Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

e pa drage moje da vas definitivno pozdravim,sutra putujemo,a i kad se vratimo mislim da vise necu aktivno postovati,mozda kad-kad,ili kad padne sneg :P

iskreno mislila sam i da obrisem profil,ali s obzirom da bi moji postovi ostali,onda nema svrhe brisati ga <_< ova tema je bila i ostala meni najbolja zato sto niko nikoga nije prozivao,ili vredjao... sve ste divne,pune pozitivne energije pa iako ste nervozne ne prenosite tu nervozu van,steta sto nemamo nekih mogucnosti da se sretnemo i druzimo...

neznam sta bih jos mogla da vam kazem sem da cete mi nedostajati,nadam se i ja vama ali to brzo prodje :P

kiss za sve

Ovo je pozitivno-sudeci po ovom letu, vec ce u septembru padati! :lol::P:D

Lepo se provedite, uzivajte, a mi te ovde cekamo!

Kissic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vas pozdravim na kratko...nemam vremena za pisanje tu mi je brat od strica pa lutam sa njime po ceo dan....mrtva sam :-)

klinci su super,uzivaju napolju po ceo dan....

Marince srecan ti put i lepo mi se odmori i nemoj otici molim te...mnogo ces faliti>

ljubim vas sve i laku noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto se slabo pisemo ovih dana.... Kod nas prijatna kisa, samonda ne bude vrucina.... Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno jedina si ti u kafancetu...

gde su nestale ove devojke iz dijaspore?

nema ni milice, sto mi je jako cudno.

nadam se da sve uzivaju i da zbog toga nemaju vremena da se jave.

ljubim vas sve. Ja sam ceo dan danas bila vani i zato odoh za 10 minuta na spavanjac pa se pisemo sutra. cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno smo zakazale :( Mi smo se danas seckali po Nemackoj, malo smo sta kupili, ali smo se bar lepo proveli :) Najsrecnija sam zbog Aventove elektricne pumpice koju smo kupili, i jedva cekam da je probam!! :D

Inace Luna nam je u povratku zaspala u kolima, mm ju je preneo u krevetac kad smo stigli kuci i ona je nastavila da spava (bilo je vec oko 22h), pa smo mislili da ce tako celu noc. Medjutim, probudila se posle nekih sat vremena, i dosad je vilenila :huh: Sve kao zaspi pored mene, pa je prebacimo u krevetac, i ona se odmah probudi. Sad cekam da vidim kako ce nastaviti... Ostavili smo je na nasem krevetu, nismo vise imali zivaca da se bakcemo sa kreveticem :lol:

Eto, zene... Ja cu jos malo da procunjam po forumu, a posle odoh da spavam. Aktivirajte mi se malo vise :rolleyes:

Ljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno smo zakazale :( Mi smo se danas seckali po Nemackoj, malo smo sta kupili, ali smo se bar lepo proveli :) Najsrecnija sam zbog Aventove elektricne pumpice koju smo kupili, i jedva cekam da je probam!! :D

Inace Luna nam je u povratku zaspala u kolima, mm ju je preneo u krevetac kad smo stigli kuci i ona je nastavila da spava (bilo je vec oko 22h), pa smo mislili da ce tako celu noc. Medjutim, probudila se posle nekih sat vremena, i dosad je vilenila :huh: Sve kao zaspi pored mene, pa je prebacimo u krevetac, i ona se odmah probudi. Sad cekam da vidim kako ce nastaviti... Ostavili smo je na nasem krevetu, nismo vise imali zivaca da se bakcemo sa kreveticem :lol:

Eto, zene... Ja cu jos malo da procunjam po forumu, a posle odoh da spavam. Aktivirajte mi se malo vise :rolleyes:

Ljubac!

Joj ja bih opet u nemacku, samo vise i nema sta da kupujem. Te aventove stvarcice su duplo jeftinije. Tamo platila neki set cezri flasice, dudu i cetku za pranje 20€ a ovde je 40. Bas deru.

