Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Bravo pace za ispite, polozices sigurno kad imas volje! Svaka cast kad mozes da ucis, ja sam u trudnoci bila tako zaboravna da ne znam da li i ista zapamtila.

i ja sam bas happy sto si nam se pridruzila.

devojke zamislite pace zivi u kraju gde mi svakog vikenda idemo, tj mm ide na basket, pricala sam vam da tamo ima i park i tenis teren i sve ostalo... moras jednom doci da upoznas ostalu ekipu :)

ja sam usisala i sad pravim pauzu. izem ti domacicu.ali sta da radim kad mi se sa lukom usisavanje pretvori u sat ipo jurcanja po kuci sa usisivacem i vikanjem "luka nemoj da gasis".posto obozava da ide zamnom i da mi gasi usisivac i da umire od smeha :rolleyes:

odoh u dalju akciju pa se pisemo veceras kad jelena napise "konacno su zaspali"..ahahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo pace za ispite, polozices sigurno kad imas volje! Svaka cast kad mozes da ucis, ja sam u trudnoci bila tako zaboravna da ne znam da li i ista zapamtila.

i ja sam bas happy sto si nam se pridruzila.

devojke zamislite pace zivi u kraju gde mi svakog vikenda idemo, tj mm ide na basket, pricala sam vam da tamo ima i park i tenis teren i sve ostalo... moras jednom doci da upoznas ostalu ekipu :)

ja sam usisala i sad pravim pauzu. izem ti domacicu.ali sta da radim kad mi se sa lukom usisavanje pretvori u sat ipo jurcanja po kuci sa usisivacem i vikanjem "luka nemoj da gasis".posto obozava da ide zamnom i da mi gasi usisivac i da umire od smeha :rolleyes:

odoh u dalju akciju pa se pisemo veceras kad jelena napise "konacno su zaspali"..ahahahha

Hvala secerko:) Imam volje ali gubim zivce:) Oh secerko nekad mi se i ne uci,dosadi:),ali posto imam vremena kazem sebi ,,moram,,

Ja nisam bas zaboravna ali sam pospana pa tako da ponekad spavam i sa knjigom ispod glave sto bi rekla moja baba da ne zaboravis:)

Ma docu seceru to mi je ovdje pred nosem,mada sam vise za gledanje fudbala:) Ali posto je i Luka tu eto mene trceciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Ja se trudim da ne usisavam:)posto mi kazu da moram da se pazim,pa tako da idem za muzem i palim mu usisivac..Nekad upali:)

Ajde pa se pisemo..obavezno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam cula za to da mede jedu kruske,ali ne svakakve,imaju neke mekane sto se tope u ustima...ma ne znam,,,to je meni moj dedo govorio dok sam bila mala...

a i ja sam pila sok od kruske u trudnoci ko luda,,,joj kako sam samo voljela taj miris....uhhhhh

:)jedu jedu.Ali vjeruj ne mogu da se sjetim kako se zovu. Jao i ja se samo sa kruskama druzim,jedem i ostalo voce ali kruska je kruska:)

I kisele krastavce volim,obozavam ali mi neda cova kaze nije zdravo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece i od mene.. Jos uvek nista od neta preko dana.. uzas kakvi su iz telekoma,sve rade kao brzi puzevi..

Vidim ovde se svasta desava..Secer i Pace su blizu,vidim dacete se druziti i mimo kafanice,bas lepo..

Pace cestitam ti na polozenim ispitima,stvarno svaka cast!

Nekima se pije sokic od kruske,a meni samo sok od visnje.. Jooojjjj..Jos da mi je koja sveza tresnjaaa,mljac,bio bi pun pogodak.. Al dobro,brzo ce i one..

Ja bila kod dr,i sve je u redu.Kaze da mu u zadnje vreme dolazi dosta zena sve sa ovakvim poremecenim parametrima (koji odgovaraju teskim bubreznim bolesnicima),tako da s obzirom da se ja dobro osecam,nema razloga za brigu,ali eto da svakako ponovim nalaz za par dana i da pijem jos vise texcnosti..Inace da se pohvalimo,imamo 2600gr :rolleyes:

Ja sutra idem malo do svekrve,trebas organizovati ono krecenje sobe za bebu i popakovati milion knjigaaaa..Pa da vidim hocu li naci dobrovoljce za to ili da lovim zrtveno jagnje za pomoc he he..Ovde doslo prolece,danas bio predivan dan!

