Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Cao devojke,jel vas uhvatila bozicna kupovina ili ste se uspavale?

P.S. Secer,jel ozdravio Luka?

Pozdrav :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bozicna kupovina?Hmm..Hvata me jeza!Mom muzu rodjendan 23. pa svekrvi 24. pa Bozicni pokloni svima(a klinaca koliko hoces),pa posle za ove u Srbiji,tj. za nas Bozic svima...jao!Bankrot samo tako.A ovde snizenja tek pocinju 15og januara i traju do kraja februara.jedino da svima odlozim poklone do 15og,heheh:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,jel vas uhvatila bozicna kupovina ili ste se uspavale?

P.S. Secer,jel ozdravio Luka?

Pozdrav :rolleyes:

Sirga luka je ok, posto smo morali na antibiotike, tako da oni rade svoje pa je i ozdravio...samo sto nece antibiotik da pije, to je borba svako jutro i vece, drzimo ga i mm i ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A bozicnu kupovinu mi ne spominjite...vec sam bankrot. a ostala su mi jos 2 poklone za dve devojcice od moje drugarice, i plus luki da dokupim za ng , a moracu i mm-u nesto....kuku :lol:

luka je dobio vec dosta poklona, posto nam je bila moja drugarica iz soluna za vikend kod nas i donela je gomiluuuu poklona!

a da li me hvata ta groznica za kupovinom?! pa hvata mene ona uvek :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' se dijaspora uspavala...Gde su bre sve zenske nestale?Ili ste zapalile sve u domovinu za novaka? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu- al me vise nema :lol:

Seceru bitno da ste bolje sad. Kiss za Luku! ;)

Cure ja dosla iz kafane! Izasla sa curama na Bozicnu veceru i dobro je da smo i sad usle jer smo u pola 7 zapocele. ;)

Kupovina i pocela i uveliko se privodi kraju! Mi smo trosadzije i kad dodje Bozic bude: e jos samo ovo, posebno za dete! Maloj sam nakupovala i garderobe i igracaka i edukativnih stvari, i jos kad dodas i sve sto ce od familije dobiti- opet cisto razmazivanje. Sreca nase poklone delimo na Bozic, Novu Godinu i opet Bozic pa je necemo izbombardovati u jednom danu.

Inace sam do guse u obavezama. Dobila sam na poslu novu ulogu, bila rana plata i bonus :rolleyes: i jos sam ja malo okupirana dobrotvornim radom i paketima za domovinu. Za praznik smo na srecu kod mm-ovih pa ne moram i o trpezi da razmisljam. Samo cu jedan od dezerata da spremim i toliko.

Sutra jos poslednja kupovina i podizanje par poklona koje sam narucila preko telefona i neta. Imamo puno snega, sve je ili stalo ili usporilo, pa se nisam puno oslonila na postu. Danas sam i od kuce radila zbog toga...

Ovog i proslog vikenda smo imali i partije i pozorisne predstave i malene koncert i jelke kicenje i sankanje i svasta! Divno je sto cemo imati beli Bozic i zaista je drugaciji osecaj kad se Santa i Deda Mraz cekaju pod pahuljama! :)

E a neko pomenu rodjendane: moja i mm-ova najuza porodica (roditelji, braca, sestre, bratanice) imaju rodjendane u 3, 8, 10, 14-i decembar, 2 i 7-i januar! I nije samo do troskova vec i do toga sta im vise izabrati svima :rolleyes:

Eto to je kod nas ukratko. Sad bezim das prolunjam po forumu i na spavanjac! Ubi me lap-top danas i oci su mi se usijale! A ovo rose vino mi je samo dodalo :lol:

Topao pozdrav svim damama na temi i porodicama!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mMa KAKVA kupovina ... Ja se ne secam kad sam zadnji put kupila nesto za sebe i ne znam ni kad cu :( ... Sve drugo je prece .......... Ovde uzasno hladnooo :( Meni se uopste ne izlazi napolje ... Trebamo da idemo da kupimo brasno itd sta nam jos treba za proju ,kacamak ,kolace ... i ja kazem mm da idemo 24.12.jer taman ima deda mraz i pokloni , a i da ne trosimo gorivo sad da idemo i da se vratimo i opet za 4 dana da idemo i da se vratimo ... Ma sve me mrzi , vetar uzas samo duva , grad nisu bas najbolje okitili :( na tv -u uveliko pustaju bozicni program ... A.......Strahinja radi nesto u kuhinji !! lomi dete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj milicice nemoj da si smorena danas. 'ebes i kisu i lose vreme i to sto nisi u situaciji da kupis sve novo, bitno je da imas jedan zivot u sebi i zato moras biti uvek srecna i nasmejana.

