Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Ok,hvala,prenecu joj,ma oni koliko su zainteresovani,toliko i nisu,tj neznaju odavde da se snadju sta i kako a ovaj otuda nista nije bolji...

pa razmisljali su da se ona venca za brata o on za snaju i iznajme stan preko puta njih i da tako zive :D

e pishijada su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,drage moje.Marina,bebica ti je bas napredna,bravo!

Sto se tice Nemacke,ja imam jednog drugara,koji ima rodjake tamo,i on svaka tri meseca ide,pa se vraca u Srbiju,i tako vec 2 godine...ne moze da nadje posao:(Nista vise ne znam.

Poljubac zenske,odoh da zabavljam vampirce,nikako da prestane da place 3 dana:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice pa ja jedino sa vama ovde da flertujem. Secas se da sam FB jos davnih dana ugasila, a kamoli tamo neke druge sajtove.... :lol:

Tako da ne spadam u te procente :rolleyes:

Ovde isto hladno...Ne znam zasto dugo traja ova zima....Ali dobro, kad ude leto, onda cemo da kukamo kako je toplo i tako sve u krug. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutrić žene :)

Kako ste ovog hladnog jutra? Meni muž kući, nešto mu nije dobro i sve se nadam da mala nće da dobije opet nešto od njega.

Aj da vi ja postavim jedno pitanjce - kako imate sređenu vozačku (ko je ima) jel imate nki poseban zakon ili možete da vozite na međunarodnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro zene

milice bas lepo ime Tara :rolleyes:

secer sto rece milica,flertovanje preko sajta pa to je za osnovce,grci su onda bas cudni... :lol:

danas ovde greje sunce,ali je brrr hladno,mi smo vec bili u jutarnjoj setnjici pa sad ce devojke u krevet,a mama ce malo da coolira :lol: :lol: :lol:

inace ovde sto se prevoda dozvole tice moze se voziti godinu dana sa domacom nasom,ja sam posle par meseci od dolaska prevela,takodje vozila 5 casova i polagala samo voznju,da sam pala,ili da sam cekala da istekne godina morala bih sve ponovo da ucim :blink: ,medjunarodna mislim da vazi takodje godinu( nisam sigurna),i u prolazu kroz drzavu moze bilo koja,neznam za druge drzave

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan zene moji klinci spavaju pa ja kratko da vam se javim sad kad imam priliku!!! ovde je bas zahladnelo,duva neki vetar,oblacno je i neka sitna kisa se stalno navraca!!!

Trto ja sam vozila na medjunarodnu nesto kratko,a onda sam je prevela ovde,ne znam kako to ide tamo ja cu da ti kazem za ovde-odnela je na prevod kod sutskog tumaca i posle tako prevedenu nosila u opstinu da mi udare apostil pecat pa onda u miliciju da uzmem njihovu dozvolu! sve u svemu posao od 1 dana!!!!

Milice mnogo ste joj lepo ime izabrali,jel hvata euforija tebe i muza zabog bebe ili ne jos!!!

Maro da to vas ne muce zubici kad je tako nemiran danima????

odoh malo da nesto poradim po kuci,ljubim vas sve!!!

A,da Marina zaboravih da ti kazem devojcice su ti prelepe!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću sad lepo da se samoubijem!!!!!!!!

Prvo - nije mi padalo na pamet da se raspitujem ranije oko vozačke jer kapirala sam da imam međunardonu - ionako sam stranac!!!!

Ja sam ovde više od DVE GODINE!!!! Ništa, sad idem da skočim sa terase, nosim sekiru - pa ako preživim pad - da se dokrajčim sama!!!!

Pose*em se ja u evropu! (NAMERNO MALIM SLOVIMA)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A,da Marina zaboravih da ti kazem devojcice su ti prelepe!!!!!!!!

hvala

inace Trto pa nije to razlog za ubiti se... :lol: pa ti si luda,sta ce posle tvoji momci bez tebe... mozda kod tebe nije protokol isti,doduse vi ste u evropi,a ja sam samo na Evropskom kontinentu...bolje odlozi to skakanje dok se ne raspitas... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina Milica je u Sloveniji (kao i ja) - tako da - važi isto i za mene :angry:

Inače ja imam devojčicu :lol: jes' da je muškobanjasta na mene, ali nema pišu između nogu :lol:

Danas mi nije dan, prsla sam prvo zbog folklora, moj DRAGI se razboleo - ne može da me vozi, ja NEMAM FUC*ING slo dozvolu, nemam dikretan prevoz autobusom odavde - prsla sam zbog odsečenosti od sveta - plus me ovo sa dozvolom dokusurilo.