Eto tako drage moje..Ljubac pa se kuckamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece i od mene.. Jos uvek nista od neta preko dana.. uzas kakvi su iz telekoma,sve rade kao brzi puzevi..

Vidim ovde se svasta desava..Secer i Pace su blizu,vidim dacete se druziti i mimo kafanice,bas lepo..

Pace cestitam ti na polozenim ispitima,stvarno svaka cast!

Nekima se pije sokic od kruske,a meni samo sok od visnje.. Jooojjjj..Jos da mi je koja sveza tresnjaaa,mljac,bio bi pun pogodak.. Al dobro,brzo ce i one..

Ja bila kod dr,i sve je u redu.Kaze da mu u zadnje vreme dolazi dosta zena sve sa ovakvim poremecenim parametrima (koji odgovaraju teskim bubreznim bolesnicima),tako da s obzirom da se ja dobro osecam,nema razloga za brigu,ali eto da svakako ponovim nalaz za par dana i da pijem jos vise texcnosti..Inace da se pohvalimo,imamo 2600gr :rolleyes:

Ja sutra idem malo do svekrve,trebas organizovati ono krecenje sobe za bebu i popakovati milion knjigaaaa..Pa da vidim hocu li naci dobrovoljce za to ili da lovim zrtveno jagnje za pomoc he he..Ovde doslo prolece,danas bio predivan dan!

Eto tako drage moje..Ljubac pa se kuckamo.

E draga.

I meni je bas drago sto upoznah secera kao i sve vas ostale. Da icemo sad ja i secer da igramo fudbal,pardon basket:) (gledamo)

Hvala na cestitci.Borim se nekako :)

Jao ne spominji visnje..dosta mi je muke sa kruskama,jao kod nas imaju shlame jao kuco moja :)

Drago mi je sto je kod doktora sve proslo ok.Ne brini nije to nista.Meni sada traze i sto imam i sto nemam,izgleda malo im para:)

Cestitam na kilazi,mene sad bas zanima koliko ima moj beban,moram pitati dr.kad mi vec ne govori.

Moram vam priznati da ja imam problem sa tecnoscu i da dnevno pijem najvise 3 case vode,problem?! Znam ali sta da radim. Ne volim vodu:)

Srecno sa pocetkom spremanja,tebi termin blizu? Blago tebi! Samo uzivaj.

Ja evo odo da pogledam neki film sa mojim covom (moj muz),tako ga po nasem zovem:)pa ako me san ne uhvati :) cujemo se opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi,pomagajte!Celog dana bebac vristi...ama bas celog!Ne mogu vise...Zaspao je oko 9 veceras,malopre se opet nesto meskoljio...mislim da ce i nocas da nam dusu izvadi.A, sto je najgore,ne mogu da ga gledam kako place ,dusa me boli.Nista ne pomaze,stavili gel,dala Depon...nece da sedi,nece da lezi,nece u ruke,nece u kolica,nece u krevetac...zvace li zvace sve zivo sto nadje,rane je napravio na desnima!Jaooo..

Izvinite na jadanju,ali sam odlepila skroz na skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pace,izvini,ja zabrazdila,cestitam na ispitima!samo napred!

Alisa,super sto je sve ok sad,ne brini..

Sanya,meni je skoro bebac ispao iz kreveta,i sebe sam proklinjala i jos uvek ne mogu sebi da oprostim tu sekundu kada sam se okrenula da uzmem pelenu..na srecu dole je bio jastuk,pa je sve ok bilo.

A vi Atinjanke bas imate srece sto ce te da se druzite...ja bih volela da se napokon uskladimo Jela i ja,pa na neku kaficu...by the way,NADAM SE DA SU KONACNO ZASPALI:)))

Odoh sad malo da popijem vince,da se opustim od danasnjeg dana,pa na spavanje...

Laka vam noc svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je definitivno najbolja tema na forumu,ove zene pomahnitale skroz...

