Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

'bro j'tro!Evo,i ja se opravljam polako.Ruckali smo malopre po prvi put!Konacno!Pojeo je celu jabuku,i posle plakao za jos,ja mu dala mleka,popio 100ml i zakovao se na spavanjac odma'Heh.

Marina,nisam radila test jos uvek,nesto me strah,inace cekam subotu,kad treba da dobijem,pa cu posle da vidim sta cemo:)

Neka kisica padala nocas vidim,a sad tmurno,izgleda da ovo vreme na sve utice.

Seceru,jel bolje?Bas mi je drago za Luku sto je ozdravio,super.

Jelena nam je nema jos,uziva.

Ajd,idem da prosvrljam malo po netu,dok vampirce spavka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke. Ja sam danas bas slomljena. Izgleda da je to taj virus samo na mene ovako reaguje. Ceo dan mi je muka..I nista mi se ne jede. Ama bas nista.

Pa mi se onda spavalo katastrofa itd. KO zna sta mi je. MM otisao sa lukom napolje tj u parkic a ja malo da iskuliram. U kuci mi je kako atomska bomba da je pala, ali sad nemam snage nikako da je sredjujem. AKo me do veceras prodje ova mucnica i malaksalost onda cu veceras.

Milice 1826gr?! Pa bas ste viliki!Masala.

Kakva ti je to torta od palacinki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure dobro vece i od mene :) Ja konacno danas zavrsila sa postmolerskim cscenjem i ribanjem.Sve nam je spremno i lepo,samo da bebana uselimo :) Mrtva sam umorna ovih dana,iako sam se trudila da ne forsiram..

Seceru dobro je Luka koliko vidim.Dobro je da je brzo prosao taj virus.

Milice,cestitam,bas lpo napreduje tvoja curica! :)

Maro,vidim lepo ruckate,bravo!!!

Ja sam ovih dana inace nesto bljak..Jurila vezu kod mog ginkol,dabi porodio sa eiduralom,pa mi kompjuter pokupio virus,usporio internet (a to sto gutam slova dok vam kuckam,nisam gladna :rolleyes: ,nego virus glocka),pa me uhvatio napad ljubomore neke bolesne, nisam takva po prirodi vrhunac svega pojavili mi se hemoroidi!!1

Jel koja od vas imala problem sa njima u trudnoci? Sta da radim.Uh...

Drugo kod mene nista spec,nadam se da cu srediti kmpj pa da budem i prisutnija. Ovako ko brzi puz kucam :(

Ljubim vas sve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,stavih moje srce da spavka,pa da odmorim malko.Milice,bravo za malo cure:))Samo neka raste!Palacinke i pizza trouglove necu ni da komentarisemmmmm

Seceru,jao,i ja ovde cula neki virus hara i svi se porazboljevali,pa ja resila da ne izlazimo u goste dok ne prodje malo.Bar je Luka bolje.

Alisa,hemoroidi su manje-vise neizbezni.Ja sam ih isto imala,i sad jos vucem posledice(kada ne idem cesto u toalet)..Koristila sam neku mast Procto synalar(ne znam da l je bese grcka,raspitacu se) i bas mi je pomogla,jer prvenstveno hladi,pa ne osecas bol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro,kisa bezveze... glavobolja i dalje

milice i mene bas zanima ta torta? kakva je bila?a zvuci da je mmmmm....

maro bravo za momcica,ipak su ga zubi mucili pa nije mogao ni da rucka,dusa mala,ali sad ce biti bolje..

secerko kako ste danas,jel bolje?

nedostaje mi bas jelena p,i njeni blizanci,bas je nema ovih dana

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar jutar,damice!Uspesno smo pojeli kasicu od jabuke,pa bili u setnjici,pa sad spavkamo:)Umesto da spremam rucak,ja zvrjim po netu:)

I meni nedostaje da vidim-KONACNO SU ZASPALI!

Nadam se da ste sve dobro danas,a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i od mene :) U PG oblacno,nadam se da nece kisica,da prosetam predvece..

Milice salji nam svima recept i ja bih ga rado isprobala,svaka cast,vrednice jedna!