NEĆU da polažem ponovo. Eto im ga na joj mnogo sam besna... plače mi se od besa

plus sam malo i ljuta na gospodina što uopšte se nije potrudio da sazna! sve je na meni - a to što nisam umela da se sporazumem - ko me je*e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina Milica je u Sloveniji (kao i ja) - tako da - važi isto i za mene :angry:

Inače ja imam devojčicu :lol: jes' da je muškobanjasta na mene, ali nema pišu između nogu :lol:

Danas mi nije dan, prsla sam prvo zbog folklora, moj DRAGI se razboleo - ne može da me vozi, ja NEMAM FUC*ING slo dozvolu, nemam dikretan prevoz autobusom odavde - prsla sam zbog odsečenosti od sveta - plus me ovo sa dozvolom dokusurilo.

NEĆU da polažem ponovo. Eto im ga na joj mnogo sam besna... plače mi se od besa

plus sam malo i ljuta na gospodina što uopšte se nije potrudio da sazna! sve je na meni - a to što nisam umela da se sporazumem - ko me je*e

izvni molim te,tvoj tiker me zbunio skroz,pise pirat pa sam ja skontala da je decak...a joj jos ti ja stajem na muku... samo polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke . ovde kao sipi kisa sad, ali mi smo celo pre podne bili u setnji da kod moje drugarice kad smo videli da se namrcilo i da mozemo da pokisnemo.

Sto se vozacke dozvole tice, prica je sledeca. Bar ovde. Sa medjunarodnom dozvolom ne moze niko da vozi ko ima boravak druge zemlje. Znaci nju kao i da nemas.

Sto se srpske dozvole tice (za nju bar znam) ne ni trebali da vozite, ali ovde svi voze sa srpskom dozvolom jer nikome se ne polaze ponovo, pogotovo sto je to ovde skuplje dosta nego kod nas. Ako te zaustavi policajac, moze i da ti ne kaze nista. Nama se to sto puta desilo. E a po zakonu bi trebali da ti pisu kaznu, tj daju ti rok od godinu dana da polozis sa grcku vozacku dozvolu, a ako u tih godinu dana ne polozis, onda placas kaznu od oko 700 evra. I to je cela prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, dišem i smirila sam se - ali tek pošto sam se pokačila sa ovim mojim. Tad se setio da pozove opštinu i pita. Nije rečeno baš da mora posle 2 godine, ali su nam rekli da to što pre završimo. Moram da idem na zdravstveni i da položim opet - pod tim položm se podrazumeva da izađem na ispit sa instruktorom i pandurima. Dakle samo jedan ispit.

Poslala sam odmah mail zdravstvenom domu, da vidim kad mogu da odradim taj pregled i koliko se plaća. Još da saznamo koliko se plaća taj đavo za ispit.

Znam ja da mi moja ne važi, samo sam mislila da će međunarodna važiti, no nije.... jbg life goes on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vece zene...

Milice pa nemoj se nervirati ionako ces uskoro drzati svoju devojcicu u rukama...vazno da je ona(a i ti)dobro...

inace kod nas nista novo,a vidim ni kod vas...

nema nam Alise ovih dana,sta li je snjom?

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro vece diasporo sta se radi???

moji su konacno zaspali i ostavili me malo da se opustim.Milice nemoj da se nerviras,sto kaze Marina uskoro ces je imati uzivo pa te nece biti briga za slike sa uz-a!!!I moji su ti Mico tako stalno stucali u stomaku po nekada je trajalo i po 15 min-jel da da je mnogo smesno kad beba unutra stuca-lud osecaj!!!!! :rolleyes:

stvarno gde su Alisa i Micilici????a gde je i Mara????mora da joj Ahil ne da vremena da se javi!!!!

ja odoh da se kupam,sve vas pozdravljam pa se pisemo!!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke evo i mene. Imala sam celo poslepodne goste pa do 1 veceras. Vracaju mi se super prijatelji za Srbiju pa su dosli kod nas da se pozdravimo , a ja pozvala jos neke zajednice prijatelje da bi se svi videli i tako..Bas sam sad smorena, jer mi se drugarica rasplakala kad je odlazila, ali sta da se radi...Tako je to, jedni idu, drugi dolaze. Dosta sam njih ispratila za sve ove godine i stalno mislim da sam imuna na to, ali opet rastanci su rastanci.

