Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

dobro vece i od mene,kao po obicaju se javljam na raport u kafanicu kad svi zaspu!!! joj sto volim kad spavaju :rolleyes: :rolleyes:

Milice ja ti ne mogu puno pomoci jer sam sa stolicom kao Svajcarski sat-cim ujutru popijem 2 gutljaja kafe odmah trcim u wc i popodne cim rucam-pa sam isto tako i u trudnoci!Ali citam tvoje ranije postove i kontam da ti i ne jedes nista pa mi je onda i logicno da od parceta pite i ne mozes u wc kao covek! ako vec ne mozes da ruckas onda pi mleka,jogurta i puno vode i sredice ti se i stolica,sad za ove lekove ne znam nista ali ako ti curke ovde kazu ja im verujem!!!

Trto jel ti to ides na folklor ili u lov na mlado pilece meso???? :lol: ma to je super ,uvek je bolje da si sa klincima nego sa matorcima-makar je interesantnije!!!

Shecerko ni ovde vise ne pada sneg,a i ono sto je napadalo se istopilo,danas je cak i sunce sijalo-poludelo vreme skroz! :P Maro te gluposti koje ti ljudi govore ne treba da te doticu,ne znam samo koja se to majka ne brine(pa i previse) kad joj je dete bolesno,jos pogotovo tako maleck!A ako ti to govore Grkinje e onda je to provala veka! sto kaze Shecerko one sinove ljube u >BIP< i zovu ih detence moje i u 60 godini,Edipov kompleks na sve strane po grckoj-da te bog sacuva!!!Samo ih nemoj slusati i nemoj ti sebe preispitivati da li je ili nije normalno da se brines-NARAVNO DA JESTE!!!!!!!

Drago mi je da je Ahil bolje i nadam se da ce biti jos bolje sutra!!

Nego ljudi gde je Milar,nje nema da se javi bas odavno,jos od onog raspravljanja je nisam videla!jel je neko mozda video da je dolazila???

Marince kako je u Svici,jel Eni bolje????

Uglavom meni su stigli mama i tata (nja nja nja) :P pa sam sad sva vazna,ne moram da peglem i perem koju nedelju!!! salim se,uzelela sam ih se jako jer ih dugo nisam videla,a i uzelela sam se Beograda,pa me sad puklo da se organizujem da idem na prolece,bilo bi lepo.....

ljubim vas sve i zelim vam laku noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad god dodjem na ovi stranu ukaze mi se prvo post od jelene "ZASPALI SU KONACNOOOO" i crknem od smeha :)))))

Znaci da to uveseljava i nekoga jos osim mene :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto jel ti to ides na folklor ili u lov na mlado pilece meso???? :lol: ma to je super ,uvek je bolje da si sa klincima nego sa matorcima-makar je interesantnije!!!

:lol: to sam i ja mislila - posle 45 min probe sam pitala da li ja mogu u veterane :lol:

Kondicija mi je jednaka NULI! A ono sve mlado, živahno :lol: Piletinu sam probavala ranije, pa mi nije odgovarala - sad njupam matorog petla :lol:

Farbam se sama, tj do pola se farbam sama, od pola (pozadi) me žmu farba. Jednom sam samo otišla kod frizerke, tu par kuća od nas, za uslužno farbanje (dakle samo farbanje, ne feniranje, ne šišanje) sam dala 10€!!!!! U šoku sam bila! Ali 7 mesec sam tad bila i nisam mogla da se saginjem preko stomaka da isperem farbu. Inače tetka u bg mi je frizer, ovde se ne šišam (sama ošišam šiške ako ih imam) - ako je uslužno farbanje 10€ koliko li je šišanje!?!!? Ljudi samo jednom sam platila frizera u Srbiji - i to muškog hahahhhh

Najviše bi volela da sam na kratko ošišana, ali ja sam onda freak i moram na 3 nedelje da se šišam.... šmrc kako volem kratku kosu

