem svaki min cekam kad ce da skoci :) ja sam se tusnula malo prozujim po forumu odgledam Ami G Show, ako bude sta zanimljivo i u krevet :)

secer neka si ti okitila jelku ja moram da smislim sta cu sa foteljom, a usput pre 20 dana nam je poplavio podrum, osim jelke nemamo dole nista, nisam ni silazila da vidim kakvo je stanje Sasa kaze da je sve na polici...ali ja nesto ne verujem.

ljubim vas sveee

medena je,super snimak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro,nena svaka cast,kod tebe bas kile idu dole...A koju dijetu koristis,koliko jedes i sta?

Milice imas li tamo drustvo s kojim se druzite,prijateljice??Bas bi voljela da vidim kako izgledas..Imate na fejsu??

Kod nas nista novo,spremamo se za selidbu,polako pakujem stvari,sve boje i laminati su kupljeni,cekamo plocice za kuhinju i kljuceve da dobijemo,platili smo i cekamo da legnu pare na racun i onda aBd kljucevi..Ima dosta posla,ali ne zuri nam se,polako..Sad za sa du djecijoj sobi ce biti stol za peglanje i kucno biciklo,valjda ga ne zaboravim da postoji pa koji put okrenem..Moje kile nikako da odu ma ni gram :(..

Jedem malo, uglavnom povrce. Pojedem retko parce integralnog hleba ali samo uz salatu ili povrce, jedem sireve i ribu. Ne pijem sokove i ne jedem slatko i to je to. Jednom nedeljno mozes belo meso (pile ili zeka) ali samo sa povrcem.... I tako duuuuuuugo dok se i sama ne pretvoris u zeca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske evo mene na kratko, bas sam umorna, ustajem rano a lezem bas kasno i tako danima. Pa mi se skupilo. Mada se ne vidim ni veceras ranije u krevetu <_<

Inace nema nista novo, lukina skolica , kuca , druzenja i to je sve. mm radi od jutra do mraka ( pu pu pu da ne ureknem, samo nek radi dok se EU raspada :rolleyes: ) i tako u krug.

Maro, vas bas zaredjalo. Koliko god da ga pazis u tom periodu ce stalno imati nekih akcija. Kako mu je sad zubic?

Odoh sad da se tusnem pa se pisemo posle. Cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas slabi radi kafance! Ja zvirnem cesto, citkam ali ne znam ni sta da pisem vise. Sta moze da se desava kad imas bebe....

Danas smo sinu kupili baby-board sto se kaci na kolica. Dva sata smo u prodavnici montirali to cudo, nisu mogli komplikovanije da ga naprave. A i kolica su siroka tako da nista standardno ne odgovara. Posle smo dugo setali, jes da se nekoliko puta prevrnuo dok ga nismo lepo namestili ali i nije toliko losa stvar. Posle su bebuske lepo spavale a ja stigla da spremim plodove mora pa se najeli. Sad ce bebe da se jave za veceru pa odosmo u krpe...

Mm puno radi, nista od svetske krize. Nisam bas sretna zbog toga ali sta cu, neko mora da privredjuje, puno nas je :D.

Evo me sin zove da se igramo transformersa pa ide na spavanje. Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ovako budemo (ne)aktivne zatovrice nam kafance hehe..

Secer,neno vidim da i vasi muzevi puno rade,ah tako je to,a mi kod kuce se borimo..Imate li vi pomoc blizu?

Neno kakva je situacija sada sa majkom,sekirali te jos?

I ja nemam pojma sta da pisem,ali nek se pise ;) ..Milice ima li tebe??

Kod nas majstor poceo da radi,sretna sam zbog toga, ne volim kad stvari stoje u mjestu..Uskoro idem svojima pa se radujem..

blago tebi,i ja bih da idem kod mojih ali trenutno to nije moguce,makar dok beba malo ne poraste..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko sada ima bebi?Pa dovedi ti njih sebi onda ;)

DEVETOG PUNI TRI MESECA..MOJI IMAJU OBAVEZE?ALI DOVESCU BRATA..JEDVA CEKAM :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo...

Žene ja ne mogu da verujem kakvo je vreme ovde,celo leto sam prokukala zbok kiše,a sada ne verovatno greje sunce,a ja bih snega malo. Nikad zadovoljna <_<

Kod nas ništa novo,ja sam i dalje u bedaku teškom nekako mi se svašta nakupilo,a ovo sa bratom mi je bila kap. Deca su dobro,koristimo napolju da smo maksimalno po ovom suncu. Još par dana pa će moja coka mala napuniti godinicu,a ja ne verujem kojom brzinom mi je proletelo.

My baby baš lepo što putujete kući,mi idemo najverovattnije u junu,iskreno ne ide mi se kad pomislim koliko nam vremena treba,a još mi teže pada odlazak od kuće ovamo,ne zbog mene već zbog mojih kad se pozdravljaju sa decom,uf da mogu to nekako da preskočim

Neznam jesam li ja nešto propustila,ali vidim još jednu novu članicu pa dobro došla SoleilDaj nam malo informacija o sebi,mi smo ti ovde kao popisna komisija sve volimo da znamo :P

Toliko od mene.. Kiss za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ODAKLE SI?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo...

Žene ja ne mogu da verujem kakvo je vreme ovde,celo leto sam prokukala zbok kiše,a sada ne verovatno greje sunce,a ja bih snega malo. Nikad zadovoljna <_<

Kod nas ništa novo,ja sam i dalje u bedaku teškom nekako mi se svašta nakupilo,a ovo sa bratom mi je bila kap. Deca su dobro,koristimo napolju da smo maksimalno po ovom suncu. Još par dana pa će moja coka mala napuniti godinicu,a ja ne verujem kojom brzinom mi je proletelo.

My baby baš lepo što putujete kući,mi idemo najverovattnije u junu,iskreno ne ide mi se kad pomislim koliko nam vremena treba,a još mi teže pada odlazak od kuće ovamo,ne zbog mene već zbog mojih kad se pozdravljaju sa decom,uf da mogu to nekako da preskočim

Neznam jesam li ja nešto propustila,ali vidim još jednu novu članicu pa dobro došla SoleilDaj nam malo informacija o sebi,mi smo ti ovde kao popisna komisija sve volimo da znamo :P

Toliko od mene.. Kiss za sve

HVALA..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soleil dobrodosla u kafance, konacno neko i iz Francuske :) A evo je Marina, izgleda da smo pisale u isto vrijeme

hvala i tebi.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Soleil ma mozes i ti jos malo pa u avion i s bebicom svojima..Sto da ne..

Marina zao mi je zbog brata,znam koliko ti je tesko a jos je duplo teze kada nisi sa svojima u takvim nekim momentima..A to sto kazes za rastanak vjerujem da ce sada biti duplo teze zbog malene,ali nekad se mora i otici i prezivjeti prvi rastanak :(.. Idem ja sada sama s bebom,a aBd onda idemo u junu autom svi zajedno..Nisam isla ove godine zbog poroda i bas mi mnogo nedostaje,a i moji ludi za svojom unukicom..Deda sad nama dolazi zbog stana a najvise zbog nje..Vidjas li ih na msn,skyp-u?Mi svaki dan po nekoliko sati.

Jos sam nesto htjela ali ova moja nervozna,izbaci me iz takta hehe..Zubici,zubici

vidjamo se svaki dan preko skypa i moji su ludi za bebom a ona i ako je mala deli im osmehe i reaguje na njihov glas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.