Kafanica tamo preko

odgovora

Objavljeno

DEvojke samo da vam se javim na kratko. inace kako stigne leto , nista ne stizem :)

a i moji i sestra su mi tu i bice jos sigurno 2 nedelje ako ne i vise tako da i sa njima cunjamo svuda, pa sam svuda samo kuci ne.

ljubim vas puno pa se pisemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage moje! Evo mene opet! Ispratila mm nazad,i preselila se opet kod mojih! Odobreno nam je Igalo,cekamo samo slobodan termin,trea iu petak da ih pozovem da se informisem.Eto,ko bi rekao da cu ovog leta uopste videti more,kad ono idemo Markic i ja. DR kaze da bi od tretmana tamo trebalo vidno da mu bude bolje,pa eto kopamo i rukama i nogama,ne bi li otisli sto pre.

MM je bio i otisao. Nisam ljuta,ali sam skontala da on pati od postporodjane depresije,a trebala bi ja :-) Uz to brine zbog Marka i njegovog oporavka. Tako je to kad se ima visak slobodnog vremena. Za 5 danak oliko je bio sa nama,nismo uspeli bog zna koliko da se ispricamo,znate i same kako je kad odeete kod svojih,nalet rodjaka i prijatelja i eto tako,nikad sami. Uglavnom, ostaje mi i dalje da se borim,al sad sem za Markica i zgleda i za muzica :-)))) Uhhhh...... Smesno,al ja zivnuh kako on ode,valjda sam se navikla vise na to da sam sama i nekako mi nije pao tesko njegov odlazak.Samo me strah da ne predje sve ovo u neku ravnodusnost.

Secerko vidim da ste imali udes,dobro je da ste svi zdravi,pusti auto! Uh...

Milice kako ste mi vi? Ja bila kod ginekologa,al nije hteo jos da me pregleda,kaze ima kad. Kko ti prodje?

Lunaisunce btravo! Jos jedna curica,bas mi je drago! Ma lepo je kad sestra sestru ima!

Marina kako ste mi vi? Sta ima kod vas?

Enika dobro nam dosla u kafance!!!!

Ljubim vas sve,pa sad opet cesce mogu da kuckam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i nas,Anja gleda Kolibre na rts-u,i bas joj je zanimljivo,da znam bar sta ce da joj privuce paznju,a Ena evo glodje prste i balavi po meni,pa rekoh malo da piskaram

inace ovde kisa,fuj a bas je bilo super vreme,juce smo se opet kupali u bazenu,Ena se odusevila

milice to suz valjda faze,nekad jedu vise,nekad manje,ne opterecuj se,meni Ena i dalje ima zelenu stolicu,a jede kasice,u utorak idemo na vakcinu pa cemo videti,inace sam primetila da ima kriva stopala,totalno na unutra,i to moramo da vidimo sa pedijatrom sta da radimo,mada se nadam da nije nista strasno,tj. da ce se ispraviti

Alisa bas super sto cete u Igalo,sto se muza tice ne brini,sve ce to doci na svoje vremenom

odoh sada da ih spremim za spavanje,pa da vidim sta da kuvam

ajd ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke i hvala na dobrodoslici!Bas mi se svidja kafanica :rolleyes:

Ja inace zivim u Svedskoj tek godinu dana,dovede me ljubav i sudbina valjda ;) Posto imamo malu bebu ovog leta ne idemo u Srbiju :( a sto je najgore niko nam i ne dolazi u goste,svi su spreceni :(

Ja imam cerku od 15 god,mm ima dva sina 16 i 13,i sad imamo zajednicko bebence.Zivimo svi zajedno :rolleyes:

Vidim vama zahladnelo,a ovde vec treci dan opeklo sunce, juce 27 stepeni,a to se oseca kao kod nas 32-33.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel da da sam najstarija u kafanici :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao zeniceevo da vam se javim kratko dok klinci spavaju pa da se bacim na otpakivanje i sredjivanje...vratili se prekjuce i bilo nam je fenomenalno samo brzo nam je proslo...no dobro sta da se radi!!! nisam stizala iz Bg da vas citam po dan smo imali nekoga u gostima ili smo isli mi negde!!!!