STOse tic epidurala,rekla sam vam kako mi je ginek rekao da "dogovorim" sa anesteziologom,jer u PG nema anesteziol 24h,a oni ne dolaze po pozivu bez pretdnog dogvora.TZ da platis i budes siguran.E sad,meni bi blesavo da dogovaram, ne znam za kada,te preko komsije od roditelja mm,koji odlicno poznaje mog ginek i sa kojim je kucni prijatelj,uspeh da se izborim za to da moj ginek kad oceni da gu da se porodim,pozove nekog od anesteziol,pa ce se sve platiti i castiti kad se zavrsi.tako da sam malo rasterecenija.Videcu kako ce genek reagovati kad odem na kontrolu za 10 dana.

Marooo,ne misli na test,u svakom slucaju ce biti dobro..

Seceru,ciscenje te ceka,pa dan pre ili kasnije,svejedno..Bitno je da se ti dobro osecas.

Mazo,verujem d si se razocarala,al visa sila,sta ces :( Ni ja ne volim ginek pregled,pa kad idem,kazem,ok, ce biti lakse ngdem kod zubara (e toga se ludooo bojim)..

oDOH da skuvam nesto za rucak da odmenim mamu malo..Ljubac veeliki..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan zenske.

Sta se radi? Evo i ja malo da kuckam,i da vam javim da sam prosla i sedmi ispit,i danas ulozila zalbu :) da me pusti usmeno da odgovaram onaj ispit sto sam pala. Pa tako da cu u Ponedjeljak znati hoce li se smilovati ili ne.

Profesor je skroz lud tako da svasta mogu ocekivati.

Ostalo sve super.Vrijeme extra,samo bi van.

Imam male bolove u stomaku ali kazu to je normalno.

Inace zubi me muce,kuku:( ali izdrzacu dok ne rodim pa cu onda sve da povadim:)

Toliko od mene u ovom kucanjiu.

Bravo Milice na kilazi curice.

Seceru jel ti lakse? Bogami ti simptomi nisu samo za virus,mogla bi i ti koji test uraditi :).

Pozdrav za ostale zene:)

Ljep dan svima vama zelim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ne radi mi internet,ponekad uspem da se nakacim na komsiju(kao sad)ali on izgleda gasi net svako malo :( rekli su mi da ce najkasnije do ponedeljka biti resen problem!!!!nadam se da cu sad uspeti da vam postavim post jer ni sinoc ni preksinoc nisam uspela!!!hvala sto mislite na mene :rolleyes:

mi smo super,idemo na bejbi kupanje svaki dan i mnogo nam se dopada-umore se kao ludi pa uvece ranije zapu!!!nadam se da ste mi sve dobro,puno vas ljubim,pa vam se javljam ponovo kad se situacija resi ili kad marnem od komse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeee!Znaci tu si,Jelo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke samo na kratko, posto cekam da mi komsinica dodje. Meni je danas super, kao nova sam. Ali me nervira ovaj Gadafi i sto prete da ce poceti ti napadi svakog sata, samo mi je to falilo, jer ce moj tata verovatno kukati da odmah dodjem u srbiju :lol::lol::lol:

sta reci,ali necu se nervirati sad.

Inace sve ok.Danas je bilo tako lepo vreme da nismo u kucu ulazili.

Cmokic za sve pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje... evo i ja da se priključim ovoj vašoj kafanici B) Vidim da imate zanimljive teme za ćaskanje. Ja sam danas čitav dan u kući jer je ružno vrijeme, pa se sva smori, sve mi se vrti u krug, nahrani i presvuci bebu, napravi doručak, sredi kuću, pa opet hrani bebu, pa je presvuci pa malo se poigram sa njom onda opet sredim nešto po kući pa onda skuvaj ručak, ispratim muža na posao, pa odem malo na net i tako... A što je najgore i narednih dana prognoziraju kišu, pa čak i snjeg... ima da izludimo u kući, a i Milica već navikla da svaki dan malo izađemo napolje da se prošetamo pa se i ona malo uznervozila danas, pa čitavo posljepodne nespava al eto sad je zaspala, pa i ja reko da još malo odmorim i vidim šta ima na fb i forumu i vidim ovu vašu kafanicu i etoodlučim da se priključim. Nadam se da će te me prihvatiti i da ćemo ljepo ćaskati u slobodno vrijeme.... Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro nam dosla...

odakle si,gde zivis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro nam dosla...

odakle si,gde zivis?

