Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Dobro jutrooo ili dobar dan....ja sada ustala :D Dodjite na kapucino... ;)

Beki pa jel' si se porodila vise? :P

Luna hvala i tebi na dobrodosliciii :) Pisi ti tako ponekad italijanski ja cu da ucim i taman je dobro hehe.... :rolleyes: A jel si pisala negde o tome kako ste se upoznali ti i tm,bas su mi zanimljive takve ljubavne price? Ja nisam videla nigde...

Milice devojcica ti je prelepa....dusa mava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutrooo ili dobar dan....ja sada ustala :D Dodjite na kapucino... ;)

Beki pa jel' si se porodila vise? :P

Luna hvala i tebi na dobrodosliciii :) Pisi ti tako ponekad italijanski ja cu da ucim i taman je dobro hehe.... :rolleyes: A jel si pisala negde o tome kako ste se upoznali ti i tm,bas su mi zanimljive takve ljubavne price? Ja nisam videla nigde...

Milice devojcica ti je prelepa....dusa mava :D

Naravno da nisam.Jaoj zene ja ne znam sta da radim.Ako se ne desi do srede salju me na carski a ja ne bih

:( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da nisam.Jaoj zene ja ne znam sta da radim.Ako se ne desi do srede salju me na carski a ja ne bih

:(:(

Ne brini, mozda bude bas veceras. A sto na carski, a ne na indukciju?

Mislim ja nisam za indukciju (jer sam je ja imala) ali opet znam da im je to uvek opcija ako je sve naravno ok, a beba nece da izadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini, mozda bude bas veceras. A sto na carski, a ne na indukciju?

Mislim ja nisam za indukciju (jer sam je ja imala) ali opet znam da im je to uvek opcija ako je sve naravno ok, a beba nece da izadje.

Pa rekao je da ce prvo ukljuciti indukciju ali da se takvi slucajevi uglavnom zavrsavaju carskim..Oni kaze cekaju najduze desetak sati na indukciji.A o indukciji nisam cula ama jedan pozitivan komentar.Mada i to je bolje od operacije.Ma nisam pametna.Sad sam se vec unervozila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bekiii tako decaci malo zabusavaju duze jel beba krupna ? moja mama je brata rodila 16 dana posle termina imao je 4900 i 57...tako da nije to nista strasno osim sto si toliko trudna bolje i to nego kao ja u 35.nedelji mislim ok je proslo, ali strah je to veliki...tako da ne brigaj mozda vec danas bude...

Ma nije toliko krupan.U 34 nedelji je bio 1800 toliko mali da smo svi bili zabrinuti.Ali je zato sve nadoknadio u zadnjih sest.Sad je 3400.Nadam se da ce biti danas jer ima stvarno da idem da vucem orman.!!Sad se ne salim :) Drago mi je da se kod tebe sve dobro zavrsilo,i verujem za strah.Ja sam zaista bila uplasena zbog kilaze bebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

`dan i od mene,ustali smo u pet jedva gledam na oci,napokon su zaspale obe a ja popeglah ves,gomila

beki ja sam se drugi put porodila u ravno 41 nedelji prirodno bez izazivanja,vise mi je bilo muka od stomaka,a beba je bila 3800g znaci malo krupnija za ove standarde ovde,nista preterano...nemoj da se stresiras bez razloga,uzmi napuni kadu toplom kupkom i opust5i se sto duze mozes,kazu to pomaze otvaranju,pa mozda ti se posreci

a Boze moj i ako budes isla na indukciju pa valjda imaju epidural,ovde se podrazumeva prvo epid. pa indukcija i onda ne osecas bolove(tako mi je bilo prvi put)

milice Tarica je kao bombona,ali ona slika u stolici je genijalna,samo sto ne kaze "Zeno daj da klopam" i to sto ti spava do 10 cuk,cuk u drvo

luna jeste li se snasli za klinku kad ti odes u porodiliste? priblizalo se,mada mozda ti neces jos par nedelja :lol:

seceru bas ti ponekad zavidim kako vi dole kafenisete i druzite se,ovde je smor zivi sto se toga tice,uf

ostale pozdravljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej evo i mene! Pokuavam danima da ocistim styan,dolaze mi rodjajci na cestitku,pa ce i prespavati,ali bogami sve ot ide puzevim korakom.Danas nam je uzas dan,prepodne isli na vezbe,popodne idemo kod neurologa na kontrolu u neke upute.Bas mi zao kad moram da mu prekinem spavanjac da bi isli na zakazane kontrole.Al ajde :)