Ček da vi turim sebe sas kratku kosu (linija mi je bila super...a li ipak oje bilo pre 5 god ŠMRC!)

t25-Pictur.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci da to uveseljava i nekoga jos osim mene :lol: :lol:

p.s. i ja se raspadnem od smeha kad pročitam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cigaraki Trto,a?Hehe...Dobro jutro zenska dijasporo!Vreme je suncano bas,nije ni toliko hladno,pa cemo negde u setnjicu,jer smo bolje(pu,pu,nema temperature,samo nosic zeza).Budili smo se malo nocas,nema veze,a i dalje ne jedemo,ne znam sta da radim vise,na koji nacin da ga nateram!!Inace,za dve nedelje nije dodao ni gram!

A sto se tice izjava o mojoj preteranoj brizi,upravo dolaze najvise od majke mm,koja je jos uvek povezana pupcanom vrpcom za sina(tipa svakog dana se cuju bas jednom,i konsultuju povodom svega,i sl).Ma,sta da vam kazem.

Sto se tice farbanja,ja se nikad nisam farbala,ali sada hocu,jer sam osedela u trudnoci i posle nje :huh: ,a posto mi opada kosa,razmisljam da uzmem kanu..Seceru,Jelena,znate li koje su kane dobre na grckom trzistu?

P.S. i ja se uvek slatko ismejem na Jelenin post-konacno su zaspali:)

Inace,videh jednu zenskicu Svedjanku ovde,nova je..pa,da je pozovemo u kafanicu?Ne znam kako bese nick..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo drage moje,kod nas vreme prelepo pa samo na brzinu da vam se javim,inace odoh da sredjujem balkon...Eni je bolje,stavljala sam joj morsku vodicu kao luda,ko sto rece secer i po tri ampule dnevno,izgleda da njoj smeta grejanje u sobi,nocas je bilo iskljuceno i ona jutros normalno dise...

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Mazo,dobrodosla u kafance!Popij nesto na racun kuce:))

Znaci,istina je za Svedsku " 'ladno-al standard!",hehe.Pa,jeste,pricaju svi da je Skandinavija malo hladna sto se tice drustvenog zivota.Jel imas ti neko drustvance tamo iz bivse Juge?

Vracate se u Bosnu da zivite,ili samo u posetu?

Bas sam dosadna sa pitanjima,izvini:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mazo dobro nam dosla,iz tvoje price vidim da je stanje u Svedskoj slicno kao i ovde,s tim sto ovde jos moze nesto na crnjaka da se zaradi,inace porez ubi nas...

jao kako lepo vreme...

e micka ja kupila kao neki osvezivac za vazduh,nesto kao na vodu pa isparava,ajooj pa nam se stvorila tako vlaga na zidu,haos je bio,vise stete nego koristi od mene... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heh...svakako da nisi...pa nema potrebe za tim "izvini"...

sada idemo samo u posjetu na mjesec dana...ali se nadamo i skorom povratku...sve zavisi od politicara i stanja drzave...mm je jako osjetljiv na nepravdu i korupciju...pa kad se to malo stisa...

ovdje ima puno iz bivse juge,al ih je vecina zahladnilo,,,valjda to doslo sa ovim minusima...hehehe

hvala na dobrodoslici i na kafici... :rolleyes:

Mama maza dobrodosla u kafance! Ako cekas da se istrebi korupcija, ostaces ti zavek u svedskoj :lol:

I ja sam osetljiva na te teme, mada i ovde ih ima koliko hoces.