Ja sam kupila rucnu pumpicu. Sa lukom sam imala obe, imam i sad ali mi nekako bilo brze sa rucnom. Pitanje je da li ce mi sad i trebati sa dve bebe.... Sad mi pade na pamet: kad sam bila prbi put trudna kaze mi neka zena u redu na kasi deca kad su mala piju ti mleko a kad odrastu krv :blink:. Hmmmm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pusto kafance ovih dana.....valjda ce tako biti dok se leto ne zavrsi....ja sam mrtva umorna i odh da spavam sad.....po ceo dan sam napolju,a kad sam kuci onda jurim klince tamo-vamo.....ljubim vas sve pa se pisemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, sad Tarici u rukice hladnu glodalicu i milina! Luni je to uvek palilo ;)

Inace, mi imamo novosti... Mm-u je stigla ponuda za posao...iz Holandije! Radi se o poslu u njegovoj uskoj struci, u firmi u koju on pokusava da upadne vec par godina. Sve zaista deluje savrseno, ALI... Posao je, kao sto rekoh, u Holandiji, a nama je seljakanja stvaaarno preko glave :( A i ne znam kako bismo to izveli, posto ja ne smem da se zamaram, beba samo sto nije izasla, a kad bismo odlozili selidbu posle porodjaja, beba bi jos bila mala... No, taj problem bi se jos i resio. Druga stvar je sto bi mm morao jako puno da putuje. E, kad pomislim da bih u tom slucaju morala da dzedzim sama u Holandiji sa dvoje malesne dece... :( Ne znam, mozda sam malo i razmazena, ali to mi stvarno deluje nemoguce :unsure: Eto, sad to razmatramo, iako nista jos nije ni sigurno, jos je sve u pocetnoj fazi pregovora, pa cemo videti kako ce se stvari odvijati. Ni mm-u se ne ide iz Svajcarske, a ta firma ima predstavnistva po celoj Evropi, stvarno bi nam idealno bilo kad bi ga ta ista firma primila ovde da radi.

Toliko od nas... Danas je bilo pakleno vruce, nepodnosljivo! Jedva sam cekala da padne mrak, da malo osvezi, i evo sad sedim pored prozora i uzivaaaaaam :)

Ljubac svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam i ja, svaki dan navratim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi bili danas opet u nemackoj, definitivno vise ne putujem. Em smo sve zavrsili em ne mogu. Pocela sam da oticem a i bolucka me sve zivo od voznje. Danas mi muzic kupio jos neke vazne stvari, nema brige. Jos da narucene stvarcice stignu na vreme :)))). Eto. Uh, a gorusica ubi... Poljubac iz prevruce svice, i nama upeklo sunce. Sad ocekujemo da se vrati kisa da odahnemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Jutro zenske!Crko mi laptop,pa ne mogu ni da vas citam,cekam da mm dodje s posla da maznem njegov:)Otisli mi gosti konacno,u petak odmah zapalili za Halkidiki na mini odmor,sad opet..ceka ciscenje i sredjivanje posle gostiju..Od 6-16og septembra cemo put Kavale,neki projekat radimo mm i ja u nasoj NVO..pa,kad cemo se smiriti nemam pojma!Prodje i leto,eto,ne osetih.Ahil raste, svakog dana nesto novo,uglavnom razbijen nos ili celo..ne mogu da ga stignem,napravio je prve korake,pa sad cekam,prohodace uskoro..

Ljbim vas sve;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Jutro zenske!Crko mi laptop,pa ne mogu ni da vas citam,cekam da mm dodje s posla da maznem njegov:)Otisli mi gosti konacno,u petak odmah zapalili za Halkidiki na mini odmor,sad opet..ceka ciscenje i sredjivanje posle gostiju..Od 6-16og septembra cemo put Kavale,neki projekat radimo mm i ja u nasoj NVO..pa,kad cemo se smiriti nemam pojma!Prodje i leto,eto,ne osetih.Ahil raste, svakog dana nesto novo,uglavnom razbijen nos ili celo..ne mogu da ga stignem,napravio je prve korake,pa sad cekam,prohodace uskoro..

Ljbim vas sve;)

Leto prolazi brzo kad nisi trudna :blink:. Ahil ti je super kad tako rano vec pokusava da hoda. Moj je sedeo onako buckast, ni puzao nije do jedanaest meseci a sa god i po je prohodao. Onda je naglo smrsao od trckanja... A i ja od trckanja za njim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ehhh drage moje...evo da se i ja opet upisem...nadam se da mi je pristup odobren... ;)

paaaaa...kod mene i nema nekih novosti...imana je dobila 2zubica i 3. je na putu...

pocela je da hoda drzeci je samo za jednu rucicu...ali to samo malo i odmah se spusta da puze...za sve rjesenje vidi u puzanju i nije toliko zainteresovana da prohoda...