Alisa jako se radujem za Igalo,videces tamo ima jako dobrih strucnjaka i nadam se da ce vam oporavak biti brz,samo nemoj odustajati!!!!

Mico kako ide sa Taricom ?????

Lunaisunce cestitam ti od srca!!!!

Marina kad putujete!!!!

Enika dobrodoslica i od mene!!!!!

Maro sad bi mogle piti neku kafu konacno daj se javi da se organizujemo!!!

Seceru kako je u Atini?????jeste li svi dobro!!!!

Ostalima veliki ljubac pa se pisemo odoh na raspakivanje koliko stvari imam sutra cu da zavrsim :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa Jeco bas lepo sto si se javila,i sto vam je bilo lepo kuci...

mi putujemo oko 15.avgusta s tim sto cemo verovatno prvo svratiti u Hrvatsku malo na more pa tek onda kuci,to je naravno sve znak pitanja posto ni ja ni mm ne volimo mnogo unapred da planiramo takve stvari

inace ovde je vreme bas bezveze,a i sama sam sva nesto smorena,a ceka mee gomila stvari da obavim,u nedelju je mojoj zvrci 2.rodjendan pa cemo imati par prijatelja na rucku,a jedni rodjaci nam dolaze jos veceras,pa sam malo :wacko: a ja nocas radim,bice veselo,no dobro procice i to

u kafanici bas pusto,vidi se da je doslo leto :rolleyes:

pozdravljam vas zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro od mene. Ustali Marko i ja malo ranije,evo se sad druzi sa babom i dedom pa da ugrabim koje slovo da kucnem :-)

Juce mi bile kolege sa posla da cestitaju,bilo je bas fino. Ev odogovaram sa sestrom da odemo i uradimo test tolerancije na hranu,pa da nam nutricionista to lepo procita.Ja svakako ne mogu da drzim dijetu dok dojim Markica,al makar mogu da umanjim unosenje onog sto utice na gojenje. Pa eto videcemo sta ce mi reci.

Milice draga mogu misliti kako se sekiras..Ali bolje da je teras pa koliko uspes! Moj Marko je jako lenj,gladan,al nece da sisa,tj cim krene odmah se ko osamnucen uspava,a ja imam mleka! A ako mu tog trrena dam flasicu,on bi je svu pojeo.Pa mozes misliti kako se preganjamo i dovijamo,jer se meni dojenje ne prekida,makar do 4,5meseca.. Tako je to moja Mico,od kad se rode,nastaje i radost i nervoza,jedno je sigurno,sve prodje.. A sto se tice mm,ma tukla bih ja samu sebe,veruj,hahahahaha.Valjda je to prilagodjavanje i kod mene i kod njega, al kako smo odvojeni, verovatno i to samovanje otezava stvar. Otkud znam, Uglavnom,naravno da ga volim i nikom ne dam i dalje hhahahahaha...

Jelena,super sto si se javila.Verujem da je vreme brzo proslo.Mi vezbamo,ima pomaka,Markic poceo da dize rucicu na stomacic sam i onda je tu zadrzi i savije lakat pod pravim uglom. Evo to vec radi nekih 4,5 dana,terapeut kaze da je to odlican pomak. Igalo nece biti pre avgursta,tako da ostajemo na ovom ovde vezbanju. Ma kad bude,meni je bitno dfa on reaguje na ove vezbe sto mu ovde rade!

Jao Marina,pa ti su u trci.Ali povod je fenomenalan! Superiska.Spremaj mamam jednu veeeeeliiiikuu tortu!!!!

Evo Markic zove,vise mu baba i deda ne mogu nista! Ljubim sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke caos.