Danas ovde sunce, prelep dan, a juce sneg..pa onda zasto svi bolesni..

ja sad zavrsila sa ruckom, spremila sam kao da nam ceta vojske dolazi na rucak, pa se onda pitam od cega se gojim :blink::blink:

marina ja sam luki uvek stavljala serpu sa vodom na radijator..to mi je bilo ok, mada cujem da su ti ovlazivaci super, ali dosta jaci.

milice, ti si pish kao i uvek...i ja sam ponela u porodiliste torbu veliku kao da cu ostati tu, ne daj Boze, mesec dana. bilo me sramota kad sam je izvadila, brzo sam morala da je sakrijem ispod kreveta :lol:

Sad ce mm da dodje , pa da odmori malo i odosmo kod prijatelja.mora i luka da se malo druzi. ;)

cmokic veliki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mazo dobro nam dosla,iz tvoje price vidim da je stanje u Svedskoj slicno kao i ovde,s tim sto ovde jos moze nesto na crnjaka da se zaradi,inace porez ubi nas...

jao kako lepo vreme...

e micka ja kupila kao neki osvezivac za vazduh,nesto kao na vodu pa isparava,ajooj pa nam se stvorila tako vlaga na zidu,haos je bio,vise stete nego koristi od mene... :lol:

Jao,ja imala Chiccov ovlazivac vazduha,i vratila sam ga u radnju posle 7 dana.Od njega su mi se ubudjale sve stvari u sobi,od garderobe u ormaru,do knjiga...jos ne mogu da oteram miris budji iz sobe.Nikako ne kupujte!!!Sto kaze Secer,samo serpa na radijator!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao zeno kome pricas,stan iznajmljen a soba pocrnela,haos,dosao gazda,a ja se pravim luda kao nemam pojma sta se to desilo odjednom,ubedismo coveka da nam zameni prozore,najverovatnije zbog njih...neka i korist od toga,s tim sto je mm morao da kreci,a dok je to radio bilo mu je sve moje na spisku :lol: ,ni ja ga nikome nebih preporucila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima vama.

Ja sam novi clan na ovoj bebac stranici i mogu vam reci da sam odusevljena sa svim temama,kao i na pomoci i podrsci odredjenih osoba.

Po pozivu secera pozelih da vam se prikljucim u ovoj temi.

Inace zivim u Grckoj vec 5 godina,studiram,udata,za koji mjesec ocekujem i mog bebana:)Bogu hvala.

Inace sam iz Bosne,Republike Srpske. Grcka kao grcka mi se svidja ali Atina kao Atina NIKAKO. Neznam zasto ali ova guzva i svi ovi dogadjaji su mi se smucili,cini mi se kao da i ovdje ponovo prozivljavam rat(moje licno misljenje i iskustvo).

Inace,moja zemlja,moj grad,moje selo,tamo moja porodica sve mi to nedostaje.

Ali Bogu hvala imam divnog muza kojeg volim beskonacno,kao i njegovu porodicu koja me je prihvatila kao njihovu:)i sve mi to daje snagu i volju.

Kuci nazalost ne idem bas cesto,sa busom mi treba oko 26sati :(,tako da i kad idem idem sa autom pa je nekako malo lakse.

Znam da se vratiti nikad necu,ali neznam ni da li bih uistinu htjela.

Nadam se samo da cemo jednog dana negdje van Atine.

Toliko o meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro nam dosla,jako mmi se svidja tvoj potpis

Jelo jesu li zaspali KONACNO nema te? :lol:

laku noc zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro nam dosla,jako mmi se svidja tvoj potpis

Jelo jesu li zaspali KONACNO nema te? :lol:

laku noc zene

Hvala Marina na dobrodoslici i ljepom komentaru.

Laku noc svima vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da tu sam i svi znate sta cu sad da vam kazem....Zaspali konacno....boze ovo ima da me prati ceo zivot...moj licni potpis,ali sta cu kad znam da vas nasmeje ne mogu da odolim!!! :lol:

Tu sam Marince,nego sam veceras ostala malo duze da caskam sa mamom,pa sad kad sam ih sve ususkala rekoh da vam se javim! Mazo i Pace dobrodosle!!vidim da se Grcko isposlansto u kafanici razmnozava :lol:

Danas je mojoj klinki izbio prvi zubic,sokirala sam se kad sam ga videla,nije ni nervozna bila niti je pokazivala bilo cime,ali eto desilo se!!inace uzivam sa mojima,ovde je lepo i suncano ali povremeno dune neki vetar koji sece kosti!!Maro kako ste mi danas??Cim Ahilu bude bolje idemo na kaficu!