Ovde oko Pg sve pozari,a sve nepristupacnim mestima,pa danima vec udisemo dim,lekarui preporucuju da sse sto manje napojle izlazi.

Milice pa Tara je jedan slatkis mali! Voli da pozira rekla bih! Jeste bili na bazen? Hehehehe,ako jos smem da primetim imamo izgleda istu garnituru kao i vi ;)

Beki i Mamin andjele zelim vam dobrodoslicu! Mi se vec kuckamo na drugim temama. Ovo je definitivno najpozitivnija tema,nadam se da cete uzivati koliko i mi sto smo vec duze ovde :)

Seceru pocela je znaci skolska godina i kod vas! Bas lepo sto Luka hoce u vrtic i sto se fino druzi.Napisala si da prica i srpski i grcki,na kom je jeziku progovio?

Uzgred da vas pitam,jel normalno da se meni ne ide na one rodjendanske zabave? Devojcica moje kume ce biti rodjendan,verovatno ce nesto praviti,ali jas bih radije da dodjem dan iza.Nesto mi se sa malenim ne ide u preteranu guzvu.Sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzgred da vas pitam,jel normalno da se meni ne ide na one rodjendanske zabave? Devojcica moje kume ce biti rodjendan,verovatno ce nesto praviti,ali jas bih radije da dodjem dan iza.Nesto mi se sa malenim ne ide u preteranu guzvu.Sta vi mislite?

meni je normalno,(mozda sam ja malo...) :lol: ni ja nisam za to pogotovo sad kad ih imam dve pa moram da ponesem putnu torbu sa stvarima za obe jer vrlo cesto moram da ih presvlacim obicno kao u inat i po nekoliko puta kad smo u gostima,i jos preterana guzva pa ih vecina pipka,stipka ne iz lose namere ali mene to nervira,tako da radije idem sutradan ili par dana kasnije,,jedino bas gde moram :blink:

da su mi malo vece npr. 2-3 godine onda mi je o.k ali ovako ne volim stvarno,e sad svako ima svoje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

`dan i od mene,ustali smo u pet jedva gledam na oci,napokon su zaspale obe a ja popeglah ves,gomila

beki ja sam se drugi put porodila u ravno 41 nedelji prirodno bez izazivanja,vise mi je bilo muka od stomaka,a beba je bila 3800g znaci malo krupnija za ove standarde ovde,nista preterano...nemoj da se stresiras bez razloga,uzmi napuni kadu toplom kupkom i opust5i se sto duze mozes,kazu to pomaze otvaranju,pa mozda ti se posreci

a Boze moj i ako budes isla na indukciju pa valjda imaju epidural,ovde se podrazumeva prvo epid. pa indukcija i onda ne osecas bolove(tako mi je bilo prvi put)

milice Tarica je kao bombona,ali ona slika u stolici je genijalna,samo sto ne kaze "Zeno daj da klopam" i to sto ti spava do 10 cuk,cuk u drvo

luna jeste li se snasli za klinku kad ti odes u porodiliste? priblizalo se,mada mozda ti neces jos par nedelja :lol:

seceru bas ti ponekad zavidim kako vi dole kafenisete i druzite se,ovde je smor zivi sto se toga tice,uf

ostale pozdravljam

U pravu si..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece,zene.Mi dosli kuci.

Mamin_andjeo-dobrodosla!

