Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro drage moje. Ja sam nekih par dana bila kod roditelja mm,onda se vratila kod mojih i zakacila stomacni virus.2 dana je to bilo strasno,da sam se pitala kako bih uopste ista mogla oko Marka da radim,da me to zadesilo u Bukurestu,gde nema ni mame,ni sestre ni svkrve!!Toliko sam se plasila za Marka da i njega ne dohvati,ali evo vec 3.dan kako sam ja ok,a njemu za sad kuc kuc nista! Malo vise grcka,ali ne povraca i nema proliv.Ipak pratim, dajem mu preventivno probiokid imuno,ne treba mu sad pred odlazak u Igalo ta "ekskurzija".Mada svi kazu,da je avgust najgori za decu sto se tice tih stomacnih virusa.

Hvala vam svima na rodjendnskim cestitkama.Zamislite mm i ja smo rodjeni u isti dan,samo on 12 god pre hahahahaha.Tako da definitivno ne moze da zaboravi da mi cestita i kupi nesto fino hahahahhaaha.

Spremamo se za Igalo.Idemo u nedelju. Malo me trema hvataod svega dole,smestaja,terapije,samoce.Ali ok je,znajuci sebe to je normalna reakcija. Mm dolazi oko 15.avg kod nas,tako da necemo biti ni previse sami.Taman malo da se razelimo nas troje.

Pace,cestitam od srca! Uzivaj u svojoj bebici.

Nena1 dobro dosla i od mene!

Milice,nisam ni ja jos moju bvurmu uspela da stavim :) Ne brini se za bebusku,ako se ponassa kao i obicno,nema veze koliko pojede.Gledaj samo da joj dajes tecnosti ako su kod vas tem[perature skocile.I kod nas ovde su kontrole poprilicbno retke,jednom u mesec dana,i to,ako idemo na vakcinu.Ali evo sad kako smo odlozili vakcinu zbog Igala,preskocili smo i jednu kontrolu i eto cemo sad posle mesec ipo dana da idemo na vaganje.Doduse,ja se ne opterecujem puno,jer se kod Marka definitivno vidi da dodaje na tezini,krupan od starta,pa ne moze biti neprimetno.Ipak mislim,da treba da se okanes kucnog merenja,jer samo stvara dodatnu nervozu tebi,a onda i bebi. Ja bih je merila mozda na svake 2 nedelje. Na njih sad sve utice i vreme,pa prirpema zubica,ma sve!

Evo Marko nesto obilnije bljucnuo,al vise kao vodicu,pa idem da ga presvucem.Valjda nece da ga hvata virus!

Ljubac svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alisa, markic ti je kao lutkica. Lepo se provedite u igalu. Zelim vam da vam terapija lepo uspe i da se slatko odmorite. Da ti markic dobije virus mislim da bi dobio i temperaturu jer je mali, ne secam se bas kako bese.... Pozzz od nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alisa, markic ti je kao lutkica. Lepo se provedite u igalu. Zelim vam da vam terapija lepo uspe i da se slatko odmorite. Da ti markic dobije virus mislim da bi dobio i temperaturu jer je mali, ne secam se bas kako bese.... Pozzz od nas

Hvala Nena1..Za sada smo dobro,valjda ga nece uhvatiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro,kod nas nista novo,i dalje vreme bezveze,ja neznam sta je ovo,ali leto nije sigurno,strasno

hvala Jeco sto mislis na mene,izdrzala sam jedva par dana,i evo sad je napad prosao i ja kao nova,do sledeceg puta

Alisa lepo se provedite Igalu,i bice sve o.k,nece maric da se razboli cim nije dosad

Milice tebi je tara super cim je dosad tako fino napredovala tako da slobodno mozes da se opustis i uzivas,a vagu skloni i cuvaj za drugu bebicu

sta je sa ostalima ovde: secer,luna,mama maza,mara... nikoga nemA?

veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se pridruzim ovoj temi( davno me je secer pozvala)

Dakle zivim u Australiji 7 godine,svideo mi se zivot ovde ali prve 2 godine sam zelela da se vratim,a sada sam se bas navikla. Ali ovih dana kako dolazi prolece sam vazduh mi mirise na Srbiju,tako bih volela samo pola sata da se sa detetom prosetam kroz moje sokace :( ali boze zdravlja,planiramo sledece godine ici tamo,tako da sam vec sad pocela da se radujem.

