Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Hej devojke, evo mi bili u gostima, pa dok sam uspavala luku, dok sam posklanjala nesto po kuci, sedoh sad da malo iskuliram. Slike upravo skidam pa cu ih za 10 minuta okaciti...

Inace se brinem za ove moje obrve sto su stale da rastu tj proredile se, bas se plasim. I stalno se tripujem da me peku sad, mada psiha je cudo. Plus onaj osip na celu..ma sve me napralo...

Da li moze od farbe da se osuje celo?....nije to bas pravi osip, vec kao da me je nesto sprzilo, tako izgleda. Kaze dermatolog nesto te je zesce izritiralo, dala mi kremicu, i dok sam mazala bilo je ok, sad opet...poludeh...

alisa , ti se bas provodis...ja nisam izasla u nocni izlazak pa ima bas dosta...sigurno godinu ipo....osim sto idem non stop na neke kafe. bas je u petak sad "srpska kafa", tj druzenje srpskim devojaka, i to bude kao kokosarnik , ali ok je , lepo se ispricamo :rolleyes:

maro jel' ste bolje?rece da jeste. nadam se da vam se temp nece vracati veceras?

milice kakav ti je to griz sa cokoladom? kako ga spremas?

odoh da skinem slike, posaljem mojima pa cu vama. pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ga moj transformer

DSC05283.jpg

DSC05300.jpg

DSC05325.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego sta nego od farbe ako je gore pri glavi jos ti plavusa...koji hidrogen koristis? jesi se skoro farbala, mene kad frizerka farba budem ko majmun crvena po celu jos kad mi farbu skida nekim njihovim "pepolom" uzas budem, sta da ti kazem kad mi je oderala mladez na glavi.... inace mm je skoro dobio neku crvenu flekicu na licu pored mladeza , bas takva kakvu je ti opisujes...ali se malo povlaci...to za obrve ne znam zaista ali verujem da neki hormon regulise rast dlaka svih...mislim da to nije nista strasno, ali svakako ako vec ides kod dr.napomenes cisto da cujes sta ce reci, mozda ti fali neki vitamin ili nesto slicno,jel ti ostale dlake rastu normalno, kako ti raste kosa, nokti i slicno...nemoj da se brines secerko sve ce to biti ok nije nista ozbiljno ja sam pre neko vece utripovala neke crvene tackice po nozi i frku napravila da us to rubeole...ej odkud to napamet da meni padne majko moja a ja sam kozu šurila kao krme kad ga pale, od vrele vode ma psiha je cudo sta da ti pricam sve znas :) a griz obicni skuvan na melku i onda ubacim onu cokoladu u prahu izmesam to i odozgo narendam obicnu cokoladu za kuvanje :)

ne znam milice sta je ali bas to na celu izgleda uzas....kao spaljeno pa se nastavlja skoro do pola cela...a farbu koristim vec godinama istu, loreal excellance, ceo paket je unutra, nisam sigurna koji je procenat hidrogen...ali ovaj osip traje li traje....

sto se obrva tice, moracu da vadim hormone...ne znam da li mi fali vitamin ili ne...ali me bas plasi...sta sve moze da uzrokuje poremecaj hormona???ako je uopste to..

ma samo neko mozganje covece, meni treba neko kopanje od 6 ujutru do 6 popodne pa da dodjem kuci mrtva umorna i samo se strovalim u krevet, a ne ovo samo nesto analiziraj i samo se nesto pojavljuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer presladak je mis mali :)

hvala draga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer presladak je mis mali :)

hvala draga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se prijavimi odjavim:)Bolje smo...samo muka bila za uspavljivanje,nesto brbljao sam sat vremena,pa kad se ispricao zaspao:)Ja sam umorna nesto,i sad mi se bas prijeo taj griz sa cokoladom...mmm..Secer,bas ti je lep taj transformers:PBlago vama kad imate lepo drustvance tamo.Ja ugovorila za utorak vece da odem do taverne sa par zemljakinja,videcemo sta ce biti,jer na kraju uvek ove udate nemaju kome da ostave decu??Izgleda da ja imam jedina muza koji hoce da sedi kuci i cuva dete,dok mu zena pije napolju.hehe..Al stvarno,nema problem ni da ga okupa,nahrani..nista!A,nadam se da konacno odem sa Jelenom na kaficu negde:))

Aj,onda pa se pisemo,odoh da spavam,laku noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaspali su KONACNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joj konacno mir u kuci,da mogu malo da odmorim mozak!!! danas ceo dan nisu spavali,ali ni malo,zato su se sad komirali-ne cuju se ni da disu!!!!Milice dobri su oni jako nemam zamerki,mirni su i ne placu cesto,ali ih je dvoje i kad su stalno budni i traze da sam tu da me gledaju i da im pevam umorim se ko niko,a nista drugo ne stignem da uradim pa me to i psihicki ubija!!!!