Mrtva sam umorna,pisem sutra.Ljub.Laku noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru pocela je znaci skolska godina i kod vas! Bas lepo sto Luka hoce u vrtic i sto se fino druzi.Napisala si da prica i srpski i grcki,na kom je jeziku progovio?

Uzgred da vas pitam,jel normalno da se meni ne ide na one rodjendanske zabave? Devojcica moje kume ce biti rodjendan,verovatno ce nesto praviti,ali jas bih radije da dodjem dan iza.Nesto mi se sa malenim ne ide u preteranu guzvu.Sta vi mislite?

Jeste draga poceo nam vrtic, sve ide super, osim sto su nam javili da od ponedeljka dolazi onaj mali zuti bus po njih i vraca ih pa sad moram i o tome da razmisljam kako ce se privici i na bus :)

sto se jezika tice, progovorio je na srprkom naravno.:)

sto se odlaska na rodjendane tice, ja sam sa lukom isla, jedino ako znam da nece biti sto miliona ljudi u sred zime kad haraju virusi.ali ako je negde na otvorenom nemas brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego zene pisala sam tamo kod beba veceras kad sam Taru posle kupanja mazala pod rukom sam nekako cudno hrapavo osetila kao neke bubuljice, ali se okom ne vide vec samo pod rulom i to na jednoj nogici i malo na stomacicu iznad desne prepone...sta bi to moglo biti sutra cu da vidim ima li pa nazvati ovu bebi hitnu da cujem sta kazu,,,

ljubim vas sve ja bas oduzi,nije prvi put :D

Mozda je od znoja, mozda je neki ekcemcic, ne verujem da je ista strasno. ja sta god da vidim na kozi stavim jekoderm i cekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa rekao je da ce prvo ukljuciti indukciju ali da se takvi slucajevi uglavnom zavrsavaju carskim..Oni kaze cekaju najduze desetak sati na indukciji.A o indukciji nisam cula ama jedan pozitivan komentar.Mada i to je bolje od operacije.Ma nisam pametna.Sad sam se vec unervozila

Ja sam bila na indukciji i nisam zavrsila carskim tako da postoji nada i za tebe :lol:

Ma sve ce biti ok, nemoj da brines.decaci vole da kasne, tako je i moj luka. da smo ga ostavili bez indukcije, krenuo bi u prvi razred u mom stomaku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caooo drustvooo..ooo marooo dobrodosla nazad :) cekam ujutru da te citam uz kafu kako je bilo ? jel se svrrca projeo ? :*

kod nas danas neki malo uzdrman dan nije tara u svom rasporedu i odmah zabusava, jutros se naspavala, pa malo danas vise predvece spaval i takoo,mi isli u nabavku za kucu tako je sve poskupelo nisu javili neki talas da ce da poskupi narucito meso ili ja nisam obracala paznju...cicki sam kupila loptu mnogo je voli sve sam ja to dezinfikovala i oprala samo je lize :) krpenjacu :)

jaooo sutra mi dolaze sveki i svekar na rucak i od mm sestra sveki je zvala da li mogu tiramisu da napravim kaze da pravim najbolji, a ja vec sve bila kupila za neki drugi kolac onaj od Maki sa grizom evo sad dva pravim, pozvane ste :)

Alisa draga ni meni se ne bi islo narucito da mm ne ide sa nama jer uglavnom kad je tako mnogo ljudi beba se drzi u rukama, a on je za to kod nas glavni iskreno jos koliki su ti klinci pa moras da pazis svako hoce da mu pridje pipne stipne i slicno, tako da je sve normalno...do gde ste stigli sa novim ukusima :)

Marinciii draga mogla si nam album iz Srb.postaviti da se nagledam medenjaka malih...