A i ako nista, uvek imas nas ovde da nam se izjadas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem da toliko traze za prevoz jelke!!! koji kreteni. Pa vidi da po nekom ko ide za ljubljanu uvale tvoji pa posalju da ne placas prevoz, jer za te pare sto ce ti poslati mozes kupiti maltene novu jelku sa sve ukrasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,

vidim da ste u euforiji oko praznika,Milice resi li sta za jelku?Pa zar ne mozes tu da kupis neku simbolicnu pa sledece godine kad bebac poraste veliku?Ja imam neku minijaturnu mislim da nije visa od 20cm,dobila na poklon preprosle godine od svekrve,okicena,i pored nje drzim deda mraza,cisto malo simbolike,ali zato planiram sledece godine da kupimo veliku jelku,klinci ce biti veci pa ce se obradovati,pogotovu Masa.Evo je zvace uckur,posto se ona ne igra sa igrackama kao sva deca,nju interesuju etikete od igracki,odela,uckuri od trenerke,savijen pampers pa da moze da odlepljuje,plasticne cinice i poklopci,flasica da moze da mucka vodu.....Jel se jos necije dete igra sa ovim stvarima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO,

Milice jel stigla jelka,sad kad si nam objasnila da vam je to zajdnicka jelka koju ste imali dole,razumem te zasto hoces da je doneses?Nas je zavejao sneg za 24 godine ne pamte svabe da ga je bilo vise.Strasno,nemas gde auto da parkiras,dok se moja cura igra koristim priliku da malo kuckam,da vidim sta se kod vas radi.Sta planirate za Ng?Mi ove godine kucna varijanta,mada bih ja najvise volelela da ostanemo kod nas u stanu,to nam je prva Ng sa nasom curom u novom stanu,ali izgleda da cemo ici kod suprugovih roditelja,sreca te zive preko puta,nisam bas raspolozena za GRANDOV program,ali valjda ce biti ok.Pozdrav. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hallo dijasporo,kako ste mi. Sirga,znam kako ti je,bili smo prethodne dve nedelje u Nemackoj,uzasno je hladno plus sneg. Ovde je danas divno,suncano,jeste hladno ali mami osmeh. Kupovina? Jao,ne smem da stavim na papir koliko smo para potrosili na ovim snizenjima,poklone i ne racunam.

Ja malo da se pohvalim,polozila sam prvi kurs nemackog,jedno potanje omanula,ispade da sam strebercic :lol: ,sada pravim malu pauzu pa Jovo nanovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je da se i nase kafance u dijaspori ponovo otvorilo.posle onog dogadjaja niko nije bio u mogucnosti nista ni da pise.

ali eto opet smo tu...

ovde jos nisu pocele rasprodaje. grci cekaju da sve pare potrosis na poklone za bozic i ng pa tek onda da stave snizenja i to me izludjuje. potrosili smo para i para sad za poklone a onda kad dodju snizenja moram nama da kupujem garderobu i luki.

inace ovde ceo dan neka kisa, kao i juce. juce smo se smorili u kuci , ali danas smo isli da narucimo tortu za lukin rodjis pa onda u ograonicu i vratili se pre pola sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve i mene ,razocarana sam :( Ni vatromet NISTA !!! Niti su lepo okitili nas grad :( Jedino jelku blizu centra... A grad pored nas je PRELEP !!! Ja sam navikla da svake godine u ponoc ima vatrometa ali ne i u ovome gradu ...

Kako je bilo kod vas ???

Ima li snega ??

Seceru si bila na skijanje ???