Maro pa jesu li zubici u pitanju,jel imate onu ogrlicu od cilibra? ja sam mojoj maloj davala homeopatske kuglice Osanit se zovu,mora da ih ima i kod vas,njoj su stvarno pomagala,jos se daju na svakih sat vremena,ma super su,a gel je nista,mukica mala sigurno ga boli...

Pace cestitam i ja na ispitima,svaka ti cast,ja mrzim da ucim,uf

Alisa drago mi je da ste dobro,jos malo i tu je bebac,nego nema Mice veceras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja pitam gde je Milica a ona napisala post od dva km :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi,pomagajte!Celog dana bebac vristi...ama bas celog!Ne mogu vise...Zaspao je oko 9 veceras,malopre se opet nesto meskoljio...mislim da ce i nocas da nam dusu izvadi.A, sto je najgore,ne mogu da ga gledam kako place ,dusa me boli.Nista ne pomaze,stavili gel,dala Depon...nece da sedi,nece da lezi,nece u ruke,nece u kolica,nece u krevetac...zvace li zvace sve zivo sto nadje,rane je napravio na desnima!Jaooo..

Izvinite na jadanju,ali sam odlepila skroz na skroz.

ne brini smirice ga depon...koliko si mu dala?pola od tezine?

joj mogu da zamislim kako ti je...sta ce on mali ne zna drugacije da kaze "mama nerviraju me ovi zubici":)

proci ce nije nista strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam djevojke :) Marina plac smo uzeli ovde u fr. Jao meni danas Teodor pao sa kreveta na glavu,noge su mi se odsjekle djete place a ja ne mogu da se pomjerim,uglavnom sada je sve ok.Pace cestitam na polozenim ispitima :) .Mama mazo iz kog djela Sarajeva si ? Alisa super sto je sve u redu :) Odoh i ja da obrisem pod pisemo se kasnije....

ne brini za glavu, on je sad vec veliki decko a veliki decaci udaraju non stop glavu. mada meni je dr rekla uvek je dobro kad izadje cvoruga, ali meni kad je luka kao beba pao nigde nije bilo cvoruge pa sam ja dramila danima iako je luka bio ok...dramila sam toliko da me je dr poslala da uradimo ultrazvuk glave posto kaze da ja nisam normalna i da i kad mu slini nos povezujem to sa tim padom.

:lol:

tako je to valjda sa prvim detetom...a sad pada li pada.....sta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj milice ti si pish bila i ostala... sta reci na tvoj post :lol:

ti mi dodjes k'o neki bensedin na celu ovo vecerasnju frku na forumu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad vise ne smem ni da se javim drugacije nego sa KONACNO SU ZASPALI...svi,svi i mama i tata i mm i moja deca juhuuu!!!

Ja ceo dan banzam po gradu sad kad mi je keva tu pa ih malo cuva,jedva cekam da Ahilu bude bolje pa da idem sa Marom na kaficu!!!sutra idem da radimjer mm mora do opstine da overi neka dokumenta,mislim da ce mi prijati malo za promenu!!

nism bila danas na forumu,udjem veceras i imam sta da vidim,sto Marina kaze podivljale zene,3 sv.rat pljuju se i ubijaju medjusobno!ova tema je jedina(cini mi se)gde je sve opusteno i ok i bas mi prija da citam,a i da vam pisem!

sanja cestitam za plac,svaka vam cast to je velika stvar!!Pace cestitam za ispite,sad kad se malo zamislim meni to malo i nedostaje!!

Maro izdrzi,samo hrabro-bice sve ok!!Eto Shecerko sad ima punu pomoc iz Atine,sto kaze sad smo 2:2 u ovom grcko-srpskom prijateljstvu :lol:

Milice ti si CARICA,citam tvoj post i samo te zamisljam,slatko sam se nasmejala!

Alisa bas mi je drago da je sve ok,jos malo pa kraj-ustvari sta kraj tad tek pocinje ludilo!!!Marince valjda ste sad zavrsile sa bolestima i prehladam za ovu zimu!!!Sheceru kako cvece na terasi izdrzava ovo vreme??? :P

ljubim vas sve i pisemo se sutra uvece-naravno kad KONACNO ZASPU :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena prezivelo cvece ono juce i prekjuce, danas je vec divan dan bio, pravo prolece.

