Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

dobrodoslica i od mene beki,blago tebi...zanimljiva prica

devojke kod nas opet kisa,naravno dosadjujemo se i povrh svega ovi moji pekmezi slinave

a da dobili smo i prvi zubic napokon na punih devet meseci

milice sto se okretanja tice odmah da te utesim da moja Anja je bila toliko lenja da skoro ni sa godinu dana nije htela to da radi,ne zato sto ne moze vec nece,dok je Ena to uradila sa nepuna tri,tako da ne brigaj

evo vam jedne slicice sa eninog krstenja,pa cu je kasnije obrisati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke.

Marina prelepi ste svi! A znas da je meni tvoja Anja omiljena devojcica na forumu od starijih devojcicA :)Kao med je. Od mladjih mi je Tara gitara Milicina. Sta da radim kad imam favorite :)

Beki, tvoja prica zvuci super stvarno. Ja turke bas volim, smatram da su super ljudi, bar onako globalno gledano, svuda imas i dobre i lose naravno. zelim da ti ostane tako kao sto ti je do sada, lepo i da uzivas u svojoj porodici. Sto se ankare tice, ono sto sam ja ocima videla, muskarci su im prelepiiii.

Gde je Milica????

Sto se nas tice, nema nista novo. Idemo u vrtic, i to je to. Upoznala sam super mamu cija devojcica ide sa lukom u vrtic pa se sad bas druzimo. svaki dan nas skoro zovu kod njih da se klinci igraju a mi pijemo kafu. skroz je cool. A luka obozava da ide kod njih posto em se igra super sa novom drugaricom, em imaju kuce em ribice, a luka obozava zivotinje. Mada sad smo u fazi skakavaca, pauka, buba i slicnih, ali voli ih sve generalno :)

I tako vam je to. Ovde je i dalje pakao vruce, ali je lepo vreme generalno. Ljubim vas sve pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala hvala :) Evo ja nema sanse da spavam,skakucem ko kengur ocu da se porodim :blink:

Turci su zgodni,u pravu si secer,al je moj najleeepsi :) :) :)

Pfff,pocela sam da se prelivam preko ovog kauca kao zele :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam drage moje zene,eto tako vi meni popravite raspolozenje kad mi tako nahvalite decu pa se smeskam od ranog jutra,sto se favorita tice i meni je Tarica prva medena krofnica,a Luku sam tek videla juce i stvarno je presladak momcic,onako sav u fazonu nemam reci,bice opasan smeker

mi i dalje mucimo muku sa nosicima,uz to krenuli su i zubici i to sve cetiri jedinice pa je strasno,sve se tesim brzo ce da izbiju pa cemo laskse ziveti

JECO Srecan rodjendan i ovde,i sve najbolje ti zelim,nadam se da se lepo provodite kuci

toliko od mene,pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.Ja jos uvek trudna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.Ja jos uvek trudna :lol:

Joj Beki, znam kako ti je. Ja sam se porodila u 40 +2, samo sto je meni na kraju plodova voda bila na minimumu pa sam morala na indukciju. Nadam se da ti to nece biti potrebno, vec da ce bebac da se oglasi danas, sutra. lepo mu kod mame, sta ces :)

Javljaj nam ako bude nesto.cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace ja evo krecem uskoro po luku u vrtic. cim sam ga ostavila bila kod drugarice u pola 9 ujutru na kafi (uzas) pa kuci peglala malo i sad jos malo pa ide da ga uzmem.

Hvala vam za komplimente za luku. Nije na meni da ga hvalim, jer svakoj majci je svoje dete naj naj, pa bih siapal smesna, zar ne?!

sve u svemu, nema nista novo.

odoh da se spremam pa se pisemo.