Vidim imamo nove clanice. Dobrodosle!!!

Meni su moji tu i sestra i ne ulazimo u kucu. Mada ja sam dobila pa sam luku i moje sve poslala na plazu kako bih ja sredila stan cakum pakum, jer ionako ne boh mogla da se kupam, a i da se Luka malo odvoji od mene. :)

Inace sve po starom. Ja sam pocela da trazim posao u najgore vreme, ali sta da se radi.

I to je to. Nista drugo novo. Gledamo da kupimo nov auto, pa nam tu ode dosta energije i samo vsie da se i ta tama dovede do kraja, smucilo mi se sve oko auta i jurnjave.

Vreme je divno, toplo i suncano, mada zna da smori vrucina zesce ali necu da kukam , dobro je.

cmokic veliki

p.s. gde je mara?pace?jasminee?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene! Bila jutros sa sestrom da odradimo onaj test tolarancije na hranu. Prikazace mi 350 namirnica pa bar da vidim sta mi prija a sta ne,kad je kilaza u pitaNJU. Inace mm me iznenadio,opet danas stize kod nas. Ostace nekih 4,5 dana. Ovde zahladilo,kisa.Sve je manje vise isto. Ja sam juce dobila,prvi put posle porodjaja,mada nekako mi nije to to,oskudno krvarenje.Videcu koliko dana ce trajati.Iznenadih se,s obziromda dojim. Eto tako..

Ljubac za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene evo i mene nakon duzeg vremena.

Nazalost nemam internet pa tako niti vas citam niti mogu da pisem. nadam se da ste sve dobro,zdravo,voljeno. ja sam ovih mjeseci prezivjela sve i svasta sa internetom sa stanovima...itd. Ali u svemu tome najbitnije je da je moj beban i mm dobro.Inace,

juce mi je bio termin ali beban nece pa nece napolje..ali samo da vam javim da sutra ujutru ulecem u bolnicu sa vjestackim bolovima da se porodim,pa pomolite se bogu za mene. Internet cu dobiti najdalje za 20 dana pa se cujemo kao pre.

Ljubac za sve vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Pace ja sam se porodila u 40+5 :rolleyes: poludela sam cekajuci,ali jednom mora da se desi :rolleyes:

Alisa draga,i ja sam dobila vec,trajalo je 3-4 dana,isto nesto po malo,i ja dojim.Moglo je bar jos neki mesec da saceka :angry:

Inace nama su velika deca otisla za Srbiju,sad samujemo :( Ali bice bolje,juce sam saznala da mi dolazi mama! :rolleyes: jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno eto i mene!Jao trista cuda imam.Ne znam odakle da pocnem,al nemam ni vremena za piskaranje.sad sam iscitala malo postove,i to sve uz viku Ahilejevu.Postao je pravi momak.Imamo dva zubica,i ostali u pripremi;)

Imala sam dve nedelje trudnu kumu iz Srbije,sa muzem,pa sam bila ko hotel,kuvala cistila,i brinula o svima,pa i bepcu...mrtva sam.Inace,za nedelju dana mi stize druga tura gostiju,drugarica sa muzem i klincem.Posle,avgusta,docice mi brat sa cerom...jaooo,bas su svi odlucili ovog leta..a proslog niko.

Pored sve guzve,moj muz nije primio platu dva meseca,i mnogo smo u krizi,sramota me da vam pricam koliko:(Rekli su kao da ce im dati za nedelju dana obe plate,ajd da vidimo..moj svekar sa biroa nista vise ne prima,tako da ni moja svekrva vise ne moze bog zna koliko da pomogne.Ja ne mogu ni da trazim posao i da hocu,jer nema ko da mi cuva bebu...bas se osecam grozno..i situacija u Gr ko zna na sta ce da izadje.Sve me nervira i podseca na krizu u Srbiji.

Milice i Alisa,ne brinite se toliko za bepce,bice ok,imate kiss od mene.

