Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

nema nikoga.....Evo ja kuvam kafu i + rakica navalite :)))

nadam se da ste sve u euforiji oko praznika pa se zato ne stizete da pisete!!!!

evo mi smo kuci oni se igraju,a ja pijem kafu!!! jos malo pa cemo napolje ako ne pada kisa...juce je citavu noc padalo nesto izmedju snega i kise,toliko sitno i dosadno grrrr!!!!

kod nas nista posebno novo,sve isto nas troje uzivamo kuci,malo spremamo neke sitnice za praznike,malo se igramo i tako!!!!

tata kao i po obicaju radi po ceo dan pa onda kad dodje dok jedemo dok sta vec je klincima vreme za spavanje!!!!

okitili smo kamin i drvo za koje sam mislila da necu kititi da ga klinci ne rzvale,ali reko hajde da probam...za sad ga ne cackaju puno.pridju gledaju kugle malo ih zavrte i to je to...nadam se da ce na tome da ostane!!!!

spremamo se za vikend idemo kod moje svekrve...muka mi je kad pomislim koliko mi stvari treba za samo 2 dana...vucem za sobom citave kofere!!! ali sta ces tako je!!!

sve vas puno ljubim pa se pisemo!!!!

gde nam je Nena brinem se za nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro iz suncanog Portugala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav zenske. Da vam javim da necu moci bas da se puno javljam, posto smo mnogo igrali igrice odneo nam Deda Mraz sva tri kompa dok ne porastemo da mozemo opet da igramo :). Sad vas pratim mobilnim ali mi sitno pa me mrzi. Kad se mali uspava jedva stignem da se dogegam do kreveta.

Inace smo onako, prehlade i dalje traju. Bili smo brzinski da vidimo svekrvu, cekamo rezultate pa cemo videti dalje. Mozda ce na zracenje ili hemoterapiju a i to se ceka....

Ovde zavejalo, nigde se ne ide. Sad idem sa Jocom kod dr, dodaje mi zadnjih 10 dana samo 10g dnevno pa da je pogleda. Fica je dobro a Luka i dalje kaslje i slini...

Eto! Ljubim vas pa kad stignem pisacu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage moje, kod nista novo... juce smo slavili Sv. Nikolu, a danas odmaramo, i uzivamo u vremenu, ovde pada sneg, puno snega, prava zima ili kako bi rekla moja mama mecava ali ja volim, i bas se radujem...

puno pozdrava svima.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro iz suncanog Portugala :)

Jaoj...blago li se tebi...jel mogu da svratim? :rolleyes: Ako ništa drugo, bar to medeno dete da ti izgnjavim... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj...blago li se tebi...jel mogu da svratim? :rolleyes: Ako ništa drugo, bar to medeno dete da ti izgnjavim... :wub: :wub: :wub:

hahahahaha slobodno navrati ako neko voli da se gnjavi to je stasha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj to sunce ovamo, menjam za sneg. Ne volim ga ni na slici. Svaki put kad je hladno razmisljam o seljenju za Afriku!

Da vas ne davim puno, loseg sam raspolozenja. Stigli mi rezultati magnetne rezonance, imam neke promene na mozgu, nije bas sjajno. Nisam jos svarila lose vesti pa necu u detalje. Glavno ne boli me glava od migrene.

Toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno,grlim jako!!!!Drzi se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno moja samo hrabro...sacekaj da se lepo vidi sta i kako pa onda da se trazi resenje za problem...hvala bogu medicina stalno napreduje i postoji resenje za sve...samo misli pozitivno mozda i nije nista strasno....ljubim vas sve i mislicu na tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drage moje, citkam vas ja ali nisam bas raspolozena za vise. Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neno samo hrabro i drzi se, nadamo se da nije mnogo ozbiljno, nadje se resenje za sve... puno pozdrava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj to sunce ovamo, menjam za sneg. Ne volim ga ni na slici. Svaki put kad je hladno razmisljam o seljenju za Afriku!

Da vas ne davim puno, loseg sam raspolozenja. Stigli mi rezultati magnetne rezonance, imam neke promene na mozgu, nije bas sjajno. Nisam jos svarila lose vesti pa necu u detalje. Glavno ne boli me glava od migrene.

Toliko...

Neno, srecno, neka bude sve u redu!

A ja dosla ovde da prvo s vama otvorim sampanjac, mm je dobio posao! Sutra idemo u Lucern da dogovorimo detalje... Izvol'te

tri-sam.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno moja samo hrabro...sacekaj da se lepo vidi sta i kako pa onda da se trazi resenje za problem...hvala bogu medicina stalno napreduje i postoji resenje za sve...samo misli pozitivno mozda i nije nista strasno....ljubim vas sve i mislicu na tebe

Potpisujem i drzim ti fige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno, srecno, neka bude sve u redu!

A ja dosla ovde da prvo s vama otvorim sampanjac, mm je dobio posao! Sutra idemo u Lucern da dogovorimo detalje... Izvol'te

tri-sam.jpg

Cestitam draga!