Alisa nemoj da brines mnogo za to, pij dosta tecnosti ne mora biti samo voda...da ima sad lubenicu gde da nadjes bilo i super.ona je odlicna za bubrege.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena prezivelo cvece ono juce i prekjuce, danas je vec divan dan bio, pravo prolece.

Alisa nemoj da brines mnogo za to, pij dosta tecnosti ne mora biti samo voda...da ima sad lubenicu gde da nadjes bilo i super.ona je odlicna za bubrege.

drago mi je,gledam na vestima nije vam bilo lako 2-3 dana,pa se setim tvog cveca na terasi o kome si pricala,pa reko da pitam. :rolleyes: :rolleyes:

Nego shecerko,sta je sa ovim zenama nocas????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drago mi je,gledam na vestima nije vam bilo lako 2-3 dana,pa se setim tvog cveca na terasi o kome si pricala,pa reko da pitam. :rolleyes::rolleyes:

Nego shecerko,sta je sa ovim zenama nocas????

divna si sto mislis na moje cvece! ja ga nisam zalila danima :lol::lol:

moracu sutra!

pitanje za ove moje grkinje: da li znate za epidoma enikiou koliko je potrebno ensima? ja bih da predam , posto nikad do sad nismo, ali nisam sigurno koliko je potrebno ensima za jednog samo , posto mi nismo vencani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene.

Ja se bas naspavah,film bio neki glup tako da kraj nisam ni docekala:)

Ja bas poranila danas:)vec sam i hljeb zamjesila,bas me zanima kako ce ispasti.

Prosli put sam zaboravila staviti germu i so,pa vi zamislite sta je na kraju ispalo.:)

Pst.nikom ni rijeci o ovom,tajna!:)

Hvala Milice,(rodjena sam u Mrkonjcanka) ako znas gdje je,e ovako prvo nas je onaj rat otjerao u Srbiju (Zabalj,kod Novog Sada),pa smo se na karaju vratili u BLuku (Budzak) i tu zivjeli dugih 10 godina.I na kraju pre odprilike 2 godine posle tatine smrti moji su se vatili u nase rodno selo izmedju Bl i Mrkonjica. Zapetljana situacija skroz,ali valjda je tako u zivotu.

Pa eto nadam se i voljela bih da se mozda nekad i sretnemo.

Jel ti zivis Sloveniji (Tamo imam dva ujaka i njihove porodice,a sestra od ujaka mi je voditelj na televiziji TV Pika)

Ja ti Milice moja nosim sincinu,najvjerovatnije da ce se zvati MIHAIL (Mihajlo),i ti si rak?

I ja isto,zamisli poslednji mi dan termina na moj rodjendan:) Yessss

Nemoj da nam zavidis (meni i secerku)dodji i ti,i sve vi pa da se druzimo sve zajedno:)

Moram priznati da i ja Austriju obozavam,bili smo u Martu u Becu i u Linzu,preljepo ostala bih ja al muzic...

Hvala Sanya,Marina i Jelena na cestitkama.

Hvala i tebi Maro77,ne brini bice Todor ok. Ja kad sam cuvala djcu (tudju al kao da su bila moja,duse moje)samo sam se bojala da ne zaplacu,a o udarcima da i ne govorim.

Teze mi je paziti tudje nego svoje.

Secerko nemam pojma za to epidoma enikoiou koliko ti ensima treba,i o cemu se tu radi,pitacu covu kad dodje sa poslica ili ako ga uhvatim na tel. pa cu ti reci sto saznam.

Jesi li ti danas u pokretu? Ja imam popodne nastavu,kuku ko ce izdrazati,profesorica neka opicena udavi nas :)

Odo rucak spremati pa cu ovako da uljecem na brzaka:)

Ljep dan zelim svima vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divna si sto mislis na moje cvece! ja ga nisam zalila danima :lol::lol:

moracu sutra!

pitanje za ove moje grkinje: da li znate za epidoma enikiou koliko je potrebno ensima? ja bih da predam , posto nikad do sad nismo, ali nisam sigurno koliko je potrebno ensima za jednog samo , posto mi nismo vencani?