Enika dobrodosla,i ne lupaj o tome da si najstarija ovde,jer smo sve najmladje:)))

Jelena,dobrodosla nazad,hajde za vikend na kafu?

Seceru,kako je dole u Atini?

Mirjance,nadam se da ste bolje sa Strahinjom,nisam imala vremena da iscitavam postove.

Pace,hajde lako se porodi,pa nam se javni!

Ovde inace pocela sezona unajvece,ne mozes nogu da stavis na plazu,tako da vise ne idem ispred na plazu,nego trazimo neke divlje plazice za kuliranje;)

Zenske kiss za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zene,evo i ja da se izjadam malo ovde... u nedelju smo proslavili rodjendan(milice hvala na cestitkama) bilo je super,u utorak smo primili vakcine,Ena se nije ni cula,ali je zato Anja vristala kao kobila,jedva ju je tata smirio posto je on bio zaduzen za nju :lol:

ja sam bila na kontroli kod dr. e tu hladan tus sam dobila,od bakterija do infekcije i jake upale,zadebljana sluzokoza i jos svasta nesto,bas nije bio zadovoljan,kao ni ja naravno,i to jos i nije najgore,ove dve moje zvrze su se razbolele,temperatura visoka katastrofa,Eni je malopre isla do 39.9 precrkla sam ziva,dr. kaze obicna prehlada nije cak ni za antibiotik,ali ce imati temperaturu jos dan-dva

toliko od mene odoh malo na teme o temperaturi,pa se pisemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala micka,evo spavaju,izgleda da je neki virus u pitanju,mnogi se zale na T,ja se nadam procice jos danas jer mi je tako pedijatar rekao,bolje su obe ali su im nosevi ili skroz zacepljeni ili lije ko iz cesme,sve im pocrvenelo oko nosica od brisanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej evo mene opet. Pogadjate,vratila se kod mojih ;-) Juce ispratila mm nazad u Bukurest.Ne znam jesam li pomenula,dobili smo Igalo,idemo 5.avg na 20 dana! Bili smo na kontrolu u petak kod fizijatra,doktorica je prvi put za ovih 9 nedelja koliko vezbamo rekla bravo, napredak je odlican! Naravno,ne mislite da je to savrseno, Markic i dalje rucicu dize samo na stomak sam,u vis je jos ne dize,tako da ser nadam da ce se tako nesto desiti posle Igala. Terapeut mi je rekla da je zadovoljna brzinom oporavka i da je ponosna na Marka koliko se bori i trpi :)

Ovde pocele paklene vrucine,nikud swe ne moze do 7h,mada tek od 8h uvece moze da se seta,al kako Markic vec oko 9h navikao na kupanje i posle toga jelo i spavanjac,ne mrdamo nikuda,sem na terasu i oko zgrade malo ako prosetamo.Bas bzv..Evo ga upravo u bimbalici guce dok ja kuckam.Hoce detec sa mamo na forum :-)

Marina draga nadam se da ste bolje.Pa bas su se namucile jooojj...

Milice zar kod vas vec zubici? Moj Marko trpa ruku u usta vec 20 dana,al ja rekoh to je onaj sindrom ispitavanja trpanjem stvari u usta poceo.. Joooj,pa da im nije rano bre? Inace,secas se mojih kolica,[potpuno sam nezadvoljna,nista mi nije ni trebao onaj mehanizam prebacivanja rucke,Marko evo vec veliki da ne moram da ga gledam stalno,a kolica teska 10kg,otelim se svaki put kad treba da ih iznesem.Evo jurim dav kupim neka laksa kisobran kolica..Tako je kod prvog bebceta,nmesto potrefis,nesto promasis!!!

Paceee,jao draga,nadam se da uzivas sa bebicom vec!

Jao zene ja sev skroz odvikla od menstruacije,uzas jedan..Ibas me iznenadila, mislila ja,nece to jos!!!! Kad ono iznenadjenje!

