Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Sto se tice virusa da kucnem i ja u drvo za sad dobro..Svaka ti cast na ustrajnosti za vjezbu i dijetu..Koliko ti je jos ostalo kg pa da budes zadovoljna??

Milice nadam se da te vise ne boli sa desne strane i da je to bilo trenutno..A u kojem gradu zive tvoji?

Alisa u zemlji cuda ah ta svadja na daljinu,nista mi nije bilo gore od toga..

20 :blink: :blink: :blink: grrrrrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Matronadja drzim fige za posao,a koji jezik sad govorite-njemacki?Da li bi onda morali da ucite italijanski ili??

:lol: Ajoj, ti ne znas nas i nase komplikacije :lol: Pa mm je Italijan, ja Srpkinja, a zivimo u nemackom delu SVAJCARSKE i ne pricamo nemacki. Sporazumevamo se na engleskom sa okolinom... Zato bismo najvise voleli da odemo u italijanski deo ;) I hvala za fige...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ja, nego nikako da pisem :)

Inace sam bas umorna, bili smo kod prijatelja na veceri pa smo dosli kasno i evo jos nisam legla, a sutra ujutru ustajanje za srpsku skolicu. :angry::angry:

Inace nema nista novo, sve jedno te isto.

Nadjo, drzim i ja fige za posao!!!

Gde su ove moje grkinje, nema ih nigde!?

Ajde odoh na spavanjca pa se pisemo.

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenske.Rekoh da konacno nesto napisem,ali moj mali se probudio i nema sanse na dugacko.Mi smo ok,manje vise.Veceras radim u klubu,onom od prosle zime,pocela sezona,pa idem da vidim ima li vajde neke.Jelena Pesic je napisala u temi Zene gde je..? -gde je:)

Ja sam jos uvek u nekom bedaku,pogotovu sto sam procitala pre nekoliko dana sta se desilo Bebi Borcu....

Zenske,zelim vam brzo ozdravljenje,kao i vasim malim..posto vidim da je prehlada svuda zavladala.Ljub za sve,i pisemo se cim nadjem vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i da Nadjo drzim figeee za posaooo :) da ubode u It stranu :) ipak lakse ce biti, pa i ne ceka dugo na posao, bravo, bravoo, sta ti cure rade ?

ljubim vas zene sveeee redommm i klincee :**

Ma odmah bi on nasao posao, samo da prica nemacki, ovako slabo ko hoce da mu prica na engleskom na poslu. Klinke samo zezaju, klasika ;) Luna je smislila da ona moze da smiri Anitu kad place, pa joj zvecka zveckom, peva joj... Prava je starija sestrica :) Fora je sto se Anita stvarno smiri :lol:

Ozdravi nam sto pre, mila! I nauci tu masinu da poslaze sama sudove :lol:

Nadjo, drzim i ja fige za posao!!!

Hvala, slatka moja! :P

E pa onda drzim duple fige kad je tako..Najbolje bi i bilo da budete u italijanskom dijelu..

OndaK duplo hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jojj Lune drage blesave curicee :wub: pa ona tebi pravo pomaze...:D joj mi kenjkavimo citav dan dok njoj zubi meni ce rogovi :D spremamo se da idemo vani, ali dama je odlucila malo da prebaci tj odspava, pa onda opet daj joj uzinu dok mi podjemo, ljudi idu u krevet :D

Meni cela porodica spava :huh: Cuti, uzivaj dok mala spava, pogotovo sad dok je nervozna... Pazi, Luna je pocela da balavi kad je imala 6-7 nedelja, a prvi zubic joj je izasao sa skoro 8 meseci :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja umesto da spavam visim ovde,jedva gledam,ustala sam u 2 i 30 noćas,radila do 10,a deca spavaju od 12 mogla sam komotno 3 sata da odvalim,a ne mogu da se odvojim od Bebca... Inače posle idem da vam se pohvalim šta sam dobila od mm za rodjendan doduše mesec dana pre,ali eto računa se... :P

Pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja umesto da spavam visim ovde,jedva gledam,ustala sam u 2 i 30 noćas,radila do 10,a deca spavaju od 12 mogla sam komotno 3 sata da odvalim,a ne mogu da se odvojim od Bebca... Inače posle idem da vam se pohvalim šta sam dobila od mm za rodjendan doduše mesec dana pre,ali eto računa se... :P

Pozdrav za sve

Blagis se tebii kad ti kupuje mesec dana ranije za rodjendan :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Zenice,da nikad se ne zna,mozda se i sretnemo.Bas bi voljela..

Jao i mene nos zeza i ova glupa alergija na sve i svasta,kad se jednom probudim tesko da ponovo zaspim,krece kihanje,brisanje nosa i tako redom..

Imam drugaricu iz zenice ali trenutno zivi u sarajevu, a i ujna mi je iz zenice , ali ja eto nikad nisam bila u zenici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Zenice,da nikad se ne zna,mozda se i sretnemo.Bas bi voljela..

Jao i mene nos zeza i ova glupa alergija na sve i svasta,kad se jednom probudim tesko da ponovo zaspim,krece kihanje,brisanje nosa i tako redom..

Ja inace ne pripadam ovoj temi upala slucajno. :rolleyes: Ali vidjoh da si iz Zenice, pa da kazem da nas ima jos. :D Gdje si zivjela u Zenici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djevojke samo da vas pozdravim, tu sam ja citam vas ali ne stizem da pisem, bas sam se ulijenila :) ) Ljubim vas sve

Pozz sanya i tebi. Sve smo se ulenjile rekla bih. A i nema dosta devojaka da se javi, kao i ove moje grkinje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno????Super,ja sam u gradu,ako znas gdje su fakulteti gore,travnicka ulica a ti odakle si??Babino,crkvice,??

Secer pa mozda nekad dodjes ujni ili sa drugaricom u Ze pa se vidimo ako ja tada budem tu..Zenica je divan grad sa jos boljim ljudima,jesmo zagadjeni ali smo dobre duse..

Ja sam bila u ulici Ive Andrica, kod starackog doma, a tata ima stan na Jaliliji kod poste 6, tacno ispod sipada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jalija mi je mnogo draga,blizu "bosanka",carsija i kafica ;)..A jesi provela cijelo djetinjstvo tu ili??

Nisam, pred kraj rata smo otisli, ali imam tamo familije, pa svake godine idem. Jest da se malo losije snalazim sa nazivima ulica, ali se snadjem sa djelovima grada. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se namucih da stavim sliku.... tja, glup sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se namucih da stavim sliku.... tja, glup sam

naravno da nisi glupa,kakvu sliku avatar ili običnu? Ove obične idi na http://www.slikomat.com/ i tu gde piše Datei auswahlen klikni otvori ti se prozor nadješ sliku koju hoćeš,klikneš a zatim klikneš na ovo dole Naloži

Ako još nešto treba pitaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako mala slika je zato što ima opcija za podešavanje veličine ispod onog Datei auswalen i recimo podesiš da bude 320x240

nadam se da sam od pomoći

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, probacu. Za sada sam stigla do avatara :D

Preslatke su ti cerkice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, probacu. Za sada sam stigla do avatara :D

Preslatke su ti cerkice!

Ej nema na čemu,a ovi tvoji maleni su mnogo slatki ovako zajedno samo da nam ih pokažeš u krupnom planu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo u krupnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.