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim, vratih se posle 7 nedelja i poludela sam od raspremanja, pranja, paukova i nekih podrumskih buba. Strasno,nema ni godinu dana od kada smo se uselili u stan i sve novo radjeno, nije mi jasno odakle su se stvorile. Mada mi komsinica kaze da su usle verovatno kroz prozor jer s u prozori ostali otvoreni i danju i nocu. Najgore mi jezbog Mase, ona jedee sve sto nadje na poodu, juce i danas sam nasla samo jednu valjda ih ovo ubija sto smo kupili pa sam postavljala po coskovima da Masa ne moze da nadje. Dole je bilo lepo ali i naporo, odvikla sam se od ljudi, buke. Cure su nervozne pa moram da prekinem, pozdrav svima pa kad ugrabim slobodnog vremena pisem.

Jelena evo i ovde da ti cestitam rodjendan,sve najbolje!!!!

Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace ja evo krecem uskoro po luku u vrtic. cim sam ga ostavila bila kod drugarice u pola 9 ujutru na kafi (uzas) pa kuci peglala malo i sad jos malo pa ide da ga uzmem.

Hvala vam za komplimente za luku. Nije na meni da ga hvalim, jer svakoj majci je svoje dete naj naj, pa bih siapal smesna, zar ne?!

sve u svemu, nema nista novo.

odoh da se spremam pa se pisemo.

cmokic

Naravno da ne bi ispala smesna,zar nije potpuno normalno i super da t tvoje dete bude naj naj u svemu :D To je samo dokaz da si super mama :) Ja mog jos ne poznajem ali mi je vec najvazniji u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joj jel moze neko da procita ove komentare i da mi kaze gde sam pogresila??İzgleda da je nekima bebac mesto gde iskaljuju negativnu energiju

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry226689

ma samo uzivaj draga,ne obaziri se na komentare ovakvog sadrzaja, inace ces veoma brzo napustiti ovaj forum a bilo bi steta ima mnogo toga lepog da se nauci ovde :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joj jel moze neko da procita ove komentare i da mi kaze gde sam pogresila??İzgleda da je nekima bebac mesto gde iskaljuju negativnu energiju

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry226689

Ma samo opusteno,uvek ces naici na nekog kome ne odgovaraju tvoji kom.... :rolleyes:

Jel primate i mene u ovoj temi?

Ja sam inace od aprila u Italiji,u pocetku mi je bilo mnogooo tesko,ali sve je stvar navike.Sada razmisljam samo o bebcu tako da nemam vremena za nostalgiju i ostalo....Pozzzic :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo opusteno,uvek ces naici na nekog kome ne odgovaraju tvoji kom.... :rolleyes:

Jel primate i mene u ovoj temi?

Ja sam inace od aprila u Italiji,u pocetku mi je bilo mnogooo tesko,ali sve je stvar navike.Sada razmisljam samo o bebcu tako da nemam vremena za nostalgiju i ostalo....Pozzzic :P

naravno da si dobrodosla,sto nas je vise to bolje,ionako nam je pusto kafance ovih dana

Sirga dobrodosla nazad,jos Sanya da se javi i onda smo manje vise tu,do zime bice ovo opet najaktivnija tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo opusteno,uvek ces naici na nekog kome ne odgovaraju tvoji kom.... :rolleyes:

Jel primate i mene u ovoj temi?

Ja sam inace od aprila u Italiji,u pocetku mi je bilo mnogooo tesko,ali sve je stvar navike.Sada razmisljam samo o bebcu tako da nemam vremena za nostalgiju i ostalo....Pozzzic :P

Hvala i dobro dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma samo uzivaj draga,ne obaziri se na komentare ovakvog sadrzaja, inace ces veoma brzo napustiti ovaj forum a bilo bi steta ima mnogo toga lepog da se nauci ovde :rolleyes:

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joj jel moze neko da procita ove komentare i da mi kaze gde sam pogresila??İzgleda da je nekima bebac mesto gde iskaljuju negativnu energiju

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry226689

Ma opusteno. Kao sto ces vec shvatiti , ova tema na forumu je jedna od najpozitivnijih i ovde se sve devojke podrzavaju i gotive, a na ostalim nije bas tako :)

Ima nas raznih i zato opusteno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo opusteno,uvek ces naici na nekog kome ne odgovaraju tvoji kom.... :rolleyes:

Jel primate i mene u ovoj temi?