Eto tako drage moje.Vrti se Markic pa brisem.Ljubim sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke evo i mene nakon sto godina. Ne stizem nista. Milion nekih obaveza. Moji su otisli pre neki dan i bilo je super, mada smo se bas nazujali iskreno.

Pisem vam ovih dana, ima milion noosti ali nikako da se javim. cmokic veliki za sve devojke iz dijaspore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zene,dobar dan i od mene.Jedva pretekosmo danas,ovde je bilo pakleno.Marko nervozan,ne moze da spava,a ne drzim ga u sobu dok radi klima.Jaaaoj...

Milice,eto da ste blize,pa da se druzimo u Igalu.Bas bi bilo lepo! Super za kukice,bice sve ok i na kontroli! Mi smo skinuli ono siroko povijanje sa 13 nedelja,isto je bilo sve ok na UZ.Zamislite samo na ovu vrucinu kako je bebicama sa sve pampersom a ne jos i sa sirokim povijanjem. Ni kod nas nista specijalno novo. Cekamo ponedeljak za kontrolu,da vidimo da li cemo prestati sa fiziklanom do Igala.Ako bi imali pauzu,spusticu se sa Markicem do mora,kod sestre na 5,6 dana.Da makar disemo morski vazduh i bolje spavamo :) A i ja da promenim,nikud se ne moze,pa ko zatvorenici.

Eto toliko,ljubim sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene samo kratko...ubi vrucina,klincima rastu zubi pa imaju i temperaturu na +40 uh......mucimo se sa zubicima,nestizem nista da radim imam 3 masine za peglanje i ne znam kad cu to da stignem!!!!!

milice bas super sto je Tarica tako ziva i sto sve lepo ide....Alisa samo hrabro na putu do oporavka vam je sad ostao laksi deo...igalo je odlican i pun strucnjaka,raspitacu se kod mojih kolega da li ima tamo neko od nasih da ti kazem da se javis!!!!!

sve vas puno ljubim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj devojke bas mi nedostajete, ali ja sam vam u nekom konstantnoj jurnjavi. prvo moji i sestra su mi bili ovde, sad oni odose pa dosla drugarica sa peloponeza. usput sam jurila za upis u vrtic, da kupimo nov auto i prodamo stari,jurim luki da izvadim grcki pasos itd.

gde je mara? radila sam papa test pa bih njeno misljenje, posto mi je bilo sve cisto i ok na papa testu pa mi sad sve to sumnjivo :)

milice daj sibni na mail neke tarine slike da vidim kakva je smizla sad.jedva cekam tamo na jesen da pijemo neku kaficu u ljubljani ili gracu :)

sa pace se ja ne cujem, ne znam da li se porodila.nadam se da je sve ok proslo i da ce nam se javiti sa slikama bepca.

jeco , nadam se da ce vam vise ti zubici izrasti da ne mucite muku.joj vama sve puta dva, mogu da zamislim kako je...ali neka, sve su to slatke muke.

gde je marina?jasmineee i ostale devojke?

cmokic veliki pa se pishemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

p.s. alisa kad se vracas u bukurest?cmokic za tebe i marka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej devojke evo i mene nakon sto godina. Ne stizem nista. Milion nekih obaveza. Moji su otisli pre neki dan i bilo je super, mada smo se bas nazujali iskreno.

Pisem vam ovih dana, ima milion noosti ali nikako da se javim. cmokic veliki za sve devojke iz dijaspore.