Evo mene opet,samo da ti kazem da sam se cula sa muzicem,kaze da nije cuo nista zato. A i ako postoji treba ti puno ensima :( jer u Grckoj je tako:) u svakom slucaju ne dizi ruke ako mozes nesto da izganjas. Ono sto ja znam jeste da svi studenti koji placamo kiriju imamo pravo od studenske sluzbe da dobijemo 1000 eura godisnje :) za kiriju. Pretegli su se.

Zao mi je sto ti ne mogu pomoci. Oprosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,zenske!Prezivesmo i ovu noc(uz 5-6 budjenja).Napeta sam k'o puska,cim cujem neki zvuk iz sobice-skacem.Bar je od jutros ruckao dobro...mazemo gel,ali ne vadi ruke iz usta,zvace prste non stop...nervozan,placan-dakle,nema nekih vecih promena.Hvala na podrsci:))

Milice,ja popila kafu celu samo dok sam iscitala tvoj post,hehe.

SECERU!Mi smo predali za epidoma enikiu 2009,decembra,i tek sad treba da nam isplate,do kraja marta-uzas!Racunaju ensima samo one osobe na cije ime je iznajmljen stan,posto niste vencani.Primanja treba da su ti niska(ne znam koliki je bese prosek)Mi smo tu negde,jer ja ne dobijam nista od OAED-a i nemam radni staz veci od 5 meseci(sta da radim kad sljakam na crno:).Treba da imas,mislim,1500 ensima najmanje.Mada,sada menjaju kriterijume,moras da se raspitas.Inace,apliciranje je do 28. marta.Treba ti brdo dokumentacije,pa je najbolje da odmah krenes da sakupljas.Odi na www.oek.gr ,tamo bi trebalo da nadjes sta ti treba.

Nadam se da sam pomogla.Ako treba jos nesto,pitaj:)

Jelena,mi cemo biti u gradu za vikend,pa mozemo na kaficu preko dana-konacno!

P.S. Je l' ja to nisam u toku desavanja na sajtu,ili se neko posvadjao??

I,gde su ostale zenske odavde?gde je Mirjana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje sto neka od vas nisu bile ovde sonoc posto je izbio treci svetski rat :lol:

Maro hvala na informacijama, za dokumentaciju i sve ostalo znam, ali nigde ne mogu naci da li su menjali za ensime sta.Ja imam niska primanja posto nismo vencani tako da se samo za mene racuna naravno i spadam u tu kategoriju. Na oaedu sam jos ovog meseca i dovidjenja. NIsam sigurna koliko imam ensima, ali bi trebalo da imam skoro 1000.inace ovi moji ovde dobiju obicno posle mesec -dva -tri, ali verovatno sve zavisi od kraja itd..Ko ce li ga znati. Videcemo da li cu uspeti nesto da uradim, bilo bi lepo doiti tih 1600 evra. Pa kad nista drugo ne daju...I onaj deciji dodatak koji bolje da ga ukinu posto je cifra toliko smesna da mi je muka. Kad sam bila ono zimus u austriji, tamo po detetu svakog meseca 200 evra je deciji dodatak. Ali eto, ko mi je kriv kad zivim na Balkanu. :rolleyes:

Pace, blago tebi kad mesis hleb...Ja ti sa testu nisam uopste strucnjak.Znam nista lakse nego umesiti hleb, ali meni se nikad ne da da to uradim :)

Odoh ja devojke sad, pijaca mi je danas pa odoh da se snadem za sledecu nedelju. cmokic veliki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenskice jutro dosla ija da popijemo kafu...vidim soncek sto bi ovi slovenci rekli vani...mm ide oko 3 do banke pa idem sa njim malo cu prosetati..cura me moja od jutros probudila malo ranije, a jutros me opet grc uhvatio zgradu sam okrenula naopako,kad sam dreknula, ali kako me tako uvek u snu uhvati pa se prepadnek ako da mi neko sece nogu uzas :( znam sve je to normalno :)

secer evo da ti kazem ja sam prvi put za Badnji dan kruh napravila i super od tad sve mesim evo mm doruckuje piza ove truglove ostalo pola pa sam jutros ispekla savrseno je, moja vam je savet kad mesite testo da ne uzimate onaj kavasac u kesici suvi vec onaj svezi ili kako meni nikad sa tim suvim nista nije uspelo, a ovo mi je sveki rekla is tvarno sve naraste brzo i super, a i mesis kako god ja to kazem izgacam :) bas monogo kuvam i mesim i svasta, evo sad cu krofne pa ko je za nek dodje .. mm se ugojio od kad sam ja trudna oko 12 kg, ko bi rekao nekad da cu ja ovako sve spremati cica sa noktima ultra dugim, u stikletinama stalno ...