Alisa bas mi je drago da si se lepo provela,nego pomenula si tufahije,ja ih obozavam ,a nisam ih jela godinama,sad samo o tome razmisljam!!!

Shecerko Luka ti je mnogo zgodan i presladak,mora da je na mamu :rolleyes: .To za obrve mozda i nije hormonski,sacekaj malo i nemoj da se stresiras pre nego sto vidis sta je tacno,a osip moze da bude od svacega pa i od farbe-mazi stalno tom kremicom od koje ti je bilo bolje,mozda se stanje popravi!!!Cujem da su najavili za sutra ili prekosutra sneg u centru Atine,pa cete mozda sa Lukom na sneska i grudvanje :rolleyes:

Danas mi je cale javio da planiraju da dodju sa mamom sad u utorak,obradovala sam se kao niko,nisu bili dugo pa sam ih se uzelela,jedva cekam!!!!

nego gde nam je Marina????

Maro bas mi je drago da je bolje,valjda mu nece vise rasti temperatura!!!!za kaficu se dogovaramo sutra!!!!

ljubim vas sve i uzivajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena nesmem vise kremu da mazem, na bazi kortizona je...ali dobro, necu se stresirati, sta god da je sredice se, valjda.

ovde jos nije pao sneg, rekose veceras, mada ja cisto sumnjam, ali stvarno bih volela.nije 3 godine pao, tako da bi bio red.kod vas cujem pada, bas sam se malo pre cula sa drugaricom iz soluna.

jeco blago tebi kad ti dolaze tvoji, taman ces malo da odmoris. jel' ostaju dugo?

ajde ti i mara svratite malo do atine na kafu bre! :P

gde su ostale devojke iz kafanceta???

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zene,evo i mene da se javnem,da vidim kako ste? mi smo evo dobro,danas nam je napokon granulo sunce,vidim vi se radujete snegu,a ja ne marim da ga vidim,ovde je jos od kraja oktobra i vise mi je muka od njega...

Maro vidim da ste bolje i drago mi je,inace blago tebi za muza,i moj je zlatan sto se tice cuvanja dece,ali ovde zene baksuzi nijedna nece da izadje ili su umorne,ili nema ko da pazi decu,ili bla,bla...nikakvo drustvo nemam,sto se toga tice jedva cekam ferije

Alisa drago mi je da si se lepo provela

Milice ti bas volis kuhinju?ajde dodji malo i kod mene,posto ja u moju ulazim samo sto moram

Jeco blago tebi za decu,moraces da mi das recept,kako se prave blizanci :rolleyes: a i stize ti pomoc

Secer Luka je bas pravi momak,presladak,inace vama je drustveni zivot bas ispunjen,blago vama,sto se tice tvojih problema,da se nebi tripovala idi na neke detaljne preglede i znaces sta ti fali,ovako samo razbijas glavu,sta li je ovo-ili ono...

ako sam nekoga zaboravila nemoj da mi zameri,pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje i od mene..Ovde i dalje duva jaki vetar,tako da i nije bas fino za setnju,pa ceo dan sedim kuci..

Poceli svi polako sa zapitkivanjem sta mi treba za bebu,da mi kupe..Tako da postaje sve interesantnije he he he..U cetvrtak idem opet na kontrolu,i bas se radujem,da vidim ovo moje cudo ako bude htelo da razmakne rukice,posto ih od starta drzi preko lica :) Stidljivko moj mali...

Seceru bas ste bili slatki na maskembalu, ti imas preslatkog malog momka!!!! To srpsko kafenisanje koje pominjes moze biti dobro,jos ako imas neku prijateljicu sa kojom si stvarno super,pa da idete zajedno! E da,vidim da imasalergiju,to se i meni javlja kad promenim farbu ili cak sampon,pa mi celo postane crveno..Procice,makar meni je proslo posle jednog dana..Ako ne prodje,pravac dr..

Milice,svaka cast na ribanju kupatila,ja to vise ne mogu da radim,od stomaka..Jos pre mesec dana u Bukurestu predkretanje sam ribala,i imala posle bolove u stomaku,da sam se uplasila i rekla,nema vise do kraja trudnoce.. Super sto ti stize tetka..

Jelena mogu misliti kako si srecna sto tvoji dolaze,priredili su ti pravo iznenadjenje!!! Tufahije obozavam,mislim da ih nije tesko ni napraviti, cini mi seda je najtezi deo izdubiti lepo jabuke..