Marina drago mi je da ste bolje i naravno sto imate nove prozore :rolleyes:

Milice obozavam tvoje postove...vec te zamisljam kako za porodiliste pakujes veliki putni kofer i jos jedan ranac da se nadje :P ma nemoj mnogo brinuti,sve sto ti bude falilo donece ti muz u toku dana,nece ti bas sve to trebati.

Trto mnogo si mi slatka na ovoj slici,a sto se piletine tice slazem se,jer znas kako nas narod kaze "ko sa decom spava upisan se budi" :lol:

Mazo potpuno te razumem,bila sam u Shtokholmu 2 puta i videla sam koliko su Shvedjani hladni i nedruzoljubivi,svi se druze preko f.book-a ili msn-a i vidju se sa prijateljim 4 puta godisnje,a da ne pominjem to sto je vecina mladih ljudi na happy tableticama!!!ja mislim da tamo nikako ne bi mogla ziveti-tebi svaka cast!

stvarno gde nam je Alisa???

Shecerko jeste li bili u gostima?kako ti je celo,ima li bilo kakve promene na bolje?

odoh polako u krevet da se malo odmorim pa se pisemo sutra! laku noc i ljubac za sve zenice tamo daleko :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneske evo i mene :-)) Juce i danas mi je net zbog nekih radova na centrali bio ukinut preko dana,tako da uvece procitam vase postove,ali ne smognem snage da odgovorim. Mislim da ce tako biti i ustra,pa valjda ce zavrsiti konacno sa radovima! Uglavnom,vidim da ste mi dobro,da je u kafanici dinamicno..

Mama Mazo, i Pace dobro nam dosle u kafance! :)

Mama Mazo verujem ti da se radujes poseti svojima,meni je 9 meseci izgledalo predugo,a ne 2 godine..Zamislite tek da nema skajpa,nego da se dopisujemo sa najblizima,kao nekad sto je bilo..Uhhh...

Marina,dobro si pomenula taj osvezivac, i ja krenula da ga trazim,a vidis od njega vise stete nego koristi.. Mada meni mama kaze,najbolje da se stavi malo vode u seprici i ako se ima strukic ruzmarina..

Milice dobro si,treba poceti darazmisljamo o torbi,ja sve nesto odlazem,kao april je daleko..Uh..Al sto kaze Secer,bojim se dace biti torba od 20kg,ko da idem na ekskurziju a ne na porodjaj.Al kad svi kazu,ponesi ovo,ponesi ono..Sa drugim detetom cemo same znati sta nam treba a sta ne :)

Ja sam nesto malo prepadnuta,stigli mi nalazi iz laboratorije,krvna slika super,ali mokraca,delom dobar nalaz (sedimentacija ok,boja ok,nema glukoze,nema krvi,nema bakterija itd),a onda kad su mi radili parametre leukocita i eritrocita iz mokrace,pokazuje nenormalno uvecanje (7 puta vise od normalne vrednosti)..Gledaju i moji kuci,totalno smo svi zbinjeni,sa takvim vrednostima morala bih da imam veeelike probleme sa bubrezima..A ja se hvala Bogu dobro osecam.. Svejedno,sutra idem na kontrolu,pa cu videti sta ce mi ginekolog reci..Al eto,prvi put da stvarno imam oko cega da se plasim za svo vreme trudnoce..

Uuuu,al sam se ja raspisala,mene nema nema,pa onda,ne znam da stanem B)

Javljam se sutra opet u neko doba :) Zelim vam svima laku noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pocecu ja k'o jelena pesic "zaspali su konacno", misleci na luku i mm-a :lol::lol:

mm ustaje rano, ne moze on moj ritam nikako da prati.

Pace dobrodosla i ovde i as mi je drago da si nam se pridruzila.