Ja sam inace od aprila u Italiji,u pocetku mi je bilo mnogooo tesko,ali sve je stvar navike.Sada razmisljam samo o bebcu tako da nemam vremena za nostalgiju i ostalo....Pozzzic :P

Ciao Bella (ili gresim) :lol:

Ne znam italijanski, ali se eto pravim vazna. salim se , dobrodosla u nas klan devojaka iz dijaspore. :lol: Pisi nam malo o sebi.

Tu smo da slusamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ciao Bella (ili gresim) :lol:

Ne znam italijanski, ali se eto pravim vazna. salim se , dobrodosla u nas klan devojaka iz dijaspore. :lol: Pisi nam malo o sebi.

Tu smo da slusamo.

hehee,pogodila si.... :rolleyes: Mada i ja toliko samo znam italijanski heehhe....

Hvala vam svima na tako toploooj dobrodoslici.... :) I nadam se da cemo se i dalje druziti,bas sam zgotivila ovaj forum,po celi dan sam na njemu (tako je kad nemam nista pametnije da radim) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehee,pogodila si.... :rolleyes: Mada i ja toliko samo znam italijanski heehhe....

Hvala vam svima na tako toploooj dobrodoslici.... :) I nadam se da cemo se i dalje druziti,bas sam zgotivila ovaj forum,po celi dan sam na njemu (tako je kad nemam nista pametnije da radim) :rolleyes:

Pa kad nemas nista pametnije da radis onda nam napisi otkud ti u Italiji, kako je tamo itd :lol:

Imamo jos jednu forumasicu iz italije, mada nema je dugo da se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma objasnila sam im ja svima tamo :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kad nemas nista pametnije da radis onda nam napisi otkud ti u Italiji, kako je tamo itd :lol:

Imamo jos jednu forumasicu iz italije, mada nema je dugo da se javi.

hehe,trazila si slusaj (citaj) sada :P

Mm i ja smo se zabavljali oko godinu i po dana s' tim sto je on ziveo ovde,a ja dole,klasicna veza na daljinu.Posto nam je sve to dosadilo u januaru smo resili da se verimo,a ja sam htela i bebu,tako da sam kao poklon za veridbu dobila i bebu.... :rolleyes: Presla da zivim kod njega,sa sve svekrom i svekrvom...Mada da sam znala kakva mi je svekrva razmislila bih dva puta ehehe,ali to sada nije bitno....

U pocetku mi je bilo tesko,ali sva sreca pa imam jetrvu,ona je godinu starija od mene,a i znamo se od malih nogu-isle zajedno u vrtic,da mi nje nema poludela bih....Muz vozi kamion tako da preko cele nedelje nije kuci,nekada dodje uvece,nekada ne,tako da zivim za vikend.... :D Ovde gde zivim je lepo mesto,ali se mnogo razikuje od nase Srbije,sve je nekako mirno,samo sto vise da rade,niko se ni sa kim ne druzi,ma haos,totalno drugacije,prvo mi je bio bauk kada sam dosla a sada sam i navikla....

Mnogo mi je bilo tesko kada sam ostavila dole celu moju porodicu,najvise mi nedostaje mama :D ,ali sada kako se blizi termin (ostalo mi je jos 16 dana) manje razmisljam o tome sta rade dole i kako su,sada su sve misli samo za bebu....I tako....

Mada dodju mi zute minute i onda se isplacem ko luda i posle mi je nekako lakse...

Nadam se da nisam udavila...ehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo opusteno,uvek ces naici na nekog kome ne odgovaraju tvoji kom.... :rolleyes:

Jel primate i mene u ovoj temi?

Ja sam inace od aprila u Italiji,u pocetku mi je bilo mnogooo tesko,ali sve je stvar navike.Sada razmisljam samo o bebcu tako da nemam vremena za nostalgiju i ostalo....Pozzzic :P

Benvenuta, cara! ;) Ako hoces da vezbas italijanski-evo ti prilike! Mm je Italijan, zivela sam u Trstu i u Redju Kalabriji, a sad smo u Svajcarskoj... Mislim da si ti u najboljem delu Italije ;) Inace kazu da su nam juznjaci slicniji, ali ja sam tamo zivela i uopste mi nisu prijali, sad mozda zato sto ni sama nisam juznjakinja :P U svakom slucaju, mm kaze da se tu kod vas najbolje jede :lol: Jos jednom dobrodosla!