Kod nas sve ok, nisam sad raspolozena nista da pisem jer sam procitala nenin post, pa me to bas smorilo.

Ljubim vas devojke pa se pisemo ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan brzinski pozdrav za sve.Ljub i Srecan Bozic onima koji ga slave sutra!

Neno,ja tek sad videh tvoj post:(Drzi se,mi smo tu kao podrska,sigurno ce sve biti u redu!Ne predaj se,jos uvek ne znas kakve su to promene,mozda je nesto sasvim bezopasno,nemoj misliti na najgore,ok?Znam da je tesko,ali imas porodicu,i zbog nje izdrzi.

M.Nadja cestitamo!Lepe vesti pred praznike.

Mi smo u guzvi,radili,imacemo goste za drugi dan Bozica,pa ja danas pocinjem da spremam,juce cistila kucu,isla u soping ovih dana za poklone..uh..sta da vam kazem,kad znate i same kako je.Sneg padao,ali se zadrzao nije,ipak lepo ga je videti (ili liznuti,kako je Ahil uradio vec:)

Pisemo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno, draga...uz tebe sam i nadam se da ćeš se izvući iz tog stanja. Grlim te jako...bigarms.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na podrsci. Ispada da su mi promene na mozgu posledica preeklampsije tj visokog pritiska. Radi se o nekim zaristima a uzrok je prokrvljenost. Trebam jos neke analize da radim ali se nadamo da ce se vremenom stvar smiriti i da nece napredovati. Prepisali mi opet lekove za pritisak pa cemo videti. Glava me cesto boli ali sta je tu je.... Trudim se da se ne nerviram i da regulisem pritisak. Kuci me paze da se ne stresiram tako da sam na postedi i mogu reci da mi prija.

Ovo moje stanje dobro utice na kilazu, za sada 12,5kg manje. Moze i sa ove, pozitivne strane da se stvar posmatra :D. Jos malo pa sam riba, doduse mozda budem senilna riba ako se ovo ne smiri :D. Po sistemu: sta ce biti sa kucom? - Zapalicu je :D. Kao sto vidite polako mi se vraca dobra volja.

Pisemo se uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na podrsci. Ispada da su mi promene na mozgu posledica preeklampsije tj visokog pritiska. Radi se o nekim zaristima a uzrok je prokrvljenost. Trebam jos neke analize da radim ali se nadamo da ce se vremenom stvar smiriti i da nece napredovati. Prepisali mi opet lekove za pritisak pa cemo videti. Glava me cesto boli ali sta je tu je.... Trudim se da se ne nerviram i da regulisem pritisak. Kuci me paze da se ne stresiram tako da sam na postedi i mogu reci da mi prija.

Ovo moje stanje dobro utice na kilazu, za sada 12,5kg manje. Moze i sa ove, pozitivne strane da se stvar posmatra :D. Jos malo pa sam riba, doduse mozda budem senilna riba ako se ovo ne smiri :D. Po sistemu: sta ce biti sa kucom? - Zapalicu je :D. Kao sto vidite polako mi se vraca dobra volja.

Pisemo se uskoro

Neno, drzim fige da se sve sredi i da uzivas u svom zmijskom telu bez senilnosti! A je l' ce se to smiriti samo od lekova za pritisak ili su ti to sad prepisali dok ne skontaju sta dalje? Mazi se puno s decom, oni ce ti biti najbolji lek... Saljem ti jedan dijasporski zagrljaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno ja sam tek sad videla šta se izdešavalo, i drago mi je što imaš dobre volje i pozitivno razmišljaš. To je najbitnije,a ostalo će se polako srediti!

Kod nas ništa novo,spremamo se za N.G imaćemo goste,pa sređujem stan onako generalno. Neću imati vremena za kuckanje pa da vam još sad poželim sve najbolje za isduću godinu! Neznam šta bih vam još pisala tako da vas pozdravljam sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beeeeeeeeeeekiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

smiley_knus_og_kram_23388569_158208650_1

ovaj jel ti to mene zoves :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno kako si sad?Nadam se da ce sve to proci brzo.ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zenske.Evo,dok spava malecki,da se javim na brzinu.Vidim sve ste se razbezale,spremate se za praznike,a?Mi isto,proslavismo Bozic,bili u gostima,gosti bili kod nas...sad se polako vracamo u normalu,do Nove godine.Verovatno cemo posle N.g. u Srbiju,oko 4-5og januara,da proslavimo Bozic sa mojima i vidimo malo ljude,i moramo da se vratimo do 13og,jer Ahil ima vakcinu tada da primi.

Novu godinu cemo kuci verovatno da cekamo,jer sam se bas umorila od setkanja tamo-'vamo...pa smo rekli ko hoce kod nas-dobrodosao je:)

Nadam se da ste sve dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa,Beki se vratila!Kako si,kako Bora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa,Beki se vratila!Kako si,kako Bora?

Bora je supeer,napreduje lepo,spava fenomenalno,smeje se,guce,malo kmeci al nista strasno.Grceve nema a nije ih vala ni imao.Mozda 5 puta za ova 3 meseca.Sve u svmu odlicno smo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.