pace i moja kuma zivi u Budzaku, kod skretanja za Rakovacke bare...ma znam gde je Mrkonjic kako necu znati, bila sam par puta kad sam isla na Balkanu prolazila i pila jednom davno kafu....jaooo slabo pink si gledam ovim nasim se trujem- znam par voditeljki kako se zove da je smeknem sigurno je lepa posto su vecinom nase i bas su cakane i skokckane... jao sincic pa divno cestitam jos jednom :)

secer jeste tako je u at i u slov mi imamo pravo na deciji i nama su izracunali 114 eur jer mm ima svoju firmu sad i prijavljuje minimalnu platu, zbog poreza a ja neradim, i stim da imam pravo na roditeljski dodatak u visini 195 eur posto sam u bl jos kao student, ona mi rece da cu ja dobiti iako nemma drzavljanstvo to primam prvu godinu, a sad cu jos na biro da se prijavim samo da taj roditeljski odobre posto cu fax vanredno upisati pa i tu imamo pravo na 195 eur jos nudi i ova drzava dosta samo se lepo treba pitati i raspitati, ja sam mogla i da me muz prijavi kod sebe da mi drzava placa platu porodiljskog ali bilo je mnogo komplikovano pa smo odustali, a imalo smo se kasno setili...

nego zene jeste gledale onaj snimak kod Bg arene uzas katastrofa meni jutros muz pokazao moj komentar je bio pa oni se ne poljubise :) kaze on da vidim hoce li se uzeti na kraju :) mislim uzas...

eto toliko od mene odo da gledam ove spanske sapunjare :) pa krofnoline da pravim ljubim vas sveeeeee

Eh Milice ne spomnji mi Balkanu:( nema raja bez rodnoga kraja :)

Ali ne zalim se ni ovdje na nista,jos samo da mi je otici iz Atine i super!

Jos si student u BL,i ja sam na Pravu,ustvari sad su me sigurno vec ispisali al nema veze. Mi smo ti u Budzaku (nismo vise) malo pre Kuljana,a zivjelii smo i na Petricevcu jedno vrijeme. Ma volim ja Banja Luku najvise,al i moje selo:)

Seka mi je voditelj na nekoj vasoj muzickoj emisiji zove se Dijana Galic,preljepa je nije sto je moja al tako je:)

Sad si me zarazila sa krofnama pa razmisljam ;) mogla bih i ja. Al ne stizem jos malo pa na fax:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a o kakvom snimku je rec? hocu i ja.... :lol:

pozdrav drage moje,svi ste dobro,lepo se druzite,nasle ste se,samo sam ja u manjini,jel ima ovde neka koja je u Svici,pa da i mi kafenisemo? salim se naravno...

ja sam danas posejala cvece na balkonu,valjda je gotovo sa minusima za ovu zimu,ali nebi me iznenadilo...

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj pace jesam jos sam student:) i bicu kako stvari stoje jos dugo ....:) ma nisu te ispisali ne rade to oni ja mislim samo ko zeli da obnovi staz ako nije zamrzo mora da uplati sve semestre koje nije bio tj obnove, ja sam na filozofskom pedagogija :) ostalo mi je par ispita oko 3 -4 ja mislim posto sma imala nesto na pola ali to mmi je sigurno propalo, sad na jesen upisacu nesto ovde, a ito moram dole da zavrsim steta da propadne, ali nikako da se nakanim znas kad ne ides vise od godinu dana nii na tekucem, sad mi se i ne ide...a i kad odem dole odem na malo i sve mi nekako prece od toga..:) ma Balkana je divna zaista par nekoliko puta smo isli za 1.maj tamo i stavrno super bude