Inace nista novo...A i sta ce biti novo sa gostima po ceo dan. Trabalo je sad za vikend da idemo sa prijateljima na planinu, ali mm radi tako da nista od toga.

Milice 'ebes 4d, sad ce Tara jos malo, pa ces da je uzivo gledas i mazis.

I ne kopaj po netu rezultate i ne uporedjuj kad ne mozes nista da promenis, a i svaka trudnoca je za sebe. Bez nerviranja, opusti se i uzivaj u trudnoci.

Marina sta ma u svici? Jel' Ima snega?

Gde su ove ostale devojke?

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Helou,maj diar vimin!Pogodile ste zasto me nema...Ahil mi ne daje ni minut slobodno,a uvece kada ga stavim na spavanje,moram da se posvetim muzicu:))Inace,samo svratim ovde do kafanice,i nemam vremena ni da citam ostale postove..uf.Drago mi je da ste sve dobro.

Mi smo sinoc bili da se druzimo sa jednom malom devojcicom:)Moramo sad da ostvarujemo kontakte sa ostalim bebama,jer ce Ahilu trebati drustvance uskoro:))Inace,sve devojcice oko nas,nijedan decak,tako da ce moci da bira ,hehe.

Mora idem sad,evo ga,place cim ga ostavim na min.

Ljub za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske,evo i mene :) Ovih dana sam bas bila lenja,valjda malo uticaj hormona,malo straha (jer kontam da realno za mesec dana dolazi dan P).pa mi je trebalo da budem sama sa sobom.. Nit sam gde isla, nit bila na netu, filmovi i goblen i evo prodje "kriza" :mellow: Ne zamerite.. Nekako mi se cini da bi uz mm bilo drugacije da je tu... Ali dobro,staje tu je..

Vidim da ste sve dobro.. U kafanici uvek dinamicno :) Ja treba naredne nedelje da idem na kontrolu,pa da dogovaram i epidural..Ponudili se skoro istovremeno sestra moje jetrve i komsija koji je dr,da "skrenu paznju" ginekologu kod kog idem i koji ce da me porodi..Pa sad na muci dal oboje da mu kazu ili je dovoljno jedno?! Muka kad mozes da uhvatis vezu sa vise strana,muka kad nemas kako da uhvatis!! Zvek! <_<

Jel prosla zimakod vas? Sad ce nam prolece brzo, sa prolecem bebe, a sa bebama drustvance i sreca 24h!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje! Vidim da ste danas sve ili van kuce ili sa svojim najblizima :) Neka neka! Ovde napokon stala kisa,te sam se lepo isetala,greote,ko da me ko na lancu drzao zadnjih 5,6 dana. Kafa sa drugaricom, pa kuci :) A sestra napravila makovnjacu,a ja sve kao necu,pa jos jedno parce,pa jooos jedno! Hmmm, bice veselo mom bebanu bojim se! Ja se spremam da izadjem sa jetrvom,2 zaove i svekrvom povodom 8.marta veceras verovale ili ne! :) Meni je to super, zasto da ne prustimo sebi malo oduska.. Tako da smo nasle restoran gde uzivo sviraju sevdalinke i finu narodnu muziku,pa se nadam da cu imati materijala za pisanje sutra :rolleyes:

Sta se kod vas desava?? Ljubac od mene i bebana za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vece i od mene,vidim sve ste dobro,sto mi je drago,i klinci su dobro... Alisa nada se da ces lepo da se provedes,eh kad sam ja zadnji put izasla negde,jos kad sam bila trudna sa Anjom,davno bogami...no dobro bice dana :rolleyes:

Milice pijes li ti neke vitamine uopste kao dodatak,ovde je to obavezno,ipak trudnicama treba vise jer su podlozne padu imuniteta sto bi reko moj doca... a to sto ti je zeludac pun ti je bolje nego da je non-stop prazan(sto je bio slucaj kod mene) pa kg viska koliko volis :lol: ,salim se naravno

inace kod nas je vreme blagi uzas :angry: ,nista novo,ajd pozdrav za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke evo i ja da se javim na kratko. Bilo smo celo poslepodne do nekih pola 10 veceras na decijem maskembalu u srpskom udruzenju, tacnije udruzenju srba u grckoj i stvarno je bilo super.Skinucu posle slike da vidite luku. On se extra proveo, plakao je kad smo odlazili.