Imam za vas jedno pitanje,ali to cu drugi put,sad nemam puno vremena. Ljubim vas xoxo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i örebro... oko 200km od stokholma...

jesil ti tacno u stokholmu ili je län u pitanju??

kako si se obikla,jesil isla ikako u sfi,,,kako ti ide svedski,,,pasel ti duuuuuuuuuuuga i hladna zima:)???

Uh,daleko smo,ja sam bas u Stockholmu. Krenula sam na SFI u novembru i isla do sredine februara,taman sam presla na c+,i onda vise nisam mogla da sedim toliko,ni da hodam,7.mesec,i tako osta moj SFI na ledu do daljnjeg :rolleyes: Kad sam prvi put dosla u SWE,bila sam u soku zbog jezika :lol: sad razumem vec dosta,al tesko je izgovoriti :lol: i kad bih htela nesto da kazem,cim zinem izadje engleski a ne svedski :lol: ma sreca sto skoro svi znaju engleski.Kad bebko napuni godinu vraticu se na SFI.Kako ti s jezikom?

Kuku kome moze da pase duga i hladna zima :) Ma sto je hladno i nije strasno,obuces se,ali onaj mrak me ubi.E a zato leto je prelepo,nema nenormalne vrucine,nema mraka ,e to mi se svidja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Lucija2,ja se bas pitam ima li nekog sa dalekih kontinenata :)

Moj bebac juce primio prvu vakcinu,jooj,dobio sinoc temperaturicu,moj smesko,ne place ali je mnogo tuzan bio,ljubi ga majka :wub:

A vreme nam i dalje prelepo,pu,pu,da se ne promeni :).Svi se vec vracaju s odmora,tako da nismo vise sami u gradu:)Mama mi je jos uvek ovde,pa ja uzivam :)A za 2 nedelje vracaju nam se i velika deca,jupiii :)

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,kafance!Evo na kratko.

Dobrodosla,Lucija2!I srecan rodjendancic(ako sam dobro videla danas je:)

Sta se radi,zenske?Mi se vracamo polako u normalu,posle svih gostiju...ali samo do ponedeljka kada stize nova tura.Tek od 18og smo sami,pa cemo da odmaramo u pravom smislu.

Vruce je ovde,komarci jedu,nista novo:)

Drago mi je da ste sve manje vise ok.Ljub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici,i ja sam se pitala da li ima jos neko sa ovog kontinenta,ali izgleda da sam samo ja.

Nije mu danas rodjendan,bio je 26 jula,ali eto i dalje pise happy birthday.Hvala u svakom slucaju :)

Htela sam da vas pitam,da li ste od kad ste otisle u inostranstvo upoznale osobu,sa kojom se sada dosta druzite?

Ja sam upoznala nekoliko njih sto su mi prirasle za srce,ali sam se nakon nekog vremena dosta razocarala u njih. U srbiji imam 2 najbolje drugarice sa koima sam i sad u kontaktu i bas mi nedostaju,jer njih znam ceo zivot i znam da su iskrene.

Bas me zanima vase iskustvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici,i ja sam se pitala da li ima jos neko sa ovog kontinenta,ali izgleda da sam samo ja.

Nije mu danas rodjendan,bio je 26 jula,ali eto i dalje pise happy birthday.Hvala u svakom slucaju :)

Htela sam da vas pitam,da li ste od kad ste otisle u inostranstvo upoznale osobu,sa kojom se sada dosta druzite?