Maro drago mi je da ste bolje,da temperaturica prestaje..Drzim ti fige da izlazak uspe, superiska sto tm moze da te odmeni :)

Ljubac za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,zenske!Mi nadrljasmo..malopre dodjosmo iz bolnice.Nocas je Ahil probdeo,kao i mama mu...temperatura samo tako..a onda jutros 39.4!Odosmo do bolnice(po vejavici),tamo haos...cekanje.Nisu zubi,kaze dr,neki virus pokupio.Jadnicak,stavili mu kesicu da uzmu urin,i cekali smo 2 sata da piski,a on jadnicko dehidrirao toliko da nije imao sta da piski.Na kraju se ukakio,i upiskio,ali smo uzorak bacili jer nije naravno bio upotrebljiv!Onda su mu stavili novu kesicu,i opet cekanje,na karju je piskio,srce moje.Sada smo ga stavili da spava,nije hteo da rucka bas mnogo,a i nece da spavka,samo kunja...evo pored mene.A,ja sutra imam neki ulicni performans(za Dan zena),i nikako mi se ne ostavlja sam:((Uh,bas sam se umorila,boli me glava...Ljubim vas sve,pa se cujemo..idem da odmorim ako mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bre maro vi bas nadrljaste.rekla sam ti da zubi nemogu biti jer je za zube temo uvek granicna, nikad iznad toga.

tako da je virus, ali eto tako mal pa vec temperatura 39.4.jadnicak mali..

ali procice i to, sve je to deo odrastanja, ne brini...devojke jel' vam napadao sneg??!!! ovde svuda prikazuju na tv da pada, samo je nas zaobisao...iskreno volela bih da napada zbog luke, ali kad pomislim na cvece na terasi boli me glava...imam oko 30 saksija gde cu ih ako padne sneg? :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Maro bas mi je zao i tebe i Ahila!!! oboje se mucite! bice bolje,prebrodice te i to!

sheceru ovde ceo dan pada sneg,ali nikako da se uhvati lepo,topi se u vazduhu od velike vlaznosti!!!A ja bi bas volela malo da napada,uzelaela sam se snega!

ovi moji spavaju,a i ja sam premorena pa odoh polako da legnem.ljubim vas sve!

P.S.Alisa dolazi mi mama sutra pa sam joj dala zadatak da mi pravi tufahije,svratite da se naruckamo! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke ovde pada li pada kisa, nista od snega, samo su nas prevarili meterolozi :lol:

inace ja sam happy posto , secate se one moje panike od pre 2 meseca kad mi je izasla bradavica dole gde su dlacice :lol:

pa mi je dr rekla da nije nista ali da dodjem da mi skine...i evo ja se veceras tusiram i vidim da je nestala sama od sebe...jupiiiii....jos kad bi sve ovo drugo nestalo bilo bi divno...ali ima vremena :lol::lol:

ovo moje dete je kasno zaspalo veceras, vec sam pocela da sizim...hoce da citamo knjige, pa hoce crtani, pa mleko, pa crtace, pa ne miki maus nego donald duck i tako u krug...a meni zivci samo igraju :lol:

ali dobro...tako je to sa decom.

sta se radi jos u dijaspori?

nema nam trte, brinet, sirge itd..a tek micilice i mirjane vec jako dugoooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e milice evo informacije iz prve ruke posto ja celog zivota imam problema sa stolicom, a u trudnoci da ti ne pricam...znas kad sam otisla da se porodim i pita me ona sestra na prijemu "kad ste posledni put isli normalno u wc", a ja kazem "pa ima sigurno mesec dana"...a ona iskolacila oci.... :lol::lol::lol::lol:

poslednjih meseci kao da sam se bila zacepila sta da ti pricam :lol:

znas sta, kod mene psenica npr ne pali...probaj kivi, to bi uvek trebalo da protera...mene nista ne protera, ali ako bih mogla da kazem sta mi malo pomaze to je onda kivi, sladoled i spagete.

a kafu sa mlekom da popijes?

takodje postoji sirup za trudnocu bas protiv zatvora , mislim da je duphalac, ili lupam sad, znam da smo ga pominjale na forumu, ali posto je kasno a ja se ovih dana se samo bakcem sa lekovima i kremicama plasim se da nisam pogresila ime.

ti kazes nema ni u najavi?to znaci da ti se i ne ide u wc? pa kad nista ne jedes...mozda nemas zatvor, vec nemas sta da izbacis...a i 2 dana u trudnoci je sasvim normalno, bez brige...ali probaj kivi, sladoled isto zna da bude super za probavu....ajde javi sta si uradila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i da Srecan vam 8.mart, ko ga slavi...

maro jel ste vi ozdravili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro zene,i srecan vam 8.mart ako ga slavite,mi smo jutros bas poranili,Enu opet steze u nos,ja neznam vise sta da radim,ima li neka neki savet?

Maro kako ste?