Trudnice drage drzite se jos malo, beki jesi tu ? ili se ipak sincic odlucio izaci vani :) a to na uz odstupa meni su citavu trudnocu govorili da je beba sitna isla sam na dodatne pretrage te glava mala te srce ne vide traumirali su me bzv ja na kraju u 35.nedelji 2920 gr.mislim ni moja dr.nije mogla da se nacudi kad sam kasnije isla na pregled...drzim fige, nadam se da ces se moci iz bolnice javiti...

hej Alisa kad rece da imas istu garnituru cim je cistis :) :)

nego zene pisala sam tamo kod beba veceras kad sam Taru posle kupanja mazala pod rukom sam nekako cudno hrapavo osetila kao neke bubuljice, ali se okom ne vide vec samo pod rulom i to na jednoj nogici i malo na stomacicu iznad desne prepone...sta bi to moglo biti sutra cu da vidim ima li pa nazvati ovu bebi hitnu da cujem sta kazu,,,

ljubim vas sve ja bas oduzi,nije prvi put :D

Dobro jutro zene.Ja jos uvek kuci.Sinoc me je malo boleo stomak taman sam se ponadala ali nista.Zaspala i sad sam ko nova. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila na indukciji i nisam zavrsila carskim tako da postoji nada i za tebe :lol:

Ma sve ce biti ok, nemoj da brines.decaci vole da kasne, tako je i moj luka. da smo ga ostavili bez indukcije, krenuo bi u prvi razred u mom stomaku. :)

Znam ja da postoji :D ali ovde se bas forsira carski.Ma ni jedna se zena koju znam od mladjih nije prirodno porodila.Svaka kao nesto je krenulo naopako :blink: Ma od njih 30 jel to moguce ?? :huh: Doktori su cudni.Mm je procitao da ce se pokrenuti neka kampanja u Turskoj protiv CR jer je preslo sve mere.Zato ja lupam glavu,inace ne bih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hEJ EVO I MENE! Dolazi mi stric i sestra od strica sa njenim sincicem,pa se devo nesto jos rasprema po stanu! Ovamo i dalje sve oko grada gori,pa je vazduh pun dima i pepela.

Milice,iskreno ja ovu garnituru cistim nekim sredstvom rumunskim za garniture,ubij me ne bih znala da se setim naziva,mada posto je rumunski proizvodjac ne bi ga verovatno tamo ni nasla! Meni je iskreno garnitura neudobna za sedenje,cini mi se predubokom,fotelje su mi ok,ali trosed,uzas! Nego dobro,gazda birao,gazdi i ostaje ;)

Juce smo probali mlado povrce sa rizom,to je hteo da pojede,inace rekla sam verovatno,brokoli nikako, niti miksano povrce! Danas cu sama da mu napravim krompitr i sargarepu pa da vidimo.Vocne sve hoce da jede bez problema.Sestra upravo treba da mi kupi one milupine rizane pahiljice ili kako li se vec zove,pa cu poceti nesto i sa tim da mu spremam. Dajes li tari sokicce? Meni su kupovni zivi izvor secera,pa Marku samo vodu i ohladjene cajice dajem.

Milce,mislim da je to neki ekcem,probaj da je mazes pantenol krem gelom,tako sam ja radila Marku i povuklo se za 2 dana.Slobodno je namazi,meni je to dr preporucila zbog istog problema,a sad ga mazem posle kupanja samo tom kremom! :)

Beki vidim jos si tu! Samo polako! Drzim ti fige! Meni je isto bila ukljucena indukcija,a ipak sam se porodila prirodno! :) Jesam dobro skapirala,cekas decaka?

Secer bogami ja bih imala tremu zbog tog busa! Bez obzira sto je sve organizaovano,nekako mi se cini da su oni ipak mali za to. :mellow:

Marina,e svaka ti cas kad stizes i da peglas! Uh..Ja sam to svela na minimum...Nekako sam se skroooz ulenjila! Ali totalno! :)

OvaMO kod nas svi manje vise prave ili u stanu slavlje ili u nekoj igraonici,tako da verujem da ce i ovaj rodjendan biti u zatvorenom.Nekako mi se bas ne ide, otici cu verovatno narednog dana. Sve jedno covek se ne moze ispricati ni sa kim posebno,a ja sama sa bebanom u guzvi bas nesto ne mogu.Dosta nam je fizikalne i guzve po bolnici pre podne <_<