Ovo postane svima jedna od omiljenih tema, meni cak i najomiljenija, tako da se nadam da ce i tebi..a i malo da atina dobije pojacanje, ove solunke su bile 2:1. sad smo na istom:)

alisa najbolje da nalaze odneses svom dr pa ce ti on sve reci. ja ne znam za te tvoje rezultate na sta mogu da ukazu..ja sam npr pred kraj imala jako puno bakterija. ali mi je mikroiolog rekla da ukoliko ima puno bakterija a sve ostalo ok, onda nije problem. ali ako ima puno bakterija i jos nesto je uveceno(zaboravila sam sad sta bese) onda je problematicno. ma ja sam dosta trzavica imala u trudnoci, ali eto na kraju je sve hvala Bogu ispalo ok.

mi smo bili u gostima i to do 11 sigurno, luka plakao sto mora kuci, ljubi ga majka samo da se druzi :rolleyes:

sad cu na spavanjac jer sutra moram ranije da ustanem <_< .moram do biroa da obnovim status pa posto u ovoj grckoj sve radi do 13h moras ustajati rano da bi sve stigao pre podne.

celo mi je malo bolje mada to stoji pa stoji. cekam da mi prodje, posto trenutno imam, pa da odem kod dermatologa jer inace bi trebala da mi skida se grudi neku virusnu bradavicu pa da me manje boli :unsure:

milice ti si pish...gde ces crna a tim jastukom za dodjenje u bolnicu??!!! :lol::lol::lol:

inace milice i pace ti je iz BL.

laku noc pa se pisemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,mamice!Pace,dobrodosla u kruzok!

Alisa,dobrodosla i ti ponovo.Ne brini zbog nalaza,ako se ti osecas dobro.U trudnoci sve pobrljavi,cesto bez ikakvog razloga.

Inace,ja cu da skrenem totalno,Ahil je nemoguc!Mislim da mu nicu zubi.Opet se budio nocas,dva-tri puta,vristeci.Cuclu ne sisa nego jede,grize,kao i sve igracke...kao da ga nesto uzasno boli...mora da su zubi.Mi smo potpuno neispavani..Ne jede nista i dalje,samo malo mleka...ma,poludeh.Poslala sam muza da kupi neki gel za zube,da mu bude bolje..ne znam vise sta da radim,boli me glava non stop.Evo ga,opet pocinje.Bezim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh nema me juče i sve živo propustim :lol:

Milice što se tiče torbe za bolnicu - ja sam nosila samo moj bade mantil i ličnu higijenu (ponela i vlažni papir)

E sad, ja nemam adekvatne spavaćice za bolnicu (sve sami dopi*njaci) pa sam nosila njihove. Ako ti imaš neku takvu (da je gore veeeeliki V izrez i na raskopčavanje onda ok)

Ogromne su mi bile, al ajd. Mnogo mi vruće bilo pa sam se presvlačila non stop. Peškire njihove takođe dobijaš, mrežaste gaćice, uloške. Kad bude žmu dolazio po tebe doneće ti stvari za izlazak.

Što se tiče sobe, ja sam bila sama samcijata u sobi. SMorila sam se kao crv u kamenu, nemaš sa kim da popričaš ništa. Muž je bio po 2-3 sata sa nama, iako su posete bile još i dodatno smanjene zbog tada aktuelnog nekog gripa. Ti sad vidi kako ćeš. Kako god, savetujem te da baciš pogled na slo RR jer sam ja tamo našla informacije

Javi kako je ispalo farbanje :lol:

Inače ja sam žene moje na dijeti, juče sam bila extra neurozna... a muž mi ni malo ne pomaže :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke caos. ovde je tako lep dan da nemam reci...luka i ja smo rano ustali pa zavrsavali moje oaveze vani pa onda u setnju i u dvoriste da vozimo autic onaj sto se gura nogama :)

sad cekamo tatu da dodje sa posla.mada ko zna kad ce on.