Ovde snizenja koliko hoces !! Sa 20chf brus 10chf :) tange 5 chf :) :) Kupila mp3 jedan mali koliko da imam za muziku 10chf hehehe bas ima dosta snizenja i mislim da ce ih jos biti , evo i krevet smo cak nasli na akciji zato ga i mm uzeo , dolazi kuci i kaze " kupio sam krevet" ja gledam sve mi cudno i ja i drugarica pokusale da ga sklopimo ali ipak smo njemu ostavile hehhe ... Na kraju njih dovje su ga sklopili ja sam se izvukla ... Hvala ti Strahinja hehehhehe ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na kraju smo narucilu tortu nodi. videcemo kakva ce da bude, posto je nisu imali u poslasticrnici , vec sam se ja dogovarala sa sefom, pa sam njemu ostavila na kraju da radi sta hoce. luka je trazio nodi i to je to :)

kao raduje se, mada nema pojma kad mu je rodjendan , zna samo da je uskoro..:)

miro, nismo jos isli na skijanje, nema snega na toj planini gde idemo, cekamo da napada zestoko pa cemo onda.....verovatno februar.

rasprodaja nema, bas dosadnooooo.

miro ti se pises u francima, a ja sam nemam pojma koji je odnos sa franaka i evra.zato prevedi ti te cene malo nama :)

daj da vidimo krevet sto ste kupili , slikaj :)

milice super za taj chicco gym i za taj poklon,....sto volim te super deal-ove, uvek se obradujem :)

luka i ja evo jos u 9 zaspali ovde u dnevnoj sobi gledajuci pepa prase.mm ga samo preneo u njegovu sobu, a ja se evo sad probudila gladna kako pas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa od prilike brus i mp3 sam platila oko 13€ a tange 6€ ... Krevet slikam danas , nije bas nesto veliki, za dvoje je idealan ali za troje ne bas , kad nam dodje Strahinja uvece ja spavam na ivici :)

Mi smo ostali bez auta , prodali, ne znamo koj da uzememo sad ... Da je mm dobio posao nebi smo morali da uzimamo auto jer bi imali kombi od firme... Ali jbg ... Ovaj mesec cisto sumnjam da cemo kupiti tako da cemo morati da ga iznajmimo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miro pa zar ti muz nije dobio posao?ja sam mislila da jeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan dijasporo,evo i kod nas konacno malo SUNCA,javljaju za nas Bozic lepo vreme,super.Ovde kod nas je bilo ludo za NG,vatromet,rakete,svake godine je tako,ne znam kako je bilo na trgu,ali ovde se komsije organizuju i svake godine se takmice koja ce zgrada imati bolji vatromet,bar sam ja tako stekla utisak.Masa zivcani,zeza me domacinski,a mene kicma rastura.Danas imam kontrolu pa cemo videti da li je Lena ili Milos,proslog meseca nije bio siguran misli da je curica.Ma neka su nam deca samo ziva i zdrava,kad pogledam sta se sve desava.Pozdrav. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije dobio seceru ... Menjao je druga jer je bio bolestan , i taman ovaj da se vrati na posao kad zove gazda i kaze da zatvara firmu ... Sta ces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sirga blago si ga vama , hocu i ja vatromet !!!!!!! Bas bilo trulo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dijasporo dobro vece :) ) brrr sto je kod nas hladno ova zima nikad nece otici....meni je kuma danas najavila dolazak 10.na dva dana ce da dodje da me vidi malo samo mada dok je ne vidim tu ne verujem nista :) )

secer kad je luki rodjendan jel danas-po tikeru mi se cini danas?? kad slavite?? koliko ste planirali decice da dodje??? ma joj on je veliki momak i bice glavni, secam se ja i malo veca decica kod mene u vrticu nisu znala te stavri, seceam se jednom smo ih vodili u igraonicu kod jedne curice na zabavu i par njih kad je poslo kuci trazilo poklone one sto su doneli da im vrati:))

sta se radi kod vas ovih dana ja evo prvi Bozic nisam sa mamom i tatom i prvi Bozic nemamo prase:) posto slave svekrva i svekar 14.pa je nezgodno malo :(

sutra nam je rodjis, zapravo 5.januara ali posto je proslo vec 12 h , onda je danas. slavimo ga u subotu, posto svi rade ovih dana....dve godine smo slavli u igraonici a ovog puta cemo kuci...zvacemo samo najblize drustvo a i njih je oko desetoro drugara i drugarica. :)

bice ludnica u subotu od njih, vriska, piska, ali dobro,...:)

sutra cemo ugasiti samo svecice na nekoj mini torti posto ce prava torta u subotu....jupiiiii.....:)

ja se radujem njegovom rodjendanu vise nego on :)))

obozavam decije rodjendane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece svima, gde god da nas ima :)