Inace juce sam plakala kao dete..I naravno zbog gluposti,ali valjda glupost prelije casu.Bili kod neurologa za upute,trebao da nam ispise jedan za Igalo jedan za pregled za Beograd.I videla sam da su 2 papaira istampana,i dok je meni sestra pisala sta treba da pokupim od dokumentacije jos,Marko je sa tetkom vec cekao vani i ja u trci uzmem samo jedna papir,a drugi mi ostane kod sestre.I to tek videh kad sam stigla kuci.Trk nazad,kabinet zakljucan.Sto je najgore sto taj dr dolazi jednom u 15 dana, i sto cu morati da cekam opet toliko,ako mi je sestra taj papir bacila ili zaturila! I onda izadjoh lepo na klupicu pred kliniko,pa u plac od 10 min.Posle toga,obrisem suzice i pravac kuci gde me naravski cekao najlpesi osmeh na svetu. :) Poludecu od ove nase administracije!

Ljubim vas sve drage moje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke.

Sta ima?

Ja sinoc nisam mogla do kasno da spavam, pa sam jutros jedva ustala. Na svu srecu nemamo vrtic danas :) JUpiiiiiiii :)

Odosmo sad na plazu pa se pisemo kasnije. cmokic veliki i uzivajte u vikendu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beki vidim jos si tu! Samo polako! Drzim ti fige! Meni je isto bila ukljucena indukcija,a ipak sam se porodila prirodno! :) Jesam dobro skapirala,cekas decaka?

da decko je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke.

Sta ima?

Ja sinoc nisam mogla do kasno da spavam, pa sam jutros jedva ustala. Na svu srecu nemamo vrtic danas :) JUpiiiiiiii :)

Odosmo sad na plazu pa se pisemo kasnije. cmokic veliki i uzivajte u vikendu

Lep dan vam zelim na plazi.Blago vama :) İ ja sam legla sinoc kasno,u 3.İmala sam bolove pa sam se bas ponadala al nista.Probudila sam se u 12 :D :D :D Kao nova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz i od mene.... :rolleyes: Kako ste danas?

Ja sam iznervirana odkad sam ustala...mm i danas mora da radi,a proslog vikenda smo se dogovorili da idemo u kupovinu ove subote,treba da kupim sve sto mi treba za porodiliste...jos nemam ni najosnovnije.... :angry: A i treba danas da krecimo bebinu sobu tj moj svekar,a sada niko nista svi kuliraju...Ljuta sam.... :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci,svi kud koji-mili moji!Znam,i kod nas tako...

Milice,to je sigurno Tarici osip od znoja.Ahil ima non stop puna ledja i napred...sitne,crvenkaste..prodju,pa opet.Ja mu stavim malo pudera,da se sasusi.

Beki,ne brini,kako bude bice,opusti se i saradjuj:)Ja sam isto bila na indukciji,17 sati citavih,pa posle na carski,ali nisam imala nijednu jedinu prirodnu kontrakciju,iako je vodenjak pukao.

Mamin andjele,znam kako je,zapravo sve zene manje vise imaju isti problem,muzevi ih nikada nema kod kuce,rade,pa cak i vikendom,sta ces.Spremices ti te stvari,ne treba to mnogo,a ostalo ce da ti donese familija,za bebu;)

Seceru,kod vas paklena vrucina,a?Kod nas je malo bolje,nize za par stepeni,ali tek uvece moze da se zivi.Bas lepo sto ce Luka u skolicu,veliki decak,blago vama:)

Mi se vratili juce,pa sam se bacila na pranje vesa,vec treca masina danas...pa ribaj kucu...rucak..mm radi danas,dolazi sutra ujutru tek,pa ce da odmara,tako da ni od naseg vikenda nema nista.

Ahil jede lepo,poceo u kampu,a evo i danas je super,cak i mlekce,jutros popio 240ml..pu,pu.Gledam da ga izmorim dobro preko dana,al je problem sto se i ja izmorim:()

Cekam par dana da vidim sta ce biti sa mojom bakicom,treba da joj rade neka snimanja,pa cemo konacno znati na cemu smo..inace je psihicki katastrofa,prica takve nepovezane i bezvezne stvari..ne znam sta da kazem..