ovdje je kisa vec danima i poprilicno je hladno:(...uskoro moramo imani gledat kakav skafandercic al su bas preskupi...

sto sam neki dan gledala u lindexu,i sto mi se svidio 80 eura...mislim da je to preskupo obzirom da ce ga nositi samo jednu zimu...nadam se da cemo naci sta jeftinije a da je fino...

ja jos jadim za godinama...kako sam napunila 20godina...godine idu ko lude...a ja se u svemu tome i ne snalazim bas najbolje... :(

od muza sam dobila set od beckhama(parfem i losion-signature) i cvijece...

a ja sam njemu za godisnjicu kupila duksericu i napravila mu omiljenu tortu kojom je bio bas zadovoljan i koja se vec skoro pojela... :rolleyes:

Samo ti piskaraj, lepo je da cujemo novosti...

Blago tebi na hladnoci, ja sedim pod klimom vec danima i znojim se kao luda. Kazu takav ce biti i celi septembar. Taman kad se porodim bice bolje :angry:. No sta je-tu je...

Mislila sam da svedska ima nizi standard od svice ali sudeci po ceni skafandera to i nije slucaj. Ili se radi o markiranoj robi?

Koliko ti to imas godinica kad kriziras? Svaki period u zivotu nosi nesto lepo...

Sa zakasnjenjem sretnu godisnjicu ti zelim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ti to imas godinica kad kriziras?
Odgovoricu ti ja ako smem: citave 23 :lol: E zeno, zeno, sta ce biti kad prevalis 30?? :)

od muza sam dobila set od beckhama(parfem i losion-signature) i cvijece...

a ja sam njemu za godisnjicu kupila duksericu i napravila mu omiljenu tortu kojom je bio bas zadovoljan i koja se vec skoro pojela...

Vi ste bas bili vredni... Ja sam od muza dobila najbolji poklon ikada-isekao mi je nokte na nogama!! :lol: :lol: A on od mene ono sto sam vec napisala u Specijalnom pitanju... :rolleyes: I to je to.

Idem danas kod doce da vidim moju bebanu :wub: Pisemo se posle, zenke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan zenice......

evo i mene konacno,otisao mi je brat u nedelju pa sad imam malo vise vremena za forum.

moj sin je napravio prve korake,drzeci se za namestaj i sad nema mira ni minuta,non stop se negde penje i istrazuje po stanu...stalno ga jurimo po stanu.

cera mi puzi i koliko ja vidim nema nameru jos uvek da ustane...ja je stavim da stoji i ona stoji,ali cim je pustim ona sedne i okrene se da puzi.....

sad smo teki 9800 i visoki 74cm ...bas smo porasli.....

uzivamo letu,idemo cesto na kupanje,igramo se na plazi :-)

inace nista posebno novo...spremamo se na put u Srbiju 10.09 i ostajemo nekih mesec dana...jedva cekam,da ih malo uvalim mami i da uzivam :rolleyes:

evo neke nove slikice koje sam stavila i u fotografije na forumu pa ko nije video da vidi!!!!

ljubim vas puno

https://picasaweb.google.com/10983693721739...CPaM65i_7YTbqgE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece.Kako ste,zenske?Ja ne bas dobro.Mm vec danima radi,jedva da dodje kuci..pozari su svuda,pa ih salju..ja cuvam sama klinca,koji je pobrljavio,jutros me probudio u 5,pa sam ga ljuljala do pola 7..mnogo sam iscrpljena,neispavana,nervozna,tuzna...sve!Nemam nikoga da mi pricuva malog..ne secam se kad sam izasla sa drugaricama,procitala nesto,pogledala film.Znam da je sve to faza..proci ce,al bas me nesto sad pritislo,sta cu.Cak sam pocela da vicem na bepca ovih dana,ni kriv ni duzan,ne zna on nista..ali kad nece da jede i baca sve zivo,poludim:((

Inace sam nasla neki poslic u konzulatu Srbije ovde,i dobra parica,ali nema ko da mi cuva bebu,pa sam otkazala,sto me je dodatno oneraspolozilo..ko zna kad cu nesto poceti da radim..bas sam pissed off!Eto,da se malo izjadam:(

P.S. Jelena,bebice su mnogo slatke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da nas vidite malo,koliko smo porasli:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da nas vidite malo,koliko smo porasli:)