Ja sam upoznala nekoliko njih sto su mi prirasle za srce,ali sam se nakon nekog vremena dosta razocarala u njih. U srbiji imam 2 najbolje drugarice sa koima sam i sad u kontaktu i bas mi nedostaju,jer njih znam ceo zivot i znam da su iskrene.

Bas me zanima vase iskustvo

dobrodoslica i od mene,ja imam u sidneju puno rodjaka i ljudi iz mog kraja...

inace sto se druzenja tice,ja jesam upoznala dosta njih ali sam se u vecinu razocarala,recimo imam dve osobe(od kojih je jedna moja jetrva) kojima mogu reci da verujem,ali nikome 100%ni samoj sebi ne verujem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodoslica i od mene,ja imam u sidneju puno rodjaka i ljudi iz mog kraja...

inace sto se druzenja tice,ja jesam upoznala dosta njih ali sam se u vecinu razocarala,recimo imam dve osobe(od kojih je jedna moja jetrva) kojima mogu reci da verujem,ali nikome 100%ni samoj sebi ne verujem :lol:

Da , da slazem se,nikom se ne moze verovati,doduse ja privatne stvari ne iznosim iz kuce , i ne pricam ih bas nikome,ali evo jedan primer.

Pre par godina je ovde dosla jedna jako fina zenica,nije ovde imala nikog,nije znala jezik,ni nista,a ja sam neko ko voli pomoci svakome,pogotovo u njenoj situaciji jer sam i ja bila nova ovde i znam kako je,tako da sam je ja vodila kod frizera,manikira,doktora,u shopping i sve to sa malim detetom,i pored mojih ostalih obaveza.Ali nije mi bilo tesko.Pre nekoliko meseci je pocela da se druzi sa jednom za koju je pricala lose,i za mene je skroz zaboravila mislim stvarno nije fer.Ja razumem da je malo tsko,jer ja imam malo dete i ne mogu da izlazim i sl. ali to joj pre nije smetalo.No dobro ja sam i dalje ostala fer i javim joj se. Najvaznije mi je da imam zdravog i normalnog sina i muza a sve ostalo dodje i prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici,i ja sam se pitala da li ima jos neko sa ovog kontinenta,ali izgleda da sam samo ja.

Nije mu danas rodjendan,bio je 26 jula,ali eto i dalje pise happy birthday.Hvala u svakom slucaju :)

Htela sam da vas pitam,da li ste od kad ste otisle u inostranstvo upoznale osobu,sa kojom se sada dosta druzite?

Ja sam upoznala nekoliko njih sto su mi prirasle za srce,ali sam se nakon nekog vremena dosta razocarala u njih. U srbiji imam 2 najbolje drugarice sa koima sam i sad u kontaktu i bas mi nedostaju,jer njih znam ceo zivot i znam da su iskrene.

Bas me zanima vase iskustvo

Cao lucija.

Imam jednu drugaricu sa kojim sam odrasla zajedno i skolovala se u srbiji. Dosle smo ovde u razmaku od god dana. Drugu sam upoznala pre 15 god kada sam dosla i trecu pre 10 na poslu. Sa njima se super druzim i tu smo jedna za drugu.

Srbiju sam napustila pre 15 god. Drugarice koje sam tada imala vise ne vidjam, jednostavno tako se sve odigralo. Mm je iz drugog grada i tamo sam upoznala zene njegovih drugara i lepo se zdruzila sa svima. Stalno se cujemo, neki su nama kumovi, nekima mi, svi su super....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovde imam samo jednu prijateljicu sa kojom sam vrlo bliska,Srpkinja je.Jedino sa njom mogu da pricam o svemu u poverenju.Imam i dosta drugih,sa nasih prostora,ali se ne vidjamo toliko jer imaju decicu,pa je tesko uklopiti sve.Imam i neko grcko drustvo,uglavnom prijatelji mm,i oni su ok,ali nisam preterano bliska sa njima.Stalno mi dolaze moji prijatelji i rodbina,i ja idem za Srbiju,pa se ne osecam socijalno ugrozenom:))