Samo ti ljubi djevojke iz dijaspore, a nas zapostavljaj! :P

Zato cu ja tebe da cokim, pa kud puklo! :lol:

13e915d603555425ef14b2e47228aa65.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti ljubi djevojke iz dijaspore, a nas zapostavljaj! :P

Zato cu ja tebe da cokim, pa kud puklo! :lol:

13e915d603555425ef14b2e47228aa65.gif

Joj divna si draga. Bas mi nedostajes . Necu ni vas da zapostavljam bez brige :)

samo da prodje leto pa se vracam punom parom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje zene nije ni cudo sto se nista ne stize,po ovoj vrucini,se jedva dise,a ne jos pegloanje usisavanje i ostalo :mellow: Evo kucam i topim se,cekam da zahladi pa da izvedem Markica napolje.Mislim da imam sve manje mleka,sve vise iz flasice jede,nekako nervozan,oznojimo se oboje dok sisa,pa ni ne vuce nesto previse.I sta cu onda,dodam flasicu! Zao mi,ali sta mogu, bitno je da rucka.A vidim cim omanjim flasicu i isforsiram par dana sisanje,poremeti mu se kaka,umesto da kaki svaki 3 dan,pocne na svaki 6,7 dan.Te tako ostajem pri Aptamilu.

Inace,danas se prvui put odkad veczamo ismejao na vezbama,tj uzivao dok je radio.Sad je to vise opterecenje leve rukice,nisu klasicne vezbe,pa je bio zadovoljan tim tumbanjem :rolleyes:

Seceru ne znam kad cemo nazad,pricacu sa doktoricom tek kad Mrko pocxne skroz da dize rucicu,da vidim sta ona planiraa i da li to mozemo da radimo u Bukurestu.To odrzavanje tonusa i jacine mozemo da radimo i tamo,ali prvo moramo da postignemo da sam moze da je podigne uvis! Tako da je moja procena da cemo do Nove godine otici nazad.Uhhhh,jedva cekam ako verujete. Kako ste ti i Luka,dinamicni kao i uvek! Sta je bilo sa kolima,jeste kupili nesto,jesam li propustila?

Milice kako ste ti i Tara? Spava li nocu po ovoj vrucini? Jeste iz\bacili nocno hranjenje? Mi jesmo vec neke 3 nedelje,ali se Markic probudio nocas oko 4h ujutro i trazio da rucka.Bas me iznenadio.

Jelena,tu si,superiska! Zamisljam samo u kakvom si ludilu,joojjj,ne znam kome je teze..Mi eto idemo brzo u Igalo,nadam se da ce se posle tretmana rukica jos vise aktivirati.Ali je neverovatno kako se sve izdesavalo,bukvalno je odjednom poceo da je savija,mislila sam da umisljam kad sam to spazila! ;-)

Marina sta vi radite,kako ste?

Idem polako da se spremam brzo ce Markic biti budan.Ljubac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo svima :-) vidim niklog u kafancetu :-) mi smo dobro,produzila mi dr vezbe jos 2 nedelje,pa sam presretna,jer nam je terapeut fantastican,pa bi da to max iskoristim akovec mogu ;-) markic poceo jos bolje da pomera rucicu,izgleda da je bilo bitno da ruka krene sama,a da ce posle sve da ide brze.

milice pitala si me koliko markic pojede,pa iskreno ne mogu da ocenim,jer mu dam uvek da sisa pre flasice.ako mi mleko nadodje onda pojede izmedju 100-120ml,ali ako se desi da nemamo vremena za dojenje,pa mu dam flasisu,popije max 150ml.uglavnom preko toga mi nije nikad trazio do sada.meni se cak cini da mu je i to mnogo,jer cesto zna da bljucka posle tolike kolicine hrane. jos pogotovo sada,kada mu dajem i vodicu i cajice.bas ne znam.

ovamo se nista dr ne desava,setamo predevece,markic odspava jednu turu u kolicima,malo se radujes budan i na spavanjac.nocas je prvi put plakao u snu,zapravo vrisnuo 2 puta,verovatno je sanjao nesto,jezivo je bilo to cuti,iskrena da budem.ali evo ga pratim,danas je ok,smeje se,igra.verovatno polako postaje svesan okoline :unsure:

toliko kod mene.masrko se budi.ljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.