Marina, videla sam sliku, jako ste mi slatki, devojcice medenjaci, ti i sama kao da si devojcica, a tm izgleda kao jako dobar covek! Super ste!

Beki, sad ce bebica... Jos malo pa se druzimo u bebama do 6 meseci, ja ti sledim za koju nedeljicu ;)

Milice, gledam Taricu i na odgovarajucoj temi, ali drago mi je da si je i ovde postavila, da se obradujem svaki put kad dodjem! :) Mnogo mi je mila!

Ostale devojke pozdravljam, i odoh jos malo da odmaram, ne mogu vise ni da sedim, bas me smorila ova stomacinaaaa......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe,trazila si slusaj (citaj) sada :P

Mm i ja smo se zabavljali oko godinu i po dana s' tim sto je on ziveo ovde,a ja dole,klasicna veza na daljinu.Posto nam je sve to dosadilo u januaru smo resili da se verimo,a ja sam htela i bebu,tako da sam kao poklon za veridbu dobila i bebu.... :rolleyes: Presla da zivim kod njega,sa sve svekrom i svekrvom...Mada da sam znala kakva mi je svekrva razmislila bih dva puta ehehe,ali to sada nije bitno....

U pocetku mi je bilo tesko,ali sva sreca pa imam jetrvu,ona je godinu starija od mene,a i znamo se od malih nogu-isle zajedno u vrtic,da mi nje nema poludela bih....Muz vozi kamion tako da preko cele nedelje nije kuci,nekada dodje uvece,nekada ne,tako da zivim za vikend.... :D Ovde gde zivim je lepo mesto,ali se mnogo razikuje od nase Srbije,sve je nekako mirno,samo sto vise da rade,niko se ni sa kim ne druzi,ma haos,totalno drugacije,prvo mi je bio bauk kada sam dosla a sada sam i navikla....

Mnogo mi je bilo tesko kada sam ostavila dole celu moju porodicu,najvise mi nedostaje mama :D ,ali sada kako se blizi termin (ostalo mi je jos 16 dana) manje razmisljam o tome sta rade dole i kako su,sada su sve misli samo za bebu....I tako....

Mada dodju mi zute minute i onda se isplacem ko luda i posle mi je nekako lakse...

Nadam se da nisam udavila...ehehe

Evo opustila sam se :D Jel to znaci da ce beba napolje viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiseeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Benvenuta, cara! ;) Ako hoces da vezbas italijanski-evo ti prilike! Mm je Italijan, zivela sam u Trstu i u Redju Kalabriji, a sad smo u Svajcarskoj... Mislim da si ti u najboljem delu Italije ;) Inace kazu da su nam juznjaci slicniji, ali ja sam tamo zivela i uopste mi nisu prijali, sad mozda zato sto ni sama nisam juznjakinja :P U svakom slucaju, mm kaze da se tu kod vas najbolje jede :lol: Jos jednom dobrodosla!

Marina, videla sam sliku, jako ste mi slatki, devojcice medenjaci, ti i sama kao da si devojcica, a tm izgleda kao jako dobar covek! Super ste!

Beki, sad ce bebica... Jos malo pa se druzimo u bebama do 6 meseci, ja ti sledim za koju nedeljicu ;)

Milice, gledam Taricu i na odgovarajucoj temi, ali drago mi je da si je i ovde postavila, da se obradujem svaki put kad dodjem! :) Mnogo mi je mila!

Ostale devojke pozdravljam, i odoh jos malo da odmaram, ne mogu vise ni da sedim, bas me smorila ova stomacinaaaa......

Mozda cemo i zajedno :lol: mom se bas ne izlazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke gde je Sanya, Pace i ostala dijaspora????

Milice, Tara je kao i uvek med medeni!!! Cmokic odoh na tusiranje pa na spavanjac. PIsemo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.