Kako ste mi cure? Vidim ima svuda pomalo vesti i slavljenja. Milo mi je kad je sve ok i veselo. :)

Seceru srecan rodjendam Luki! Lepo da se provedete na slavlju! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo na odmoru i ili u kucu ne ulazimo, ili nam je kuca puna. Imali smo goste za docek, pa prvog, pa otputovali na 2 dana u okolinu Windsor-a kod prijatelja u provod. Pre toga smo sa prijateljima isli u arboretum, uzivali tamo sa decom, isli na par zurkica... Danas smo isli u bioskop da gledamo Animals united i super se proveli. Ne zbog filma toliko, vec zbog direktorske sale. Sedis u ogromnim koznim foteljama sa stocicem, donesu ti sta narucis- od pica, alkohola, hrane, do grickalica i slatkisa. Mm i ja smo bili pre sami ali sad se i nama i maloj usladilo toliko da smo vec na vratima poceli da biramo sledce film za gledanje iz te sale. Mala izrazila zelju da vidi Tangled a i nama se dopao trailer...

Sutra imamo zakazano druzenje sa drustvom izjutra i onda plivanje. Povratak na casove ove nedelje, balet, gimnastika i pevanje sledece. Ja popodne imam i konsultaciju sa ortopedom u vezi kolena i pregleda koje sam imala. Videcu sta kazu rezultati...

E za Badnje vece cemo na osvestenje badnjaka u Oxford. Ranije cemo vecerati i onda pravac ta eparhija jer nam je najbliza. Razmisljali smo da li u London, al bi ipak trebalo tamo da ostanemo preko noci a meni Badnje vece i Bozic nisu za to vec za kucu i porodicnu atmosferu. Jedva cekam da mala vidi jer je prvi put vodimo. Mm je bio, ali i on se malo detalja seca. Jos jedva cekam da mm-a doteram ko magarence, a malu ko pile za kucnu predstavu! Bice zabavno! :)

Za Bozic ne znam koji su planovi jer imamo rodjendan u familiji, a i rasulo se pola njih po svetu za praznike. Mm treba da potvrdi planove...

Eto ukratko nasih dogadjanja. E da- za docek smo mi imali kineske lanterne i prskalice, al komsije vatromete i to sa svih strana. Ko voli takve feste nek svrati do UK-a na 5. novembar jer je to nacionalni praznik i par dana oko njega su svuda vatrometi i lomace. ;)

E zaboravih da pitam sta vam je Deda Mraz doneo? Kod nas bilo otvaranje svega 1. izjutra i mala se odusevila poklonima. Bogami i ja sam se obradovala svom poklonu- mm me je uspeo ostaviti bez texta!

Snizenja i rasprodaje- uspela sam danas da uglavim mini shoping i maloj sam uzela brdo tankih unihopa, krem kozne cipelice i podosta snalica. I bratanicama sam kupovala poklone. Odbrojavam ova 3 meseca dok ne odemo da ih sve vidimo!

Jao sto sam se raspisala! Verbalna dijareja, sto mm kaze! :D Odoh! Ostajte mi dobro i zdravo i sretan vam Bozic ako do tad ne budem svracala! CMOK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru srecan rodjendam Luki! Lepo da se provedete na slavlju! :)

Hvala micilici... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se MIcilici poklona tice, neke lukine sam postavila u Sta kupiti za Ng detetu?...ali to nije sve. Dobio je tomas voz set, ukrase koji se boje akrilnim bojama, puzzle, veliki zamak koji smo slagali oko dva i po sata :angry: , od drugarice je dobio kockice farmu, dva auta od prijatellja, od kosminice buzz-a iz toy story-ja , od mojih onog handy manny-a na motoru, kupili smo mu i garderobicu itd.vise se i ne secam.

ja sam od mm-a dobila neke mindzuse i torbu i bas sam se obradovala kao malo dete. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.