Hvala na dobrodošlici, ja sam iz Banja Luke, a sada živim u Trnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vukadinka dobrodosla!!!

gde je to trn?

sanya, pa amerika, engleska i francuska prete gadafiju..a gadafi preti odmazdom.to jest pitanje je sata kada ce nato napasti libiju. e sad jedino dobro sto grcka je rekla da nece ucestvovati ali to nista ne znaci...ali nadajmo se da nece biti nista.ali sam ja ceo dan bila u panici..cak je i mm ukljucio aspirator, a ja odmah "jel' ti to cujes avione" :lol::lol:

nisam normalna. drama queen.

inace ja sam se ofarbala onom farbom bez amonijaka, i sad cekam da osusim kosu i vidim sta je ispalo.vidim da je malo tamnije, ali ne znam kakva je dok je skroz ne osusim.

gde su ostale zenske danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vukadinka dobrodosla!!!

gde je to trn?

sanya, pa amerika, engleska i francuska prete gadafiju..a gadafi preti odmazdom.to jest pitanje je sata kada ce nato napasti libiju. e sad jedino dobro sto grcka je rekla da nece ucestvovati ali to nista ne znaci...ali nadajmo se da nece biti nista.ali sam ja ceo dan bila u panici..cak je i mm ukljucio aspirator, a ja odmah "jel' ti to cujes avione" :lol::lol:

nisam normalna. drama queen.

inace ja sam se ofarbala onom farbom bez amonijaka, i sad cekam da osusim kosu i vidim sta je ispalo.vidim da je malo tamnije, ali ne znam kakva je dok je skroz ne osusim.

gde su ostale zenske danas?

Hvala na dobrodošlici. Pa to ti je između Banja Luke i Laktaša, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina. Znaš li sada gdje je ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodošlici. Pa to ti je između Banja Luke i Laktaša, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina. Znaš li sada gdje je ^_^

Sad znam :lol:

Mislila sam da pricas o inostranstvu pa sam pomislila u kojoj li je to zemlji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage moje... evo i ja da se priključim ovoj vašoj kafanici B) Vidim da imate zanimljive teme za ćaskanje. Ja sam danas čitav dan u kući jer je ružno vrijeme, pa se sva smori, sve mi se vrti u krug, nahrani i presvuci bebu, napravi doručak, sredi kuću, pa opet hrani bebu, pa je presvuci pa malo se poigram sa njom onda opet sredim nešto po kući pa onda skuvaj ručak, ispratim muža na posao, pa odem malo na net i tako... A što je najgore i narednih dana prognoziraju kišu, pa čak i snjeg... ima da izludimo u kući, a i Milica već navikla da svaki dan malo izađemo napolje da se prošetamo pa se i ona malo uznervozila danas, pa čitavo posljepodne nespava al eto sad je zaspala, pa i ja reko da još malo odmorim i vidim šta ima na fb i forumu i vidim ovu vašu kafanicu i etoodlučim da se priključim. Nadam se da će te me prihvatiti i da ćemo ljepo ćaskati u slobodno vrijeme.... Pozdrav

Dobro dosla Banjalucanko:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer koliko smajlija sme u jednoj poruci-postu da stoji...sizim :angry: kad mi napise napisali ste sa vise smajlija nego sto je dozvoljeno razbila bi komp..