jaoo zene bolucka me stomak i to bas sa desne strane janika ili sta je vec i stomak mi je tvrd ko kamen, popusti pa opet kao da ce mi beba ispsati nekako me gura dole, ja kad dr.pitam on asamo kaze odmaraj i ne pogleda, jedva cekam cetvrtak da idem na pregled i onda jos 4 nedelje i deveti ne mogu vise docekati da se ne trzam isprepadali su me vise sve i jedan dr. mi je rekao da bi mogla ranije dok je ona bila onako nisko, sad se okrenula za porodjaj ova dr.mi je rekla privatno da ce najverovatnije tako i ostati do kraja, pitam je kad je kraj, ona odmahuje glavom...a preglede tako slabo imam..imam pojacan sekret ja joj kaze on ameni kaze ako te svrbi nema miris to je sve normalno, a ni pogledala nije, nikakva bris nije uzela za ovih evo jos koji dan pa ulazim u 8.mes.bas mi je vise zlo

Evo vratih se i ja,e vise mi je muka od sjedenja u sali po 3 sata.U poslednje vrijeme nesto slabo i idem bojim se ovih gripa i prehlada.

Ja sam bila dogurala do 3 godine prava i sve to napustim,dodjem ovdje i upisem peragoski_smjer -uciteljica :) zamisli!

Moj ti je savjet da to zavrsis nemoj to da ostavljas,mnogo znaci diploma,a o dve diplome i da ne pricam. Ja pravo niti volim,niti planiram da ga zavrsim.Upisah ga po zelji drugih ali eto. Upisi i tu ako mozes,za fax nikad nije kasno.

Pretezno smo i mi isli za 1.maj na Balkanu ili na Zelenkovac bas je fino.

Neznam sta bih ti rekla za stomak,osim ne brini,po ovome sto znam i citajuci po raznim clancima kazu da je to normalno.A i ti doktori su bas bezveze,znaju pare uzeti ali ne znaju da te pregledaju i psihicki umire.Mozda bih ti dobro bilo da promjenes doktora. Ovdje su kod nas strasno skupi privatno,tako da cu ja u drzavnu pa sta Bog da. I meni je pojacan sekret ali kaze mi da nije nista,radila mi je nalaze,i mene ponekad boli stomak al na kratko. Pre mjesec dana sam imala poneki grc u stomaku ali mi dr.prepisala magnesium pa ga pijem ujutru i uvece i vise ih nemam. Ali zato kad me scepaju grcevi u nogama probudim sam i covu i sve komsije,sta cu nisam kriva. Sve je kdobro kaze dok ga jednom srcka ne potrefi,nedaj Boze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru citajuci Sanyinou poruku razmisljam mozda bi nas dve mogle da nagovorimo nase muzeve:) pa da se preselimo u Francusku:)

Ljudi sta reci za ovaj clanak o ovm porno skandalu ,ja to ne mogu da shavtim,da smo postali kao zivotinje. Oni mene podsjecaju na cuku i kuju (sto kaze moja rodica) al ozbiljno, Pa dokle smo dosli. Sramota. Zamislite kako je njihovoj porodici. A i taj policajac nije bas sav svoj :)

I ja sad razmisljam kako li ce nasa djeca da odrastu u ovom ludom svjetu. Ipak mislim da je sve to stvar vaspitanja.

Neznam,nisam vise pametna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina ja sam bila u Svici godinu dana ali posto nismo imali sanse da dobijemo papire presli smo u Fr.Milice nemoj da se brines,samo odmaraj sto vise :) Secer kod nas je djeciji dodatak 200e do trece godine ja mislim a za svaku trudnocu se dobija 1000 e u 8 mjesecu.takodje ima nekih popusta za stan ali mi nismo to ganjali jer oboje imamo punu platu pa mislim da nemamo pravo na tu pomoc.

jupi,to je skoro kao da si ovde,gde ste ziveli? mada vidim da u Fr imate vece povoljnosti,ovde je deciji 200 chf po detetu,i niko ti vise neda nista, i kod vas je duze bolovanje posle porodjaja,ovde samo 16 nedelja :angry: cicije

milice ne brini se to i jeste normalno,da te boli trba em ne ides u wc,em se siris,pa logicno i jeste,a i sekret spada u normalu...

ja bas nisam u toku,o kakvom snimku pricate,sta da trazim na youtube?ajd pa se pisemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.