Ali,da je tesko steci prave prijatelje u inostranstvu-jeste...za to treba malo vise vremena,i zavisi koliko si spreman da das sebe,i obratno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lepo , drago mi je kad cujem da imate osebe od poverenja uz vas. Ja na primer ovde imam dosta prijateljica takodje sa malom decom,2 puta nedeljno ih vodimo u park ili u igraonicu zavisi od vremena,cujemo se telefonom,idemo na kafu i sve je to super. Ali osobe sa koima sam bila bas bliska dosta su se promenile. Cujem se svako vece preko skype-a sa te dve drugarice sto sam vec spomenula (ziveo skype :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice :wub: ,tako je i meni bilo,ponekad je bolje biti sam nego u losem drustvu...

iskreno ni ja neverujem vise u prave prijatelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, zene!!

Nas nema kod kuce ovih dana, stalno smo na bazenuuu!!! Da, da, stiglo lepo vreme! Marina, bas me cudi da i kod vas nije ovako... Doduse, i ovde pljusne ponekad, ali je inace sasvim fino za kupanje, pa sad pratim kad ce nam se isplatiti ova nasa sezonska karta :lol:

Odgovor na lucijino pitanje: u Svajcarsku sam dosla nedavno pa jos nisam imala kad da upoznajem ljude, plus nigde ni ne idem-planirala sam pre nego sto cemo doci da se upisem na razne kurseve, bas zbog tog upoznavanja, ali sad kako ne smem mnogo da se krecem, sve mi je to palo u vodu. Kad bude malo starija ova beba sto treba da se rodi :) Inace dok sam zivela u Italiji (3,5 godine) imala sam neko drustvance sa faksa, ali kad sam dobila dete nisam vise imala prilike da se vidjam s njima, i bas mi je bilo tesko bez igde ikoga. U istom gradu je zivela i moja kumica, najbolja drugarica iz srednje, ali smo potpuno prestale da se druzimo... I inace otkad imam dete, jako mi se rascistilo drustvo, tako da sad imam u Srbiji samo dve prave prijateljice, i one su mi vise nego dovoljne, zato sto znam da su to pravi ljudi. Stalno nagovaram mm-a da zove nekog s posla na rucak, da se druzimo s nekim, jer meni to uzasno fali, ali on je nepopravljivi soler <_< Mislim da ni ne ume da se druzi...

Veliki topli ljubac svima vama! Odoh da kuvam rucak za sutra, da imam vise vremena za bazen kad se probudim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro,ovo moje malo opet poranilo,aaaa

opet kisa,juce je kao bilo toplo poslepodne,medjutim jutros opet ova prokletinja...

luna blago vama ako mozedete da se kupate,ovde je od zadnjih mesec dana,25 padala kisa,proklijacemo

milice slazem se sa tobom u potpunosti,i kod mene se sve promenilo od kada sam se recimo udala,svi takozvani prijatelji vise nisu imali vremena da se cuju sa mnom,mozda im je skupo poslati sms,ipak je ovo inostranstvo,na pocetku mi je bilo mnogo krivo,i zivkala sam,a sad iskreno i ne setim se...imam moju decicu i muza,imam s kim da popijem kafu,kad-kad i vise mi i ne treba... u blizini ovde imam nekada najbolju drugaricu,druzile smo se od cetvrtog osnovne do cetvrtog srednje,zajedno smo odrasle,medjutim kad sam dosla ovde,a ona je pre mene dosla,to vise nije bila ona devojka koju sam ja znala veoma dobro... jedno sam naucila za sve ove godine,a to je da nikada nikoga neznamo do kraja,koliko god sam mislila da nekoga znam,uvek sam ostajala zatecena nekim stvarima...

i da nebi bilo lose skupiti as negde pa da se druzimo :lol:

udavih sabajle :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene....tek sam sad videla da na je Mara malo aktivnija...kuku meni Maro od tih tvojih gostiju tako je kod mene bilo godinama,ali sam ih letos malo "oladila" jer ne mogu da pruzim gostopprimstvo potpuno nikome sa 2 bebe koje non stop jurim tamo vamo!!!