Milice takva situacija je bila i kod mene pogotovo prvi put,meni je dr preporucivao kruske i sveze sljive,pomagalo mi je,ai Mg sam dosta pila,mada nisam isla u wc i po 10 dana...iskreno meni je veci problem bio posle porodjaja,od straha zbog rane sam blokirala skroz,tek sad bih mogla reci da se vraca na staro...

lep dan vam zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro ''strankinje''

Srećan vi osmi mart :) (onima koji ga slave)

Milice, pored kivija i ostalih saveta probaj i:

Donat MG

hladan sok od jabuje na prazan stomak (mene ništa ne proteruje osim to)

Paprika

Sveža jabuka

Naravno, pij dosta tečnosti

Ja bejah na đuski u nedelju - mene listovi otkidaju, jedva hodam - bukvalno...eeee počela i meni krštenica da žuti (izgleda odavno :lol: :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milica imas taj sirup sto se preporucuje u trudnoci, meni nije pomagao ali meni nista ne pomaze ...ali cekaj jos malo pa ako bude moralo onda ga kupi ...ili one glicerinske cepice....

marina gruvaj sto vise fizioloskog rastvora u nos...po tri ampule u svaku nozdrvu po par puta na dan...cisto da ne ode na pluca.

ovde pada sneg..ali ne zadrzava se, provejava samo i duva ko ludo....nista od odlaska u setnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taj sirup je portalak ii ti fabrički šćer - lactolosum (moje dete to ima za terapiju), setih se sad da su mi se mnoge drugrke žalile da su pred kraj trudnoće imale zatvor. Tako da Micka moguće da je i to

Šećeru nemoj me zezeati da u Grčkoj pada sneg?!?!?!?!?! kuku i lele naopako :lol:

Ja sam išla u šetnju sa ovom mojom - raspadam se

p.s. tamo na fokloru - deca bre!!! najstariji tamo je 5 god mlađi od mene (i to je možda samo jedan..) ostalo sve dečica!!!!

mmm piletinaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pored svog snega koji vise na pada, isli u setnju....

sad ce kupanjac i spavanjac. za luku naravno :)

Inace javila mi se Victoria, kaze da ce nam se ubrzo vratiti i da je bila prezauzeta poslom itd...jupiiii....

odoh sad pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kalispera,zenske!Evo da se javnem na brzaka.Bolje smo danas,nema temperature!!!Al nam je nos pun,i cak ni fizioloski rastvor po X puta dnevno ne pomaze,jadnicak ne moze mlekce lepo da pije(inace,slabo rucka i dalje).Vec trecu noc se budi u 2,pobrljavecu!

Nervozna sam,spava mi se...bila jutros da odradim taj osmomartovski performans(srecan 8-i mart,inace:),i odmah pobegla kuci da grlim moje srce.

Inace,optuzuju me svi da sam suvise zastitnicki nastrojena prema bebi,da mnogo brinem,blabla...ne znam,bas se pitam je l' sam normalna...Utupila sam ga danas opasno.

Milice,za zatvor,verovala ili ne,uvek pojedem ciniju kikirikija,badema,pistaca...i posle ide k'o naruceno:)))

Jelena,blago tebi sto ti dolazi mama, 'ocu i ja mojuuuuu mamuuu!!!Moja mama pravi mnogo dobre krofne,takozvane Baba Julke:)Njam...Inace sam se opet ugojila,jer ne mogu da ne jedem svakog dana slatkise,uzas!!!

Odoh sad da spavam,jer po svoj prilici me ceka nocno ljuljanje do besvesti:(

Ljubim vas sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro cuti dobro je da nema temperaturu, pa nek mu je i zacepljen nosic..ne volim temperature kod male dece nikako...

bicete vi sutra vec mnogo bolje cim danas nemate ceo dan turu (sto i rekao luka).

ko te osudjuje da si previse zastitnicka mama? ne verujem da su grkinje, posto se one mesaju u sinovljev zivot i kad ima i 50 godina i zivkaju i po 10 puta dnevno :)

nesto spava danas dijaspora :huh::huh:

ovde vise ne pada sneg....smrc....mada neka bolje, propalo bi mi svo moje cvece koje godinama gajim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice ja se uglavnom sama farbam ili komsinica, kad sam ovde jer grci generalno nisu dobri frizeri pa nikad nisam bila zadovoljna kao npr u beogradu.je' tebi kosa u istoj boji cela?tj jel' imas izrastak ili kako?

ako imas izrastak onda ofarbas prvo izrastak pa sacekas 20 minuta pa onda umuljas u celu kosu.mada ja uvek samo izrastak farbam, ali dobro ne znam kako je kod tebe stanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad god dodjem na ovi stranu ukaze mi se prvo post od jelene "ZASPALI SU KONACNOOOO" i crknem od smeha :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.