Ne znam koliko tacno, ali znam da je malo. Radi se na tome da se broj smajlija poveca :rolleyes:

I meni uvek fali jos smajlija :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro,kod nas opet kisa :angry:

ja sam juce bila kod dr. glavobolja je ustvari migrena koju sam dobila jos od prvog porodjaja,a nisam imala pojma nego se kljukala raznim tabletama protiv nje :blink:

i sad cuti i trpi...

inace nista novo nema,opet su mi propali planovi za vikend

milice pa vama super drzava daje za rodjenje bebe,masala,pa to retko gde ima

secer ne brini se,evo sad sam dgledala dnevnik Gadafi je navodno obustavio napade

Sanya svaka ti cast,kad procitam da neka od vas radi generalku,onda se zapitam,kad li cu i ja da se setim toga? :lol:

pozdrav zene i lep vikend vam zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!Dobrodosla u kafance,Vukadinka!

Milice,koliko vidim,nije vam lose sa svim tim podrskama mladim roditeljima:0)

Seceru,ne pominji mi Gadafija,ja se samo nerviram kad gledam ili citam vesti,covek je 100% lud!

Ja sam,inace,dobila jutros tako da test necu ni da radim:)))A sad samo pamet u glavu,i kontracepciju na dohvat ruke;)Koliko god volim bebe,ipak ce sledeca sacekati neko pristojno vreme,hehe.

I ovde sucmurasto od jutros,nesto grmi,ja mislila avioni neki(Seceru,nisi jedina drama kvin:)

Nista od setnjice za sada,pozvala sam jednu srpsku drugaricu da dodje malo danas kod mene,da se izdivanimo malo na srpskom.

Ne znam sta da kuvam danas za rucak,non stop sam u kuhinji,i vise nemam ideja sta da spremam,a najgore od svega sto mm ne jede ribu,a ja je obozavam ali je ne spremam cesto zbog njega.Inace,on je totalno netipican Grk,jer ne jede ribu,masline,i jos neke mediteranske specijalitete.Da se on pita,svakog dana bi jeli spagete bolonjeze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo moje dame, hvala vam na dobrodošlici :D

Ja evo skuvala ručak, umutila neki kolač, nahranila i uspavala bebu pa reko da se javim . Danas sam baš nešto dobro raspoložena, iako je napolju tmurno i kišovitio kod mene u kući vedro i raspoloženo.

Nisam znala da su u stranim zemljama tako dobre podrške roditeljim, samo ti Milice izganjaj sve što možeš, kad kod ovih naših jedva da dobiješ 150 eur a dječiji doplatak su sad smanjili na 45 eur strašno pa ajde onda rađaj više djece, kad se jedva možeš izboriti da odhraniš jedno. A što se tiče Gadafija tu se ne brinem mnogo, neće biti tu ništa samo mediji to uveličavaju radi bolje gledanosti.

Večeras imamo goste, a i sutra se najavili, tako da će biti veselo za vikend. Nadam se da će i vama vikend biti ljep.

Eto maje dame odoh sad malo da odspavam dok mi muž ne dođe sa posla.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nikog:(Nesto necete da se druzite danas?Odoh ja da spavkam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja stigoh.:)

Spominjete Gadafija i kako je obustavio rat kad ono : evo ga , pocelo je. :unsure::unsure:

Sanya izvini, ali ja bih tom vasem Sarkoziju zavrnula nos. I to je mnogo malo. Sta se on tu koceperi, kad mu drzava propada, da skrene narod sa njega i loseg presednistva pa napada LIbiju.

Bas sam se danas iznervirala. Znam da je u Libiji sada isto kao sto je i nama bilo pred bombardovanje. Uzas, samo se nadam da Grci nece ucestvovati, posto smo im tacno prekoputa :lol:

mi smo danas bili u srpskoj skolici i luka je najmladji.bilo je super. puno dece i posle su svi otisli u parkic.

a onda smo mi do mora, pa kod prijatelja, pa kod drugih prijatelja pa dosli uvece kuci. ceo dan napolju :)

sta ima novo u dijaspori?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro,evo mi opet poranili...

sinoc smo rano i legli kad jutros imam sta i da vidim...bombardovanje :blink: o svasta,ko zna kako ce se zavrsiti sa ludakom Gadafijem koji preti odmazdom

inace ovde vreme katastrofa juce je i sneg padao,a danas videcemo

nista novo

ajd caos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.