Sto se tice rodjendana i krstenja,ni to nemam pojma na sta ce da izadje,ali se ne opterecujem time,kad i kako bude bice,bitno je da smo mi svi ok,i da je moj bebac zdrav i veseo.

U kampu je bilo lepo,sem sto sam se umorila,trcim za Ahilom...nije bas stabilan kad hoda i moram da budem tu pored..Nekako mi je celo leto bilo aktivno,i moram priznati da mi bas fali da nista ne radim,da samo sedim kuci,sa svojom porodicom i ni sa kim vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luncice i secerkooo moj hvala da znas da je zovemo Tara gitara Luna sitno sitnoo neka neka ja sma mislila ti serklaz skines ispada beba...nego nisam sigurna da li sam procitala kako ce se zvati da li si pisala ? jel dolazi svekar, znas da mislim mnogo na tebe ovih dana kako cete se organizovati da tm bude s tobom...nego zene hajte na ustipke od kukuruznog brasna topli sa sirom i marmeladom, mm okom ja skokom...salim se narvno veceras je moja zelja bila..mi smo same opet malo popodne setkale po parku mnogo je nekih mama bili pricaju po naski ali nisma jos nasla prijateljicu vani smo i ruckali citavu kasicu mi je po prvi put smazala bas voli da je vani uziva i folira se samo zvernja

E pa i ja da odgovorim, malko sam vas zapostavila... :( Zato sto na drugim temama mogu da pisem tra-la-la, a vama ipak volim vise da se posvetim, samo nesto nisam bila u fazonu ovih dana.

Sto se tice imena, jos uvek nismo sigurni! Promenili smo milion opcija, i nijedna nam ne pase onako 100%... Poslednje sto smo smislili je bilo Elena, ali vidim da ih sad kod nas ima dosta, a u Italiji ih je svakako previse :P Sad su u uzem izboru tri imena: Viola, Perla i Nora, mada mi se cini da ce ovo poslednje pobediti ;) Najkrace je, svuda se isto pise i izgovara i nema nikakve cudne konotacije :D

A moj svekar... Koliko god ja volela tog coveka, on je olicenje nepouzdanosti i nesavesnosti! Sve vreme nam obecava da ce doci, a evo jos nije kupio kartu <_< Sad kaze skupa mu je, e ma nemoj :blink: A meni za 2 nedelje termin! Mm mu je rekao da ce me posle serklaza zadrzati u bolnici (slagao je da bi ovaj pozurio), ali ni to ga nesto nije posebno potreslo. No, sve je to i bilo za ocekivati, tako da necu da se nerviram. Mm je svakako kod kuce, tako da Luna ima s kim da bude, a s obzirom na to da mi u poslednje vreme strasno ide na zivce, mozda je i bolje da ne bude sa mnom na porodjaju, samo bi me nervirao :P

Znam, Milice, kako ti je, tako sam se i ja po Italiji setala sama s Lunom u potrazi za drugaricom :lol: A one na igralistima sve udruzene, nijedna da te pozove da se druzis s njima, hahaha!! Aj vi dodjete ovde da se mi jadne same zenice druzimo :(:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna hvala i tebi na dobrodosliciii :) Pisi ti tako ponekad italijanski ja cu da ucim i taman je dobro hehe.... :rolleyes: A jel si pisala negde o tome kako ste se upoznali ti i tm,bas su mi zanimljive takve ljubavne price? Ja nisam videla nigde...