Lucija dobrodoslica i od mene!!!!

Maro mi smo te bubuljice-znojnice imali 2 nedelje,mazala sam im rivanol i talk non stop i brzo su nestale..probaj to!!!!Sto se tice Ahila mislim da je potpuno ok da ne napreduje drasticno sada kada je toliko aktivan jer se jako trosi na puzanje i pokusaje da hoda...nemoj mnogo brinuti...bitno je da je zdrav i veseo...ima kad da poraste :rolleyes:

Vidim da ste dotakle teme oko prijateljstva pa da se ukljucim,ja sam ovde evo 6god i imam dosta drugarica ovde ali ih ne mogu nazvati prijateljima,moji pravi prijatelji kojih imam 10tak su svi u Srbiji!!!Tesko mi pada sto ih ne vidjam ali se redovno cujemo telefonom i dopisujemo na Facebook-u!!!nisam imala to iskustvo sto Marina kaze da prijatelji nemaju vremena za tebe kad se udas i rodis decu,tako da nemam zamerki na to...niko se u odnosu prema meni nije promenio i uvek nadju vremena za mene kada sam u Bg-u!!!!ovde se vidjam sa ljudima ali nije to to...meni treba jako dugo da mi neko priraste srcu i da nekoga nazovem prijateljem!!!

Moji klinci spavaju,pa ja sad ohoh da se bacim na sredjivanje kuce i spremanje rucka...sutra rado ujutru mi dolazi brat od strica pa cu imati drustvance 10dana!!!

Maro kad se otarasis gostiju zovi da pijemo kafau!!!

ljubac za sve zenice odoh da raspremam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,da ugrabim da kucnem koje slovo u pauzi pakovanja :) Smejem se sama sa sobom,ovo mi je prvo letovanje sa bebom.Ako verujete,cini mi se da mi sve treba,kao da se selim! :unsure:

Vidim vi o prijateljima,uh imala bih i ja sta da dodam.Eto odkad sam se udala,a pogotvo od kad sam se preselila u Bukurest,tacno se iskristaliziralo ko je prijatelj a ko to nije. Svi oni sa kojima sam sam se druzila,a pride nekako vise ja ulagala energije i truda u odrzavanju prijateljstva,tolerisuci njihov nemar su sada "bivsi" prijatelji.Medju njima je i moja vencana kuma,verovale ili ne.Znamo se od pelena,ali ona je oduvek bila nekako bezosecajna za druge,uvek ja pa ja,a sada ja,pa posao,pa putovanja.Jako je volim,bliske sm, imamo mnogo tog zajednickog,ali odkad imam svoju porodicu i nove obaveze jednostavno ne stizem da da odrzavam nase prijateljstvo i za sebe i za nju.Javim se kad ugrabim,popijemo kafu kad se ima vremena. Inicijativa sa njene strane skoro da ne postoji. Bilo mi je tesko da to prihvatim,ali sad sam se pomirila sa tim.

Ipak,s druge strane,neka moja prijateljstbva su samo ojacala od kad sam van.Ne merim ja to brojem sms-ova ili poziva,vec sadrzajem razgovora kad se cujemo ili sretnemo.Znate ono,kao da niste nikud ni mrdali,kao da ste stalno tu. :)

Odoh dalje da pakujem,verovatno se necu prikljucivati na forum do povratka. Muislicu na vas.Hvala vam jos jednom svima na podrsci i zeljama za oporavak!