mama maza, mogu da zamislim kako je ne videti unuce uopste. :( Moj tata ako ne vidi luku mesec dana, odmah kuka kako ne moze da ga ne vidja toliko dugo itd :)

jel' tvoji ne dolaze u svedsku?

jelena cestitam na prvom zubicu!!! bas rano, svaka cast!

maro, meni je pedijatar rekla da je bolje da luki dam malo depona ukoliko ga muce zubi da ga to malo smiri, nego da mu mazem gel. i zaista kad je luka sizeo nocu, bio nervozan, dam mu depon i smiri se. Ipak ti gelovi svi sadrze kejn a i ne rade nista specijalno. ali vidi mozda ce tvom ahileju pomoci.

gde su nam milice, marina i ostale cure dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama maza, pa mogli su da idu na vizu standardnu, moji su dolazili tako kad mi se ćerka rodila. Nisam bila ni godinu dana u Slo, udata sam za slovenca, a pošto sam im ćerka dobijaju vizu bez problema. Do sada smo mi išli 2x u Srbiju i oni dolazili 2x u Sloveniju. Sad je naravno drugačije.

p.s. a imaju li oni komp pa da isntalirate skype?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav,evo i mene,lepo vreme a ja ceo dan perem i peglam,i zabolela me glava od muke,uf

cestitam zubic,bas fino sto ga nije osetila,i rano u odnosu na moje tvrdoglavo dete koje je prvi dobilo u 12 meseci,a sad cemo videti da li ce i Ena da saceka rodjendan pa zube :lol:

Sanya cestitam vam plac,jel to tu gde si,ili kuci dole? bas lepo kad imas svoje

Seceru nerece mi koliko ima km od onog mesta za letovanje do Srbije,a mozda ti nisam ni poslala tu poruku,nesto me ovaj komp j**ava

milice s tobom stvarno haos,pa imas jos vremena za tu tvoju torbu,ali znam kako je prvi put,obavezno ponesi nesto za citanje,trebace ti

zene cmokic za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde milice pisi vecaras :lol::lol:

marina nisam dobila tvoj pp posle onog mog opsirnog za letovanje :lol:

devojke, mm jos nije dosao sa posla, mene pegla gleda, gledam i ja nju i nikako da se sretnemo.. kao i usisivac...ali sa njim odoh da se susretnem :)

sanya, cestitam za plac, to su stvarno divne vesti!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske :)

Bas ste super sve.

Konacno cu i ja da pricam i pisem na nasem jeziku:)

Hvala vam svima na dobrodoslici,ova tema vam je super a pogotovo sve ovo sto djelite jedna sa drugom i samnom.

Danas sam rekla svojima nasla sam tako dobro drustvo da ne mozete vjerovati. Smijali su se,a muz kaze nadam se da ces imati vremena i za ucenje :) Oh,sali se naravno. Ja sam danas cjeli dan u nekoj frci,em ovjeri uput,em trci na fax em em.

Moram vam se pohvaliti prosla sam 2 ispita,jos cekam rezultate za ostalih 5 kuku nadam se da cu proci i tih 5. Pa onda jos u Junu 4 i KRAJJJJJJJ jupiiiiiiiiiiiiiiiii.

Ali ako ne prodjem sad koji i u Junu onda idem za Septembar sa mojim bebanom ako Bogda da dajemo ono sto cemo nauciti do tad. Termin mi je krajem Juna pocetkom Jula pa vi sad vidite sta mogu da naucim,NISTA! :( Ali nema veze bice sve ok.

Sta jos da vam kazem..

Seceru izgleda da ce i meni ovo postati omiljenja tema :)

E ovdje cu sigurno da postanem komunikativna :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravoooo....cestitam na polozena 2 i drzim fige za sljedecih 5....

Hvala mama mazo.

Oh drzite jer su mi potrebne.:)

Evo i beban udara izgleda do opet hoce kruske :)

Ljudi jedem kruske kao medo:) Bar kod nas u RS medvjedi jedu kruske:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.