Va bene, cara ;) Pisala sam na temi Kako smo se upoznali, tako se vec nesto zove. Uglavnom nije nista posebno zanimljivo, najobicnija studentska ljubav ;) Oboje smo bili na studijama u Trstu, ja na osnovnim, on na masteru, sretali se u menzi na veceri :rolleyes: i tako je sve vec islo kao sto inace ide. Valjda smo se zblizili jer smo oboje bili daleko od kuce (on jos dalje jer je iz Kalabrije), a nikog svog nismo imali... I tako, ja na drugoj godini studija zatrudnela, on napustio master da bi se zaposlio, a ja nastavila sa studiranjem, na prvoj godini apsolventskog opet zatrudnela i diplomirala :) A da, on nije uspeo da nadje posao u Italiji, tako da smo morali da se preselimo u Svajcarsku, jer je samo odavde dobio ponudu. Sad vise nema ni taj posao, pa trazimo gde god bilo na svetu :lol:

A je l' ides na neki kurs italijanskog? Znam da su postojali ranije i neki besplatni kursevi... Ne bi bilo zgoreg, tamo naucis malo osnove, a ostalo ucis na tv-u, uz muziku itd... Inace je l' ima nasih u Pjacenci? Znam da ih najvise ima u Trstu, Veroni i Vicenci, a za tvoj grad nisam sigurna :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim na kratko. Malo pre smo dosli sa plaze, ostali smo i kad je mrak pao, posto smo bili sa drustvom pa se zapricali :)

Maro dobrodosla nazad. Jeste ovde je vrucina zesca,ali kazu od ponedeljka mozda padne malo temperatura. Ajde videcemo.

Inace sam ti htela reci da pocinje srpska skolica 24.septembra, pa mozes reci onoj tvojoj drugarice sto je u atini.

Odoh, dosao je moj red na tusiranje pa se pisemo posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej drage moje dobar vam dan. Ja uspavah Markica pa da se gleasnem.Juce nije spavao celi dan,dete je bilo hiperaktivno, nit kenjkav nit sanjiv.Prosto da ne poverujes! Ali je zato spavao nocas 12 sati punih. :)

Milice,ne sekiraj se zbog drustva i drugarica,polako,nacicete nekog,bolje i tako,nego nesto na silu.Meni je tako bilo u Igalu,zene u sobama levo i desno od moje se lepo udruyile,ja sve sa njima fino,ali me prosto nisu prihvatile.I taman kad sam se povukla i pomirila sa tim da imam Markica za druga,upoznam zenu ciji je muz skolski drug mog muza :) Posle sam provalila da cim pridje neko dete kolicima,spontano krece i prica sa mamom i tako je i bilo. :) Mada lakoje pametovati kad si na svome,javicu ti kakva je situacija kad odem u Bukurest,gde treba da caskam na rumunskom.. Uhhh...

Ja sam inace danas sama napravila Marku kasicu,od jabuke,kruske i sargarepe,posto smo sve to vec probali pre.I fino je jeo.Sokic mu ne dajem, i dalje su aktuelni voda i cajic,on je krupan dosta,i jesan,tako da mu taj dodatni izvor kalorija ne treba. Procedim mu ja ponekad jabuku pa mu dam,al kupovne sokove nisam.Ne znam,mozda i gresim sa ovakvim stavom.

Maro bravo za Ahila.On bas postaje veeeliki ozbiiljni decak ;) Znam kako ti je sto se bake tice,neizvesnost ubija.

Lunaisunce,nemoj da se nerviras i brines zbog svekra i njegovog ponasanja. Bitno je da tvoja malena bude sa tatonm,a ovo sto pominjes da ti muzic nije favorit ovih dana,veruj mi nije ni meni moj bio B) Znaju to dobro cure iz kafanceta. Naidje tako period,hormoni podivljaju skroz. Imas svo pravo da budes i lose raspolozena i da ti je tesko i da nemas strpljenja ni zakoga.

Beki jesi tu? :) Jedva cekam da nam stigne jos bebica ovde! Juuupiii...

Mamin andjeo uh,uh i uh.. Tako je sa muskarcima.Sve im se svede na "polako,lako cemo"... Spakovaces se i spremiti ne brini..

Odoh da posvetim malo paznje svojoj kosi i noktima dok moje cudo spavka.. :)

Ljubac za sve!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.