LJUBIM VAS SVE! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vece zene,

evo mene u Srbiji skoro 3 nedelje, cure su dobro, sreca pa nema vrucine kao prvih dana kad smo dosle. Sad sam kod mojih pa ugrabih malo vremena da svratim do kafanice da vidm sta se radi, vidim ima i novih clanica pozdrav i dobro dosle u kafacicu. Uzimav, mama je preuzela sve oko Lene tako da ja nocu spavam,mada je Lena dobra,budi se jednom nocu da jede a nekad i prespava celu.Masa se malo opustila pa hoce svima,sa mamom i tetkom najvise jer su one bile u martu i aprilu kod nas.Nedostaje nam taja ali eto i njega sledeceg vikenda pa cemo onda biti na okup, jedva cekam, bas mi nedostaje, pozdrav svima pa se pisemo.

Alisa srecan put.

Sto se tice teme o prijateljima ne zelim da komentarisem,kad je kafanica otvorena tamo sam se bas izjadala jer mi je dobro doslo,bile ste mi jedini prijatelji sa kojima sam mogla da pricam.Vec tri godine sam u Nemackoj imam drustva ali to nije to, a sad kad sam dosla ovde i oni koji su mi bili izgleda da vise nisu, valjda daljina ucini svoje, ili se ja to samo tesim, mada ima i ovo da je valjalo jos bi trajalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro zene,naravno ko o cemu ja o kisi,jos pada...

inace mi smo dobro,ove nedelje sledi pakovanje pa ako se vise ne budem javljala znaci da sam u frci oko spremanja za kuci... jedva cekam,nisam bila 14 meseci,i cini mi se da ne mogu docekati jos ovih par dana... a znam da kad odem nece mnogo proci a ja cu jedva cekati da se vratim,nego tako je to kod mene,prosto sam navikla na red i organizovanost a dole kod nas je sve sem toga... treba Eni da vadimo pasos i vec vidim sebe narogusenu kako cekam u redu :angry: uf,treba da pravimo krstenje i vec vidim haos oko toga,uf,nego eto procice i to

sta jos da vam kazem,budite dobri,mazite se,pa se kuckamo sredinom septembra

veliki cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro zene,naravno ko o cemu ja o kisi,jos pada...

inace mi smo dobro,ove nedelje sledi pakovanje pa ako se vise ne budem javljala znaci da sam u frci oko spremanja za kuci... jedva cekam,nisam bila 14 meseci,i cini mi se da ne mogu docekati jos ovih par dana... a znam da kad odem nece mnogo proci a ja cu jedva cekati da se vratim,nego tako je to kod mene,prosto sam navikla na red i organizovanost a dole kod nas je sve sem toga... treba Eni da vadimo pasos i vec vidim sebe narogusenu kako cekam u redu :angry: uf,treba da pravimo krstenje i vec vidim haos oko toga,uf,nego eto procice i to

sta jos da vam kazem,budite dobri,mazite se,pa se kuckamo sredinom septembra

veliki cmok

Marina,bas lepo idete kod nas,sada te cekaju sve te slatke obaveze(pakovanje,pripremanje) ja jedva cekam da dodje vreme da i mi idemo. Inace nisam bila 4 godine :( ,i bas sam pozelela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina,bas lepo idete kod nas,sada te cekaju sve te slatke obaveze(pakovanje,pripremanje) ja jedva cekam da dodje vreme da i mi idemo. Inace nisam bila 4 godine :( ,i bas sam pozelela.

a ja kukam za mojih 14 meseci,svaka ti cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ja kukam za mojih 14 meseci,svaka ti cast

Nekad je i godina duga,zavisi od situacije. Meni su ove 4 godine relativno brzo prosle,ostala trudna,porodila se,imala nekih zdravstvenih problema,uz to jos dosta obaveza oko posla.

Prvi put nisam isla 2 godine,veruj mi da su mi bile duze od ove 4.

Sad me pomalo muci nostalgija,iz dana u dan sve vise mi se ide,mnogo mi nedostaje familija i prijatelji.Nadam se samo da ce nam se ostvariti planovi,pa da sledece godine odputujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo se provedi marina!

Mi idemo vise puta godisnje. Sad su muski isli bez mene, ja sam zadnji put u aprilu pa cemo tamo na prolece da se bebe ne prehlade :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.