Inace nema nista novo.Ovde je danas bio super, suncano i toplo, cvrkucu pticice, bas pravo prolece. Od ponedeljka najavili sneg opet u Grckoj to znaci da ce i u atini da zahladni. bezveze , nikad duza zima cini mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,drage moje.Mi smo pod temperaturom:(Sad uspavah Ahila,pa da potrazim savet.Ne mogu da listam i trazim postove...imamo 38.4,i popili smo Depon(paracetamol).Samo to.Imam neke cepice,ne znam da l to da mu dam...uf,bas me sekira..a da ga vucem sad do bolnice,nedelja je...ne bih bas.Nije ni ruckao danas bas nesto mnogo:(

Nadam ste da ste sve ok.Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,drage moje.Mi smo pod temperaturom:(Sad uspavah Ahila,pa da potrazim savet.Ne mogu da listam i trazim postove...imamo 38.4,i popili smo Depon(paracetamol).Samo to.Imam neke cepice,ne znam da l to da mu dam...uf,bas me sekira..a da ga vucem sad do bolnice,nedelja je...ne bih bas.Nije ni ruckao danas bas nesto mnogo:(

Nadam ste da ste sve ok.Ljubac

ako si mu dala depon sirup onda sacekaj sa tim cepicem!!! pokusaj da mu izmasiras sakice i stopala!!! stopala mozes sa alkoholom( inopnevma 100%) a sakice samo onako istrljaj pa mu ih operi vodicom!!! jel ima jos neke simptome osim temperature-tipa da je od zubica,vakcine ili tako nesto????nadam se da ce biti bolje!! ljubim vas

pozz i drugim zenicama,ovi moji klince ne spavaju nikako i grozno su raspolozeni pa samo da vas ljubnem sve pa cu vam pisati veceras kad napokon ostanem sama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,drage moje.Mi smo pod temperaturom:(Sad uspavah Ahila,pa da potrazim savet.Ne mogu da listam i trazim postove...imamo 38.4,i popili smo Depon(paracetamol).Samo to.Imam neke cepice,ne znam da l to da mu dam...uf,bas me sekira..a da ga vucem sad do bolnice,nedelja je...ne bih bas.Nije ni ruckao danas bas nesto mnogo:(

Nadam ste da ste sve ok.Ljubac

Kad vam je pocela temperatura? Ako je danas, ne moras odmah kod lekara. Ali prati, da li ce mu procureti nos ili slicno,. Mada ako je slabo jeo , onda je sigurno grlo. Zubi nisu sigurno, jer temp od zuba je uvek ona granicna, 37.4

Ne brini se nista.

Daj depon, ako vec njega hoce, cepice ostavi kad bude veliki pa ti bude bezao po kuci cim vidi ili cuje sirup :lol:

Jel mu spada sa deponom temp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao alisa divno se provedi sto znam da hoces..uzivaj i mozak malo od porodjaja rastereti...mnogo brines zeno nemoj toliko sve ce to biti dobro...

vi uspavane lepotice budite seeeeeeeeeeeeeeeee :)

Milice draga,ja bih,ali mi kukavicluk ne daje :rolleyes:

Sinoc je bilo bas lepo,muzika,ambijent,hrana,ma sve! Odavno ni ja nisam izlazila ovde po PG,jos na zivu muziku, bas samse uzelela.Naravno imala sam svog malog partnera podstanara da menja tatu u igranju... Krenemo mi da narucujemo,i ja poceh da biram,ne gledajuci u konobara onako gladna,kad momak kaze,ej zdravo skolska drugarice! ;) Kad pogledam,ucili smo u istom odeljenju u osnovnoj skoli! Tu se lepo ispricamo,pa mu ja onda kazem da nam nesto fino preporuci..I stvarno sve je sto se jela tice bilo ukusno..I na kraju,kada videh da imaju tufahije,pa kako da ih ne narucim..To je jedan od retkih orjentalnih slatkisa koje obozavam... Eto tako drage moje,bilo je veselo i lepo,tesko da cu imati skoro priliku za slicni izlazak u skorije vreme...

Maro,kako ste danas,jel temperatura prosla,ili makar manja?

Seceru vidim vama lepo i dinamicno kao i obicno, druzite se,setate..Superiska! U Bukurestu sem srp.ambasade,nema srp.udruzenja,tako da ti negde i zavidim sto imas priliku da sreces nase ljude i druzis se sa njima.

Marina,hvala ti,kao sto vidis,bilo mi je fino,jos malo da priporastete,pa ce biti prilike iza ovakve stvari.. Mene,Milicu i ostale mame tek ceka "mirovanje" kad su ziva muzika i okupljanja ove vrste u pitanju..

Ljubac za sve od nas dvoje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.