Princ ti je presladak :D

Sto se tice nervoze, to ti je verovatno samo faza. Trudi se da mislis pozitivno, to ce sve brzo da te prodje. Popricaj sa tm da li mozete da nadjete nekog da koji put na sat-dva pricuva bebca da se ti malo proluftiras...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro vece zenske...Mico bas mi je drago da si se lepo provela... i ja kazem samo mi fali par ljudi kao i tebi da se presele blizu i nema mane :rolleyes:

Maro Ahil je kao secer,bas je porastao u velikog i ozbiljnog decaka :)

kod nas nista posebno,spremamo se polako za put u Srbiju,jedva cekam jos samo 10dana i odoh!!!malo da se odmorim od kuvanja,peglanja i neprestanog zabavljanja dece!!!

odoh sad da peglam jer imam tonu vesa i ne znam kad cu to da stignem!!!

ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Godisnji odmori... Samo vas cekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eheeej zeneee,evo i mene :) vidim da seyona godisnjih odomra i putovaNJA JOS UVEK TRAJE! nEKA tako i treba! Nisam upsela da pregledam sve postove,necete mi zameriti "apdejtovacu" se ovih dana. Nadam se da ste mi sve odbro, da decica napreduju i da su zdrava!

Mi smo se vratili pre par dana iz Igala.Bilo je mnogo vruce,uslovi nikakvi u sobi,ali eto i to prodje.Za efekat ne znam sta bih vaM REKLA,kasd smo kretali kuci nisam bila zadobvoljna,uhvatila me panika da nista nismo napredovali,cak je Markic i manje radio rucicom nego kad smo doslI TAMO.mEDJUTIM,sbve se to desilo od umora.Sad je opet krenulo poboljsanje.Prevrcemo se na stomak sami,poceop je i levu rucicu da izvlaci prema glavi kad se nadje na stomaku.To pre Igala nije mogao.I eto tako ima novina,ali da ne davim,na temi pareza brahialis cu na[pisati detaljnije sve.

MM je bio sa nama 10 dana u Igalu,bilo nam je lepo,taman smo se malo osecali kao porodica,posto je do sad sve bilo na trku.U najavi je opet odlazak za Igalo,tamo sredinom oktobra.Eto toliko od mene za ovo prvo javljanje.Gledacu da procitam postove propustene.Ljubac za sve.Evo mala slicica mog Markica posle Igala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomagajte ja ne umem da zakacim slicicu u postu,nesto nece ovako kako sam mislila da ce hteti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!Bravo za Markica,Alisa.Dobar je to deckic,ne brini se:)

Zenske,pusto i dalje,a?I ja bas nemam vremena da kucam nesto,ali vas citam.Mucimo se Ahil i ja sa hranjenjem,nece i dalje da jede..preznojim se,po dva sata da ga nateram nesto da pojede.Sami smo stalno,tata nam radi.Spremamo se da odemo u Kavalu na deset dana,Imamo projekat jedan...a posle toga u Srbiju.Mi idemo 24og,a mm ce doci oko prvog oktobra.Pravicemo tamo krstenje i rodjendan,nesto skromno,a ja treba da organizujem sve,a jos nisam ni pocela.

Jos uvek vruce,jedva cekam zimu,pravo da vam kazem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene na brzaka...pljusti kisa napolje se nemoze...da poludis!!!!

ja spremam stvari za put,pakujem,peglam cistim i uzgred sve sti ide uz to da muzu ostavim iole cisto i spremljeno!!! u petak uvece putujemo i ostajemo nekih mesec dana....jedva cekam!!!!

krstenje smo zakazali za subotu na bezaniji pa se nadam da mi se tamo nece drati i vuci popa za bradu...sad mi je zao sto ih nisam krstila kad su imali 2 meseca tad nista nisu znali ovako sta mi Bog da!!!!!

ljubim vas sve puno puno pa vam pisem kad uhvatim malo slobodno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubac za Markica i Alisu, super ste.

Jeco, zelim vam lepo putovanje i odmor i da vam krstenje ostane u prelepom secanju. A i popu ako ostane bez brade:))).

Kuckacemo se kad imam malo vise vremena. Ne mogu sve teme da ispratim kako treba jer mi to oduzme vreme odmora. Puno sam sa decicom pa sam iscrpljena ali ide na bolje.

Ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.